Esileht Pereelu ja suhted Mees ei kuule midagi

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )

Teema: Mees ei kuule midagi

Postitas:
Kägu

Sellist mittekuulmist võib tekitada ka mõni mure mehel näiteks, mis ta mõtted mujal hoiab, mingi probleem, kriis jms. Kui tal on iseendagagi tegemist. Kui tahad 100% emmestuda, siis võib ju hakata koolipapa toonil üle küsima “mida ma sulle praegu just rääkisin, korda, palun!”.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun lohutage. Ma ei suuda enam taluda, kuidas ma räägin mehega millestki, ta on täiesti kohal justkui, mhmh ja okei – ja kui järgmisel päeval viitan, et noh, ma nüüd tegin selle asja ära, siis ta pole iial kuulnud ega näinud ja me pole sellest rääkinud. Okei, räägime uuesti – aga sama kordub ka järgmisel teema ülesvõtul. Jälle ta ei tea asjast midagi ega pole kunagi kuulnud! See mõnda aega on talutav ja mõistusega võetav, aga ma nüüd enam ei suuda, see tundub mulle juba isikliku solvanguna – minu jutt meelde ei jää.

Lase mehel peegeldada kohe, et mida sa rääkisid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samamoodi on mul sõbranna kes tahab vahel lihtsalt rääkida, teda ei huvitagi minuga vestlus vaid ta tahab lihtsalt kellegagi rääkida teda huvitavatest teemadest ( mis mind ei huvita ).

No just. Mis sind ei huvita. Aga need asjad on asjad, mis puudutavad meid ja meie peret. Kokkulepped, minekud kuhugi, tegemised. Ja kui neid ei kuulata, siis ei huvita ju pereasjad.

saada kokku lepitud minekute kohta kalendri meeldetuletus,  sõnum või meil.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun lohutage. Ma ei suuda enam taluda, kuidas ma räägin mehega millestki, ta on täiesti kohal justkui, mhmh ja okei – ja kui järgmisel päeval viitan, et noh, ma nüüd tegin selle asja ära, siis ta pole iial kuulnud ega näinud ja me pole sellest rääkinud. Okei, räägime uuesti – aga sama kordub ka järgmisel teema ülesvõtul. Jälle ta ei tea asjast midagi ega pole kunagi kuulnud! See mõnda aega on talutav ja mõistusega võetav, aga ma nüüd enam ei suuda, see tundub mulle juba isikliku solvanguna – minu jutt meelde ei jää.

Kui on olulised asjad, mille tegemisel tema peab ka osalema, siis pane kirja. Vajadusel osta suur seinatahvel, kas kriidiga või markeritega, ja kirjuta sinna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun lohutage. Ma ei suuda enam taluda, kuidas ma räägin mehega millestki, ta on täiesti kohal justkui, mhmh ja okei – ja kui järgmisel päeval viitan, et noh, ma nüüd tegin selle asja ära, siis ta pole iial kuulnud ega näinud ja me pole sellest rääkinud. Okei, räägime uuesti – aga sama kordub ka järgmisel teema ülesvõtul. Jälle ta ei tea asjast midagi ega pole kunagi kuulnud! See mõnda aega on talutav ja mõistusega võetav, aga ma nüüd enam ei suuda, see tundub mulle juba isikliku solvanguna – minu jutt meelde ei jää.

Sest sa räägid siis, kui mees ainult teeb näo, et ta kuulab, aga tegelikult tegeleb millegi muuga ja kuna me teame, et mehed suudavad keskenduda ainult ühele asjale korraga, siis sinu jutt ei salvestu. Tee kindlaks, et kui tähtsatest, see-peab-meelde-jääma asjadest räägid, siis mees ei tegele millegi muuga. Nt ei ole hea aeg Tähtsat Juttu rääkida, kui mees sõidab linnas või vaatab telekat vms. Naised jah suudavad siis veel kuulata, aga enamik mehi mitte. Mingit sõbrannamöla või muud juttu võid siis rääkida, kui ta midagi muud teeb ja mehelt on oodatudki ainult mhmh ja null meeldejätmiskohustust ????

