Esileht Sünnitus Mees ei ole sünnitusel väljutuse juures

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Mees ei ole sünnitusel väljutuse juures

Postitas:

Minu mees rääkis sama juttu aga sünnituse ajal selgus, et päris huvitav ja ei läinud enam kusagile ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valutamise ajal polnud mul üldse meest vaja, sest ma sain ise valud välja hingatud, aga presside ajal oli väga hea kellegi käesti kinni hoida ja hea oli teada, et oma mees on juures, kui beebi sünnib. Pärast rääkis ta üsna üksikasjalikult, kuidas see väljatulemine tegelikult on, sest ega mina ju ei näe seda. Tema on ikkagi meist esimene, kes meie last näeb ja see on mõnes mõttes privileeg. Ta on ka minu pabulaid linalt kokku korjanud (esimese lapsega) ja kannatanud välja selle, kui ma lootevete puhkedes ta püksid ära määrisin (teise lapsga) ning aidanud lõdvestada presside vahel, kui mul rütm sassi läks ja jaks ära kadus (kolmanda lapsega). Mulle näib, et see kogemus meid pigem lähendab, aga samas ma tean peret, kus mees oli väljutuse ajal juures ning tõesti sai selle nägemisest väikese šoki. Inimesed on erinevad ja muidugi tuleks mõlemal see enne sündimist läbi rääkida, et kes kuskil on, kui asjaks läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees oli ka esimesega minu juures, nüüd ütles et teisega ei tule;)
kindel veel pole..
aga mina arvan, et mees peaks juures olema, siis ta näeb, et sünnitus pole ,,supsti ja valmis“, mida siiski paljud mehed arvavad…

Kui sul pole just sellised “sups ja valmis” sünnitused nagu minul. Mõtlesin ka, et ehk mees siis mõtleb kuidasi teistmoodi või hindab seda rasket tööd kõrgemalt vms, aga reaalsus oli 3 korda “sups ja valmis”, nii et mees arvabki, et mis seal siis ära ei ole…
Seda varianti poleks muidugi olnudki, et me välja läheb väljutuse ajaks, sest kõik käis nii kiiresti, et hea, et ämmakas lapse kinni püüda jõudis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elukaaslane vist lootis näha seal midagi muud. Ta ei ole loomu poolest kartlik vms aga see nägemine oli vist tema jaoks kole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Sünnitus Mees ei ole sünnitusel väljutuse juures

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.