Esileht Pereelu ja suhted Mees ei ” NÄE ” mind

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )

Teema: Mees ei ” NÄE ” mind

Postitas:
Kägu

Hea meelega aitan valida tal riideid.

Kas su naine ei oska ise välja minekuks riideid valida või pead sa teda “aitama”, et ta liiga ilusana välja ei läheks? Väga “abivalmis” mees…

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees tunneb end mingis aspektis sinu kõrval alaväärsena ja tahab sind ka allapoole tirida. Et sa ei säraks liiga palju ja oleksid madala enesehinnanguga. Paljud mehed lausa keelavad oma naistel meikida või ilusam olla, sest nad ju kardavad oma naist kaotada teisele mehele (enda alaväärsuskompleks, et pole piisav mees). No okei, mitte ei keela nagu koopamees, aga töötlevad küll naist stiilis, et ära kanna, ära tee, sul pole vaja jne. Sinu mees on nutikalt ära tabanud, et saab ka kergema vaevaga, lihtsalt kommentaaridega enesehinnangut alla tirida. Ja hakkadki nutma, pesed meigi maha ja rebid kleidi seljast. Mission accomplished. Vähemalt täna keegi ei löö sind temalt üle, tema alateadvuses see nii töötab. Mehe alaväärsus võib välja lüüa eriti siis, kui ta sissetulek langeb. Pole lapsepõlves armastust saanud ja nüüd arvabki alateadlikult, et ta ei vääri kellegi armastust, veel vähem mingi ilusa ja hea naise armastust, küll sa varsti selle “tõe” avastad ja ta maha jätad. Ja mida ilusam, julgem või enesekindlam sa oled, seda kiiremini see ju juhtub.

Mul oli kunagi selline peika, täiesti kohutav tegelane.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eks ta ütleb sulle, kui midagi on muutunud

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et enamus eelkommenteerijatest, kes väidavad, et nad mitte kunagi ei küsi mehe arvamust, eksivad. Küsivad küll, aga mis iganes põhjusel ei pane nad seda küsimust ise tähele. On täiesti normaalne pidulikumale õhtusöögile (või miks mitte ka peale pikka ja väsitavat tööpäeva, kus mahti iseendale ei olnud), küsida nii kaaslaselt või sõbrannalt (vastavalt olukorrale), kas see või too kleit/soeng/meik on ok. Igapäevane. Pole inimest (ei meest, ei naist), kes poleks seda küsinud ja pole inimest, kes oleks alati “jaa, nii ilus” vastuse saanud. Konstruktiivne kriitika on omal kohal, aga pidev teise allasurumine mitte. Küsiks ka, mis muu on suhtes valesti?! Vabandust, aga midagi on kui sa selliselt ärritud.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas peeglit pole kodus, et ise saaks vaadata, kas krunn otse või viltu või meik ok või mitte. Hea küll, kui küsid mehelt, et kuidas ma välja näen? Aga et küsida, kas see kleit sobib mulle? See on otsene väljapressimine komplimendile, ja kui siis mehele tõesti see kleit su seljas ei meeldi, siis on ikka täitsa bella, kui ta julgeb öelda, et eriti ei meeldi. Ja äkki oligi kole see kleit su seljas ja nüüd mees, kurat süüdi, et julges välja öelda, et ei sobi.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas peeglit pole kodus, et ise saaks vaadata, kas krunn otse või viltu või meik ok või mitte. Hea küll, kui küsid mehelt, et kuidas ma välja näen? Aga et küsida, kas see kleit sobib mulle? See on otsene väljapressimine komplimendile, ja kui siis mehele tõesti see kleit su seljas ei meeldi, siis on ikka täitsa bella, kui ta julgeb öelda, et eriti ei meeldi. Ja äkki oligi kole see kleit su seljas ja nüüd mees, kurat süüdi, et julges välja öelda, et ei sobi.