Mark Gungor Mes’ brains women’s brains: https://www.youtube.com/watch?v=1fF9B0lukM4

Telekavaatamine on nii tähtis asi, et kohe palju tähtsam kui lapse lasteaiast ära toomine või? Ja see jutt meeste ja naiste ajude fundamentaalsest erinevusest on loll müüt. Paljudel meestel on lihtsalt kultuuriliselt sisse kodeeritud sellised hoiakud, nagu naise jutt poleks tähtis.

Teemaalgataja, üks võte veel. Kui sa jälle näed, et mees mõmiseb aga ei kuula tegelikult sind, siis poeta jutu vahele: jah, ja ma panin su auto osta.ee-s müüki; või: ja siis ma seksisin kolleegiga asutuse tualetis. Vms. Vaata, kas siis tuleb reaktsioon. Ja kui mees vihastab, siis vastad, et ma tahtsin kontrollida, kas sa mu juttu ikka tegelikult kuuled.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need ei ole kokkulepped, need on sinu käsud ja sinu arusaamad, et see kõik on pereelu. A mees ei taha minna su ema juurde või suvelavastusele või järjekordsele laadale. Enam ei taha.

Siis ärgu öelgu mhmh ja okei! Nii lihtne ongi.

Kui mees ütleks ei, näägutaks naine 3 päeva järjest.

Ja laps oleks

Mehe panusest pole räägitud.

Sest räägiti situatsioonist ja hoopis teises kontekstis, mitte tööde võrdsest jaotamisest. Tule teemasse!

…sest kui mehe panus oleks niigi suur või tema ajakava ei võimaldaks last lasteaiast ära tuua üldse, siis ei oleks lapse äratoomisest näitena juttugi.

Mul on vastupidine mure, mees kuuleb asju, mida ma pole öelnud. Nt ütlen, et “siia peaks lilled istutama” kui ta juba lööb labida maasse ja ma pean karjatama, et oota, ma pole veel lõpuni mõelnudki, mul pole veel lilligi, äkki ma tahan siiski mujale neid istutada! Või et kutsuks vanema poja jaanipäevaks külla… kui ta juba hakkab grillimiseks liha kokku ostma ja tema toast sinna vahepeal kogunenud asju mujale tõstma, kuigi ma pole veel poja käest vastust saanudki, kas too tuleb või ei tule. Ja ta kipub minu lauseid lõpetama… enamasti valesti. Noh, temal on tõesti ATH, aga muidu on ta nunnu, mis sest, et ma pean ta ennakult tehtud otsuste ja tegude tagajärgi muudkui likvideerima.

Samas ma ise vahel ei kuule, mida mulle räägitakse, meil on mehega ka sel teemal tülisid olnud ja nüüd pante tähele  – ma ükskord vihastasin selle tüli käigus nii kohutavalt, et läksin kõrvaarsti juurde, kus selguski, et ma päriselt ka ei kuule paremast kõrvast. Nüüd kannan kuuldeaparaati (see 100% ei aita) ja pereliikmed teavad, et kui nad tahavad, et ma neid kuuleksin, siis peavad nad mu vasakule küljele asetuma. Teemaalgataja võiks oma mehe kah kõrvakontrolli saata.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et naine midagi otsustab ja siis mehele ütleb, ei ole kokkulepe.

Kuna TA ei täpsusta, mis “kokkuleppeid” ta mõtleb, ei saa ka eriti midagi öelda.

Kui naine hommikul ütleb, et mul on täna pikem koosolek, mine ise Mallele järgi ja mees seda ei kuule, on kerge jama.

Kui naine ütleb, et nädalavahetusel lähme mu ema juurde maale rohima, siis see ei ole kokkulepe. See on naise ainuisikuline otsus. Mingu siis üksi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna TA ei täpsusta, mis “kokkuleppeid” ta mõtleb, ei saa ka eriti midagi öelda.

