Esileht Pereelu ja suhted Mees ei pese hambaid

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Mees ei pese hambaid

Postitas:

Mina olen sellise noormehe ema. Mul on mitu last ja kõiki neid on õpetatud puhtust pidama ühtemoodi. Olen olnud pigem range ema ja laste kodus elades kontrollinud nende hambapesu, enda pesemist,deodorandi kasutamist, et riided oleksid pestud jne.Minu juures elades kellelgi puhtusega probleeme polnud, aga nüüd elavad kõik lapsed eraldi. Kui kõigil teistel on elamised puhtad ja nad ise puhtad, siis paraku on ühest minu poegadest saanud omaette elades paras räpakoll.Peseb ennast ja riideid harva, tuba tihti koristamata, haiseb ise higi ja mustuse järele ja kortergi haiseb.Poeg ligineb 30-le ja omaette elanud ligi 10 a.Olen rääkinud temaga hea ja kurjaga, palunud vendadel rääkida, ise koristada ja pesta aidanud, aga kuigi häid tulemusi ei ole.Algusaastatel lasin tal pahaaimamatult üksi toimetada, kuid see viis selleni, et olime sunnitud abikaasaga tema korteris suurpuhastuse ja täiendava remondi tegema. Nüüd käin tema elamist regulaarselt kontrollimas, on veidi abi, aga tegelikult on mul mõistus täiesti otsas. Poeg on rahumeelne ja sõbralik, pikka kasvu ja normaalse välimusega, kõrgharidusega, ja ta ei ole ka depressiivne. Samas nullib räpakus kõik tema võimalused saada nt kontoritööd, seetõttu töötab välitöödel.Ma olen nii lootnud, et ta kohtab naist, kelle mõju all ta hakkaks puhtust pidama, kuid nagu teemast näha, vajab abi hoopis sellise mehe naine.

Ma arvan, et tuleb loota, et leiab samasuguse. Ükski naine ei taha endast liiga erinevat meest. Vähemalt saad sa öelda, et sina oled endast kõik andnud. Ja eks võimalus on, et hakkab koristama. Minu isa hakkas 60-aastaselt korralikuks. Ainult oma tervise ja hammaste eest ei hoolitse siiani, muu on kõik tiptop. Riided ja kodu on nagu muuseum. Arvan, et oma hammaste pärast ei leia ta kedagi enda kõrvale);

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 19:56; 04.08 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt sama teema – intelligentne, haritud mees, aga hambaid ei pese ilmselt siiani.

Hambapesu on ikka väga paljudel puudulik, eriti meestel ja sellele ei pöörata erilist tähelepanu või arvatakse, et 30 sekundist piisab. Kindlasti on igaüks ebameeldivate lõhnadega kokku puutunud ametiasutustes, töökollektiivis, üritustel või ühistranspordis ja tegemist võib olla intelligentsete inimestega, kes viksid ja viisakad välja näevad. Ei teagi, millest kehv hügieen alguse saab, kas kodusest kasvatusest, laiskusest või mõlemast koos, sest hambapastat, vett, seepi ja pesukaussi peaks igas majapidamises leiduma.
Isegi kui kaaslasele öeldakse tihti, et pese hambaid ja käi duši all, siis iga päev ei jõua küll keegi kõrval seista ja meelde tuletada, kui inimene ise seda oluliseks ei pea. Eriti jabur on veel siis, kui inimene keeldub uskumast, et pesematusest on halb lõhn ja ei saa aru või ei taha uskuda põhjust, miks teised eemale hoiavad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas suhtuda sellesse, et mees ei pese hambaid?

Mehe ema ütles, et tal on koguaeg olnud pesemisega probleeme ja viimane asi, mida ta teeb, on pesemine ja selles süüdistab ta vaid ennast, et ei käskinud tal lapsena hambaid pesta. Nüüd ongi harjunud mitte pesema.

Kui mehel mingit vaimuhaigust pole, siis ma ei näe reaalselt ühtegi viisakat põhjust miks ei saa uusi harjumusi omandada.
Kas ta mobiili suudab kasutada või on teil veel lauatelefon jne jne?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures hambapesu ei ole ju iseenesest ebameeldiv või suur tegevus. Peaks ju hakkama saama. Ja siiski on inimeste hambapesuharjumysed nigelad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, väga kerge on ju panna õhtul kell 22 telefoni näiteks meeldetuletus – hambapesu. Või kui see ei sobi, siis sama kiri öökapile, kuni tekib harjumus. Ilmselt mees aga siiski laisk ja räpane.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 08:58; 05.08 17:36; 06.08 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, väga kerge on ju panna õhtul kell 22 telefoni näiteks meeldetuletus – hambapesu.

Sa räägid nüüd viie aastasest või kolme- kuni neljakümne viie aastasest?
Esimesel juhul on see ok, aga teisel juhul võiks meeldetuletuseks kirjas olla – olen idioot.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 09:29; 01.08 14:21; 01.08 15:11; 06.08 06:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, väga kerge on ju panna õhtul kell 22 telefoni näiteks meeldetuletus – hambapesu.

Sa räägid nüüd viie aastasest või kolme- kuni neljakümne viie aastasest?

Esimesel juhul on see ok, aga teisel juhul võiks meeldetuletuseks kirjas olla – olen idioot.

Idioot nagunii, aga parem puhas kui räpane idioot.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 08:58; 05.08 17:36; 06.08 07:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei pese hambaid