Esileht Pereelu ja suhted Mees ei salli minu koera

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )

Teema: Mees ei salli minu koera

Postitas:

Issand aita!
Miks sellise vaimse terroristiga ùldse koos elad? Sa ei ela ju inimesega koos vaid sadistiga, kes vihkab nii sind ennast kui su koera, mine kiiremas korras oma koera ja lastega minema! Inimene, miks sa piinad ennast, haigeks oled juba jäänud sellest ju. Lõpta see õudus, see pole mingi suhe!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine on sadist. Hälvik lausa. Kõigepealt võtab koera, kuigi üks pereliige jälestab koeri. Ja võtab koera kohta, kus teda ei taheta.
Ja kõik on põrgus.
Võta koer ja koli minema. Lapsed jäävad isaga koju. Miks need lapsed peaks kannatama, et emale on kõige tähtsam koer. Maksa mehele elatist.

+12
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 10:09; 23.03 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine on sadist. Hälvik lausa. Kõigepealt võtab koera, kuigi üks pereliige jälestab koeri. Ja võtab koera kohta, kus teda ei taheta.

Ja kõik on põrgus.

Võta koer ja koli minema. Lapsed jäävad isaga koju. Miks need lapsed peaks kannatama, et emale on kõige tähtsam koer. Maksa mehele elatist.

kas tõesti on selliseid inimesi olemas nagu see, kes sedasi siia kirjutas? uskumatu….

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 09:20; 23.03 10:12; 23.03 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine on sadist. Hälvik lausa. Kõigepealt võtab koera, kuigi üks pereliige jälestab koeri. Ja võtab koera kohta, kus teda ei taheta.

Ja kõik on põrgus.

Võta koer ja koli minema. Lapsed jäävad isaga koju. Miks need lapsed peaks kannatama, et emale on kõige tähtsam koer. Maksa mehele elatist.

kas tõesti on selliseid inimesi olemas nagu see, kes sedasi siia kirjutas? uskumatu….

Ja millises maailmas tuuaks koju koer, kuigi üks vihkab koeri? Absoluutne egoism. Ja siis on veel mees süüdi? Milles? Et naine tema elu põrguks teeb?

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 10:09; 23.03 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ning kindlasti on sul ju vanemad, kes sind aidata saaks? Kui muud võimalust ei ole, siis esialgu koliksin kasvõi vanemate juurde ja vaatasksin, kuidas edasine elu toimima saada. Aga oma elu muutmisega pead sa alustama kohe täna, mitte homme, veel vähem 2 aasta pärast.

Kolme lapse ja koeraga vanemate juurde? Mõtle ikka, mida sa soovitad. Milles need vaesed vanemad süüdi on? Äkki elavad kahetoalises korteris näiteks? Mina ei arva, et need asjad elus nii peaksid käima: täiskasvanud laps on aastaid kodu mänginud, nüüdseks ennast nurka mänginud, ja vanemad peaksid kogu selle killavoori enda juurde võtma?

Mina lapsevanemana oleks nõus oma lapse, tema 3 last ja koera ajutiselt enda juurde elama võtma ka 1toalisesse korterisse, kui olukord seda nõuaks. Jah, pikalt selline elu kesta ei saaks, aga vähemalt oleks see stardipakuks, kuni laps muu lahenduse leiab.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mees on nädala gripiga voodis olnud, siis tundsin täna, et vist hakkan ka haigeks jääma. Selle peale mees ütles, et kuni mul veel jalad all, siis viiksin kohe koera varjupaika. Kas te suudate uskuda. Täna hommikul tuli ta sellise jutuga lagedale, et meie koer on ohtlik. Et tema kindlalt selle koeraga õues ei käi, kui mina koolis ja et kui ma annan koera lapse kätte, siis raudselt koer saab lahti ja ründab teisi. Meie koer jah võib kõik inimesed surnuks limpsida. Loomulikult ei saa ma garanteerida, et koer lahti saades ei torma inimestele peale ja ei ehmata neid. Absoluutselt kõik koerad võivad rünnata ja hammustada. Me kunagi ei tea, mis koera peas toimub. Aga et koer ära likvideerida…? Mina sellega nõus pole. Kuidas siis teistel inimestel koerad on? Ma olin ise 12 kui meie perre koer tuli ja see ei osanud üldse jalutada. Ta ainult tiris ja tiris nii, et mul olid näpud lillad. Ometigi ma sain temaga hakkama ja jalutasin iga päev pärast kooli mitu km koeraga. Ja see ei olnud mingi leebe koer, vaid päris tige kutsu. Ja nüüd sama vana poiss ei saa meie koeraga hakkama. Ma saan aru, et koer ei ole kellegi teise kohustus. Aga mõnikord siiski võiks ju aidata. Nii et eks ma pean pojaga kokku leppima, kuidas ma tasun talle selle eest, et ta mu koera paar korda kuus pissitab. Suvel pole seda üldse vaja teha.
Ema juurde elama ma ei saa minna, sest tema elamine on 40m2, aga tal on üks suvetuba vaba. Seal saan ma peatuda, kui on vaja Tallinnas näiteks praktikal käia. Kahjuks koera ma sinna võtta ei saa, sest emal pole aeda ümber ja ta ise on vana juba ning koeraga ei jaluta. Mul on plaan maale esimese asjana korralik aedik koerale ehitada. Siis saan koera vajadusel sinna jätta.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 22.03 18:45; 22.03 19:19; 22.03 19:26; 22.03 19:32; 22.03 20:18; 22.03 22:51; 23.03 16:48; 23.03 17:41; 24.03 13:53; 25.03 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenub üks lugu, kunagi ammu kuuldud. Mees unistas terve lapsepõlve koerast, mida siis vanemad ei lubanud. Abiellus, kuid naine ei olnud koeraga nõus. kolisid oma majja elama ja rääkis naisele, et võtame koera ja võtsidki. Naise nõue oli, et mees peab ise koeraga tegelema, võtku või koer tööle kaasa – muidu teeb aia väravad lahti ning ajab koera tänavale.
Ma ei suuda iial mõista inimesi, kes loomi ei armasta. Lööge või maha, ei suuda. Ka meie võtsime koera vastu isa tahtmist. Ja mis juhtus – õigesti arvate – isa oli lõpuks koera suurim fänn. Hommikul pissitas ja siis söid kahekesi – koerale ka võileiba – ise sõnas, no kes siis sinu eest ikka hoolitseb. Ja kui truu sõber suri, nuttis mu isa, keda ma ei ole elus kordagi nutmaks käinud.
Et kuidas saab olla nii kale süda sees. Öeldakse – kivi südame asemel!