Kui ma küsin oma mehe arvamust, siis mind päriselt huvitab see.
Ka tema küsib minult, mida ma arvan.
Lisaks, mul ei ole vaja oma mehelt komplimente nuruda, ta teeb mulle neid nagunii.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas peeglit pole kodus, et ise saaks vaadata, kas krunn otse või viltu või meik ok või mitte. Hea küll, kui küsid mehelt, et kuidas ma välja näen? Aga et küsida, kas see kleit sobib mulle? See on otsene väljapressimine komplimendile, ja kui siis mehele tõesti see kleit su seljas ei meeldi, siis on ikka täitsa bella, kui ta julgeb öelda, et eriti ei meeldi. Ja äkki oligi kole see kleit su seljas ja nüüd mees, kurat süüdi, et julges välja öelda, et ei sobi.

Ma ei usu, et keegi küsib oma mehelt: “kas see kleit sobib mulle?”.
Mina olen küsinud: “Ma panen täna vist selle. Mis sina arvad?”

Vahel ta pakub välja mingit teist kleiti, mis mul pole isegi meeles, et see mul kapis on.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et enamus eelkommenteerijatest, kes väidavad, et nad mitte kunagi ei küsi mehe arvamust, eksivad. Küsivad küll, aga mis iganes põhjusel ei pane nad seda küsimust ise tähele. On täiesti normaalne pidulikumale õhtusöögile (või miks mitte ka peale pikka ja väsitavat tööpäeva, kus mahti iseendale ei olnud), küsida nii kaaslaselt või sõbrannalt (vastavalt olukorrale), kas see või too kleit/soeng/meik on ok. Igapäevane. Pole inimest (ei meest, ei naist), kes poleks seda küsinud ja pole inimest, kes oleks alati “jaa, nii ilus” vastuse saanud. Konstruktiivne kriitika on omal kohal, aga pidev teise allasurumine mitte. Küsiks ka, mis muu on suhtes valesti?! Vabandust, aga midagi on kui sa selliselt ärritud.

Ma tõesti ei ole nii viimased 30 a seda mitte kellelkilt küsinud. Ega ma ebakindel pubekas ole.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas peeglit pole kodus, et ise saaks vaadata, kas krunn otse või viltu või meik ok või mitte. Hea küll, kui küsid mehelt, et kuidas ma välja näen? Aga et küsida, kas see kleit sobib mulle? See on otsene väljapressimine komplimendile, ja kui siis mehele tõesti see kleit su seljas ei meeldi, siis on ikka täitsa bella, kui ta julgeb öelda, et eriti ei meeldi. Ja äkki oligi kole see kleit su seljas ja nüüd mees, kurat süüdi, et julges välja öelda, et ei sobi.

Ma ei usu, et keegi küsib oma mehelt: “kas see kleit sobib mulle?”.

Ja kui mees vastab ausalt, et see kleit ei sobi, siis on solvumine otsatu. Meestele ei meeldi sellised küsimused.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas peeglit pole kodus, et ise saaks vaadata, kas krunn otse või viltu või meik ok või mitte. Hea küll, kui küsid mehelt, et kuidas ma välja näen? Aga et küsida, kas see kleit sobib mulle? See on otsene väljapressimine komplimendile, ja kui siis mehele tõesti see kleit su seljas ei meeldi, siis on ikka täitsa bella, kui ta julgeb öelda, et eriti ei meeldi. Ja äkki oligi kole see kleit su seljas ja nüüd mees, kurat süüdi, et julges välja öelda, et ei sobi.

Ma ei usu, et keegi küsib oma mehelt: “kas see kleit sobib mulle?”.

Ja kui mees vastab ausalt, et see kleit ei sobi, siis on solvumine otsatu. Meestele ei meeldi sellised küsimused.

Sa oled selline solvuja või?
Sul vist mees ei julgegi midagi öelda, sest sa kohe pahandad. ????

 

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidime hetkel välja minema mehega. Küsin et kas see kleit on ok seljas. Ütleb et mitte väga.

Alati on ka võimalus, et see kleit tõepoolest ei olnud seljas eriti ok.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei ole nii viimased 30 a seda mitte kellelkilt küsinud. Ega ma ebakindel pubekas ole.

