Esileht Pereelu ja suhted Mees ei saa asju aetud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 126 )

Teema: Mees ei saa asju aetud

Postitas:
Kägu

Huvitav kui palju selliseid mehi on, kellel on suured probleemid asjade ajamisega või on vaid minu mees selline haruldus? Minule ei mahu see pähe, et kui raske on võtta telefon, suhelda ja asju arutada, midagi kokku leppida, infot küsida jne. Ükskõik, millised asjad siis, et midagi osta näiteks, helistada arstile jne. Esialgu ma ei teinudki eriti probleeme, et natuke veider mu jaoks oli, aga peaasi, et asjad saaks aetud, vastused saadud ja plaanid teostatud ja õigeks ajaks ja võimalikult kiiresti.Aga kaua võib mehe eest, kes peaks peres justkui vedav pool olema, need asjad ära tegema ja see pole mu arust ka üldse normaalne ammu enam. Nüüd aina enam on hakanud häirima ja mulle tundub, et mul on mehe asemel laps. Häirima on nüüdseks juba vähe öeldud. Õigem on öelda, et see ajab mind juba päris närvi ja on juba väga häiriv. Vahest mitmel korral meeldetuletades võtab end kokku ja teeb ära, aga see võtab tal mitu päeva aega ja vahepeal läheme riidugi, sest ta läheb närvi kui peab ise tegema. Mitmete ostudega oleme selletõttu ilma jäänud, sest lihtsalt on me nina alt ära ostetud, sest mees muneb ja põeb ei tea mida, mida minu aju ei hooma. Ma ei tea lahendust, aga lahku ka minna ei tahaks seetõttu, kuigi tundub, et lõpuks mul ei ole enam valikut.

+16
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliseid naisi on ju väga palju, miks siis mõni mees ei või olla. Üks tibi sõitis mulle otsa ja siis kohe helistas mehele, et mis teha. Mees siis ajas kindlustuse jne, tibi oli nagu poolearuline, midagi ilma meheta ei saanud mulle öeldud.

+31
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab olema peres juhtiv pool? Sa sellest siis enne abielu aru ei saanud või? Paljudes suhetes on naine hoopis juhtivaks pooleks.

+21
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab olema peres juhtiv pool? Sa sellest siis enne abielu aru ei saanud või? Paljudes suhetes on naine hoopis juhtivaks pooleks.

Minu jaoks on teatud toimingud ikka meeste pärusmaa, millega nemad tegelema peaks. Ma räägin siin ka näiteks kinnisvara müüjast, et leppida kokku kinnisvaraga tutvuma minemise aeg ja rohkem infot küsida. Samuti helistada autopesulasse, et autole pesuaeg panna. Ka autoremondiga seoses asjadega olen ise pidanud tegelema. Ausalt öeldes ega selline nii suur puudus ennem abiellumist ei selgunudki, kuigi olime päris pikalt koos olnud. Siis meil polnud väga asju ajada. Seda siiski oli, et näiteks poodides suhtlesin ise müüjatega, söögikohtades teenindajatega. Lööb pahviks küll, et sellise sotsiopaadiga tegu on ja mulle tundub, et see läheb ajapikku vaid hullemaks. Mõnikord hakkab jonnima ja ütleb, et ta ei tahagi midagi ja ükskõik tal, kuigi olid plaanid tehtud ja see, et tema tegeleb. Parim nali on veel see, et paaril korral on mulle peale karanud, et miks tema peab üksi eestvedaja olema, aga omal pole ühtegi tulevikuplaani ja tegelikkuses olen mina see eestvedaja ja plaanide tegija, et elu paremaks saada.

+8
-30
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe kindlasti ei saa eeldada, et mees ongi juhtiv pool. Paljudel ei ole selleks oskuseid ega iseloomu. Kõige parem oleks muidugi, kui mõlemad pooled juhivad.

Aga mida siis teha? Mina ei teeks tema eest enam asju ära ja nii lihtne see kõik ongi! Lihtsalt tehku ise endaga seotud kõned jne jne. See ei ole normaalne, kui mees tundub nagu laps ja ma ei suudaks seda tolereerida mitte mingil juhul.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab olema peres juhtiv pool? Sa sellest siis enne abielu aru ei saanud või? Paljudes suhetes on naine hoopis juhtivaks pooleks.

