Esileht Pereelu ja suhted Mees ei oska teha eelmängu

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: Mees ei oska teha eelmängu

Postitas:

Naised on kannatlikud. Ma talusin seda jura 10 aastat. Siis sai karikas täis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 22:29; 17.04 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mu mehel viga on, kui ta ei või teha eelmängu? Ta pole kunagi olnud väga tugev selles, kuid mina olen olnud noorem ja ise end erutusse mõelnud ning ka teda torkinud ja käima ajanud. Nüüd hakkan saama 50 ja enam ei suuda. Samas seksi tahaks, kuid mees on nagu mingi molu, no räägi talle või ära räägi, mis vaja teha on, osuta raamatuid, näita ette, ikka ta ei tee muud kui topib jõuga kätt rindadele ja jalge vahele ja mitte midagi muud. Raamatuid ei loe, mida näitan, jutu kuulab ära, aga kasu ei midagi. No ma lihtsalt ei oska midagi teha.

Täiesti valesti esitatud küsimus. Küsimus on, et mis mul viga, et ma vabatahtlikult olen abiellunud seksuaalse eelmängu mõttes invaliidiga. Et ise valid mehe välja, algul sobib, elad 20 aastat ja siis enam ei sobi. Küsi endalt, mis sul viga on. Mis alguses sobib ja hiljem enam mitte?

Ma tahaks ka küsida, lausa karjuda tahaks, et mis teil viga on? Täiesti vabatahtlikult kannatate seda? Lausa kere peale annaks…
Kuulge, millal lõpeb täiesti ilmselge naiste seksuaalsete vajaduste ignoreerimine?
Mnjaa, tegelikult on probleem ka selles, et meil mehed ei tohi midagi suurt tunda, peab olema suht empaatiavõimetu. Tugev! Hahaha (sarkastiline naer!) Empaatiavõimetu inimene ei ole aga voodis hea…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, millal lõpeb täiesti ilmselge naiste seksuaalsete vajaduste ignoreerimine?

Jee, revolutsiooni kandev jõud, hegemoon jõudis kohale! 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 15.04 14:42; 15.04 15:20; 15.04 15:25; 15.04 19:38; 15.04 19:42; 15.04 21:42; 16.04 11:47; 16.04 12:06; 16.04 23:13; 17.04 20:14; 17.04 23:55; 18.04 01:37; 18.04 10:17; 18.04 13:25; 18.04 16:19; 18.04 17:53; 18.04 22:54; 19.04 13:13; 19.04 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, millal lõpeb täiesti ilmselge naiste seksuaalsete vajaduste ignoreerimine?

Jee, revolutsiooni kandev jõud, hegemoon jõudis kohale! ????

Vabalt!
Tegelikult on probleem aga tõsine.
Naiste seksuaalne rahuldamatus on meil ühiskonnas lausa epideemiline…
Ei, ma ei räägi sellest, et seksuaalne rahuldatus võiks lasta naise lati sügavustesse ja olles seksuaalselt rahuldatud, lepib ta kõigega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised on kannatlikud. Ma talusin seda jura 10 aastat. Siis sai karikas täis.

Mina 5 aastat. Esimesel aastal oli seda kirge rohkem ja mees oli muidu heasüdamlik, humoorikas ja tundus et sobime. Lihtsalt voodielu oli iga kord suts ja valmis. Lõpuks ei viitsinud enam ja viimased 2 a ei seksinudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabalt!
Tegelikult on probleem aga tõsine.
Naiste seksuaalne rahuldamatus on meil ühiskonnas lausa epideemiline…
Ei, ma ei räägi sellest, et seksuaalne rahuldatus võiks lasta naise lati sügavustesse ja olles seksuaalselt rahuldatud, lepib ta kõigega…