Ma pole samuti pubekas, ebakindel ammugi mitte, aga kui koos välja läheme, siis  ikka arvestame teineteise nägemusega riietusest. No et me nt tantsupõrandal ka kokku sobiksime. Ikka räägime läbi ja vaatame koos, mis hea välja näeks. Et kui üks soovib parasjagu lihtsat klassikalist stiili, siis teine just ei vastanduks.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka päris haige, kui 32-aastasel inimesel on välimus selline kinnisidee. No kuidas ometi saab olla oluline, et mees mingi kenaduse kohta komplimente teeks? Soenguid ja kleite arutaks?

Teine asi oleks, kui mees ise tuleks välimust kritiseerima, aga teemaalgatust lugedes, see ei tundu nii olevat.

Mine ravile, teemaalgataja, ausalt.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui küsib, kas ta tahab tunnustust või päris minu arvamust või kahtleb ise riiete sobivuses? Mida tuleks vastata?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka päris haige, kui 32-aastasel inimesel on välimus selline kinnisidee. No kuidas ometi saab olla oluline, et mees mingi kenaduse kohta komplimente teeks? Soenguid ja kleite arutaks?

Teine asi oleks, kui mees ise tuleks välimust kritiseerima, aga teemaalgatust lugedes, see ei tundu nii olevat.

Mine ravile, teemaalgataja, ausalt.

Minu meelest on täiesti normaalne, et mees teeb oma naisele komplimente. Täiesti ebanormaalne kui ta seda ei tee.

Ma ei viitsiks sellise mühkamiga koos elada, kes mind isegi tähele ei pane.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei ole nii viimased 30 a seda mitte kellelkilt küsinud. Ega ma ebakindel pubekas ole.

Ma pole samuti pubekas, ebakindel ammugi mitte, aga kui koos välja läheme, siis ikka arvestame teineteise nägemusega riietusest. No et me nt tantsupõrandal ka kokku sobiksime. Ikka räägime läbi ja vaatame koos, mis hea välja näeks. Et kui üks soovib parasjagu lihtsat klassikalist stiili, siis teine just ei vastanduks.

Mitte kedagi ei huvita, kas te tantsupõrandal kokku sobite või ei. See peaks olema täielik klouniriietus, et keegi seda üldse tähele paneks ja ka siis ei huvitaks see mitte kedagi.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas mehe sõbrad märkavad. Teevad sõbralikke kommentaare.

Vaat seda on küll kummaline ette kujutada. Et lähete nt külla ja siis pereisa juba uksel hõikab, et oi kui ilus kleit ja sobiv silmavärv, küll sina, Katrin, näed meil ikka hea välja! Ja su enda mees seal kõrval käitub siis kuidas?

 

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas mehe sõbrad märkavad. Teevad sõbralikke kommentaare.

Vaat seda on küll kummaline ette kujutada. Et lähete nt külla ja siis pereisa juba uksel hõikab, et oi kui ilus kleit ja sobiv silmavärv, küll sina, Katrin, näed meil ikka hea välja! Ja su enda mees seal kõrval käitub siis kuidas?

Ja kui sobilik soeng sul täna on.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas mehe sõbrad märkavad. Teevad sõbralikke kommentaare.

Vaat seda on küll kummaline ette kujutada. Et lähete nt külla ja siis pereisa juba uksel hõikab, et oi kui ilus kleit ja sobiv silmavärv, küll sina, Katrin, näed meil ikka hea välja! Ja su enda mees seal kõrval käitub siis kuidas?

Sulle pole kunagi teised komplimente teinud? No ma olen küll olnud sellises olukorras.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle 90% kommentaaridest on siin nii haiged…

Ei ole pubekas kui küsid, ei ole kinnisideed välimuse osas, selline küsimine on täiesti normaalne.

Küsin pidevalt enda välimuse osas tagasisidet…

Elasin pikalt mehega, kellele ma vist ei meeldinud, sest ei kuulnud ma ei komplimente ega ka kriitikat. Mõnes mõttes positiivne, teisalt ka mitte.

Praegune elukaaslane kiidab igal korral, kui midagi küsin, kleidi, soengu jne osas. Ma saan tagasiside, et ma meeldin talle.

