Esileht Pereelu ja suhted Mees ei suuda materiaalselt panustada.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Mees ei suuda materiaalselt panustada.

Postitas:

Mida sellises olukorras teha? Olen juba kuid ootand ja mehele öelnud, et nii ju ei saa, kui ainult üks panustab ja teine laseb teise kulul liugu.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.10 12:17; 24.10 12:34; 24.10 22:04; 24.10 22:07; 27.10 09:34; 28.10 07:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki siis lõpetad ära tema toetamise, kui nii närvidele käib.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 12:18; 24.10 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpid eesti keele ära ja saad ise natuke rohkem panustada?

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 12:25; 24.10 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Materiaalne on see sõna.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 12:32; 24.10 15:50; 24.10 18:57;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Õpid eesti keele ära ja saad ise natuke rohkem panustada?

Mis see eesti keel siia puutub? Kas see paneb meest oma arveid maksma???

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.10 12:17; 24.10 12:34; 24.10 22:04; 24.10 22:07; 27.10 09:34; 28.10 07:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpid eesti keele ära ja saad ise natuke rohkem panustada?

Mul esimese nõuande vastu pole midagi, aga teine pool on küll mööda! Et naine “panustagu” veel rohkem mehe nulli vastu!?!

Kui sul pole tema ülalpidamiskohustust, siis mis selle kodulooma pidamise kasuefekt oleks?

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sellises olukorras teha?

Mees tuleb maha jätta.

Rääkinud oled juba. Kui see talle ei mõju, siis järelikult ongi see mees selline, kes armastab teiste kulul elada. Puukmees. Lõpuks hakkab sinu käest veel taskuraha ka küsima.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 12:38; 24.10 15:05; 24.10 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba kuid ootand ja mehele öelnud, et nii ju ei saa,

Targad naised need perekooli naised…

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sellises olukorras teha? Olen juba kuid ootand ja mehele öelnud, et nii ju ei saa, kui ainult üks panustab ja teine laseb teise kulul liugu.

Panusta siis ise, olete ju perekond.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 13:49; 24.10 14:35; 24.10 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jällegi naine ei vist ei tahagi materiaalselt panustada: minu maksta on eluasemelaen, eluaseme kommunaalkulud (KÜ arve ühesõnaga), naine tahab TV-st kõikvõimalikke programme näha ja kiire internet on ilmtingimata vajalik (hetkel ongi, teadagi miks).
Hiljuti liisis endale auto, mina sellega sõita ei tohi. Mõnikord (üha sagedamini pea igapäevaselt) tõesti ei viitsi toitu vaaritada ja siis tellitakse toit koju. Mulle mitte, mina pean endiselt ise poodi minema ja toidukoti käe otsas koju tassima, ka siis, kui õues pussnuge sajab.

+11
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 14:04; 24.10 17:54; 25.10 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpid eesti keele ära ja saad ise natuke rohkem panustada?

Mis see eesti keel siia puutub? Kas see paneb meest oma arveid maksma???

Kui olete pere, siis mõned kuud meest toetada kehval ajal ei tohiks tüli tekitada.
Kui olete alles mõned kuud koos ja mees lihtsalt ei üritagi – pole väga pikka arutlust mis sa sel juhul tegema peaks.

Kust on pärit arusaam et mehed peavad piiramatult naisi üleval pidama aga kui mees mõned kuud ei saa teenida, ükskõik mis põhjusel, siis on naine ohver.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 12:25; 24.10 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru naiste loogikast või siis võrdõiguslikkusest. On pere, kui mees teenib hästi ja rohkem kui naine, siis kõik naised rahul. Kui mees teenib vähem või üldse ei teeni, siis on korraga võrdõiguslikus läbi ja mehest tuleks lahutada. Miks siis naiste puhul ei kehti see, teenib rohkem see kes teenida oskab ja võimalust on, egas sellepärast pea pere veel lagunema. Millegi pärast siis naised tahavad üksi olla kui nad teenivad mehest rohkem, siis on mingi iseseisvuse teema.

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 13:49; 24.10 14:35; 24.10 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ju on, mispärast sa sellisega suhtes oled, midagi, mis loeb rohkem kui raha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 15:05; 25.10 10:52; 27.10 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jällegi naine ei vist ei tahagi materiaalselt panustada: minu maksta on eluasemelaen, eluaseme kommunaalkulud (KÜ arve ühesõnaga), naine tahab TV-st kõikvõimalikke programme näha ja kiire internet on ilmtingimata vajalik (hetkel ongi, teadagi miks). Hiljuti liisis endale auto, mina sellega sõita ei tohi. Mõnikord (üha sagedamini pea igapäevaselt) tõesti ei viitsi toitu vaaritada ja siis tellitakse toit koju. Mulle mitte, mina pean endiselt ise poodi minema ja toidukoti käe otsas koju tassima, ka siis, kui õues pussnuge sajab.