Süvene, palun. Minu probleemiks ei ole seksuaalne rahulda(ma)tus. Seks mehega on hea, vahel ka väga hea ning rahulduse saan iga kord, mees hoolitseb selle eest. Asi on eelmängus.
Tuleks kasuks, kui sa võideldes teinekord teema läbi ka loeks enne loosungite loopimist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 15.04 14:42; 15.04 15:20; 15.04 15:25; 15.04 19:38; 15.04 19:42; 15.04 21:42; 16.04 11:47; 16.04 12:06; 16.04 23:13; 17.04 20:14; 17.04 23:55; 18.04 01:37; 18.04 10:17; 18.04 13:25; 18.04 16:19; 18.04 17:53; 18.04 22:54; 19.04 13:13; 19.04 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabalt!
Tegelikult on probleem aga tõsine.
Naiste seksuaalne rahuldamatus on meil ühiskonnas lausa epideemiline…
Ei, ma ei räägi sellest, et seksuaalne rahuldatus võiks lasta naise lati sügavustesse ja olles seksuaalselt rahuldatud, lepib ta kõigega…

Süvene, palun. Minu probleemiks ei ole seksuaalne rahulda(ma)tus. Seks mehega on hea, vahel ka väga hea ning rahulduse saan iga kord, mees hoolitseb selle eest. Asi on eelmängus.
Tuleks kasuks, kui sa võideldes teinekord teema läbi ka loeks enne loosungite loopimist.

Aaa, ma muidu ei rääkinud Sinust.
Ma rääkisin üleüldiselt. Palun argumenteeri, et see teema ei peaks olema päevakorras, et sellega on kõik hästi!
Ja kui tuua kedagi isikuliselt, siis ma võiksin näiteks rääkida ühest enda heast tuttavast naisest, kes 64 a. oli täiesti rahuldamata. Juba aastaid…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mu mehel viga on, kui ta ei või teha eelmängu? Samas seksi tahaks, kuid mees on nagu mingi molu, no räägi talle või ära räägi, mis vaja teha on, osuta raamatuid, näita ette, ikka ta ei tee muud kui topib jõuga kätt rindadele ja jalge vahele ja mitte midagi muud. Raamatuid ei loe, mida näitan, jutu kuulab ära, aga kasu ei midagi. No ma lihtsalt ei oska midagi teha.

Õudne lugedagi, reaalsusest rääkimata…kui peaks hakkama mingit poolesaja aastast mehikest õpetama, kuidas seksida või seletama ja näitlikustama, mis on eelmäng…
Päris masendav (voodi)elu, tõepoolest!

Lähen teen veel ühe kalli oma (täiesti vastandlikule) mehele 🙂
Perekool mõjub kohati lausa teraapiliselt: paneb oma suhet veelgi enam hindama..

Seksuaalsus ongi mu meelest suuresti kaasasündinud anne. Nagu paljud muudki anded inimese puhul. Harjutamise läbi ei pruugi ka alati meistriks saada. Võtame nt. laulmise. Või joonistusoskuse.
Kui ikka pole lauluhäält või osavat kätt antud, siis pole. Oled andekas ehk milleski muus.

Pole ma oma kaasat kunagi pidanud suunama või juhendama, kohe oligi sündinud meister valmis, heh! Juba 20-ndates!
..ja ajaga muutunud ainult paremaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, ks kõige paremad ja loovamad panevad puusse ja järjekindlat. Minu oma on viimasel ajal avastanud kõrvahammustamise. See on sitaks valus, mz karjatan, palun seda mitte enam teha ja järgmine kord ikka teeb. Jube. No ei tahagi enam seksida, sest mingil hetkel lüüaks hambad kõrva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada yoni koolitusele ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aaa, ma muidu ei rääkinud Sinust.
Ma rääkisin üleüldiselt. Palun argumenteeri, et see teema ei peaks olema päevakorras, et sellega on kõik hästi!
Ja kui tuua kedagi isikuliselt, siis ma võiksin näiteks rääkida ühest enda heast tuttavast naisest, kes 64 a. oli täiesti rahuldamata. Juba aastaid…

Kui teema peaks olema päevakorras, siis vast teed uue teema perekooli? Või pead normaalseks näiteks armukesepidamise teema all röögatamist, et tegelikult on kooseluseadus ikka üks s*tt? Asjast võiks rääkida. Mitte täiesti uuest teemast. Ning see, et sa “muidu ei rääkinud minust” on ka kräpp, sest sa vastasid konkreetselt minu postitusega seotud postitusele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 15.04 14:42; 15.04 15:20; 15.04 15:25; 15.04 19:38; 15.04 19:42; 15.04 21:42; 16.04 11:47; 16.04 12:06; 16.04 23:13; 17.04 20:14; 17.04 23:55; 18.04 01:37; 18.04 10:17; 18.04 13:25; 18.04 16:19; 18.04 17:53; 18.04 22:54; 19.04 13:13; 19.04 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aaa, ma muidu ei rääkinud Sinust.
Ma rääkisin üleüldiselt. Palun argumenteeri, et see teema ei peaks olema päevakorras, et sellega on kõik hästi!
Ja kui tuua kedagi isikuliselt, siis ma võiksin näiteks rääkida ühest enda heast tuttavast naisest, kes 64 a. oli täiesti rahuldamata. Juba aastaid…

