Esileht Pereelu ja suhted Mees ei suuda leppida edukama naisega?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Mees ei suuda leppida edukama naisega?

Postitas:

Oleme abielus 8 aastat, koos juba 11. Kui kokku kolisime olime mõlemad noored ja alustasime praktiliselt nullist.

Mina hakkasin raha kõrvale panema ning nüüdseks  on minu aktsiad korralikku raha väärt.

Mees pole selle ajaga midagi säästnud ega pole proovinudki. Kõik palga kulutab viimse sendini ära.

Kuna oli plaanis kinnisvara soetada, siis sissemakse selle jaoks tuleks minu käest, kuna mehel mingisuguseid sääste pole. Nüüd aga ei suuda tema leppida, et minul midagi on ja temal mitte. Proovib mind naeruvääristada rumalate solvangutega ja absoluutselt iga jutu sisse seda lisada, et mul on nüüd raha ja temal mitte. Kõiges on süüdi teised, mitte tema.

Ausalt öeldes, see idee et temaga kahasse kinnisvara osta, on ka juba vastumeelt, tänu tema käitumisele.

Ma ei kannata sellist asja välja, ja ausalt ma ei olnud sellist külge oma mehest veel näinud, kuigi oleme koos juba nii pikalt.

Kuidas edasi, kui temaga nagu normaalse inimesega rääkida pole võimalik? Ma ei ole talle ninaalla hõõrunud rahateemat, aitasin ära maksta tema väikelaenu, olen ikka ju seesama inimene…

+11
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 20:41; 27.07 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ostagi kahe peale, osta endale. Nagunii lähete kunagi lahku ja siis on parem ise midagi omada.

+32
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suudad kinnisvara ka ilma mehe abita osta, siis ostagi. Suurem osa suhteid ei jää püsima ja sel juhul oleks sul vähemalt kodu olemas ilma, et kellegagi jagelema ja jagama peaks hakkama. Kui jääte kokku, elate seal lihtsalt koos ja pole vahet, kellele kuulub.

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 20:57; 28.07 18:15; 28.07 18:18; 28.07 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaksin samuti pigem üksi see kinnisvara osta, mitte selle konkreetse mehega kahepeale.

Kui te oleksite ühel lainel rahateemas ja muus majandamises, siis võiks koos kinnisvara ostmist kaaluda, aga sinu kirjeldatud olukorras pigem ärge ostke üldse või ostad ainult enda nimele.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi sõltub natuke sellest, mille peale mees kulutab. Kui naine rotib ja säästab, aga mees ostab lastele selle eest raamatuid, laagrite tuusikuid, hobide jaoks varustust ja perele süüa (ja mõnikord ka midagi maitsvamat kui kõige odavam rokk), siis tekib küsimus, et kes peret ülal peab ja kes kelle seljas liugu laseb.

Kui mees ostab suitsu ja alkot, siis tema oma mure tõesti, et vaba raha pole.

+20
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 21:33; 28.07 19:23; 29.07 17:02; 31.07 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi sõltub natuke sellest, mille peale mees kulutab. Kui naine rotib ja säästab, aga mees ostab lastele selle eest raamatuid, laagrite tuusikuid, hobide jaoks varustust ja perele süüa (ja mõnikord ka midagi maitsvamat kui kõige odavam rokk), siis tekib küsimus, et kes peret ülal peab ja kes kelle seljas liugu laseb.

Kui mees ostab suitsu ja alkot, siis tema oma mure tõesti, et vaba raha pole.

Ma olen maksnud arved, ostnud söögi ja vajaliku lastele. Alguses oli tema panus 0 mitu aastat. Jah, saan aru et ta palk polnud suur aga siiski oleks võimalusel ta panustada saanud. Ca 5 a tagasi sain ta nii kaugele, et hakkas mulle raha andma koduste kulutuste ning laste tarbeks. Iga kuu 200 euri umbes- millest ei jätku tegelikult millekski. Muidu on meie rahakotid eraldi olnud. Tema raha kulub suitsule, õllele ja muule ebavajalikule. Praegu seda kirja pannes on endalgi rumal tunne, et olen lasknud oma abikaasal ja laste isal niimoodi käituda..

+24
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 20:41; 27.07 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen maksnud arved, ostnud söögi ja vajaliku lastele. Alguses oli tema panus 0 mitu aastat. Jah, saan aru et ta palk polnud suur aga siiski oleks võimalusel ta panustada saanud. Ca 5 a tagasi sain ta nii kaugele, et hakkas mulle raha andma koduste kulutuste ning laste tarbeks. Iga kuu 200 euri umbes- millest ei jätku tegelikult millekski. Muidu on meie rahakotid eraldi olnud. Tema raha kulub suitsule, õllele ja muule ebavajalikule. Praegu seda kirja pannes on endalgi rumal tunne, et olen lasknud oma abikaasal ja laste isal niimoodi käituda.