Minu jaoks on teatud toimingud ikka meeste pärusmaa, millega nemad tegelema peaks. Ma räägin siin ka näiteks kinnisvara müüjast, et leppida kokku kinnisvaraga tutvuma minemise aeg ja rohkem infot küsida. Samuti helistada autopesulasse, et autole pesuaeg panna. Ka autoremondiga seoses asjadega olen ise pidanud tegelema. Ausalt öeldes ega selline nii suur puudus ennem abiellumist ei selgunudki, kuigi olime päris pikalt koos olnud. Siis meil polnud väga asju ajada. Seda siiski oli, et näiteks poodides suhtlesin ise müüjatega, söögikohtades teenindajatega. Lööb pahviks küll, et sellise sotsiopaadiga tegu on ja mulle tundub, et see läheb ajapikku vaid hullemaks. Mõnikord hakkab jonnima ja ütleb, et ta ei tahagi midagi ja ükskõik tal, kuigi olid plaanid tehtud ja see, et tema tegeleb. Parim nali on veel see, et paaril korral on mulle peale karanud, et miks tema peab üksi eestvedaja olema, aga omal pole ühtegi tulevikuplaani ja tegelikkuses olen mina see eestvedaja ja plaanide tegija, et elu paremaks saada.

Ära lase endaga manipuleerida. Selline jonnimine ja käratamine on selleks, et kontrolli tagasi saada. Seleta talle väga selgelt, milles probleem on. Ära mine ülbeks ega hakka karjuma. Mina ausalt öeldes jätakski asjad siis pooleli ega alluks tema provokatsioonidele.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe kindlasti ei saa eeldada, et mees ongi juhtiv pool. Paljudel ei ole selleks oskuseid ega iseloomu. Kõige parem oleks muidugi, kui mõlemad pooled juhivad.

Aga mida siis teha? Mina ei teeks tema eest enam asju ära ja nii lihtne see kõik ongi! Lihtsalt tehku ise endaga seotud kõned jne jne. See ei ole normaalne, kui mees tundub nagu laps ja ma ei suudaks seda tolereerida mitte mingil juhul.

Jah, tema eest ei teegi enam ja ei reageeri ka enam, oma asi täiesti tal see. Mis puutub tervesse peresse, et elu paremaks saaks, siis see on suureks takistuseks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe kindlasti ei saa eeldada, et mees ongi juhtiv pool. Paljudel ei ole selleks oskuseid ega iseloomu. Kõige parem oleks muidugi, kui mõlemad pooled juhivad.

Aga mida siis teha? Mina ei teeks tema eest enam asju ära ja nii lihtne see kõik ongi! Lihtsalt tehku ise endaga seotud kõned jne jne. See ei ole normaalne, kui mees tundub nagu laps ja ma ei suudaks seda tolereerida mitte mingil juhul.

Mul on lihtsalt häbi juba kui pean ise muudkui tegema.

0
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mingi libateema. Kas inimestel on tõesti nii igav. Ja ei suuda usutavuse juurde jääda, kohe hakkavad ka vinti üle keerama.

+11
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

probleem on ainult helistamisega? väga paljudel inimestel on see probleem, et võõrale helistamine ei ole meeldiv ja kui seda annab edasi lükata, siis seda ka tehakse. meili teel saadakse suhtlemisega paremini hakkama. sinu mees tundub ka selline olema, raske juhus seejuures.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

probleem on ainult helistamisega? väga paljudel inimestel on see probleem, et võõrale helistamine ei ole meeldiv ja kui seda annab edasi lükata, siis seda ka tehakse. meili teel saadakse suhtlemisega paremini hakkama. sinu mees tundub ka selline olema, raske juhus seejuures.

Ei ole ainult helistamisega. Ta ei lähe ka silmast silma inimestega rääkima üldjuhul. Kirjutab vahest, aga siis ka loobub vahepeal, sest ei tea kuidas kirjutada. Ma siis vahest dikteerin.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa arvad, et su mees on sotsiopaat, sest ta ei aja asju kohe siis korda, kui sinu arust peaks? Kas sul endal on ikka vimselt korras kõik?