Kui teema peaks olema päevakorras, siis vast teed uue teema perekooli? Või pead normaalseks näiteks armukesepidamise teema all röögatamist, et tegelikult on kooseluseadus ikka üks s*tt? Asjast võiks rääkida. Mitte täiesti uuest teemast. Ning see, et sa “muidu ei rääkinud minust” on ka kräpp, sest sa vastasid konkreetselt minu postitusega seotud postitusele.

Mnjaa, ma tahtsingi teada, kuidas saada perekoolis isiklikku rünnakut…
Mul on mõnikord natuke raske aru saada, kes on kes, sest kõik on Käod ja mind väga ka ei huvita, kes kellele otseselt vastab, sest mind huvitavad teemad üldiselt. Inimesed ei julge kasutada isegi enda kasutajanime (mis on täiesti anonüümne), aga millegipärast soovivad, et nende mitmed postitused oleksid täiesti selgelt teiste poolt eristatavad. Igal juhul, vabandused!
Aga äkki teengi eraldi teema…Täitsa võimalik. Mulle näiteks antud postituses väga imponeerisid inimesed, kes ütlesid, et nad kogesid kooselus peamiselt halba seksi ja siis lõpuks tegidki midagi, et sellest nö. pääseda . 5+!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki teengi eraldi teema…Täitsa võimalik. Mulle näiteks antud postituses väga imponeerisid inimesed, kes ütlesid, et nad kogesid kooselus peamiselt halba seksi ja siis lõpuks tegidki midagi, et sellest nö. pääseda . 5+!

Ehk et muu pole kooselus oluline, kui seksi headus? No tõesti, 5+ mõtlemine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 15.04 14:42; 15.04 15:20; 15.04 15:25; 15.04 19:38; 15.04 19:42; 15.04 21:42; 16.04 11:47; 16.04 12:06; 16.04 23:13; 17.04 20:14; 17.04 23:55; 18.04 01:37; 18.04 10:17; 18.04 13:25; 18.04 16:19; 18.04 17:53; 18.04 22:54; 19.04 13:13; 19.04 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki teengi eraldi teema…Täitsa võimalik. Mulle näiteks antud postituses väga imponeerisid inimesed, kes ütlesid, et nad kogesid kooselus peamiselt halba seksi ja siis lõpuks tegidki midagi, et sellest nö. pääseda . 5+!

Ehk et muu pole kooselus oluline, kui seksi headus? No tõesti, 5+ mõtlemine.

