Esileht Pereelu ja suhted Mees ei taha enam lapsi

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Mees ei taha enam lapsi

Postitas:

Kas siin on naisi, kellel on suhe mehega, kel eelnevast elust ka lapsed ning rohkem lapsi mees ei soovi? Kuidas suudate leppida sellega, et kuigi teil on armastus ja kõik hästi, ei saa te kunagi ühiseid lapsi, sest mees rohkem ei taha. Mul on sõbranna, kellel selline olukord, ja ma ei oska enam teda kuidagi lohutada. Tal endal lapsi ei ole ja kunagi kindlasti väga tahab. Mehel on eelmisest suhtest üks laps veel ka puudega, mis on ka üheks põhjuseks.
Kas selliste suhete puhul on ainus variant siiski lahku minna, sest lõpp-perspektiivis on soovid erinevad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 17:15; 03.03 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe sellisel suhtel perspektiivi, kui mehe otsus on kindel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on vähemalt kaks või rohkem last olemas, need on olemasolevad lapsed, keda ta peab toetama ja kasvatama. Ja puudega lapse puhul võib see toetus kesta terve lapse elu. Või siis mehe elu. Ja lisaks on mees juba kogu titenduse läbi teinud. See on täiesti normaalne, et ta ei taha enam rohkem lapsi. Ja vastutustundlik käitumine olemasolevate laste suhtes. Kui tegu just väga rikka mehega pole.
Uuel naisel jääb selles olukorras kas leppida ja lastetuks jääda või lahku minna. Salaja lapsetegemine mehe soove arvestamata vaevalt, et suhtele hästi mõjub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna minul on alati olnud kindel otsus kunagi lapsed saada, siis ei oleks tulnud kõne allagi siduda end mehega, kes lapsi ei soovi, ükskõik kui tore see mees ka poleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõbranna võtku üksikmees, tema tahab alati lapsi, olgu tal neid enne kui palju tahes

sinu sõbranna mees on lihtsalt vastutustundlikum kui üksik.
aga normaalne oleks, kui ta oma puudega lapse ja tema ema juurde tagasi läheks ja aitaks kasvatada ka last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodetavasti on selline mees end steriliseerinud, mitte ei oota naiselt tabletisöömist, kuna tema ei taha lapsi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.03 19:26; 04.03 08:46; 04.03 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Loodetavasti on selline mees end steriliseerinud, mitte ei oota naiselt tabletisöömist, kuna tema ei taha lapsi![/tsitaat]

Nad kasutavad kondoomi ja sõbranna ei teeks midagi sellist, et jääks \”kogemata\” rasedaks, et panna mees paratamatuse ette.
Nii kurb, kui see ka pole, tundub mulle samamoodi, et neil tuleb lahku minna.
Mul on aga sõbrannast nii väga kahju, ei tule need lohutussõnad ka kuskilt varnast – see, et küll tuleb uus ja kihvt lapsisooviv mees…Ei ole suurem asi lohutus.
Eriti kui ma ise lapseootel:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 17:15; 03.03 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No küsid sõbrannalt lihtsalt, et kas sa tahad lapsi ? Ta vastab ilmselt: jah !
Siis ütled, et tee siis omad järeldused ja ära raiska aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean kahte meest, kes on sellises olukorras olnud. Mõlemal oli naisel eelmisest suhtest laps ja rohkem ei tahtnud. Ühel oli põhjuseks olemasoleva lapse raske titeiga ja teisel see, et kartis vahetegemist ühise lapsega. Mõlemad paarid läksid lahku. Esimene naine sai pärast järgmise mehega veel 2 last, ju siis otsustas ümber. Teine jäigi üksikuks. Mehed abiellusid uuesti ja sündisid ka lapsed. üks neist on minu mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on tegelikult hea mõte. Teha mehele ettepanek, et kuna ta nii kui nii lapsi tulevikus ei soovi, siis rasedusest hoidumiseks võimalikult väikeste kulutustega võiks ta võtta ette steriliseerimise. Kui mees pole nõus, siis ei ole tema otsus lõplik ning on lootust meelemuutusele. Iseasi, kaua seda meelemuutust ootama peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine tahab lapsi ja mees ei taha ning mõlemad on oma otsuses absoluutselt kindlad ja kõigutamatud, siis ilmselt sellisel suhtel tulevikku pole.