Kui ma kirjutan kokkulepetest, siis mõtlen ikka kokkuleppeid, mitte käskude jagamist, eks. Ja asi pole ainult kokkulepetes, vaid ka lihtsalt info jagamises, kes, kus ja mis. Päris mitu näidet olen teema jooksul toonud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna TA ei täpsusta, mis “kokkuleppeid” ta mõtleb, ei saa ka eriti midagi öelda.

Kui ma kirjutan kokkulepetest, siis mõtlen ikka kokkuleppeid, mitte käskude jagamist, eks. Ja asi pole ainult kokkulepetes, vaid ka lihtsalt info jagamises, kes, kus ja mis. Päris mitu näidet olen teema jooksul toonud.

See ei ole kokkulepe, kui mees ahah vastab. See pole isegi käsk.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna TA ei täpsusta, mis “kokkuleppeid” ta mõtleb, ei saa ka eriti midagi öelda.

Kui ma kirjutan kokkulepetest, siis mõtlen ikka kokkuleppeid, mitte käskude jagamist, eks. Ja asi pole ainult kokkulepetes, vaid ka lihtsalt info jagamises, kes, kus ja mis. Päris mitu näidet olen teema jooksul toonud.

Ok

See, et sa lähed sõbrannale külla ta koera vaatama, ei huvita tõesti meest. Pereasi on vaid, et laps saaks lasteaiast koju. Kui sa ütled varem, et lähed sõbrannale külla, ei haaku see automaatselt lasteaiaga. Sinu asi on öelda, et teisipäev lähed sina mallele järgi. Muu on suht müra. Ja mida rohkem sa müra tekitad, seda vähem jääb meelde kogu asja point-minna lapsele järgi.

Sõbranna koerast võid rääkida teistele koerahulludest sõbrannadele. Mees ei ole sõbranna. Tavaliselt pannakse mees sõbranna positsiooni ja siis ollakse solvunud, kui mees seda pole. Ja siis kirutakse meest sõbrannale.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et sa lähed sõbrannale külla ta koera vaatama, ei huvita tõesti meest. Pereasi on vaid, et laps saaks lasteaiast koju. Kui sa ütled varem, et lähed sõbrannale külla, ei haaku see automaatselt lasteaiaga. Sinu asi on öelda, et teisipäev lähed sina mallele järgi. Muu on suht müra. Ja mida rohkem sa müra tekitad, seda vähem jääb meelde kogu asja point-minna lapsele järgi.

Sinu kirjeldatu meenutab mulle sõjaväge või ettevõtet, mitte perekonda. Kui sinu kodus on selliselt normaalne, siis ok. Minu kodus ei ole, siin on lubatud ikka nn “müra” ka teha ehk siis rääkida päeva jooksul juhtunust või kogetust. Mees ka räägib mulle oma juhtumeid. Erinevus on selles, et mina mäletan tema räägitut pärast, tema minu juttu tihti ei mäleta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei ole kokkulepe, kui mees ahah vastab. See pole isegi käsk.

Mis häda sul selle täpse liigitamisega on, aru ma ei saa? Jah, “mhmh” ei ole kokkulepe, küll aga on nõusolek, teadmiseks võtmise tunnus. Hakkas parem?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis häda sul selle täpse liigitamisega on, aru ma ei saa? Jah, “mhmh” ei ole kokkulepe, küll aga on nõusolek, teadmiseks võtmise tunnus. Hakkas parem?

Kui sa oled TA, ei imesta üldse, et mees su ininat vihkab. Hakkas parem ja mis häda on mõlemad ülbed väljendid. Ma usun, et mees isegi ei kuula sind ja mõtleb Mariast.

+3
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu kodus ei ole, siin on lubatud ikka nn “müra” ka teha ehk siis rääkida päeva jooksul juhtunust või kogetust. Mees ka räägib mulle oma juhtumeid. Erinevus on selles, et mina mäletan tema räägitut pärast, tema minu juttu tihti ei mäleta.

Lubatud võib ju olla, aga paistab, et loast pole grammigi kasu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna TA ei täpsusta, mis “kokkuleppeid” ta mõtleb, ei saa ka eriti midagi öelda.