Aga jäta siis maha see naine?

Kelle raha eest see naine auto liisis, sinu raha eest? Kas ta süüa tellib endale ka sinu raha eest?

Kas tema sõidab autoga, aga sul ei ole autot? Eluasemelaen on ainult sinu nimel ja naine elab sul seal nagu hotellis?

Sry, aga see sinu kirjeldus ajab küll naerma.

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 12:38; 24.10 15:05; 24.10 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest saab ju aru, kui inimene pole tööd leidnud vs laisk lohe, kes lillegi ei liiguta. Ka töö otsimine on mingil moel töö. Parasiteerija tuleks siiski pesast välja lükata.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jällegi naine ei vist ei tahagi materiaalselt panustada: minu maksta on eluasemelaen, eluaseme kommunaalkulud (KÜ arve ühesõnaga), naine tahab TV-st kõikvõimalikke programme näha ja kiire internet on ilmtingimata vajalik (hetkel ongi, teadagi miks). Hiljuti liisis endale auto, mina sellega sõita ei tohi. Mõnikord (üha sagedamini pea igapäevaselt) tõesti ei viitsi toitu vaaritada ja siis tellitakse toit koju. Mulle mitte, mina pean endiselt ise poodi minema ja toidukoti käe otsas koju tassima, ka siis, kui õues pussnuge sajab.

Aga jäta siis maha see naine?

Kelle raha eest see naine auto liisis, sinu raha eest? Kas ta süüa tellib endale ka sinu raha eest?

Kas tema sõidab autoga, aga sul ei ole autot? Eluasemelaen on ainult sinu nimel ja naine elab sul seal nagu hotellis?

Sry, aga see sinu kirjeldus ajab küll naerma.

Võib nii olla küll. Mees maksab eluaseme kinni, ostab söögid, naine liisib oma raha eest endale auto. Muus osa naine pere elus rahaliselt ei osale, sest mehed peaks ju maksma või mis?

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 13:49; 24.10 14:35; 24.10 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib nii olla küll. Mees maksab eluaseme kinni, ostab söögid, naine liisib oma raha eest endale auto. Muus osa naine pere elus rahaliselt ei osale, sest mehed peaks ju maksma või mis?

Minumeelest on tegemist töötu mehega. Nagu meenub kusagilt, et kaotas töö ja tööauto. No ju naisel on kõrini, et mees pole tööle läinud.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 12:32; 24.10 15:50; 24.10 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minumeelest on tegemist töötu mehega. Nagu meenub kusagilt, et kaotas töö ja tööauto.

Kes “töötu mees”?

Perekoolis käib 100 tuhat naist ja üks ja seesama mees, kes sulle nüüd äkki “meenus”.
Võta tabletid ära.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jällegi naine ei vist ei tahagi materiaalselt panustada:

Aga jäta siis maha see naine?
Kelle raha eest see naine auto liisis, sinu raha eest? Kas ta süüa tellib endale ka sinu raha eest?
Kas tema sõidab autoga, aga sul ei ole autot? Eluasemelaen on ainult sinu nimel ja naine elab sul seal nagu hotellis?
Sry, aga see sinu kirjeldus ajab küll naerma.

Kui mul auto olemas oleks siis miks peaksin pussnugade sadamise ajal poekotti käeotsas tassima?
Naine teenib ca 3x rohkem, kui mina. Ei, ma ei ole miinimumpalgaline. Elamine on mõlema oma, so Kinnistusraamatus 50/50 ja ka laenulepingus mõlema nimed. Auto liisis enda palgast, tundub, et ka “tava-vaaritamine” läheb ainult tema suu tarbeks. Võin neid üliisekaid näited veel tuua, aga siis läheb juba liiga spetsiifiliseks.
Sry, Teie vastus tundub, nagu Teile oleks tulnud mingi oma elu situatsioon meelde, enne kui põlvega tagumikku saite ja enam meest ekspluateerida ei saanud.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 14:04; 24.10 17:54; 25.10 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sellises olukorras teha? Olen juba kuid ootand ja mehele öelnud, et nii ju ei saa, kui ainult üks panustab ja teine laseb teise kulul liugu.

Mis vastuseid sa nii lühikese kirjelduse peale ootad?

Kui mees on senini vastutustundlik ja muidu normaalne olnud ning omavaheline suhe hea, siis on praegu tegemist lihtsalt keerulisema ajaga, mis tuleb kuidagi üle elada. Muidugi eeldusel, et ta aktiivselt tööd otsib.