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 09:20; 23.03 10:12; 23.03 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenub üks lugu, kunagi ammu kuuldud. Mees unistas terve lapsepõlve koerast, mida siis vanemad ei lubanud. Abiellus, kuid naine ei olnud koeraga nõus. kolisid oma majja elama ja rääkis naisele, et võtame koera ja võtsidki. Naise nõue oli, et mees peab ise koeraga tegelema, võtku või koer tööle kaasa – muidu teeb aia väravad lahti ning ajab koera tänavale.

Ma ei suuda iial mõista inimesi, kes loomi ei armasta. Lööge või maha, ei suuda. Ka meie võtsime koera vastu isa tahtmist. Ja mis juhtus – õigesti arvate – isa oli lõpuks koera suurim fänn. Hommikul pissitas ja siis söid kahekesi – koerale ka võileiba – ise sõnas, no kes siis sinu eest ikka hoolitseb. Ja kui truu sõber suri, nuttis mu isa, keda ma ei ole elus kordagi nutmaks käinud.

Et kuidas saab olla nii kale süda sees. Öeldakse – kivi südame asemel!

Olen teemaalgataja. Kusjuures mehega tutvudes oli mehel kaks koera maal. Oli ka varem linnas elanud ja neil elukaaslasega oli koer korteris. Ja nüüd ei salli ta minu koera. Ma ei saa sellest aru. Aga tema jaoks on koerad alati nagu asjad olnud. Neid võib võtta ja neid võib jälle laiali jagada. Selles suhtes tal puudub selline asi, et ta kiinduks looma. Aga noh, tal nagunii puuduvad need tunded ja isegi inimeste vastu. Selle tegi juba terapeut kindlaks.
Kusjuures kui koer kutsikas oli, siis mees isegi mängis koeraga ja käis temaga jalutamas. Aga kui nunnust kutsikast sai täiskasvanud koer, siis nüüd ta ei puudu ka koera. Kui koer kogemata lähedale tuleb, siis saab koer mööda nina, et hoidku aga eemale.

Pärast teraapiat ma muutusin rahulikuks, sest ma sain teada, et mees ongi haige. Ta ise ei saa sinna midagi parata. Lihtsalt mingil hetkel läheb elu põrguks ja ma ei talu seda.
Ma vaatan oma haigusest põdurat meest ja mõtlen, et kuskil üleval ikka on keegi, kes karistab. Mees oli paar päeva tagasi lausa nii hullus seisus, et kutsus lapsed voodi juurde ja nagu kuningas, korraldas oma maise vara jagamist. Mina olevat tema surmas süüdi, sest ma ei hooli temast piisavalt. Kui ma soovitasin tal tablette süüa, siis järelikult ma tahtsin teda tablettidega ära tappa. No ma ei tea, arstid ikka soovitavad palaviku paracetamoliga alla võtta ja iga 4 tunni järel. Arstilt tulles mees rõõmsalt teatas, et ma võin oma klatsimooridega kuradile sõita ja tema perearst ei soovitanud üldse palavikku alla võtta. Lihtsalt ei oska käituda sellise inimesega. Ta on alati kõik minu süüks keeranud ja teeb seda edasi.
Vahepeal on meil nagu näiliselt kõik korras, mees mõistlik ja siis keerab täiega ära.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 22.03 18:45; 22.03 19:19; 22.03 19:26; 22.03 19:32; 22.03 20:18; 22.03 22:51; 23.03 16:48; 23.03 17:41; 24.03 13:53; 25.03 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka koera ei tahaks, sest ma olen mugav ja ei viitsi koeraga jalutamas käia ega poriseid käppi pesta. Aga tean, et kui mulle koer majja tekiks, hakkaks ma teda raudselt armastama ja teeks ta heaks kōik. Ma ei saa ka aru sellistest inimestest, nagu teemaalgataja mees!
Meil oli kassiga sama teema- mees ütles, et kui kassi vōtame kolib tema välja. Aga juba esimesel ööl, kui kassipoeg üksi elutoas nuttis, läks mees tema juurde magama, et kuidas teine nutab seal üksinda. Kui kass haigeks jäi (suri kahjuks viieaastaselt verevähki), vōttis mees kassi meie voodisse magama, pani kassile padja meie patjade vahele.
Aga teemaalgataja mees on sotsiopaat, ta on siin varem ka temast lugusid kirjutanud ja talle on korduvalt soovitatud see haige inimene maha jätta!

