Esileht Pereelu ja suhted Mees ei maksa kommunaale

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Mees ei maksa kommunaale

Postitas:

Mida teha, kui mees ei maksa kommunaalarveid?
Läheksite lahku sellisest?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on nii, et just mees maksab. Mina ei maksa midagi. Ta polegi taht must lahku minna.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi lahuta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba tehtud selline asi.
Elasime minu korteris, mees pidi maksma ainult KÜ arve (külm vesi, prügivedu, remondifond, kokku umbes 50 eurot kuus). No ei maksnud, lunis minult veel taskuraha juurdegi. 😀 Pikalt ma seda nalja välja ei kannatanud, näitasin ust.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me arvutasime juba aastakümneid tagasi umbkaudu kokku, mis kulud meil on ja siis jagasime erinevad kululiigid/lepingud nii ära, et mõlemad saaksid enamvähem võrdse summa.
nt mina pole viimase 20a jooksul kordagi ostnud autodele bensiini, ühtegi nende tagavaraosa ega maksnud autodega seotud kindlustusi. samuti on mehe rida olnud küttekoormate tellimised jne jne
mina jälle maksan teistsuguseid kulusid, nt turvateenus, koristamine, internetiteenused, prügivedu, maja kindlustus jne

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees maksab maksud ja mina toidan. söök on kallis lõbu tegelikult

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me jagame kulud pooleks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne ikka lase end ära ka seemendada, just oli artikkel, kus kohtusüsteemi tegelane oli ilmselgelt naissoo poolt.
Saad KOHE puhtana kädene ja küüsi lakkima.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida mees maksab? Kui suur osa on see teie kuludest?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha, kui mees ei maksa kommunaalarveid?

Läheksite lahku sellisest?

Üüriline ei pea mees olema. Nii et võid ju lahku minna, ega sellest abi pole. Kohtusse antakse üürilised, kes ei täida kokkuleppeid. Kirjalik üürileping on ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma isiklikult vihkan selliseid mehi kes lasevad pigem naise rahakoti peal liugu. Pole selline mees mingi mees vaid parasiit.
Õnneks minul on mehega vedanud 🙂 otsustasime kaua aega tagasi, et saame lapsed ja mina tegelen laste ja koduga ja mees käib tööl. Aga kuna väikseim laps läheb sügisel lasteaeda siis ma hiljem juba iseenda pärast vaataks mingit tööd. Ja ega lisaraha ju ka paha poleks.
Seega mul mees tasub kõik arved ja aastaid tagasi lasi ta teha ka mulle lisakaardi, et saaksin seda kasutada.
Kuidas teil üldse arvete maksmine jaotatud on? Või igal ühel on oma rahakott?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja osas sõltub vastus ju sellest, et kas mees midagi muud maksab või kuidas üldse perekonda panustab. Kui mees ei maksa küll kommunaalarveid, aga see-eest ostab kogu vajamineva toidu ning tangib mõlema autosse bensiini, siis milles probleem on?

Probleem on ainult siis, kui teinepool suurt midagi ei tee, sina aga maksad ja rabad topelt. Nii lihtne ongi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asjad mees maksab siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma isiklikult vihkan selliseid mehi kes lasevad pigem naise rahakoti peal liugu. Pole selline mees mingi mees vaid parasiit.

Õnneks minul on mehega vedanud ???? otsustasime kaua aega tagasi, et saame lapsed ja mina tegelen laste ja koduga ja mees käib tööl. Aga kuna väikseim laps läheb sügisel lasteaeda siis ma hiljem juba iseenda pärast vaataks mingit tööd. Ja ega lisaraha ju ka paha poleks.

Seega mul mees tasub kõik arved ja aastaid tagasi lasi ta teha ka mulle lisakaardi, et saaksin seda kasutada.

Kuidas teil üldse arvete maksmine jaotatud on? Või igal ühel on oma rahakott?

Mulle sobiks ka selline nn traditsiooniline peremudel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on leilis mingi järjekordse liba peale?!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahakott on meil igas mõttes ühine, st mees opereerib nii enda kui minu pangaarvetega ehk on meie pere raamatupidaja, kassa ja pank.

Selle nimi pole ühine rahakott, vaid mehe käes olev rahakott. Mees peab sind nagu väikest last, kelle kätte antakse ainult kommiraha, ülejäänud asjad ajavad vanemad tema eest korda. Ma ei ole kunagi aru saanud, miks ükski täiemõistuslik terve täiskasvanud inimene tahaks ennast sellisesse situatsiooni panna.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga oleneb sellest, mida ta ühisesse ellu muidu panustab. No et oleks nagu pooleks. Kas ta maksab siis midagi muud samas summas? Ostab kütust või toitu vms?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma isiklikult vihkan selliseid mehi kes lasevad pigem naise rahakoti peal liugu. Pole selline mees mingi mees vaid parasiit.

Õnneks minul on mehega vedanud ???? otsustasime kaua aega tagasi, et saame lapsed ja mina tegelen laste ja koduga ja mees käib tööl. Aga kuna väikseim laps läheb sügisel lasteaeda siis ma hiljem juba iseenda pärast vaataks mingit tööd. Ja ega lisaraha ju ka paha poleks.

Seega mul mees tasub kõik arved ja aastaid tagasi lasi ta teha ka mulle lisakaardi, et saaksin seda kasutada.

Kuidas teil üldse arvete maksmine jaotatud on? Või igal ühel on oma rahakott?