Kui mees on end niisama diivanile õllepudeliga siruli unustanud ja hommikust õhtuni telekat vaatab, siis tõsi, nii ei saa. Sel juhul on valik sinu – kas lepid olukorraga või lõpetad suhte.

Keeruline on vastata, teadmata, mis teil tegelikult toimub? Kellele kuulub pind, kus elate, kes milliseid kulusid tasub, kas mees käib madalapalgalisel tööl või on töö kaotanud jne.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 18:45; 25.10 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes “töötu mees”? Perekoolis käib 100 tuhat naist ja üks ja seesama mees, kes sulle nüüd äkki “meenus”. Võta tabletid ära.

Ta on sama stoorit siin juba rääkinud.

Ära vingu ja kao ise oma tablakaid krõbistama.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 12:32; 24.10 15:50; 24.10 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jällegi naine ei vist ei tahagi materiaalselt panustada: minu maksta on eluasemelaen, eluaseme kommunaalkulud (KÜ arve ühesõnaga), naine tahab TV-st kõikvõimalikke programme näha ja kiire internet on ilmtingimata vajalik (hetkel ongi, teadagi miks).

Hiljuti liisis endale auto, mina sellega sõita ei tohi. Mõnikord (üha sagedamini pea igapäevaselt) tõesti ei viitsi toitu vaaritada ja siis tellitakse toit koju. Mulle mitte, mina pean endiselt ise poodi minema ja toidukoti käe otsas koju tassima, ka siis, kui õues pussnuge sajab.

Talla alune oled ????

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sellises olukorras teha? Olen juba kuid ootand ja mehele öelnud, et nii ju ei saa, kui ainult üks panustab ja teine laseb teise kulul liugu.

Panusta siis ise, olete ju perekond.

Me ei tea ju detaile. Äkki mehel on varasemast lapsed ja maksab raha neile, oma koju panustamiseks seetõttu piisavalt raha ei jätku. Meie peres nt oli varasemalt nii, lapsi, keda kinni maksta, oli küll õnneks ainult üks. Ühel hetkel ütlesingi, et mulle aitab, muud ei ole lapse ema poolt kui et kanna selle ja teise jaoks raha ja lisaks võta last enda juurde jne. Panime piirid ja summad paika, oli abiks küll. Tänaseks on laps naise uue mehe poolt lapsendatud ja enam toetama ei pea, ütlen ausalt, rahaliselt on palju kergem.

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 21:50; 25.10 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sry, Teie vastus tundub, nagu Teile oleks tulnud mingi oma elu situatsioon meelde, enne kui põlvega tagumikku saite ja enam meest ekspluateerida ei saanud.

Paraku pean pettumuse valmistama, mul nimelt oli kodus üks selline puukmees, kes lõpuks hakkas isegi taskuraha lunima. Viskasin ta välja.

Seda enam ajab naerma kirjeldus sellest, kuidas naine justkui laseb mehe seljas liugu, aga tegelikult selgub jutust, et täitsa oma raha eest ostab endale autosid ja süüa.

Kui sulle ei meeldi naise rahaline panustamine, siis jäta ta maha, milleks edasi punnitada kooselu? Kui ta saadab sind läbi vihma jalgsi toidupoodi, samal ajal kui ise woldist tellitud roogasid naudib, siis ma ei tea noh, tõesti ajab naerma, kui sa sellise asja peale lähedki ja midagi selle ebaõigluse lahendamiseks ette ei võta.

Kui naine teenib sinust kolm korda rohkem, siis saab vaid oletada, et mingi (materiaalne) põhjus ikka on, miks teda maha jätta ei taha.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 12:38; 24.10 15:05; 24.10 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sellises olukorras teha? Olen juba kuid ootand ja mehele öelnud, et nii ju ei saa, kui ainult üks panustab ja teine laseb teise kulul liugu.

Mis vastuseid sa nii lühikese kirjelduse peale ootad?

Kui mees on senini vastutustundlik ja muidu normaalne olnud ning omavaheline suhe hea, siis on praegu tegemist lihtsalt keerulisema ajaga, mis tuleb kuidagi üle elada. Muidugi eeldusel, et ta aktiivselt tööd otsib.

Kui mees on end niisama diivanile õllepudeliga siruli unustanud ja hommikust õhtuni telekat vaatab, siis tõsi, nii ei saa. Sel juhul on valik sinu – kas lepid olukorraga või lõpetad suhte.

Keeruline on vastata, teadmata, mis teil tegelikult toimub? Kellele kuulub pind, kus elate, kes milliseid kulusid tasub, kas mees käib madalapalgalisel tööl või on töö kaotanud jne.