Minu tutvusringkonnas lõppes analoogne lugu siiski sellega, et ootavad nüüd rõõmsalt oma esimest ühist last. Mees otsustas siiski, et olgu siis pealegi laps, kui et naisest ilma jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi ei taha mees tavaliselt 2-l põhjusel.
1.Mugavusest(laps võtab ära aja- ja rahalist ressurssi,ning naine pole siis enam 100% tema jaoks).
2.Ei pea suhet kindlaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nad kasutavad kondoomi ja sõbranna ei teeks midagi sellist, et jääks \”kogemata\” rasedaks, et panna mees paratamatuse ette.
Nii kurb, kui see ka pole, tundub mulle samamoodi, et neil tuleb lahku minna.
Mul on aga sõbrannast nii väga kahju, ei tule need lohutussõnad ka kuskilt varnast – see, et küll tuleb uus ja kihvt lapsisooviv mees…Ei ole suurem asi lohutus.
Eriti kui ma ise lapseootel:([/tsitaat]

Miks kondoom, mitte vasektoomia, kui mees enam lapsi ei taha? Kondoom pole 100% kindel, kui alt veab, kas siis sunnib naist aborti tegema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.03 19:26; 04.03 08:46; 04.03 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lapsi ei taha mees tavaliselt 2-l põhjusel.
1.Mugavusest(laps võtab ära aja- ja rahalist ressurssi,ning naine pole siis enam 100% tema jaoks).
2.Ei pea suhet kindlaks.[/tsitaat]

Kolmas põhjus ikka ka – soovitud laste arv on juba käes, mees suudab normaalselt mõelda, et vanus ja materiaalsed võimalused ei võimalda veel üht last üles kasvatada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.03 19:26; 04.03 08:46; 04.03 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks kondoom, mitte vasektoomia, kui mees enam lapsi ei taha? Kondoom pole 100% kindel, kui alt veab, ka siis sunnib naist aborti tegema?[/tsitaat]

leian ka, et nii oleks kõige õigem. kui ei taha, siis ei taha. samuti saab siis selgeks, kas mees ei taha üleüldse lapsi ja nõustub vasektoomiaga või ei soovi lapsi just konkreetse naisega, sest loodab paremat naist elus leida…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootasin aastaid mehe järel, kel olid eelnevast abielust lapsed. Kuna ta oli väga vastutustundlik isa (ma imetlesin teda selle pärast), siis palus mind, et ootaksime ühiste laste saamisega.
Ootasingi, tagantjärele võib öelda, et liiga kaua ootasin. Suhted läksid nässu ja lõpuks läksime lahku ilma ühiste lasteta.

Nüüd olen väga õnnelik 2 lapse ema, sain nad suhteliselt hilises eas.
Minu tagantjärele tarkus – emadus on nii imeline, et ükski naine ei tohiks emakssaamisest loobuda ainult seetõttu, et tema partner ei soovi lapsi. Partnerid tulevad ja lähevad ning ühel hetkel võib naise jaoks olla juba kell kukkunud. Aga siis on hilja kahetseda.

Kui mõlemad osapooled on sellistel selgetel seisukohtadel, tuleb lahku minna. Mina venitasin sellega aastaid, kuna see tundus niiiii raske.

Ja ega see mehe kallal kangutamine ka kuhugi ei vii. No jääb ta lõpuks naise sooviga vastumeelselt nõusse, ega seegi ei pruugi suhtele hästi mõjuda.
Mõlema osapoole soovid on ju väga mõistetavad – ja mõnikord tuleb leppida elus selliste \”ebaõiglaste\” olukordadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Kolmas põhjus ikka ka – soovitud laste arv on juba käes, mees suudab normaalselt mõelda, et vanus ja materiaalsed võimalused ei võimalda veel üht last üles kasvatada.[/tsitaat]

See on tegelikult sama, mis esimene põhjus. Uue lapse muretsemine kitsendaks ajalist ja rahalist ressurssi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ei tea ikkagi mehe soovi täpset põhjust. Lisaks eelpool nimetatule panen siia ka kirja hirmu, et kui mehe lapse puude põhjus kuidagigi geneetiline, siis ma mõistaks täielikult mehe soovi. Ja kaaluks kunstlikku viljastamist doonorspermaga.
Muidugi lapse ülalpidamise kohus ka, et kui puue mõjutab oluliselt lapse ja hiljem täiskavanu elukvaliteeti, siis saan samuti aru. Raske puudega lapse ja sealt edasi täiskasvanu hooldamine nõuab räiget raha. Ja siit edasi mõtleks, et kas suudan ise lapsega majanduslikult toime tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei taha enam lapsi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.