Jessas :O Ja mille eest ta seda laenu maksaks?

Lollus sellisega kinnisvara kahasse osta. Mees on lihtsalt terve elu sinu kulul vegeteerinud.

+26
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 21:46; 30.07 15:01; 01.08 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahuta!

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema raha kulub suitsule, õllele ja muule ebavajalikule. Praegu seda kirja pannes on endalgi rumal tunne, et olen lasknud oma abikaasal ja laste isal niimoodi käituda..

Nojah, ja praegu selle majaostu valguses tuligi see teema väga selgelt esile ja mees niiöelda “jäi vahele”. Ja jäi muidugi totaalselt lolliks ja luuseriks. Mida ta ilmselt mingil määral ongi.

Kellele meeldiks, kui plangu peale on tema kohta suurte tähtedega kirjutatud “XX on loll ja luuser”.

Mitte mingit mõtet ei ole osta seda kinnisvara temaga kahasse. Millest ta maksab? Vaata, et teed selle lahusvaraks.

Kui ta ei saa üle, siis ta ei saa üle. See probleem ei tekkinud ju praegu, vaid tegelikult oli olnud algusest peale. Nüüd lihtsalt sai asi ka avalikuks. Sinu kulul liugu on ta lasknud algusest peale. Nüüd sa lihtsalt märkad seda.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil abielludes varasuhe sai kokku lepitud? Kui ühisvara, siis tegelikult on sinu säästud ka tema säästud ja ostetav kinnisvara nagunii ühisvara. Ära oma säästudega väga lehvita, lahutuse korral pead pool ära andma.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt on teil ühisvara, kuna alustasite mõlemad nullist.
soovitaks muuta vara lahusus ja siis alles kinnisvara osta, sinu enda nimele muidugi. Kui mees nõus ei ole, siis lahuta, raha võta enne arvelt välja, et see jagamisele ei kuuluks.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haha, kui see lugu nüüd vastupidi oleks – naine kulutab kõik ära ja mees ostab kinnisvara, siis oleks kõik seda meelt, et naisel on kinnisvarale vägagi õigus.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 11:32; 28.07 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes, see idee et temaga kahasse kinnisvara osta, on ka juba vastumeelt, tänu tema käitumisele.

Samal ajal, kui mees ette ja taha rõhutab, et “sul on nüüd raha ja temal mitte!” ?????

Sa, inimene, ei saagi ju temaga kahasse midagi osta, kui temal raha ei ole.
Või mida sa üldse teada tahtsidki?
Sul ju lihtsalt polegi muud varianti, kui ainult enda nimele midagi osta.

Ja eks see on kah selge, et kui ta juba praegu seda sissetulekute erinevust välja ei kannata, siis tulevikus, kui ta peab SINU pinnal (ok, panga pinnal, aga sinu nimel on laen) elama, siis läheb asi veel hullemaks.
Arva ise mis juhtuma hakkab.

Aga selline lahkukasvamine ei ole nüüd mingi ameerika, mille ainult sina ja nüüd avastasid.
Happens every day.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ok, panga pinnal

Mis mõttes panga pinnal?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.07 15:11; 28.07 15:21; 28.07 23:17; 28.07 23:24; 28.07 23:32; 31.07 23:42; 01.08 14:30; 01.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühist vara soetama hakates olete te ju täiesti erineval positsioonil. Sinul on suur summa sissemakseks olemas. Millega tema panustab? Või on praegune eluase tema oma ja ta plaanib selle müüa, et omafinantseering saada?

Mõningase elukogemuse põhjalt soovitan ka osta uus kodu üksinda. Kui see aga kuidagimoodi võimalik ei ole, siis peaksite vara omandisuhte notaris sättima nii, et vara ei ole 50%/50% vaid sinu omafinantseeringu võrra suuremas osas sinu kasuks.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.07 15:11; 28.07 15:21; 28.07 23:17; 28.07 23:24; 28.07 23:32; 31.07 23:42; 01.08 14:30; 01.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haha, kui see lugu nüüd vastupidi oleks – naine kulutab kõik ära ja mees ostab kinnisvara, siis oleks kõik seda meelt, et naisel on kinnisvarale vägagi õigus.

Kui see oleks täpselt vastupidine ehk mees teeniks rohkem, aga samas oleks ka kogu lastega tegelemine tema peal, samas kui naine oma vähese teenistuse ainult kosmeetikale ja kingadele kulutab, siis ei leiaks keegi, et naine peaks mehe kinnisvarast poole saama. Siis öeldaks, et mis sul sellest naisest üldse kasu, osta endale ja lastele kodu ning otsi uus, normaalsem kaaslane.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 20:57; 28.07 18:15; 28.07 18:18; 28.07 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naiste “moraalne õigus” mehe kinnisvarale tulebki tavaliselt eelkõige sellest, et naine on see, kes last kannab, imetab, hooldab ja kasvatab, temaga ka hiljem haiguste korral töölt koju jääb. Eriti kui neid lapsi on rohkem kui üks ja kogu see protsess on korduvalt läbitud.

