Esileht Pereelu ja suhted Mees ei ” NÄE ” mind

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Teema: Mees ei ” NÄE ” mind

Postitas:
Kägu

Võib ka olla, et mees ei jaga sinuga sama maitset ja ei taha sind ka laita, kui midagi ei meeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et sind on lapsena vähe kiidetud, sul on madal enesehinnang ja vajad pidevat välist tunnustust, aga mees ei ole sellist tüüpi, kes pidevalt kiidaks ja komplimente teeks, on hoopis tavaline eesti mees, kes ei oska suurt midagi kosta selle peale, et kas kleit istub või soeng on ilus.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliste küsimuste jaoks on naistel geysõbrad. Neilt saad ausat tagasisidet ja soovitusi.
Heteromees kiidab pimesi kõike (kui tahab naist saada) või ei oska midagi öelda (kui naine kätte saadud).

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliste küsimuste jaoks on naistel geysõbrad. Neilt saad ausat tagasisidet ja soovitusi.

Heteromees kiidab pimesi kõike (kui tahab naist saada) või ei oska midagi öelda (kui naine kätte saadud).

Su mees on nii tainas? Ma juba kujutan ette, milline selline töllakas välja näeb – halvasti istuvas ülikonnas ja koledates kingades. Kui sedagi muidugi.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näen siin probleemi selles, et ei räägita teise “armastuse keeles”. Mees ehk ei olegi aru saanud kui olulised on naisele tunnustussõnad. Võimalik, et ka naine ise ei saa aru, kui väga talle sõnaline tunnustus loeb. Kindlasti pole asi ainult selles “käib kah” mühatuses, vaid selle all on hoopis suurem ja pikem armastuse janu, mida inimene ise ei oska sõnadesse panna ja ainult selle olukorra kirjeldus jätab tühise mulje. See on ilmselt jäämäe tipp, kuid seda jäämäge ei oskagi ise üles leida, rääkimata sõnastamisest.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees pole juba 2 aastat kordagi öelnud, et olen kena. Löön end üles. Enda meelest täitsa kena naine. Ühtegi kiitvat lauset ei tule mehelt. Kurvaks teeb. Küsin vahest ise kas soeng on okei, kas riietus sobib ja kas olen kena. Tihti ütleb veel, et see ei sobi selga või too ei ole hea seljas. Kui meigin, siis ütleb, et aga ma iga päev olen selline samasugune. Samas mehe sõbrad märkavad. Teevad sõbralikke kommentaare. Aga oma mees ei tee märkamagi. Miks nii on ? Pidime hetkel välja minema mehega. Küsin et kas see kleit on ok seljas. Ütleb et mitte väga.

Ja läks tuju niii ära. Nutma ajab. Kiskusin kõik riided seljast ja läksin pesin oma meigi maha ja lihtsalt nutsin. Ei ole mingi ülekaaluline. Täpselt sama nagu algusaastad kui mehega kohtusime. Olen 32. Tutvusime kui olin 25. Oeh. Mehed.. kirjutage nüüd. Mis meeste peas toimub?

Üldiselt naised ei löö end üles oma mehe jaoks vaid teiste meeste jaoks. Nii võib ka sinu mees mõelda. Et sa otsid tegelikult teist meest ja miks ta peaks sind siis kiitma?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt naised ei löö end üles oma mehe jaoks vaid teiste meeste jaoks.

no ma ei tea… üldiselt löövad naised end üles iseenda jaoks.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üldiselt löövad naised end üles iseenda jaoks.

Kui nii võtta siis peaksid naised täismeigis, soenguga, kontsades ja pidulikus kleidis ka üksi kodus olles olema. Aga ei ole  ju. Järelikult päris iseenda jaoks ikka ei löö ennast üles küll. Ikka rohkem teistele näitamiseks ja natuke ka enesekindluse tõstmise jaoks seltskonnas olles. Kui näed enda jaoks hea välja, siis oled seltskondlikult mõnusam ja kindlam. Ma arvan nii.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt naised ei löö end üles oma mehe jaoks vaid teiste meeste jaoks.

no ma ei tea… üldiselt löövad naised end üles iseenda jaoks.

Nii levinud klišee. Tegelikkuses oli pandeemia ja maskikandmiskohustuse ajal Perekool täis hala, et kodus töötades pole võimalust ilusaid riideid kanda ja maskiga tänaval käies mõtet huulepulka ja jumestuskreemi raisata.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt naised ei löö end üles oma mehe jaoks vaid teiste meeste jaoks.

no ma ei tea… üldiselt löövad naised end üles iseenda jaoks.

Miks sa siis kodus kottis dressipükstega oled, aga kui õue lähed, siis lööd end üles? Ikka ju teiste meeste jaoks. Oma mees on käes, milleks tema jaoks ilus olla?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa siis kodus kottis dressipükstega oled

Ei ole. Olen alati kergelt lille löödud, kodus ka, sest see annab hea enesetunde. Eriti lille löön end siis kui on vaja julgust ja enesekindlust, mehed ei puutu üldse asjasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt ei piisa “lihtsalt ilus” olemisest. Autopiloodil komplimente tulistada ainult selleks, et pidevalt kellegi kõikuvat ego kõditada, no ei ole sellist karistust ära teeninud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan sinust selles mõttes aru, et ma olen küll jah, enesekindel, aga vahel ma vb panen ka veidi “üle” või mööda 🙂

Mul on tohutult vedanud, mu mees väga kiidab mind ja annab ka konstruktiivset kriitikat, ehk et ma ei solvu kui ta ütleb, et see nagu pole päris see vms, pigem  saan ta näost aru. Vahel põikan ka teismelise tüdruku toast läbi, no ime kui sealt heakskiitu saab, aga vahel siiski 🙂

Kusjuures mu vanemad olid veel eriti (moekad ja) kriitilised, vahel ma vihkasin nende pidevaid kommentaare, et a la ruuduline ja lilleline ei käi kokku või et olen liiga läbipaistev jne, aga no nõuandeks ikka.

Aga – räägi oma mehega, kui emotsioonid vaibunud, et tahad päris siiralt nõu vahel, kuidas ta näeb, et kas sobib või mis ta arvab. Tegelikult mehed tahavad kindlasti,et nende arvamusega arvestataks, vb teil on mingi muu kommunikatsioonierror, et praegu nagu ei saada sellest hästi aru, ja siis oledki kurb. Nii ei peaks olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidime hetkel välja minema mehega. Küsin et kas see kleit on ok seljas. Ütleb et mitte väga. Ja läks tuju niii ära. Nutma ajab. Kiskusin kõik riided seljast ja läksin pesin oma meigi maha ja lihtsalt nutsin.

MIKS sa ometi sellist asja küsid? Ma küsiksin seda ehk ainult siis, kui tema teab sündmuse olustikku, aga mina mitte. Näiteks on see mu esimene külaskäik tema venna suvilasse või tädipoja pulma restoranis, kus ma pole käinud.

Vaata ennast peeglist. Sa pead ise teadma, kas see muudel juhtudel on okei. Ja kui temal on pretensioone, pakkigu oma 7 asja ja astugu minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei ” NÄE ” mind