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa elad psühhopaadiga

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nüüd ei salli ta minu koera. Ma ei saa sellest aru.

Sa ei saa ju pooltest asjadest elus aru.
Mks mees koeri ei salli, on sulle juba ka varem öeldud – aga ikka nagu hane selga vesi.
Miks sa selle teema üldse tegid?

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 21:49; 23.03 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine on sadist. Hälvik lausa. Kõigepealt võtab koera, kuigi üks pereliige jälestab koeri. Ja võtab koera kohta, kus teda ei taheta.

Ja kõik on põrgus.

Võta koer ja koli minema. Lapsed jäävad isaga koju. Miks need lapsed peaks kannatama, et emale on kõige tähtsam koer. Maksa mehele elatist.

See mees on ju sadist, naine tundub olevat tüüpiline Eesti naine, kes teeb mehele kõik ette-taha ära ja muretseb, kui mehikesel mõni karv kampsuni peale läheb või talle midagi muud ei meeldi. Tihtipeale ongi naine suhtes alam. Kindlasti on mehel ka huvisid, mis naist ei huvita, aga ta ei tule vinguma, see mees on eriline hellik.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.03 00:42; 23.03 21:33; 23.03 21:37; 23.03 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mees on nädala gripiga voodis olnud, siis tundsin täna, et vist hakkan ka haigeks jääma. Selle peale mees ütles, et kuni mul veel jalad all, siis viiksin kohe koera varjupaika. Kas te suudate uskuda. Täna hommikul tuli ta sellise jutuga lagedale, et meie koer on ohtlik. Et tema kindlalt selle koeraga õues ei käi, kui mina koolis ja et kui ma annan koera lapse kätte, siis raudselt koer saab lahti ja ründab teisi. Meie koer jah võib kõik inimesed surnuks limpsida. Loomulikult ei saa ma garanteerida, et koer lahti saades ei torma inimestele peale ja ei ehmata neid. Absoluutselt kõik koerad võivad rünnata ja hammustada. Me kunagi ei tea, mis koera peas toimub. Aga et koer ära likvideerida…? Mina sellega nõus pole. Kuidas siis teistel inimestel koerad on? Ma olin ise 12 kui meie perre koer tuli ja see ei osanud üldse jalutada. Ta ainult tiris ja tiris nii, et mul olid näpud lillad. Ometigi ma sain temaga hakkama ja jalutasin iga päev pärast kooli mitu km koeraga. Ja see ei olnud mingi leebe koer, vaid päris tige kutsu. Ja nüüd sama vana poiss ei saa meie koeraga hakkama. Ma saan aru, et koer ei ole kellegi teise kohustus. Aga mõnikord siiski võiks ju aidata. Nii et eks ma pean pojaga kokku leppima, kuidas ma tasun talle selle eest, et ta mu koera paar korda kuus pissitab. Suvel pole seda üldse vaja teha.

Ema juurde elama ma ei saa minna, sest tema elamine on 40m2, aga tal on üks suvetuba vaba. Seal saan ma peatuda, kui on vaja Tallinnas näiteks praktikal käia. Kahjuks koera ma sinna võtta ei saa, sest emal pole aeda ümber ja ta ise on vana juba ning koeraga ei jaluta. Mul on plaan maale esimese asjana korralik aedik koerale ehitada. Siis saan koera vajadusel sinna jätta.

Miks sa oma meest paika ei pane ja lased tal endaga niimoodi möliseda? Ma ütleks vastu, et viin hoopis sind varjupaika või tõstan ukse taha. Ära ürita kõigest väest oma suhet hoida. Samuti lapsed, kas nad on koolieelikud, et ei saa koeraga jalutamas käia? Vähemalt 7aastane võiks ju sinu haiguse ajal vähemalt maja juures väljas käia.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.03 00:42; 23.03 21:33; 23.03 21:37; 23.03 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa elad psühhopaadiga

Ma kahtlustan ka. Kõige hullem ongi psühhopaatide, sotsiopaatide ja nartsisissidega psühholoogi juures käia, sest oled seal haavatavas situatsioonis, räägid oma salajastest mõtetest, aga tema kasutab seda enda kasuks ära. Ta saab veel rohkem sinust teda, sina temast mitte, sest ta omandab lihtsalt rolli, mida temalt oodatakse.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.03 00:42; 23.03 21:33; 23.03 21:37; 23.03 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kuradi tants siin käib ümber mingi koera!!! Peres on KOLM last ja sellised haiged suhted, kus ema on haigevoodis ja kedagi ei huvita. Tundub, et loom õpetamata ka. Kes veel lapsi kaitseb kui mitte ema?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas siis teistel inimestel koerad on?