Kui ma kirjutan kokkulepetest, siis mõtlen ikka kokkuleppeid, mitte käskude jagamist, eks. Ja asi pole ainult kokkulepetes, vaid ka lihtsalt info jagamises, kes, kus ja mis. Päris mitu näidet olen teema jooksul toonud.

Ok

See, et sa lähed sõbrannale külla ta koera vaatama, ei huvita tõesti meest. Pereasi on vaid, et laps saaks lasteaiast koju. Kui sa ütled varem, et lähed sõbrannale külla, ei haaku see automaatselt lasteaiaga. Sinu asi on öelda, et teisipäev lähed sina mallele järgi. Muu on suht müra. Ja mida rohkem sa müra tekitad, seda vähem jääb meelde kogu asja point-minna lapsele järgi.

Sõbranna koerast võid rääkida teistele koerahulludest sõbrannadele. Mees ei ole sõbranna. Tavaliselt pannakse mees sõbranna positsiooni ja siis ollakse solvunud, kui mees seda pole. Ja siis kirutakse meest sõbrannale.

Ma ausalt ei oleks koos mehega, kes mu juttu müraks peab. Ja kindlasti poleks ma koos mehega, kelle aju pole võimeline meelde jätma olulisi asju ja neid filtreerima vähem olulisematest. Nagu ajuhälbega lapsest räägid, mitte täiskasvanud mehest.

+7
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hakkas parem ja mis häda on mõlemad ülbed väljendid.

Jah, kasutasin sinu ülbe ja lahmiva jutu peale vastates ülbeid väljendeid. Selles pole midagi imelikku.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkas parem ja mis häda on mõlemad ülbed väljendid.

Jah, kasutasin sinu ülbe ja lahmiva jutu peale vastates ülbeid väljendeid. Selles pole midagi imelikku.

Ma ei lahmi. Ma ütlen, nagu asjad mehe perspektiivist tunduvad.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles olukorras tekib kohe küsimus, et kas lapse lasteaeda viimine ja toomine on ainult naise ülesanne, sest kui oleks jagatud, oleks see mehe jaoks normaalsus ja ta läheks sinna järele.

Miks see ei või ainult naise ülesanne olla? Näiteks meil oli nii, et mees viis hommikuti (mina magasin kauem) ja õhtul tõin mina ära. Normaalne ju. Ja mõnes peres on ehk hoopis nii, et üks viib ja toob, teine teeb mingit muud kodutööd rohkem, näiteks teeb süüa. Igas peres oma tööjaotus – võrdne panus ei tähenda, et kõiki töid pooleks peab tegema.

Tahtsin täpselt sama öelda. Meil on ka laste lasteaiast toomine olnud üldiselt ainult minu ülesanne. Õudne ebaõiglus, eks? Aga mehe ülesanne on nende sinna viimine, selle võrra jõuab ta hiljem tööle. Mina jõuan tööle varem ja saan ka varem lõpetada. Lisaks pole ma aastaid lastega haiguslehel olnud, sest alati teeb mees kodust tööd haigete laste kõrvalt. Aga kui rääkida lihtsalt näitena, et mehel läheb meelest laps lasteaiast tuua, on kohe kõigil selge, et ju see mees käed rippus kodus istub ja ühised lapsed pole tema asigi. Liiale ei lähe oma meestevihkamisega?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna TA ei täpsusta, mis “kokkuleppeid” ta mõtleb, ei saa ka eriti midagi öelda.

Kui ma kirjutan kokkulepetest, siis mõtlen ikka kokkuleppeid, mitte käskude jagamist, eks. Ja asi pole ainult kokkulepetes, vaid ka lihtsalt info jagamises, kes, kus ja mis. Päris mitu näidet olen teema jooksul toonud.

Ok

See, et sa lähed sõbrannale külla ta koera vaatama, ei huvita tõesti meest. Pereasi on vaid, et laps saaks lasteaiast koju. Kui sa ütled varem, et lähed sõbrannale külla, ei haaku see automaatselt lasteaiaga. Sinu asi on öelda, et teisipäev lähed sina mallele järgi. Muu on suht müra. Ja mida rohkem sa müra tekitad, seda vähem jääb meelde kogu asja point-minna lapsele järgi.