Oi, kas ma tõepoolest ütlesin nii?
Et muu pole oluline?
Ma kirjutan praegu siia vastuseid enda muude e-mailide ja kirjade ja mõttetöö vahel ja võib-olla ma tõepoolest ei väljenda end kõige selgemini.
Ma tahtsin näidata välja enda empaatiat, et mul reaalselt on kahju inimestest, kes peavad taluma halba seksi.
Ma olen olnud nö. suhtes, talunud halba seksi, seksi inimesega, kes mind üldse ei erutanud, ma ei ihaldanud teda (kuigi muidu oli ka tore, sõbralik, abivalmis jne. ) aga ma ei suutnud teda endale isuäratavaks mõelda. Erinevatel põhjustel olin temaga koos, millest kõige olulisem ja kõige piinlikum oli, et me kohtusime, ta käis mulle peale (tehes läbi kõik standartsed kohtingu protseduurid), ma olin meelitatud ja temaga koos olemine võimaldas mul väikeses alevikus sotsiaalsel redelil tõusta ja läbi selle liigitusin ma “normaalseks”. Hetkel on mul selle pärast väga piinlik, aga tunnistan ausalt!
Ja ma olen olnud seksisuhtes, kus olid nädalavahetuse maratonid, väga hea klapp ja nende kahe vahe on üüratu! Väga suur! Kirjeldamatu!
Ja siis ma olen kogenud paljude naiste emotsionaalseid purtsatusi, kus nad lõpuks tunnistavad frustreeritult, et nad ei seksi enda mehega sellepärast, et see ei paku neile mitte midagi, et see on ebameeldiv ja ebamugav. Ühiskond aga näeb seda nii, et naisel ongi lihtsalt enda soo tõttu madalam libiido kuni selleni välja, et osad naised on friigiidsed ja pärast (ma ei tea) 40 eluaastat naine üldse seksi ei tahagi. Hunnik nalju teemal, kuidas naine ei anna jne. jne. jne. Tegelikult on aga selle naise vajadused rahuldamata, sest tal on enesekeskne partner, hunnik mõttelisi piiranguid ja küsimus, et kui ma mingi 20 a ei ole enda suud lahti teinud, siis kuidas ma praegu seda asja alustan…
Nii et kui kedagi solvasin, siis vabandan, loodan, et minu praegune seletus oli arusaadav.
Mul on kahju kuulda/lugeda, et naised peavad leppima halva seksiga!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ausalt öeldes eriti hästi aru, et kuidas saab eristada eelmängu seksist. Ehk teemaalgataja selgitab… Kuidas saab olla, et seks on hiiglama hea ja kõik on super, aga üks osa sellest – eelmäng- pole hea. Minu jaoks on eelmäng seksi osa, olgu see siis lühike või pikk, aga kuidagi peab ju iha üles äratama. Et kas mees on rohmakas, aga tegelikult seksi ajal juba ihahoos sulle see rohmakus meeldibki või mismoodi see siis välja näeb?

Isiklikult arvan küll, et saab vanale koerale uusi nippe õpetada. Võta ta käed ja pane oma keha peale just sinna, kus tahad, et ta katsuks, näita ette survet ja oma reaktsiooni… Ja nii iga kord. Ehk siis – võta eelmäng enda peale, enda vastutusvaldkonnaks :). Ja kindlasti pole vaja planeerida, et nüüd kümnendal korral võtab siis mees ise initsiatiivi. Ehk ei võtagi kunagi, aga kui midagi on sulle (naisele) oluline, siis tasub enda eest, igatahes, seista!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Harjutamise läbi ei pruugi ka alati meistriks saada. Võtame nt. laulmise. Või joonistusoskuse.

Ära peksa segast. Nii joonistamist kui laulmist on enamikele inimestele võimalik täiesti adekvaatselt selgeks õpetada. Väga tühine protsent on neid, kes on lootusetult õpetamatud.
Küsimus on alati motivatsioonis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 12:03; 18.04 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ausalt öeldes eriti hästi aru, et kuidas saab eristada eelmängu seksist. Ehk teemaalgataja selgitab… Kuidas saab olla, et seks on hiiglama hea ja kõik on super, aga üks osa sellest – eelmäng- pole hea. Minu jaoks on eelmäng seksi osa, olgu see siis lühike või pikk, aga kuidagi peab ju iha üles äratama. Et kas mees on rohmakas, aga tegelikult seksi ajal juba ihahoos sulle see rohmakus meeldibki või mismoodi see siis välja näeb?

Siis ta kuidagi nagu hakkab oskama. Olen ka selle peale mõelnud ja arvan, et kuni mõistus kontrollib, seni ta ei saa midagi tehtud. Kui mõistus ohjad käest annab, siis tuleb kõik välja.

Oi, kas ma tõepoolest ütlesin nii?
Et muu pole oluline?

Jah, sa ütlesid (või vähemalt mina mõistsin nii), et sul on kahju neist, kes peavad halba seksi kannatama – ning oled rõõmus nende üle, kes on lõpuks lahenduse leidnud ning lahutanud. Järeldus, mille sellest mõttest teen: sina arvad, et halva seksi saaks lahendada lahutusega, kuid millegipärast kõik naised seda ei suuda, ilmselt on nõrgad vms, ning istuvad edasi oma halva seksi otsas. Kas polnud nii?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 15.04 14:42; 15.04 15:20; 15.04 15:25; 15.04 19:38; 15.04 19:42; 15.04 21:42; 16.04 11:47; 16.04 12:06; 16.04 23:13; 17.04 20:14; 17.04 23:55; 18.04 01:37; 18.04 10:17; 18.04 13:25; 18.04 16:19; 18.04 17:53; 18.04 22:54; 19.04 13:13; 19.04 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sa ütlesid (või vähemalt mina mõistsin nii), et sul on kahju neist, kes peavad halba seksi kannatama – ning oled rõõmus nende üle, kes on lõpuks lahenduse leidnud ning lahutanud. Järeldus, mille sellest mõttest teen: sina arvad, et halva seksi saaks lahendada lahutusega, kuid millegipärast kõik naised seda ei suuda, ilmselt on nõrgad vms, ning istuvad edasi oma halva seksi otsas. Kas polnud nii?