Eluase kuulub minule. Mina maksan kõik maksud, ostan vajaminevad asjad, käin poes. Mees käib tööl, nii vähe kui võimalik, alati leiab põhjuse, et mööda viilida. Kodus istub ka niisama, suurt midagi ei tee. Kuna minu sissetulek on väike, siis ootan ka mehe poolset toetust, et asjad võrdselt maksta.Aga ei, alati on mingid vabadused, et ei ole hetkel raha? Nüüd kolisin teise tuppa, mehele enam mingeid teeneid ei tee, ei tee ka süüa, ega pese tema pesu. Las vaatab ise.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.10 12:17; 24.10 12:34; 24.10 22:04; 24.10 22:07; 27.10 09:34; 28.10 07:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sellises olukorras teha? Olen juba kuid ootand ja mehele öelnud, et nii ju ei saa, kui ainult üks panustab ja teine laseb teise kulul liugu.

Panusta siis ise, olete ju perekond.

Me ei tea ju detaile. Äkki mehel on varasemast lapsed ja maksab raha neile, oma koju panustamiseks seetõttu piisavalt raha ei jätku. Meie peres nt oli varasemalt nii, lapsi, keda kinni maksta, oli küll õnneks ainult üks. Ühel hetkel ütlesingi, et mulle aitab, muud ei ole lapse ema poolt kui et kanna selle ja teise jaoks raha ja lisaks võta last enda juurde jne. Panime piirid ja summad paika, oli abiks küll. Tänaseks on laps naise uue mehe poolt lapsendatud ja enam toetama ei pea, ütlen ausalt, rahaliselt on palju kergem.

EI ole mehel varasematest suhetest lapsi, kellele peaks raha maksma

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.10 12:17; 24.10 12:34; 24.10 22:04; 24.10 22:07; 27.10 09:34; 28.10 07:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänaseks on laps naise uue mehe poolt lapsendatud ja enam toetama ei pea, ütlen ausalt, rahaliselt on palju kergem.

Sul ikka hullult vedas, et mehe lapsest lahti saite. Palju õnne.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 12:18; 24.10 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis autoliisingut puudutab, siis kas pole mitte nii, et kui peres näiteks naine liisib endale auto, siis selleks et ka tema abikaasal/elukaaslasel oleks õigus autot juhtida, tuleb abikaasa/elukaaslane eraldi registreerida ka auto kasutajaks?

+4
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma ei saa aru naiste loogikast või siis võrdõiguslikkusest. On pere, kui mees teenib hästi ja rohkem kui naine, siis kõik naised rahul. Kui mees teenib vähem või üldse ei teeni, siis on korraga võrdõiguslikus läbi ja mehest tuleks lahutada. Miks siis naiste puhul ei kehti see, teenib rohkem see kes teenida oskab ja võimalust on, egas sellepärast pea pere veel lagunema. Millegi pärast siis naised tahavad üksi olla kui nad teenivad mehest rohkem, siis on mingi iseseisvuse teema.

Naine panustab rohkem majapidamisse ja lastesse, mees rahaliselt. Täiesti võrdne on ju? Tahaks siit lugeda, mitmes peres mees täiesti võrdselt naisega majapidamistöid teeb, pool aega väikeste ja haigete lastega kodus on, lastega arstil käib, neid põetab, neile riideid ja muid vajalikku muretseb, logistikat korraldab, õppimisel silma peal hoiab ja selleks kõike vajalikku muretseb (vihikud, tammetõrud, karukostüümid, eraõpetajad jne, jne), lasteaia- ja koolikoosolekutel käib, keset tööpäeva haiget last koju tooma tormab, laste sünnipäevad korraldab jne.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On pere, kui mees teenib hästi ja rohkem kui naine, siis kõik naised rahul. Kui mees teenib vähem või üldse ei teeni, siis on korraga võrdõiguslikus läbi ja mehest tuleks lahutada.

Sest naised enamjaolt teevad selle palgavahe tasa muu tööga (nagu 09:10 kommentaator hästi välja tõi), aga vähemteeniv mees seda enamjaolt ei tee. Vähemalt meie kultuuriruumis. Või teeb ainult nii kui naine kõik eeltöö ära teeb ja välja planeerib ja meelde tuletab ja uuesti meelde tuletab ning pärast vajab täiesti ülevoolavat kiitust, kuigi naine teeks kõik selle ise ja nii muuseas ära. Nii et tööjaotus pole ikkagi isegi 50:50 lähedane, kuigi väljaspoolt võib jääda selline mulje.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei suuda materiaalselt panustada.