Sõbranna koerast võid rääkida teistele koerahulludest sõbrannadele. Mees ei ole sõbranna. Tavaliselt pannakse mees sõbranna positsiooni ja siis ollakse solvunud, kui mees seda pole. Ja siis kirutakse meest sõbrannale.

Ma ausalt ei oleks koos mehega, kes mu juttu müraks peab. Ja kindlasti poleks ma koos mehega, kelle aju pole võimeline meelde jätma olulisi asju ja neid filtreerima vähem olulisematest. Nagu ajuhälbega lapsest räägid, mitte täiskasvanud mehest.

Ausalt, sa oled sellisega koos. Ta kas oskab osavamalt seda varjata või valetab otse, aga suurem osa juttu on ta jaoks müra.

Kui ta sulle räägib erinevate mootorite või kossuketside eripärast, ega sa ka vist väga kuula.

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna TA ei täpsusta, mis “kokkuleppeid” ta mõtleb, ei saa ka eriti midagi öelda.

Kui ma kirjutan kokkulepetest, siis mõtlen ikka kokkuleppeid, mitte käskude jagamist, eks. Ja asi pole ainult kokkulepetes, vaid ka lihtsalt info jagamises, kes, kus ja mis. Päris mitu näidet olen teema jooksul toonud.

Ok

See, et sa lähed sõbrannale külla ta koera vaatama, ei huvita tõesti meest. Pereasi on vaid, et laps saaks lasteaiast koju. Kui sa ütled varem, et lähed sõbrannale külla, ei haaku see automaatselt lasteaiaga. Sinu asi on öelda, et teisipäev lähed sina mallele järgi. Muu on suht müra. Ja mida rohkem sa müra tekitad, seda vähem jääb meelde kogu asja point-minna lapsele järgi.

Sõbranna koerast võid rääkida teistele koerahulludest sõbrannadele. Mees ei ole sõbranna. Tavaliselt pannakse mees sõbranna positsiooni ja siis ollakse solvunud, kui mees seda pole. Ja siis kirutakse meest sõbrannale.

Ma ausalt ei oleks koos mehega, kes mu juttu müraks peab. Ja kindlasti poleks ma koos mehega, kelle aju pole võimeline meelde jätma olulisi asju ja neid filtreerima vähem olulisematest. Nagu ajuhälbega lapsest räägid, mitte täiskasvanud mehest.

Ausalt, sa oled sellisega koos. Ta kas oskab osavamalt seda varjata või valetab otse, aga suurem osa juttu on ta jaoks müra.

Kui ta sulle räägib erinevate mootorite või kossuketside eripärast, ega sa ka vist väga kuula.

Kui ta minuga kaasa räägib ja täpsustavaid küsimusi küsib, siis vist ikkagi päris nii ei ole, nagu sa siin üritad väita. Ja ma kuulan teda ka siis, kui tema jutt ei ole minu jaoks nii põnev, kui mulle. Hoian end oma mehe eluga kursis, mulle on see loomulik.

Ära hinda teisi enda/enda mehe järgi. Kõik pole luuserid.

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ära hinda teisi enda/enda mehe järgi. Kõik pole luuserid.

Normaalsetest suhetest ja meestest polegi vaja rääkida, ammugi teematada.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna TA ei täpsusta, mis “kokkuleppeid” ta mõtleb, ei saa ka eriti midagi öelda.

Kui ma kirjutan kokkulepetest, siis mõtlen ikka kokkuleppeid, mitte käskude jagamist, eks. Ja asi pole ainult kokkulepetes, vaid ka lihtsalt info jagamises, kes, kus ja mis. Päris mitu näidet olen teema jooksul toonud.

Ok

See, et sa lähed sõbrannale külla ta koera vaatama, ei huvita tõesti meest. Pereasi on vaid, et laps saaks lasteaiast koju. Kui sa ütled varem, et lähed sõbrannale külla, ei haaku see automaatselt lasteaiaga. Sinu asi on öelda, et teisipäev lähed sina mallele järgi. Muu on suht müra. Ja mida rohkem sa müra tekitad, seda vähem jääb meelde kogu asja point-minna lapsele järgi.