ma arvan, et sa loed selle jutu kirjutaja ridade vahelt välja asju, mida seal polnud. (igaks juhuks mainin, et ma olen teine kägu) 😀

Küll aga arvan mina nii, et kui ikka seks on väga halb, siis see on täiesti normaalne põhjus lahutamiseks. No kui asi on eelmängu puudumises, siis vast nii hull see ei ole, aga näiteks kui mees alailma tahab anaalseksi ja naine sellega üldse nõus ei ole, kui toimub abielusisene vägistamine, kui naine endale vastumeelselt teeb asju, mida ta üldse teha ei taha, siis see on siiski juba nii halb seks, et õigem oleks niisugune suhe lõpetada. Harilikult muidugi käivad väga halva seksiga käsikäes ka vastuolud muudes elu aspektides, ei saa nii olla, et mees on muidu absoluutselt suurepärane, aga seks on nii vastik, et nutumaitse tuleb suhu või lausa ahastus ja enesetapumõtted. Minu jaoks näitab see, kui mees ei hooli naise korduvatest palvetest siiski ka seda, et ei ole see suhe midagi nii tore kui naine endale sisestada püüab. Küllap on samamoodi hoolimatu ka muudes aspektides. Inimeste valulävi on erinev. Ja kuigi seks pole suhtes absoluutselt KÕIGE olulisem, on siiski oluline see, et see seks ei oleks VASTIK. Kui räägitakse sellest, et seks ei ole kõige olulisem, siis pigem on jutt sellest, et ega siis ei pea iga päev seksima või et saab ka seksimata koos elada, mitte sellest, et pidevalt on ühe osapoole jaoks seks ebameeldiv. Kui asi jõuab niikaugele, et naine seksi vältima hakkab seetõttu, et see on tema jaoks mingil põhjusel vastik, valus või lausa tülgastav, siis on see küll kindlasti niisugune asi, mis tuleks kas seksteraapias ära lahendada või kui see ei õnnestu siis, lahku minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.04 16:36; 15.04 19:39; 18.04 16:53; 18.04 22:42; 19.04 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks näitab see, kui mees ei hooli naise korduvatest palvetest siiski ka seda, et ei ole see suhe midagi nii tore kui naine endale sisestada püüab.

Loogika on ilus, kuid sa unustad, et on ka teine osaline – mees. Ka mehel on oma tahe. Kui sinu abikaasa sinult korduvalt palub millegi ebameeldiva tegemist, kas sinu pidev keeldumine näitab, et pole teie suhe midagi nii tore kui mees endale sisendada püüab? Ehk et kui teisel osapoolel on mingi põhjus, miks ta seda miskit teha ei soovi, millest juttu, siis on ka temal õigus ning sugugi ei ole nii, et mees on kohe hoolimatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 15.04 14:42; 15.04 15:20; 15.04 15:25; 15.04 19:38; 15.04 19:42; 15.04 21:42; 16.04 11:47; 16.04 12:06; 16.04 23:13; 17.04 20:14; 17.04 23:55; 18.04 01:37; 18.04 10:17; 18.04 13:25; 18.04 16:19; 18.04 17:53; 18.04 22:54; 19.04 13:13; 19.04 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loogika on ilus, kuid sa unustad, et on ka teine osaline – mees. Ka mehel on oma tahe. Kui sinu abikaasa sinult korduvalt palub millegi ebameeldiva tegemist, kas sinu pidev keeldumine näitab, et pole teie suhe midagi nii tore kui mees endale sisendada püüab? Ehk et kui teisel osapoolel on mingi põhjus, miks ta seda miskit teha ei soovi, millest juttu, siis on ka temal õigus ning sugugi ei ole nii, et mees on kohe hoolimatu.