(kaalun vähe, välimuse eest hoolitsen keskmiselt, võiks rohkem).

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kui palju mehi siin nõu andmas on aga riietuse osas nõu andmine. Kui mees enne kiitis aga enam mitte, siis on suhe igavaks muutunud ja mees ei viitsi pingutada sellise asja nimel. Samuti on oluline, kui tihti sa küsid neid küsimusi, kas kord kuus? Iga päev? Iga asjaga käid ja küsid muudkui? Seal on ikka väga suur vahe. Kui ma peaks igapäevaselt kedagi muudkui kiitma ja teiste enesehinnangut tõstma, siis ma hakkaks ka vist nähvama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle 90% kommentaaridest on siin nii haiged…

Ei ole pubekas kui küsid, ei ole kinnisideed välimuse osas, selline küsimine on täiesti normaalne.

Küsin pidevalt enda välimuse osas tagasisidet…

Elasin pikalt mehega, kellele ma vist ei meeldinud, sest ei kuulnud ma ei komplimente ega ka kriitikat. Mõnes mõttes positiivne, teisalt ka mitte.

Praegune elukaaslane kiidab igal korral, kui midagi küsin, kleidi, soengu jne osas. Ma saan tagasiside, et ma meeldin talle.

(kaalun vähe, välimuse eest hoolitsen keskmiselt, võiks rohkem).

Ei, sa saad tagasisidet, et mehel pole probleemi sulle näkku valetada. Loomulikult, kui naine juba otse mehelt küsib, ütleb natukenegi taibukas mees, kuidas talle naise kleit meeldib.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle 90% kommentaaridest on siin nii haiged…

Ei ole pubekas kui küsid, ei ole kinnisideed välimuse osas, selline küsimine on täiesti normaalne.

Küsin pidevalt enda välimuse osas tagasisidet…

Elasin pikalt mehega, kellele ma vist ei meeldinud, sest ei kuulnud ma ei komplimente ega ka kriitikat. Mõnes mõttes positiivne, teisalt ka mitte.

Praegune elukaaslane kiidab igal korral, kui midagi küsin, kleidi, soengu jne osas. Ma saan tagasiside, et ma meeldin talle.

(kaalun vähe, välimuse eest hoolitsen keskmiselt, võiks rohkem).

Ei, sa saad tagasisidet, et mehel pole probleemi sulle näkku valetada. Loomulikult, kui naine juba otse mehelt küsib, ütleb natukenegi taibukas mees, kuidas talle naise kleit meeldib.

Mind hämmastab kogu selle teema juures see, et “kõik naised solvuvad kui nende mehed ausalt ütlevad, mis nad arvavad”, “kõik mehed valetavad, sest noh, muidu naised solvuvad”.

Ma ei tea, mis naised siin koguaeg solvuvad ja millised on nende mehed, aga kurb küll kui mees peab KOGUAEG valetama.

Mina ka küsin oma mehelt ja minu mees on alati aus. Mina pidasin seda loogiliseks, aga mõndade jaoks on nii normaalne, et mees valetab.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et keegi küsib oma mehelt: “kas see kleit sobib mulle?”.

Ehk loeksid enne kommenteerimist teema püstituse läbi? Aitan sind, TA kirjutas nii: “Kurvaks teeb. Küsin vahest ise kas soeng on okei, kas riietus sobib ja kas olen kena”. Nii et justnimelt sobimist ta küsib.

Sa oled selline solvuja või? Sul vist mees ei julgegi midagi öelda, sest sa kohe pahandad. ????

Ei tea, kas see kägu, kellele sa vastasid on, aga teemalgataja küll on selline solvuja. Täpsemalt kirjutas ta: “Küsin et kas see kleit on ok seljas. Ütleb et mitte väga. Ja läks tuju niii ära. Nutma ajab. Kiskusin kõik riided seljast ja läksin pesin oma meigi maha ja lihtsalt nutsin“. Nii et teemalgataja konkreetselt pressib mehelt arvamust välja ja solvub, kui mees ei kiidagi.

Praegune elukaaslane kiidab igal korral, kui midagi küsin, kleidi, soengu jne osas. Ma saan tagasiside, et ma meeldin talle.