Sõbranna koerast võid rääkida teistele koerahulludest sõbrannadele. Mees ei ole sõbranna. Tavaliselt pannakse mees sõbranna positsiooni ja siis ollakse solvunud, kui mees seda pole. Ja siis kirutakse meest sõbrannale.

Ma ausalt ei oleks koos mehega, kes mu juttu müraks peab. Ja kindlasti poleks ma koos mehega, kelle aju pole võimeline meelde jätma olulisi asju ja neid filtreerima vähem olulisematest. Nagu ajuhälbega lapsest räägid, mitte täiskasvanud mehest.

Ausalt, sa oled sellisega koos. Ta kas oskab osavamalt seda varjata või valetab otse, aga suurem osa juttu on ta jaoks müra.

Kui ta sulle räägib erinevate mootorite või kossuketside eripärast, ega sa ka vist väga kuula.

Kui ta minuga kaasa räägib ja täpsustavaid küsimusi küsib, siis vist ikkagi päris nii ei ole, nagu sa siin üritad väita. Ja ma kuulan teda ka siis, kui tema jutt ei ole minu jaoks nii põnev, kui mulle. Hoian end oma mehe eluga kursis, mulle on see loomulik.

Ära hinda teisi enda/enda mehe järgi. Kõik pole luuserid.

Ja hoiad end kursis ka mehe sõbra uue koeraga? Kuigi sa ei tea sõpra ja sind koerad ei huvita.

Ah muidugi, sa oled täiuslik.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled TA, ei imesta üldse, et mees su ininat vihkab. Hakkas parem ja mis häda on mõlemad ülbed väljendid. Ma usun, et mees isegi ei kuula sind ja mõtleb Mariast.

Selles teemas oled iniseja küll sina.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja hoiad end kursis ka mehe sõbra uue koeraga? Kuigi sa ei tea sõpra ja sind koerad ei huvita. Ah muidugi, sa oled täiuslik.

Aga millest sa järeldad, et minu meest (sest sellele sa ju viitad) koerad ei huvita, aga mina sellegipoolest koerast talle räägin? Teda vägagi huvitavad koerad, meil endal on ka mitu koera ja mees on nendega vägagi aktiivne tegeleja. Muidugi ei räägiks ma talle asjadest, mille kohta tean, et teda ei huvita – näiteks kuidas mul pediküüris läks.

PS – see eelmine, kellele sa kraesse kargasid, ei olnud mina, teemaalgataja. Siin on teisigi inimesi, kes ei pea mehi mingiteks totaalselt teiselt planeedilt tulnukateks, kellega tohib ainult söögist, seksist ja rahast rääkida ning sedagi lihtlausetega.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles teemas oled iniseja küll sina.

Ma lihtsalt tean, mida tähendab see okei ja mhmh. See tähendab, et jutt ei huvita ja mul on tulnud seda ette isegi veresugulastega, mis siis veel mehest või võõrastest rääkida.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutan oluliste asjade puhul oma mehega sõnumite saatmise tehnikat. Nt “Palun too Mari reedel lasteaiast ära, okei?” Ja kui ta on juba vastanud, et ok, on tal hiljem keeruline öelda, et ma ei teadnud, et sa tahtsid, et mina talle järele läheks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeah, see võib mõnel puhul töötada küll, aga nt mu mehel on telefonis lugemata sõnumeid mingi 450 (töö jms), +1 ei pane teda küll liigutama 😀 meilimine  töötab operatiivsemalt. Eks igaüks peab ise leiutama, mismoodi oma mehe tähelepanu saada 🙂 on siis sms, messenger, meil või kõne, et meelde tuletada (lõppeesmärk on siiski laps lasteaiast ära saada toodud, eksole)

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees ka ei kuula mind. Samas on tal meeles kõik teiste inimeste soovid ja palved, ta on ametilt äärmiselt keskendunud ja täpne. Näiteid sõiks tuua sadu. Alates pisikestest asjadest suurteni.
Meil on palju tülisid olnud seepärast ja ta viimane pool aastat üritab päris tõsiselt. Need lood on nüüd sellest ajast, kui ta üritab mind kuulata ja küsib, kui meeest ära läheb. Enne oi 100x hullem.