Seega sa arvad, et mehe jaoks on sulle eelmängu tegemine vastik? Siis küsigi mehe käest, miks ta ei taha eelmängu teha, kas on tõesti nii ebameeldiv? Või mida sa temalt eelmänguna ootad? Suuseksi ja ta seda ei taha teha? Arusaadav, kuid eelmängu saab teha väga mitmel erineval moel, ilma suuseksita ja no kui ikka kuidagi see mees ei taha seda eelmängu teha, nii ebameeldiv tundub see talle, siis jah, paha lugu, veider et ta sinuga siis üldse seksib, kui juba eelmäng nii ebameeldiv on…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.04 16:36; 15.04 19:39; 18.04 16:53; 18.04 22:42; 19.04 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega sa arvad, et mehe jaoks on sulle eelmängu tegemine vastik? Siis küsigi mehe käest, miks ta ei taha eelmängu teha, kas on tõesti nii ebameeldiv? Või mida sa temalt eelmänguna ootad? Suuseksi ja ta seda ei taha teha? Arusaadav, kuid eelmängu saab teha väga mitmel erineval moel, ilma suuseksita ja no kui ikka kuidagi see mees ei taha seda eelmängu teha, nii ebameeldiv tundub see talle, siis jah, paha lugu, veider et ta sinuga siis üldse seksib, kui juba eelmäng nii ebameeldiv on…

Jah, võib olla on vastik. Võib olla ei ole. See “vastik” oli ju lihtsalt näide, üks paljudest võimalustest. Tahtsin viidata, et kahe inimese suhte puhul ei ole üks nõudmiste esitaja ja teine täitja, vaid mõlemad on mõlemas rollis. Jah, kui mehelt selle küsimuse vastuse kätte saaks, oleks kõik korras. Paraku ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 15.04 14:42; 15.04 15:20; 15.04 15:25; 15.04 19:38; 15.04 19:42; 15.04 21:42; 16.04 11:47; 16.04 12:06; 16.04 23:13; 17.04 20:14; 17.04 23:55; 18.04 01:37; 18.04 10:17; 18.04 13:25; 18.04 16:19; 18.04 17:53; 18.04 22:54; 19.04 13:13; 19.04 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aaa, ma muidu ei rääkinud Sinust.
Ma rääkisin üleüldiselt. Palun argumenteeri, et see teema ei peaks olema päevakorras, et sellega on kõik hästi!
Ja kui tuua kedagi isikuliselt, siis ma võiksin näiteks rääkida ühest enda heast tuttavast naisest, kes 64 a. oli täiesti rahuldamata. Juba aastaid…

Kui teema peaks olema päevakorras, siis vast teed uue teema perekooli? Või pead normaalseks näiteks armukesepidamise teema all röögatamist, et tegelikult on kooseluseadus ikka üks s*tt? Asjast võiks rääkida. Mitte täiesti uuest teemast. Ning see, et sa “muidu ei rääkinud minust” on ka kräpp, sest sa vastasid konkreetselt minu postitusega seotud postitusele.

miks sa nii ülbe ja ründav oled? mu meelest räägib sinu tsiteeritu ôiget juttu. kui polegi täpne vastus sinu küsimusele, siis asjalik jutt ikka.

mina ei oska ka sinu küsimusele vastata, aga see tundub mullegi imelik, et osa seksist on talumatult halb, teine osa ülihea. minu môistes on eelmäng ja vahekord kokku üks komplekt. mida see mees siis teeb (vôi ei tee), et algul on äpu ja poole pealt muutub osavaks ja heaks? vaevalt, et ta siis teises osaski oma käsi ja suud kasutada viitsib. jônksutab siis järelikult ôiges rütmis ja viitsib naise ka ära oodata? see on piisav?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa nii ülbe ja ründav oled? mu meelest räägib sinu tsiteeritu ôiget juttu. kui polegi täpne vastus sinu küsimusele, siis asjalik jutt ikka.