+21
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmete ostudega oleme selletõttu ilma jäänud, sest lihtsalt on me nina alt ära ostetud, sest mees muneb ja põeb ei tea mida, mida minu aju ei hooma. Ma ei tea lahendust, aga lahku ka minna ei tahaks seetõttu, kuigi tundub, et lõpuks mul ei ole enam valikut.

Minna lahku, et “ostud nina alt ära ostetakse”… see on ikka valik küll. Ehk ei ole need asjad mehe jaoks üldse nii olulised.

Üldiselt mul on ka igasuguste asjaajamistega aega küll. Ei ole vaja üldse kogu aeg kusagile helistada, midagi uurida. Täitsa edukalt saab nõnda elatud. Väga suur osa tõesti vajalikest asjaajamistest saab veebis tehtud. Tervis kontrollimata ei jää, auto ja maja remontimata ka mitte, lapsed on kenasti suureks kasvatatud.

Sõbranna on mul aga sahmerdaja tüüpi. Pidevalt peavad ostan-müün-vahetan tehingud käigus olema, korraga mitmed hinnapakkumised ja läbirääkimised. Kogu oma poole suguvõsa elu korraldab ka ära.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa arvad, et su mees on sotsiopaat, sest ta ei aja asju kohe siis korda, kui sinu arust peaks? Kas sul endal on ikka vimselt korras kõik?

Ei ole ainult minu arust. Seda ta mõistab hästi, et kõikide asjadega pole aega oodata ja on vaja tegutseda kohe ja ta räägib ise sama juttu ja näiteks lubab õhtuks uurida. Seda ta aga tihti ei tee. Tema probleemiks on teostus , et see on tema jaoks midagi nii hirmus rasket ja vahest täitsa ületamatut. Kirjutades on probleem, et ei tea, et kuidas täpselt kirjutada, ei oska sõnu ritta seada ja lauseid koostada, mingi paanika tuleb peale ja aju kiilub kinni. Vahest kogub end natuke, vahepeal on ka ärritunud, aga saab lõpuks tehtud küll. Muidugi kui on kirja vastu saanud ja vaja kirjale vastata, siis hakkab jälle kõik otsast pihta.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmete ostudega oleme selletõttu ilma jäänud, sest lihtsalt on me nina alt ära ostetud, sest mees muneb ja põeb ei tea mida, mida minu aju ei hooma. Ma ei tea lahendust, aga lahku ka minna ei tahaks seetõttu, kuigi tundub, et lõpuks mul ei ole enam valikut.

Minna lahku, et “ostud nina alt ära ostetakse”… see on ikka valik küll. Ehk ei ole need asjad mehe jaoks üldse nii olulised.

Üldiselt mul on ka igasuguste asjaajamistega aega küll. Ei ole vaja üldse kogu aeg kusagile helistada, midagi uurida. Täitsa edukalt saab nõnda elatud. Väga suur osa tõesti vajalikest asjaajamistest saab veebis tehtud. Tervis kontrollimata ei jää, auto ja maja remontimata ka mitte, lapsed on kenasti suureks kasvatatud.

Sõbranna on mul aga sahmerdaja tüüpi. Pidevalt peavad ostan-müün-vahetan tehingud käigus olema, korraga mitmed hinnapakkumised ja läbirääkimised. Kogu oma poole suguvõsa elu korraldab ka ära.

Minu mehe puhul on nii, et see aega küll tähendab seda, et jääbki tegemata. Vaid siis saabki lõpuks tehtud kui meelde tuletada ja vahest ka suisa peale käia. Mina olen inimene, kes tahaks võimalikult kiiresti kõik korda ajada, siis on kaelast ära ja unustatud. Mul on niigi temaga ahvikannatus ja igati üritan rahulikult võtta ja oodata kuni ta oma peas valmis on tegutsema, aga olen juba korduvalt näinud, et jääbki tegemata ja ma võibgi ootama jäädagi.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellise mökuga koos elad veel, TA?

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lööb pahviks küll, et sellise sotsiopaadiga tegu on ja mulle tundub, et see läheb ajapikku vaid hullemaks.