Jah, sinu mees on selgeks õppinud, mis on õiged vastused sellistele küsimustele. Ja ta hoolib sinust piisavalt, et neid õigeid vastuseid ka anda. Teemaalgataja mees on ilmselt tüdinenud teemaalgatajast või siis teemaalgataja pidevast kiituse nurumisest ning seepärast annabki ainult negatiivseid hinnanguid. Kindlasti teab temagi, mis need õiged vastused on, aga ta ei taha õigesti vastata.

Mina üldiselt ka ei talu, kui keegi tuleb ise kiitust norima. Kui mul midagi head on öelda, siis ütlen ise, aga selline nurumine võtab ära tahtmise kiita isegi siis, kui tegelikult on põhjust kiita.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et keegi küsib oma mehelt: “kas see kleit sobib mulle?”.

Ehk loeksid enne kommenteerimist teema püstituse läbi? Aitan sind, TA kirjutas nii: “Kurvaks teeb. Küsin vahest ise kas soeng on okei, kas riietus sobib ja kas olen kena”. Nii et justnimelt sobimist ta küsib.

Sa oled selline solvuja või? Sul vist mees ei julgegi midagi öelda, sest sa kohe pahandad. ????

Ei tea, kas see kägu, kellele sa vastasid on, aga teemalgataja küll on selline solvuja. Täpsemalt kirjutas ta: “Küsin et kas see kleit on ok seljas. Ütleb et mitte väga. Ja läks tuju niii ära. Nutma ajab. Kiskusin kõik riided seljast ja läksin pesin oma meigi maha ja lihtsalt nutsin“. Nii et teemalgataja konkreetselt pressib mehelt arvamust välja ja solvub, kui mees ei kiidagi.

Praegune elukaaslane kiidab igal korral, kui midagi küsin, kleidi, soengu jne osas. Ma saan tagasiside, et ma meeldin talle.

Jah, sinu mees on selgeks õppinud, mis on õiged vastused sellistele küsimustele. Ja ta hoolib sinust piisavalt, et neid õigeid vastuseid ka anda. Teemaalgataja mees on ilmselt tüdinenud teemaalgatajast või siis teemaalgataja pidevast kiituse nurumisest ning seepärast annabki ainult negatiivseid hinnanguid. Kindlasti teab temagi, mis need õiged vastused on, aga ta ei taha õigesti vastata.

Mina üldiselt ka ei talu, kui keegi tuleb ise kiitust norima. Kui mul midagi head on öelda, siis ütlen ise, aga selline nurumine võtab ära tahtmise kiita isegi siis, kui tegelikult on põhjust kiita.

Mis sa jahud sellest TA solvumisest, teemaks on üldse küsimine.
See, et tema solvub, tuleneb ilmselt sellest, et ta peale negatiivsete kommentaaride midagi muud ei kuulegi.
Aga siin on üldine teema, et kas võib küsida või ei või. Ja isegi kui küsid, siis igati mõitlik mees valetab(tuletan meelde, et TA mees ju ei valetanud).

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et keegi küsib oma mehelt: “kas see kleit sobib mulle?”.

Ehk loeksid enne kommenteerimist teema püstituse läbi? Aitan sind, TA kirjutas nii: “Kurvaks teeb. Küsin vahest ise kas soeng on okei, kas riietus sobib ja kas olen kena”. Nii et justnimelt sobimist ta küsib.

Sa oled selline solvuja või? Sul vist mees ei julgegi midagi öelda, sest sa kohe pahandad. ????

Ei tea, kas see kägu, kellele sa vastasid on, aga teemalgataja küll on selline solvuja. Täpsemalt kirjutas ta: “Küsin et kas see kleit on ok seljas. Ütleb et mitte väga. Ja läks tuju niii ära. Nutma ajab. Kiskusin kõik riided seljast ja läksin pesin oma meigi maha ja lihtsalt nutsin“. Nii et teemalgataja konkreetselt pressib mehelt arvamust välja ja solvub, kui mees ei kiidagi.