Teistel on koerad pereliikmed, sinul aga eraprojekt. Paistab, et lapsi ka ei huvita kui neile peab maksma koera jalutamise eest.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa oma koera õpetanud ei ole. Kui käitub nagu metsaline, siis muidugi on kõigil temaga raske. Kui kuulaks sõna, ei oleks kellelgi probleemi jalutamisega, saaksid võõragi palgata selle jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 10:43; 24.03 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koer tuleb õpetada jalutama nii, et ta ei tiri. Ükski koer ei oska seda iseenesest, sest ikka neil on lõhnu ja muud huvitavat, mida tahaks tee peal uurida. Kui koer on teie juures kutsikast peale olnud, siis on see lihtsalt omaniku tegemata töö, koer pole milleski süüdi, et teda pole õpetatud. Aga lohutuseks, et vahel annab ka vanale koerale trikke õpetada, nii et asu aga materjale uurima või mine koolitusele ning õpeta oma koer niimoodi jalutama, et ka sinu lapsed saavad temaga rahulikult ringi käidud (lapsed peavad ka muidugi õppima koerale õigeid ja selgeid signaale/käsklusi edastama).

Ag see jutt, et tahad koerale maale aediku teha, kus ta saab rahus olla… mis mõttes? Jätta koer üksinda? Parem siis juba teine magama panna, kui ta seal üksinda mingis aedikus päevade kaupa veel hullemaks läheb.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 00:05; 24.03 10:44; 24.03 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koer tuleb õpetada jalutama nii, et ta ei tiri. Ükski koer ei oska seda iseenesest, sest ikka neil on lõhnu ja muud huvitavat, mida tahaks tee peal uurida. Kui koer on teie juures kutsikast peale olnud, siis on see lihtsalt omaniku tegemata töö, koer pole milleski süüdi, et teda pole õpetatud. Aga lohutuseks, et vahel annab ka vanale koerale trikke õpetada, nii et asu aga materjale uurima või mine koolitusele ning õpeta oma koer niimoodi jalutama, et ka sinu lapsed saavad temaga rahulikult ringi käidud (lapsed peavad ka muidugi õppima koerale õigeid ja selgeid signaale/käsklusi edastama).

Ag see jutt, et tahad koerale maale aediku teha, kus ta saab rahus olla… mis mõttes? Jätta koer üksinda? Parem siis juba teine magama panna, kui ta seal üksinda mingis aedikus päevade kaupa veel hullemaks läheb.

Sa said valesti aru. Koera jätan aedikusse siis, kui mind terve päev kodus pole ehk siis olukordades, kus kõik teised lähevad maale ja mina näiteks olen terve päeva kuskil ära. Ma ei saa koera jätta tuppa 10ks tunniks. Öösel on koer ikka minuga toas. Ei plaani koera ööseks aedikusse jätta. Ta pole õuekoer. Maal ma ei saa teda ka rihmaotsas hoida ja puukülge siduda. Meil on suured maavaldused ja aedasid ümber pole. Koer natuke on meiega, aga siis tal hakkab igav ja läheb naabrite poole. Aga seal juba sõidutee ja muidugi naabrikoer, kelle toit ära süüakse ja siis oksendab ja pasandab mul terve toa täis. Seda ma kohe kindlasti ei taha.
Koer on läbinud kutsikakoolituse. Oli üks tublimaid. Aga oma tõuiseärasuste poolest on tegu vägagi energilise koeraga ja teda maha rahustada on keeruline. 12-aastane ei saanud eile koerale traksegi selga. Koer on minuga harjunud ja ma olen kindlakäeline. Ma ei luba hüpata, rihma närida ja nii kui tirib rihmast, tõmban järsult tagasi. Aga selleks on vaja jõudu. 12-aastane pole nii tugev. Ta ei saa sellega hakkama, et ühe käega hoiab koera, teise käega võtab taskust kilekoti ja korjab junnid üles. See nõuab teatud harjumist ja harjutamist ning kui koer sel hetkel miskit järsku näeb, siis ta võib ka täiskasvanu pikali tõmmata.
Ma võin öelda, et meie koer on kurt. Teda on õpetatud käemärkidega. Aga selleks ma vajan temaga silmsidet. Nii et ärge tulge mulle rääkima, et koer on õpetamata. Ta on õpetatud, aga ta ei saa kunagi nii kuulekaks kui mõni politseikoer. Teda ei tohi kuskil lahti lasta. Ainult maal saab ta jooksma hetkeks, aga ta on kuulekas ja tuleb alati juurde tagasi, kui ma käega viipan. Aga kui peaks ära jooksma, siis kutsuda teda enam ei saa ja ta leiab oma lõpu kuskil auto rataste all. Nii et see koer on risk ja ma tean seda. Kui auto talle otsa sõidab ja stange sees on, siis pean mina võõra auto remondid kinni maksma, aga ma isegi ei tööta hetkel.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 22.03 18:45; 22.03 19:19; 22.03 19:26; 22.03 19:32; 22.03 20:18; 22.03 22:51; 23.03 16:48; 23.03 17:41; 24.03 13:53; 25.03 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koer tuleb õpetada jalutama nii, et ta ei tiri. Ükski koer ei oska seda iseenesest, sest ikka neil on lõhnu ja muud huvitavat, mida tahaks tee peal uurida. Kui koer on teie juures kutsikast peale olnud, siis on see lihtsalt omaniku tegemata töö, koer pole milleski süüdi, et teda pole õpetatud. Aga lohutuseks, et vahel annab ka vanale koerale trikke õpetada, nii et asu aga materjale uurima või mine koolitusele ning õpeta oma koer niimoodi jalutama, et ka sinu lapsed saavad temaga rahulikult ringi käidud (lapsed peavad ka muidugi õppima koerale õigeid ja selgeid signaale/käsklusi edastama).