Palun ära kasuta mõisteid, mille tähendust sa ei tea. Su mees ei ole sotsiopaat, sotsiofoob võib olla. Paljud inimesed ei julge-taha võõrastega suhelda või vähemalt ei tunne ennast vabalt seda tehes, paljudele ei meeldi jälle telefoniga suhelda jms.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees on ka selline. Aga see ei häiri mind absoluutselt. Meie õnneliku abielu retsept ongi see, et kumbki teeb seda, mis tal paremini välja tuleb. Mõlemad võtame teineteist heade külgede ja vigadega, ei ürita teist inimest ümber teha ega kontrollida. Mina olen helistaja, tellija, meilide saatja, organiseerija, suhtleja jne. Tema on ehitaja, remontija, parandaja, kuldsete kätega. Kui me näiteks remonti teeme, siis arutame asjad läbi, mida on vaja – mina uurin, kust saab remonditarbeid soodsalt ja tellin kauba kohale, tema teeb reaalse töö üksi ära, mina või samal ajal sõbrannaga randa minna. Ja kui mehel on näiteks vaja hambaarstile aeg panna, siis mul pole raske tema eest seda helistamist teha. Kui mu autol aga aknapesuvedelik otsa saab, ei ole temal omakorda raske seda mu autosse juurde lisada. Abielu on selle asja nimi. Meil töötab.

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab helistama sinu eest autopesulasse, et pesu aeg kinni panna?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees on ka selline. Aga see ei häiri mind absoluutselt. Meie õnneliku abielu retsept ongi see, et kumbki teeb seda, mis tal paremini välja tuleb. Mõlemad võtame teineteist heade külgede ja vigadega, ei ürita teist inimest ümber teha ega kontrollida. Mina olen helistaja, tellija, meilide saatja, organiseerija, suhtleja jne. Tema on ehitaja, remontija, parandaja, kuldsete kätega. Kui me näiteks remonti teeme, siis arutame asjad läbi, mida on vaja – mina uurin, kust saab remonditarbeid soodsalt ja tellin kauba kohale, tema teeb reaalse töö üksi ära, mina või samal ajal sõbrannaga randa minna. Ja kui mehel on näiteks vaja hambaarstile aeg panna, siis mul pole raske tema eest seda helistamist teha. Kui mu autol aga aknapesuvedelik otsa saab, ei ole temal omakorda raske seda mu autosse juurde lisada. Abielu on selle asja nimi. Meil töötab.

Tundub, et meil siis kahjuks nii ei toimi, vähemalt enam mitte. Meil on juba erinev kasvatus olnud ja paistab, et me ei sobi enam kokku. Mulle tehti kodus varakult selgeks, et oma asju aetakse ise ja nii oligi, et davai telefon kätte ja helistama, et ega keegi ei hammusta ega ära ei söö. Asjas tuleb ära ajada, pääsu pole ja edasilükkamine ei anna mitte midagi positiivset. Olen emale tänulik selles osas ranguse ja konkreetsuse eest, et need asjad on mul korras ja ses osas hädapätakas pole. Minu endine mees oli just tegutseja ja suur suhtleja. Siis jäin mina natuke varju, aga mulle ka meeldis, et sain meest võtta mehena, mitte polnud täiskasvanud inimene lapse eest. Remonti tegime koos, suhtlesime inimestega koos ja temal asjad ajamata ei jäänud. Mõlemad olime tegusad ja pean ütlema, et meeldisin endale ka rohkem sel ajal. Praegu tunnen, et olen surnud ja energia on kõik minust välja voolanud. Pole mingit energiat ega tahtmist lolluseid taluda ja lollustega tegeleda. Võimalik, et mu suhtumine on julm, aga ilmselt on tõesti liiga kõrini juba ja aastaid on ka palju möödas juba. Surnud seis ja lapse pärast vaja veel pingutada.

 

 

+2
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab helistama sinu eest autopesulasse, et pesu aeg kinni panna?

Pere ainsa auto asjus ikka ja millega ta ise 99,9% sõidab.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saada oma mees üksi reisile, peale seda ta saab ilmselt oma foobiatest üle.
Sotsiopaadiga ei ole siin küll tegu – sotsiopaat on ikka midagi muud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saada oma mees üksi reisile, peale seda ta saab ilmselt oma foobiatest üle.

Sotsiopaadiga ei ole siin küll tegu – sotsiopaat on ikka midagi muud.

On käinud üksi reisil. Mulle jääbki arusaamatuks, et kuidas ta sellega hakkama sai.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abielu on selle asja nimi. Meil töötab.