Pisikene lugu
* hakasime kodust sõitma poodidesse – tema pidi minema toidupoodi, mina samas keskuses apteeki. Rääkisime autos, et mida tahaks, arutasime. Mees ütles, et ta tahaks kala ja sepikut. Mina ütlesin, et võta võid ka, palun. Kala tegemiseks. Sõidame edasi. Helises telefon, naaber palub, et kui poodi sõitsite, tooge kaks kana suitsutamiseks, pakk jämedat soola ja pudel õlut. Jõuame kohale, ma kordan mehele, et võta siis palun võid ka. Loomulikult oli tal perfektselt meeles kõik,mida naaber tahtis ja mida tema tahtis, aga võid mitte. Läheb poodi tagasi, öeldes, et võtab siis kala juurde mingit salatit ka. Salati tõi, võid ei toonud. Sõidame kodupoole tagasi, vahepeatus väikese poe juures, et võid tuua. Unustas rahakoti autosse. Tuli tagasi, läks poodi ja helistas mulle poest, et kuule, mida ma pidingi ostma.

Suurem lugu.
Arutasime puhkusereisi. Mitu päeva tegime plaane, et kui kauaks, kuhu minna. Mina tahtsin Itaaliasse, mees kindlalt Kreekasse. Lõpuks leppisime kokku, et lendame Kreetale, AI, rühmareisi ja kaks nädalat. Minu isiklik soov oli, et poleks rohkem kui 1 korrus treppe ja et tuba oleks rõdu või terrassiga, mere- või mäevaatega. Kuna temal oli aega ja mul kiire tööaeg, tema ülesandeks jäi see kõik ära osta. Ta helistas mulle kaks korda, et mida ma tahtsin ja mida ei tahtnud. Lõpuks tuli koju, õnnelik, kuna kõik, mida ma soovisin, oli väidetavalt meeles olnud. Niisiis oli ta ostnud ühe nädala Kanaaridele, B&B, kolmas korrus liftita majas, ilma rõduta, vaatega prügikastidele ning nende taga olevale ehitusplatsile. Samas oli tal meeles olnud küsida vanema poja jaoks soovitusi ühes muus riigis ja tal olid need ka detailideni meeles.

Kokkuvõttes on tunne, et kui me lapsed ja töökaaslased saavad minust aru, siis on probleem hoopis minus, miks mees minust aru ei saa. Aegajalt on mulje, et ju lähen siis mehega kõneldes märkamatult jaapani keelele üle vms, et ta kohe midagi aru ei saa.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kokkuvõttes on tunne, et kui me lapsed ja töökaaslased saavad minust aru, siis on probleem hoopis minus, miks mees minust aru ei saa. Aegajalt on mulje, et ju lähen siis mehega kõneldes märkamatult jaapani keelele üle vms, et ta kohe midagi aru ei saa.

Anna andeks, ma naersid südamest ja äratundvalt su postitust lugedes. Just sama muster meilgi. Kõik asjad mehel meeles, detailselt, aga minuga 10 minutit tagasi räägitud jutu on juba unustanud, kusjuures ise vestles kaasa, mitte polnud minu monoloog 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kokkuvõttes on tunne, et kui me lapsed ja töökaaslased saavad minust aru, siis on probleem hoopis minus, miks mees minust aru ei saa. Aegajalt on mulje, et ju lähen siis mehega kõneldes märkamatult jaapani keelele üle vms, et ta kohe midagi aru ei saa.

Tunneb ennast sinuga väga mugavalt ja teab ette ära, et midagi ei juhtu, aga naabri ja poja ees tunneb end süüdlasena ja tahab etendada suurepärast isa ja naabrit.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei kuule midagi