Kui lapsi ei ole, kes sugudevahelise ebavõrdsuse sisse tooks ning naine lihtsalt vähem teenib ja rahaga ümber käia ei oska, pole tal mehe kinnisvarale ka teiste naiste silmis mingit moraalset õigust.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 20:57; 28.07 18:15; 28.07 18:18; 28.07 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes panga pinnal?

Kas sa lilleke pole elus mitte kunagi mitte midagi liisinud?

Kuni viimase makse tasumiseni on see ese/kinnisvara/auto/pesumasin jne sinuarust kas
– panga oma
– Bideni oma
– Issandjumala oma või
– Naabri Kalle oma?

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 19:23; 28.07 19:26; 28.07 20:32; 29.07 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naiste “moraalne õigus” mehe kinnisvarale tulebki tavaliselt eelkõige sellest, et naine on see, kes last kannab, imetab, hooldab ja kasvatab, temaga ka hiljem haiguste korral töölt koju jääb. Eriti kui neid lapsi on rohkem kui üks ja kogu see protsess on korduvalt läbitud.

Samas on need “õigustatud” naised väga vastu sellele, et mees kingiks kinnisvara otse lastele ja naine saaks tehinguid sellega teha ainult läbi kohtu… kuigi see oleks just kõige õiglasem, sest siis on garantii, et lastel on normaalne elukoht täisealiseks saamiseni olemas ning ka stardipositsioon hea. Kui naine enam last ei imeta, siis saab ta enda eluaseme jaoks ju ise juba teenida.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 21:33; 28.07 19:23; 29.07 17:02; 31.07 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine enam last ei imeta, siis saab ta enda eluaseme jaoks ju ise juba teenida.

“Õigustatud naised” tavaliselt nii palju ise ei teeni, et KV jaoks midagi küüntest, soengust jne blingist üle jääks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 19:23; 28.07 19:26; 28.07 20:32; 29.07 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes panga pinnal?

Kas sa lilleke pole elus mitte kunagi mitte midagi liisinud?

Kuni viimase makse tasumiseni on see ese/kinnisvara/auto/pesumasin jne sinuarust kas

– panga oma

– Bideni oma

– Issandjumala oma või

– Naabri Kalle oma?

Tavaline kodulaen ei ole siiski liising ja pind on ikka juriidiliselt minu pind, mida saan soovi korral müüa ja mille juriidilisi toiminguid esindan mina omanikuna. Näiteks mina selle pinna omanikuna sõlmin sinna elektrilepingu, mitte ei tule pangatädi seda tegema.

See pind võib tagada laenu, aga seda laenu võib hoopis tagada ka naabri Kalle pind või minu mingi muu pind.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 11:32; 28.07 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline kodulaen ei ole siiski liising ja pind on ikka juriidiliselt minu pind,

Olgu sul minupärast õigus.
Võtad omale kodulaenu, ostad omale majakese ja ongi ostetud vara 100% sinu oma.
Teed sellega, mida iganes tahad ja ükski pangatädi ei koti.

Eks ela oma kastis edasi, sest sealt välja mõelda sa kahjuks ei suuda nagunii.
Ja jätaks selle OT ükskord sinnapaika, said juba inisetud ja rahulduse vast taas enne tudu kätte.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 19:23; 28.07 19:26; 28.07 20:32; 29.07 16:40;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mis mõttes panga pinnal?

Kas sa lilleke pole elus mitte kunagi mitte midagi liisinud?

Kuni viimase makse tasumiseni on see ese/kinnisvara/auto/pesumasin jne sinuarust kas

– panga oma

– Bideni oma

– Issandjumala oma või

– Naabri Kalle oma?

Tavaline kodulaen ei ole siiski liising ja pind on ikka juriidiliselt minu pind, mida saan soovi korral müüa ja mille juriidilisi toiminguid esindan mina omanikuna. Näiteks mina selle pinna omanikuna sõlmin sinna elektrilepingu, mitte ei tule pangatädi seda tegema.

See pind võib tagada laenu, aga seda laenu võib hoopis tagada ka naabri Kalle pind või minu mingi muu pind.

Kahjuks ei saa te soovi korral niisama lihtsalt müüa, võlausaldaja (äkki ka hüpoteek) peab siiski nõusoleku andma.
Pangataädi annab eluasemelaenu siiski eluasemele. Vaadake kasutusloast, kas Teie onni näol on tegu elamuga. Kui jah siis see peab vastama Eluruumidele esitatavatele nõuetele (kui ei ole just enne 92 Asjaõiguse kehtimahakkamist) ja ükski pank ei hakka teie eest vahendama elektri-, vee-, kütte- jmt lepinguid. Laenulepingu tingimuste kohaselt peate seda ise tegema.