Ag see jutt, et tahad koerale maale aediku teha, kus ta saab rahus olla… mis mõttes? Jätta koer üksinda? Parem siis juba teine magama panna, kui ta seal üksinda mingis aedikus päevade kaupa veel hullemaks läheb.

Sa said valesti aru. Koera jätan aedikusse siis, kui mind terve päev kodus pole ehk siis olukordades, kus kõik teised lähevad maale ja mina näiteks olen terve päeva kuskil ära. Ma ei saa koera jätta tuppa 10ks tunniks. Öösel on koer ikka minuga toas. Ei plaani koera ööseks aedikusse jätta. Ta pole õuekoer. Maal ma ei saa teda ka rihmaotsas hoida ja puukülge siduda. Meil on suured maavaldused ja aedasid ümber pole. Koer natuke on meiega, aga siis tal hakkab igav ja läheb naabrite poole. Aga seal juba sõidutee ja muidugi naabrikoer, kelle toit ära süüakse ja siis oksendab ja pasandab mul terve toa täis. Seda ma kohe kindlasti ei taha.

Koer on läbinud kutsikakoolituse. Oli üks tublimaid. Aga oma tõuiseärasuste poolest on tegu vägagi energilise koeraga ja teda maha rahustada on keeruline. 12-aastane ei saanud eile koerale traksegi selga. Koer on minuga harjunud ja ma olen kindlakäeline. Ma ei luba hüpata, rihma närida ja nii kui tirib rihmast, tõmban järsult tagasi. Aga selleks on vaja jõudu. 12-aastane pole nii tugev. Ta ei saa sellega hakkama, et ühe käega hoiab koera, teise käega võtab taskust kilekoti ja korjab junnid üles. See nõuab teatud harjumist ja harjutamist ning kui koer sel hetkel miskit järsku näeb, siis ta võib ka täiskasvanu pikali tõmmata.

Ma võin öelda, et meie koer on kurt. Teda on õpetatud käemärkidega. Aga selleks ma vajan temaga silmsidet. Nii et ärge tulge mulle rääkima, et koer on õpetamata. Ta on õpetatud, aga ta ei saa kunagi nii kuulekaks kui mõni politseikoer. Teda ei tohi kuskil lahti lasta. Ainult maal saab ta jooksma hetkeks, aga ta on kuulekas ja tuleb alati juurde tagasi, kui ma käega viipan. Aga kui peaks ära jooksma, siis kutsuda teda enam ei saa ja ta leiab oma lõpu kuskil auto rataste all. Nii et see koer on risk ja ma tean seda. Kui auto talle otsa sõidab ja stange sees on, siis pean mina võõra auto remondid kinni maksma, aga ma isegi ei tööta hetkel.

Väga tore, et sa oled oma koera eluga kursis, aga see näitab ainult, et oled veelgi vastutustundetum, kui enne arvasin.
Arusaadav, miks keegi teine ei taha ega saagi seda koera jalutada. Peadki olema vastutav 100%, ka siis, kui oled voodihaige, sest koer on küll koolis käinud, aga omanikud ei ole. Ehk siis keegi teine peale sinu. Muidugi ei pea nad võtma vastutust. Kui sina ei saa koeraga hakkama, siis polegi koera õige koht teie peres.
Veel, sellise riskiga koerale tehakse kindlustus. Kui risk on suur, et ta ära jookseb ja kellelegi õnnetuse põhjustab, siis pigem makstakse iga kuu väike summa kindlustusele kui et jäädakse seda kahjutsu ootama, mis väga suure tõenäosusega ükspäev ka tuleb.
Lisaks. Sellisele koerale ehitatakse aedik/kuut veel enne, kui koer perre võetakse. Ka koer vajab harjumist oma uue kodu ja kohaga. Muidugi on mõledamatu, et koer on 10 tundi järjest toas, aga kui ta pole aedikuga harjunud, siis on ka mõeldamatu, et ta järsku peab hakkama aega seal veetma (kuigi muidugi pare variant, kui 10 tundi üksinda toas).

PS: koeri saab ka nii treenida, et nendega ei pea kasutama füüsilist jõudu.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 00:05; 24.03 10:44; 24.03 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oled täiskasvanud inimene või laps, ma vist saan aru et laps vähemalt mõistuset ja arusaamadest. Sa võtad looma vägisi mangudes oma elukaaslaselt, kui talle ikka koer ei meeldi siis tuleb sul otsus teha kas annad ära koera või otsid endale ja koerale uue kodu. Miks peab elama mees koeraga kui see talle ikka üldse ei meeldi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellisele mehele eelistaksin ka mina koera. aga kolme lapse kõrvalt – fuck no. koera võtaks uuesti siis, kui lapsed suured, nt põhikoolis.

mitu tuba on? mehele oma tuba, kus keegi peale tema ei viibi. sulle+koerale sama ja lastele oma tuba. mehele teatada, et ees seisab lahutus, pangu vaim valmis: koer jääb ja tema peab pikemas perspektiivis lahkuma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta on õpetatud, aga ta ei saa kunagi nii kuulekaks kui mõni politseikoer.