Sa oled ise samasugune, nagu see mees. Nii et vihkad iseennast?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 13:31; 24.07 08:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole elu sees ühtki arvet maksnud. Ei lasteaia omi, ei elektrit, prügivedu, maamaksu, pangalaenu tagasimakset, liisingumakset, kindlustust, internetti vms sellist. Minu krediitkaardiltkaardilt lähevad maha ainult need ajalehed/ajakirjad, mida ma olen tellinud ja loomulikult ka minu enda veebiostud. Arved lähevad mehe kontolt, lihtsam kõigil asjast kompaktset ülevaadet omada, kui üks inimene peres vastutab selle eest ja süsteemil silma peal hoiab, et ei ununeks.

Rahakott on meil igas mõttes ühine, st mees opereerib nii enda kui minu pangaarvetega ehk on meie pere raamatupidaja, kassa ja pank. Selles mõttes minu raha on igasuguste arvete maksmisel muidugi käigus, aga mina isiklikult arveid ei tasu. Tüütu tegevus ja ma unustaksin kindlasti midagi ära. Mina kasutan elamiseks krediitkaarti ja tavalise pangakontoga ei tegele üldse. Loomulikult on mul nii enda kui ka mehe kontole ligipääs, aga ma ei kasuta seda. Ei usu, et oleksin viimased 4-5 aastat internetipanka külastanud. Kui mul tekib soov osta midagi suurt, mida krediitkaardiga ei taha, siis suured ostud arutame ju niikuinii abikaasaga läbi, tema pusib natuke ja ütleb, millal ja kas me saame seda osta. Näiteks viimati käisin välja soovi saada kasvuhoone ja vastuseks sain, et kui see jääb koos paigaldusega alla 5000, siis septembris-oktoobris võime ära osta.

Miks peavad kõik inimesed arveid maksma. Kui on sinu mees, siis on teil ju perekond ning vaevalt et te porgandeid pooleks ajate, et kes mida ostis. Mis vahet, kes mida maksab, pere rahakott ju. Kui see on aga niisama sekspartner, siis no kuni sa teda sisse lased, niikaua ta su teenuseid kasutab. Ma ka ei tuleks selle peale, et pakkuda osa elektriarvest kinni maksta sõbrannale, kelle juures ma kord nädalas koos õmblemas käin.

Vau! Päriselt ka.
Sul veab, et nii julgelt elu teatud ja vältimatute aspektide suhtes nii ignorantne võid olla. Loodetavasti ei päädi see halbade üllatustega. Meie peres kipub mees sinu tüüpi olema ja mina perekonna raamatupidaja, aga ma ikka regulaarselt üritan mehe nina ka selle ebameeldiva sita sisse suruda, sest olen täheldanud, kuidas taoline ignorantsus täielikult reaalsustaju mõjutab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole elu sees ühtki arvet maksnud. Ei lasteaia omi, ei elektrit, prügivedu, maamaksu, pangalaenu tagasimakset, liisingumakset, kindlustust, internetti vms sellist. Minu krediitkaardiltkaardilt lähevad maha ainult need ajalehed/ajakirjad, mida ma olen tellinud ja loomulikult ka minu enda veebiostud. Arved lähevad mehe kontolt, lihtsam kõigil asjast kompaktset ülevaadet omada, kui üks inimene peres vastutab selle eest ja süsteemil silma peal hoiab, et ei ununeks.

Rahakott on meil igas mõttes ühine, st mees opereerib nii enda kui minu pangaarvetega ehk on meie pere raamatupidaja, kassa ja pank. Selles mõttes minu raha on igasuguste arvete maksmisel muidugi käigus, aga mina isiklikult arveid ei tasu. Tüütu tegevus ja ma unustaksin kindlasti midagi ära. Mina kasutan elamiseks krediitkaarti ja tavalise pangakontoga ei tegele üldse. Loomulikult on mul nii enda kui ka mehe kontole ligipääs, aga ma ei kasuta seda. Ei usu, et oleksin viimased 4-5 aastat internetipanka külastanud. Kui mul tekib soov osta midagi suurt, mida krediitkaardiga ei taha, siis suured ostud arutame ju niikuinii abikaasaga läbi, tema pusib natuke ja ütleb, millal ja kas me saame seda osta. Näiteks viimati käisin välja soovi saada kasvuhoone ja vastuseks sain, et kui see jääb koos paigaldusega alla 5000, siis septembris-oktoobris võime ära osta.

Miks peavad kõik inimesed arveid maksma. Kui on sinu mees, siis on teil ju perekond ning vaevalt et te porgandeid pooleks ajate, et kes mida ostis. Mis vahet, kes mida maksab, pere rahakott ju. Kui see on aga niisama sekspartner, siis no kuni sa teda sisse lased, niikaua ta su teenuseid kasutab. Ma ka ei tuleks selle peale, et pakkuda osa elektriarvest kinni maksta sõbrannale, kelle juures ma kord nädalas koos õmblemas käin.

Kõik tundus loetav ja normaalne, kuniks jõudsin kasvuhoone summani ????????. Siis kadus usk ja ajas naerma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasvuhoone võib ju teha kristallist ja detailid katta lehtkullaga. Või tehakse 100 m ja küttega.
A kui see 5000 eurone kasvuhoone valmis saab, siis palun ekskursiooni.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 13:31; 24.07 08:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei maksa kommunaale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.