Viimase makseni ei kuulu Naabri Kallele midagi, Käsna Kallele hoopis.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris nii must-valge see pole, et kinnisvara kuni viimase makse tasumiseni pangale kuuluks.

Iga maksega on sellest üha suurem osa sinu oma ja kui näiteks 30-aastase pangalaenuga ostetud korter 15 aasta pärast maha müüa, maksad pangale tagasi ainult laenujäägi. Sissemaks, igakuisete maksetega väljaostetud osa ning see, et kinnisvara hinnad on vahepeal tõusnud ja korteri hind näiteks kolmekordistunud ehk selle tulemusel saadav kasum on kõik sinu oma.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 20:57; 28.07 18:15; 28.07 18:18; 28.07 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa lilleke pole elus mitte kunagi mitte midagi liisinud? Kuni viimase makse tasumiseni on see ese/kinnisvara/auto/pesumasin jne sinuarust kas – panga oma – Bideni oma – Issandjumala oma või – Naabri Kalle oma?

Ma ei ole sulle mitte mingi lilleke.

Kuna ma ise olen laenuhaldur, siis võib öelda, et tunnen seda teemat peensusteni. Alustame siis sellest, et tänapäeval enam kodu liisingut ei ole olemas. Kodu võid osta pangalaenuga, aga mitte mingilgi moel ei ole siis see ostetud kodu panga oma. Korter on seaduse järgi ikka selle inimese oma, kes selle ostab.

Võrrelda korteri ostu pesumasina liisinguga…? No tõesti, kui asjaolusid ei tea, siis ei tea, aga väga narr on, kui  ironiseerides targutad teemal, mida sa tegelikult üldse ei valda!

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.07 15:11; 28.07 15:21; 28.07 23:17; 28.07 23:24; 28.07 23:32; 31.07 23:42; 01.08 14:30; 01.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ükski pank ei hakka teie eest vahendama elektri-, vee-, kütte- jmt lepinguid. Laenulepingu tingimuste kohaselt peate seda ise tegema.

Vabandan väga, aga laenulepingus sellist tingimust täiesti kindlasti ei ole. Ära mõtle asju välja! Laenulepingus ei reguleerita mitte mingilgi moel mingisuguste kom.kulude tasumist.

Viimase makseni ei kuulu Naabri Kallele midagi, Käsna Kallele hoopis.

Esimesest kuni viimase makse tasub kuulub vara ostjale, mitte pangale. Naabri Kalle vara kahjuks tagatiseks panna ei saa. Ka mitte siis, kui naabri Kalle ise tahab nii.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.07 15:11; 28.07 15:21; 28.07 23:17; 28.07 23:24; 28.07 23:32; 31.07 23:42; 01.08 14:30; 01.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris nii must-valge see pole, et kinnisvara kuni viimase makse tasumiseni pangale kuuluks. Iga maksega on sellest üha suurem osa sinu oma ja kui näiteks 30-aastase pangalaenuga ostetud korter 15 aasta pärast maha müüa, maksad pangale tagasi ainult laenujäägi. Sissemaks, igakuisete maksetega väljaostetud osa

Ei ole nii, et iga maksega on üha suurem osa sinu oma. Kohe algusest peale on korter täies osas ostja oma.

Samuti ei ole nii, et 15 aasta pärast, kui korteri maha müüd, maksad vaid laenujäägi. Laenujäägile lisandub veel jooksva kuu intress ja ennetähtaegse tagastamise tasu (va juhul, kui oled panka 3 kuud tagastamise soovist ette teavitanud). Need tasud kehtivad nii siis, kui müüd vara aasta pärast kui ka siis, kui müüd selle maha 20 aasta pärast.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.07 15:11; 28.07 15:21; 28.07 23:17; 28.07 23:24; 28.07 23:32; 31.07 23:42; 01.08 14:30; 01.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paarkend kilo aktsiaid ei tee sind veel edukaks naiseks, müüd need ära ja alustada sisuliselt jälle nullist. Ettevõtjatel on raha ja nad on edukad. Ettevõtja ja ühe mehe firma vahele ei panda võrdusmärki. Neverever ei alavääristaks oma laste isa sellise teemaga, rahakotid eraldi aga seda nina alla hõõruda- jube!

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paarkend kilo aktsiaid ei tee sind veel edukaks naiseks, müüd need ära ja alustada sisuliselt jälle nullist.

Aktsiate väärtust mõõdetakse rahas, mitte kaaluga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on õigus 50 % ile.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei suuda leppida edukama naisega?