Ma arvan, et teemaalgataja abielus on asjad ammu hapud- mehel pole sooja ega külma, mis naise “eluparandavad” plaanid on ja ei viitsi neisse panustada. Naisel ei ole silma selle jaoks, mida mees pere heaks teeb ja vastastikkune näägutamine müritab kõike. “üks on loll ja teine on laisk ja mina pean üksinda rabama”- aravavad mõlemad iseenda kohta.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab helistama sinu eest autopesulasse, et pesu aeg kinni panna?

Pere ainsa auto asjus ikka ja millega ta ise 99,9% sõidab.

Ja mis see siis sinu asi on? Sõidab suvalisse pesulasse ja peseb ära. Mida siin helistada või aegu panna?

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis see siis sinu asi on? Sõidab suvalisse pesulasse ja peseb ära. Mida siin helistada või aegu panna?

Just, see on siis ju mehe auto ja oma asi, palju ta peseb seda. Mis sina sinna oma nina topid. No tore lugu oleks küll, kui minu mees hakkab mulle ütlema, et kuule, mine pese oma auto ära, kohe. Ja kui ma samal päeval kuskile ei helista, kukub õiendama.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla tahaks teemaalgataja mees ka lahku minna kui naine nii palju tänitab ja õiendab: tee seda, osta toda, helista sinna või kirjuta tänna. Ilmselt pole need asjad mehele üldse vajalikud, mõni tundub lausa nii ebavajalik, et ta teab kui piisavalt kaua mökutada, siis jääb see ebavajalik asi ostmata.

Aga et see “vedav pool” temas nii tugev pole kui teemaalgatajas, siis ta lihtsalt ootab, millal naine vastava ettepanekuga tuleb.

Minu mees suudab ka teinekord meilid nii segaselt sõnastada, et keegi ei saa täpselt aru, mida ta nüüd küsis. Telefoni teel suheldes on selge ja konkreetne. Tavaliselt koostan kõik hinnaküsimised ise, hiljem kui juba pakkuja välja valitud, siis mees suhtleb telefoni teel.

Igaüks tehku seda, mis tal hästi välja tuleb.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis see siis sinu asi on? Sõidab suvalisse pesulasse ja peseb ära. Mida siin helistada või aegu panna?

Just, see on siis ju mehe auto ja oma asi, palju ta peseb seda. Mis sina sinna oma nina topid. No tore lugu oleks küll, kui minu mees hakkab mulle ütlema, et kuule, mine pese oma auto ära, kohe. Ja kui ma samal päeval kuskile ei helista, kukub õiendama.

Ta ei pesegi ja kui perega väljasõidule läheme, määrime lapsega oma riided ära autosse minnes ja välja tulles.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla tahaks teemaalgataja mees ka lahku minna kui naine nii palju tänitab ja õiendab: tee seda, osta toda, helista sinna või kirjuta tänna. Ilmselt pole need asjad mehele üldse vajalikud, mõni tundub lausa nii ebavajalik, et ta teab kui piisavalt kaua mökutada, siis jääb see ebavajalik asi ostmata.

Aga et see “vedav pool” temas nii tugev pole kui teemaalgatajas, siis ta lihtsalt ootab, millal naine vastava ettepanekuga tuleb.

Minu mees suudab ka teinekord meilid nii segaselt sõnastada, et keegi ei saa täpselt aru, mida ta nüüd küsis. Telefoni teel suheldes on selge ja konkreetne. Tavaliselt koostan kõik hinnaküsimised ise, hiljem kui juba pakkuja välja valitud, siis mees suhtleb telefoni teel.

Igaüks tehku seda, mis tal hästi välja tuleb.

Ilmselt on tal oma elust ka ükskõik samuti ja lahkuminekut olen tegelikult juba korduvalt välja käinud talle. Ta ei kavatse kuskile minna paraku.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis see siis sinu asi on? Sõidab suvalisse pesulasse ja peseb ära. Mida siin helistada või aegu panna?

Just, see on siis ju mehe auto ja oma asi, palju ta peseb seda. Mis sina sinna oma nina topid. No tore lugu oleks küll, kui minu mees hakkab mulle ütlema, et kuule, mine pese oma auto ära, kohe. Ja kui ma samal päeval kuskile ei helista, kukub õiendama.

Ja meil on abielus ühisvara.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 126 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei saa asju aetud