Sinu jutt on nii jabur, et paha lugedagi kohe. Ma ei räägi mingitest tsirkusetrikkidest, vaid elementaarsest treeningust, et koera oleks võimalik käidelda. Õpetatud koera puhul ei ole vaja füüsilist jõudu kasutada. Kui koer ei lase rihmagi peale panna, juba sellega käib mingi tsirkus, ei ole tegu õpetatud koeraga. Tirimine on lubamatu, olgu koer nii energiline kui tahes. See, et koer kutsikakoolis käis, ei tähenda, et ta käituda oskaks. Seal ikka õpetatakse peremeest, et ta oskaks õpetada, refleksid selle ajaga ei kinnistu, iga käsklust tuleb enne ehk 4000-5000 korda korrata, et koer ka kuulaks. Hakka oma koeraga tegelema, mitte ära aja jama, et tirib rihmast ja 12-aastane ei saa pissitamas ka käidud.

Ja see muu jutt, et lased lihtsalt lahtiselt jooksma, see on lihtsalt nii halb, et ei hakka kommenteerimagi. Et ta naabri koera söögi ära sööb, on selle asja juures küll kõige väiksem probleem. Üldiselt mina soovitaks koerale normaalne kodu otsida.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 10:43; 24.03 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las ma arvan, su mees ei salli koera kuna ta on kurt. Ütlen ausalt, nii südametu kui ma ka poleks, siis oleks ka minul raske sellega leppida. Sa ise tahtsid koera, lunisid mehelt koera välja, lubades, et tegeled koeraga ainuisikuliselt ise. Sa ise oled lubadust murdnud! Täiesti õudne, sa oled täiesti nagu mu ema kohati. Koer peab olema, aga kes koeraga tegeleb kui ise koeraga tegeleda ei saa, no eks ikka lapsed ja mees kes koera ei tahtnud. Milleks? Kui käid koolis, siis järelikult sa ei saagi koera võtta. On ju elementaarne? Kui mees on psühh, siis mille pärast sa temaga 3 last said? On sul endal mingi puue vms, mis ei võimalda selgelt näha kellega lapsi saada? See pidi ju ometi varasemalt välja tulema? Koer sööb naabrikoera toitu? Ühesõnaga maal, teie suurtel ja laiadel valdustel paneb koer minema ja sinu jaoks on see ok, et las sööb? Ausalt, vii see koer ajutiselt kasvatajale tagasi, saa enda eluga hakkama ja siis mine edasi. Või jäta mees maha. Misasja sa hädaldad, võta end ükskord juba kokku. Hädaldada ja ei saa öelda on lihtne. Jäta siis kool pooleli, mine tööle! Kujutad ette kui oled E-R tööl 8-17ni. Kes siis selle jurakaga jalutab? Lapsehoidja? Võta ükskord mõistus pähe!

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole mõtet rääkida, mida oleks pidanud enne tegema. Minu soovitus kompromisdiks on see, et teha üks tuba koera vabaks ja mehe omaks. Kui suhe on läbi ja eraldi tubades niikuinii elate, siis mehel on õigus privaatsusele. Hoidku siis oma jopet jms selles toas.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole mõtet rääkida, mida oleks pidanud enne tegema. Minu soovitus kompromisdiks on see, et teha üks tuba koera vabaks ja mehe omaks. Kui suhe on läbi ja eraldi tubades niikuinii elate, siis mehel on õigus privaatsusele. Hoidku siis oma jopet jms selles toas.

Tegelikult on mehel kaasomanikuna ikka suurem õigus kodule kui koeral, keda tema isegi ei tahtnud algusest peale! Praegu te siin väidate, et mees peab oma kodust välja kolima, sest naine võttis koera ja ei saa tema ohjamisega hakkama?

Mul on koer, ma armastan väga loomi, aga looma EI VÕETA perre, kui kõik pereliikmed sellega nõus pole (vähemalt täiskasvanud). Ja päris nii ikka asjad ei käi, et kolme lapse ema käib täiskohaga koolis, pere eelarvesse seega ei panusta, aga peab loomulikuks, et mees maksab ka tema koera toidu ja ravimite eest.

Mulle tundub ka, et mees on väsinud kogu peret üksi üleval pidamast ja valab oma viha nüüd koera peale, sest naise ja lapsed on ta ise oma ellu valinud, aga koera mitte.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 22:28; 24.03 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole koerainimene. Ma ei kujutaks ette, et minu mees võtaks vastu minu tahtmist koju koera. See tähendab ju, et ta ei arvesta minuga, ei austa minu arvamust ja muudab meie kodu minu jaoks ebameeldivaks paigaks. Jah, koerad ajavad karva, ka mina ei taha, et mu riietel või kodus oleksid korakarvad. Veelvähem suudaksin ma mõista olukorda kui mees ei panustaks oma palgaga pere eelarvesse, aga kulutaks minu teenitud raha mulle soovimatu koera ravimisele. Selle asemel, et see raha laste heaks kulutada, sest lapsi soovisime me mõlemad. Frustratsioonist ei oleks ma kindlasti nõus selle koeraga jalutamas käima, ka eriolukordades mitte. Seda enam, et koer tormab teiste koerte ja inimeste suunas, hirmutab teisi. Ma nõuaksin igal võimalikul juhul, et see loom meie kodust kaoks. Ja ma leiaksin, et minu käitumine on õigustatud ning mul on õigus seda nõuda. Täpselt samuti käitub teemaalgataja mees.