Praegune elukaaslane kiidab igal korral, kui midagi küsin, kleidi, soengu jne osas. Ma saan tagasiside, et ma meeldin talle.

Jah, sinu mees on selgeks õppinud, mis on õiged vastused sellistele küsimustele. Ja ta hoolib sinust piisavalt, et neid õigeid vastuseid ka anda. Teemaalgataja mees on ilmselt tüdinenud teemaalgatajast või siis teemaalgataja pidevast kiituse nurumisest ning seepärast annabki ainult negatiivseid hinnanguid. Kindlasti teab temagi, mis need õiged vastused on, aga ta ei taha õigesti vastata.

Mina üldiselt ka ei talu, kui keegi tuleb ise kiitust norima. Kui mul midagi head on öelda, siis ütlen ise, aga selline nurumine võtab ära tahtmise kiita isegi siis, kui tegelikult on põhjust kiita.

Mis sa jahud sellest TA solvumisest, teemaks on üldse küsimine.

See, et tema solvub, tuleneb ilmselt sellest, et ta peale negatiivsete kommentaaride midagi muud ei kuulegi.

Aga siin on üldine teema, et kas võib küsida või ei või. Ja isegi kui küsid, siis igati mõitlik mees valetab(tuletan meelde, et TA mees ju ei valetanud).

No kui loll peab olema, et mitte aru saada, et naine küsib mehelt, kas ma meeldin sulle…

Kui mina küsin mehelt poodi minnes, kas need püksid sobivad (praegu ja sinna sihtpunkti, tema kõrval) minekuks, siis tema vastab tegelikult selle kohta, et (pepu on teksades) ilus… See ajab mind tihti naerma – mina ju tegelikult seda küsisingi ja mees vastas: jaaa, sa meeldid mulle!

Mina naeran vastust ja mees naerab minu rõõmsat meelt…

Püksid ja TA kleit, soeng, meik jm. ei puutu ju üldse asjasse!

Täiskasvanud  inimesed, kes ei suuda öelda naisele, sa meeldid mulle on niii nõmedad. Ja pubekalikud kui seda mingiks totakaks nurumiseks peavad.

Veel nõmedamad on mehed, kes elavad naisega, kes neile enam ei meeldi.

Ja täielikud mölakas on niisugused, kes elavad, tarbivad neile mitte meeldiva naise koduseid pingutusi, seksi, muid hüvesid, suutmata seda väikest valet öelda, et ilus kleit, või äge soeng, rääkimata naise kohta misagi positiivset.

Öäkkk! Ja kahju naistest, kes niisugustega elama peavad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühtegi kiitvat lauset ei tule mehelt.

Aga näita mehele tänaval pesumodelli plakatit, siis ila kindlasti jookseb ja leiab 1000 kiidusõna.

Armastus on kodus läbi, mis muud.  Elatakse väljaspoole kodu. Vaeseksed väsivad ja tüdivad kodusest naisest ära, mis sa oskad selle peale öelda. TA,sa oled noor,mõtle, kas tahad ja jõuad sellist elu elada järgmised 10-20-30-40-50-60 aastat?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et keegi küsib oma mehelt: “kas see kleit sobib mulle?”.

Ehk loeksid enne kommenteerimist teema püstituse läbi? Aitan sind, TA kirjutas nii: “Kurvaks teeb. Küsin vahest ise kas soeng on okei, kas riietus sobib ja kas olen kena”. Nii et justnimelt sobimist ta küsib.

Sa oled selline solvuja või? Sul vist mees ei julgegi midagi öelda, sest sa kohe pahandad. ????

Ei tea, kas see kägu, kellele sa vastasid on, aga teemalgataja küll on selline solvuja. Täpsemalt kirjutas ta: “Küsin et kas see kleit on ok seljas. Ütleb et mitte väga. Ja läks tuju niii ära. Nutma ajab. Kiskusin kõik riided seljast ja läksin pesin oma meigi maha ja lihtsalt nutsin“. Nii et teemalgataja konkreetselt pressib mehelt arvamust välja ja solvub, kui mees ei kiidagi.

Praegune elukaaslane kiidab igal korral, kui midagi küsin, kleidi, soengu jne osas. Ma saan tagasiside, et ma meeldin talle.