Sest see ajab kurjaks, kui mina räägin, et mul on probleem ühe osaga seksist, aga siis tulevad mingid isikud ja hakkavad mulle selgeks tegema, et “see ei saa nii olla, et sul ainult ühe osaga seksist probleem on, sul peab olema ikka terve seksiga probleem, mõtle nüüd ikka järele”. Ja et “meil on nii kahju neist naistest, kes ei lahuta, kui seksiga kõik korras pole, nii tublid, kes on lahutanud”. Olge head, võtke teadmiseks, mida postitaja kirjutab ja ärge hakake teda veenma, et ta eksib, kui millegagi rahul on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 15.04 14:42; 15.04 15:20; 15.04 15:25; 15.04 19:38; 15.04 19:42; 15.04 21:42; 16.04 11:47; 16.04 12:06; 16.04 23:13; 17.04 20:14; 17.04 23:55; 18.04 01:37; 18.04 10:17; 18.04 13:25; 18.04 16:19; 18.04 17:53; 18.04 22:54; 19.04 13:13; 19.04 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olge head, võtke teadmiseks, mida postitaja kirjutab ja ärge hakake teda veenma, et ta eksib, kui millegagi rahul on.

okeiokei.

Aga oma probleemi lahendamist alusta sellest, et püüa aru saada, kas su mees tõesti ei oska eelmängu teha, kuigi kangesti tahaks, või on asi hoopis selles, et ta oskaks küll, aga ta üldse ei taha seda teha. Sa alguses kirjutad, et ta ei oska, hiljem aga nagu selgub, et pigem mees ei taha, asi polegi oskuses… No kui ta ei taha, siis ega teda selleks sundida ei saa. Aga kui ta siiski soovib, et sa oleksid KOGU seksiga rahul, mitte vaid osaliselt, siis on ta võimeline ka õppima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.04 16:36; 15.04 19:39; 18.04 16:53; 18.04 22:42; 19.04 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa alguses kirjutad, et ta ei oska, hiljem aga nagu selgub, et pigem mees ei taha, asi polegi oskuses…

No ei, midagi sellist ma ei kirjutanud, et “pigem mees ei taha”. Mitte tahtmisest või vastikusest rääkisin ma selle nurga alt, et ega tea ju, mis tema peas toimub ja mis sellise käitumise taga on, et ta eelmängu ei tee. Ja tõin näiteks, et äkki on talle vastik.
Aga tõmbaks nüüd teema kokku. Ega siin midagi uut keegi enam ütle. Tänan osalejaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 15.04 14:42; 15.04 15:20; 15.04 15:25; 15.04 19:38; 15.04 19:42; 15.04 21:42; 16.04 11:47; 16.04 12:06; 16.04 23:13; 17.04 20:14; 17.04 23:55; 18.04 01:37; 18.04 10:17; 18.04 13:25; 18.04 16:19; 18.04 17:53; 18.04 22:54; 19.04 13:13; 19.04 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan teil proovida just nimelt “sina mulle & mina sulle” ilma vahekorrata. See tähendab, et pead suutma teise lõpuni viia ilma tegeliku vahekorrata. Ja kui sina alustad, viid mehe esimesena lõpuni, peab mees samaga vastama. Kui tema on juba enda osa kätte saanud, ei ole tal ka vajadust enam enda rahulduse nimel pingutada/sellele keskenduda. Nüüd on tal aega sinule keskenduda. Ja see on see koht, kus sa saad teda kergelt juhendada ja enda nö kehatööga märku anda, mis meeldib, mis mitte. Seksi teema on delikaatne teema. Kui mulle keset seksi mees ütleks, et “mis sa teed!! Jälle sa teed seda!! Ära nii kõvasti tee, ega ma puust ei ole!!”.. ausalt öelda, mul kaoks igasugune isu ära.
Pigem siis tuleks oma kehaga märku anda, et “nii on hea”. Kui midagi meeldib, siis ütled seda. Mitte vastupidi.
Muide, oleme seda mehega praktiseerinud, et igakord ei ole seks traditsiooniline seks, vaid mõnikord on see lihtsalt üksteise hellitamine. Seda enam ootad järgmist korda ja seda parem see on!
Ei tea, kas vanusega tekkinud “viga”, aga mees ka nüüd 50-le lähenedes lõpetab väga kiirelt ja end tagasi hoida eriti ei saa. Seega traditsiooniline seks võib väga lühikeseks jääda. Mina aga tahaks pikemat tegelemist. Siis tulebki appi see “sina mulle ja mina sulle” variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei oska teha eelmängu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.