Lisaks tahan teemaalgataja tähelepanu juhtida sellele, et oma looma hulkuma lasta on lubamatu ja seadusega vastuolus – koer läheb naabri juurde ja sööb seal midagi sisse. Kuidas hulkumist takistada on sinu teha ja mõelda. Õigemini oleksid sa pidanud seda tegema ennem koera võtmist.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole koerainimene. Ma ei kujutaks ette, et minu mees võtaks vastu minu tahtmist koju koera. See tähendab ju, et ta ei arvesta minuga, ei austa minu arvamust ja muudab meie kodu minu jaoks ebameeldivaks paigaks. Jah, koerad ajavad karva, ka mina ei taha, et mu riietel või kodus oleksid korakarvad. Veelvähem suudaksin ma mõista olukorda kui mees ei panustaks oma palgaga pere eelarvesse, aga kulutaks minu teenitud raha mulle soovimatu koera ravimisele. Selle asemel, et see raha laste heaks kulutada, sest lapsi soovisime me mõlemad. Frustratsioonist ei oleks ma kindlasti nõus selle koeraga jalutamas käima, ka eriolukordades mitte. Seda enam, et koer tormab teiste koerte ja inimeste suunas, hirmutab teisi. Ma nõuaksin igal võimalikul juhul, et see loom meie kodust kaoks. Ja ma leiaksin, et minu käitumine on õigustatud ning mul on õigus seda nõuda. Täpselt samuti käitub teemaalgataja mees.

Lisaks tahan teemaalgataja tähelepanu juhtida sellele, et oma looma hulkuma lasta on lubamatu ja seadusega vastuolus – koer läheb naabri juurde ja sööb seal midagi sisse. Kuidas hulkumist takistada on sinu teha ja mõelda. Õigemini oleksid sa pidanud seda tegema ennem koera võtmist.

Esiteks järelikult sinu mees ei ole nn loomainimene ja tal pole tähtsust, kas peres on loom või mitte. Teiseks, tõenäoliselt ta teadis sinugi koos elu alustades, et sulle ei meeldi koerad.
Kuidas lastega oleks olnud? Mis siis, kui naine hakkab koos mehega elama ja alles pärast abielu selgub, et mees ei soovi ühtegi last. Mis siis saab? Naine on eluaeg lastest unistanud? Ma arvan, et need inimesed lähevad lahku või annab kas üks alla või teine. Aga kui üks annab alla, hakkab suhe nagunii murenema.
Mina hakkasin koos elama mehega, kellel olid koerad. Polnud mingit märkigi sellest, et talle tegelikult koerad ei meeldi. Ma sain aru, et tema koera ei taha alles hiljem, kui mina tahtsin koera. Tema ei tahtnud kohustusi seoses koeraga ja meil oli kokkulepe, et mina kasin koera järelt. Aga ma ei arvestanud sellega, et kui ma haige olen või mind kodus pole, ei aita mind keegi. Oleks ma seda teadnud, oleks võib-olla koer majja tulemata jäänud. Pealegi mul polnud õrna aimugi, et me kolime hoopis korterisse, et ma lähen kooli või et mu koer on puudega.

Teine asi on see, et mina pole oma koera lasknud hulkuma. Ta peab saama joosta ja ainus võimalus on selleks meie maakoht. See, et ta naabrite juurde läheb, ei ole mingi ime, sest naabrid on sugulased ja me koeraga nagunii käime seal. Koer pole võõraste juurde läinud ja naabrikoer pole ka mingi võõras koer. Käib meie juures pidevalt. Lihtsalt meie oma on allergik ja ei tohi süüa tavalisi krõbinaid. Naabrikoeral on krõbinad kogu aeg ees. Meie oma saab paar korda päevas ja on pidevalt näljane.

Mis puutub lahku minekusse, siis mees saab selle vajalikkusest aru. Ega siis koer pole meid lahku ajanud. Mina olengi lihtsalt ülbemaks ja egoistlikumaks muutunud, sest ma ei jaksa enam see nõrgem pool olla, kes oma vajadused kogu aeg alla surub. Ka õppimine on minu egoistlik plaan ja loomulikult see mehele ei meeldinud. Ma lihtsalt ei taha enam kompromissitada või siis mehe tahtmistele kaasa noogutada. Ma arvasin, et saan mehe raske iseloomuga hakkama, aga ei saanud. Ma tean, et ta ei tee haiget tahtlikult, aga see teadmine ei aita. Lisaks tahan päris oma kodu, kus minu reeglid ja kus mina otsustan, mis värvi seinad või kui kallis telekas. Ja mees tahab oma kodu, kus mingi mutt kogu aeg ei õienda ja kus saab oma askeetlikku eluviisi harrastada. Me oleme lihtsalt nii erinevad. Aga mul on hea meel, et me ei lähe lahku vihavaenlastena, vaid see ongi ühine kokkulepe. Me võime üksteisel külas käia, aga mõlemal on oma kodu ja reeglid. Tema ei otsusta minu rahakoti üle ja mina tema rahakoti üle. Nagu visiitabielu, kuni keegi leiab meist ehk teise mehe või naise. Mina ausalt öeldes ei taha ühtegi meest näha ja mees väidab ka, et tahab üksi olla. Võib-olla nii ongi parem.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 22.03 18:45; 22.03 19:19; 22.03 19:26; 22.03 19:32; 22.03 20:18; 22.03 22:51; 23.03 16:48; 23.03 17:41; 24.03 13:53; 25.03 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole koerainimene. Ma ei kujutaks ette, et minu mees võtaks vastu minu tahtmist koju koera. See tähendab ju, et ta ei arvesta minuga, ei austa minu arvamust ja muudab meie kodu minu jaoks ebameeldivaks paigaks. Jah, koerad ajavad karva, ka mina ei taha, et mu riietel või kodus oleksid korakarvad. Veelvähem suudaksin ma mõista olukorda kui mees ei panustaks oma palgaga pere eelarvesse, aga kulutaks minu teenitud raha mulle soovimatu koera ravimisele. Selle asemel, et see raha laste heaks kulutada, sest lapsi soovisime me mõlemad. Frustratsioonist ei oleks ma kindlasti nõus selle koeraga jalutamas käima, ka eriolukordades mitte. Seda enam, et koer tormab teiste koerte ja inimeste suunas, hirmutab teisi. Ma nõuaksin igal võimalikul juhul, et see loom meie kodust kaoks. Ja ma leiaksin, et minu käitumine on õigustatud ning mul on õigus seda nõuda. Täpselt samuti käitub teemaalgataja mees.