Jah, sinu mees on selgeks õppinud, mis on õiged vastused sellistele küsimustele. Ja ta hoolib sinust piisavalt, et neid õigeid vastuseid ka anda. Teemaalgataja mees on ilmselt tüdinenud teemaalgatajast või siis teemaalgataja pidevast kiituse nurumisest ning seepärast annabki ainult negatiivseid hinnanguid. Kindlasti teab temagi, mis need õiged vastused on, aga ta ei taha õigesti vastata.

Mina üldiselt ka ei talu, kui keegi tuleb ise kiitust norima. Kui mul midagi head on öelda, siis ütlen ise, aga selline nurumine võtab ära tahtmise kiita isegi siis, kui tegelikult on põhjust kiita.

Mis sa jahud sellest TA solvumisest, teemaks on üldse küsimine.

See, et tema solvub, tuleneb ilmselt sellest, et ta peale negatiivsete kommentaaride midagi muud ei kuulegi.

Aga siin on üldine teema, et kas võib küsida või ei või. Ja isegi kui küsid, siis igati mõitlik mees valetab(tuletan meelde, et TA mees ju ei valetanud).

No kui loll peab olema, et mitte aru saada, et naine küsib mehelt, kas ma meeldin sulle…

Kui mina küsin mehelt poodi minnes, kas need püksid sobivad (praegu ja sinna sihtpunkti, tema kõrval) minekuks, siis tema vastab tegelikult selle kohta, et (pepu on teksades) ilus… See ajab mind tihti naerma – mina ju tegelikult seda küsisingi ja mees vastas: jaaa, sa meeldid mulle!

Mina naeran vastust ja mees naerab minu rõõmsat meelt…

Püksid ja TA kleit, soeng, meik jm. ei puutu ju üldse asjasse!

Täiskasvanud inimesed, kes ei suuda öelda naisele, sa meeldid mulle on niii nõmedad. Ja pubekalikud kui seda mingiks totakaks nurumiseks peavad.

Veel nõmedamad on mehed, kes elavad naisega, kes neile enam ei meeldi.

Ja täielikud mölakas on niisugused, kes elavad, tarbivad neile mitte meeldiva naise koduseid pingutusi, seksi, muid hüvesid, suutmata seda väikest valet öelda, et ilus kleit, või äge soeng, rääkimata naise kohta misagi positiivset.

Öäkkk! Ja kahju naistest, kes niisugustega elama peavad.

Aga sa ju nurudki…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidime hetkel välja minema mehega. Küsin et kas see kleit on ok seljas. Ütleb et mitte väga. Ja läks tuju niii ära. Nutma ajab. Kiskusin kõik riided seljast ja läksin pesin oma meigi maha ja lihtsalt nutsin.

Need probleemid on teie peres ikka palju sügavamad, lihtsalt välimuse kiitmine/mittekiitmine ja komplimentide tegemine ei põhjusta heas ja muidu toredas abielus niisugust teravat  reaktsiooni. Muidugi võib ka olla, et naine elabki vaid komplimentide nimel ja on neid alati harjunud saama, aga väheusutav, et suhe vaid sellel põhineks. Ikka suurem jama peab olema. Ma sellise vastuse peale kas kehitaks vaid õlgu või küsiks, millise kleidi peaksin valima. Sest ehk tõesti ei istugi hästi. Kohe kindlasti ei ajaks see mind nutma ega kleiti seljast rebima. Saangi mehelt adekvaatset infot, kui juba küsin. Komplimente sellises situatsioonis ei oota.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meenus vanakooli anekdoot.

Mees juba pikemat aega ei tee naisele komplimente. Naine pingutab, muudab soengut, meiki, ostab uusi riideid, mees ei tee märkamagi, null reaktsioon. L6puks naine vihastab, ilmub mehe ette gaasimaskis. Mees ei tee ikka välja. Naine küsib, et kas sa ei näe, et midagi on teistmoodi minu juures. Mees vaatab, m6tleb, l6puks ühmab: “Kulmud oled maha ajanud.”

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei ” NÄE ” mind