Lisaks tahan teemaalgataja tähelepanu juhtida sellele, et oma looma hulkuma lasta on lubamatu ja seadusega vastuolus – koer läheb naabri juurde ja sööb seal midagi sisse. Kuidas hulkumist takistada on sinu teha ja mõelda. Õigemini oleksid sa pidanud seda tegema ennem koera võtmist.

Esiteks järelikult sinu mees ei ole nn loomainimene ja tal pole tähtsust, kas peres on loom või mitte. Teiseks, tõenäoliselt ta teadis sinugi koos elu alustades, et sulle ei meeldi koerad.

Kuidas lastega oleks olnud? Mis siis, kui naine hakkab koos mehega elama ja alles pärast abielu selgub, et mees ei soovi ühtegi last. Mis siis saab? Naine on eluaeg lastest unistanud? Ma arvan, et need inimesed lähevad lahku või annab kas üks alla või teine. Aga kui üks annab alla, hakkab suhe nagunii murenema.

Mina hakkasin koos elama mehega, kellel olid koerad. Polnud mingit märkigi sellest, et talle tegelikult koerad ei meeldi. Ma sain aru, et tema koera ei taha alles hiljem, kui mina tahtsin koera. Tema ei tahtnud kohustusi seoses koeraga ja meil oli kokkulepe, et mina kasin koera järelt. Aga ma ei arvestanud sellega, et kui ma haige olen või mind kodus pole, ei aita mind keegi. Oleks ma seda teadnud, oleks võib-olla koer majja tulemata jäänud. Pealegi mul polnud õrna aimugi, et me kolime hoopis korterisse, et ma lähen kooli või et mu koer on puudega.

Teine asi on see, et mina pole oma koera lasknud hulkuma. Ta peab saama joosta ja ainus võimalus on selleks meie maakoht. See, et ta naabrite juurde läheb, ei ole mingi ime, sest naabrid on sugulased ja me koeraga nagunii käime seal. Koer pole võõraste juurde läinud ja naabrikoer pole ka mingi võõras koer. Käib meie juures pidevalt. Lihtsalt meie oma on allergik ja ei tohi süüa tavalisi krõbinaid. Naabrikoeral on krõbinad kogu aeg ees. Meie oma saab paar korda päevas ja on pidevalt näljane.

Mis puutub lahku minekusse, siis mees saab selle vajalikkusest aru. Ega siis koer pole meid lahku ajanud. Mina olengi lihtsalt ülbemaks ja egoistlikumaks muutunud, sest ma ei jaksa enam see nõrgem pool olla, kes oma vajadused kogu aeg alla surub. Ka õppimine on minu egoistlik plaan ja loomulikult see mehele ei meeldinud. Ma lihtsalt ei taha enam kompromissitada või siis mehe tahtmistele kaasa noogutada. Ma arvasin, et saan mehe raske iseloomuga hakkama, aga ei saanud. Ma tean, et ta ei tee haiget tahtlikult, aga see teadmine ei aita. Lisaks tahan päris oma kodu, kus minu reeglid ja kus mina otsustan, mis värvi seinad või kui kallis telekas. Ja mees tahab oma kodu, kus mingi mutt kogu aeg ei õienda ja kus saab oma askeetlikku eluviisi harrastada. Me oleme lihtsalt nii erinevad. Aga mul on hea meel, et me ei lähe lahku vihavaenlastena, vaid see ongi ühine kokkulepe. Me võime üksteisel külas käia, aga mõlemal on oma kodu ja reeglid. Tema ei otsusta minu rahakoti üle ja mina tema rahakoti üle. Nagu visiitabielu, kuni keegi leiab meist ehk teise mehe või naise. Mina ausalt öeldes ei taha ühtegi meest näha ja mees väidab ka, et tahab üksi olla. Võib-olla nii ongi parem.

Minu arvates sa valetad. Räägid siin musta valgeks. Mees on äkki koeraarmastaja kes vaid sinu koera vihkab ja naabrid on äkki hoopis sugulased. ????????

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis naine, sa elad psühhopaadiga. Kui tõepoolest enda koerast hoolid, leiad sa talle kodu, kus teda ei lööda, peksta ja kus teda ei varitse sadist. Kodu, kus see vaene koer saab lõpuks ometi tunda end täisväärtusliku pereliikmena! Vastasel juhul on ka sinu näol tegemist psühhopaadiga, mitte ohvriga ja ainus ohver siin on see koer ja ilmselt ka teie lapsed…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei salli minu koera

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.