Esileht Pereelu ja suhted Mees ei taha, et läheksin kooli.

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mees ei taha, et läheksin kooli.

Postitas:

Otsutasime, et laps see aasta veel lasteaeda ei lähe (saab kohe 2a) ja et elame kokkuhoidlikumaltühel palgal. Kuna ma ise tunnen, et laps on juba üsna suur ja iseseisev ning mul on tema kõrvalt palju vaba aega, siis mõtlesin, et kasutan selle aasta targalt ning lähen õpin veidike majandus kohalikus koolis, sain valida sellise õppe,et kestab ainult 1a. Oma emaga on räägitud lapse hoidmise suhtes kuna emal on kindel graafik mul, aga minu mehel on vahetustega töö, seega tema saaks ainult 1 nädal kuus õhtuti lapsega olla. Kuigi mu ema oli nõus kõik minu kooliaja last vaatama, kuna elame nagunii lähestikku ja lapse-vanaema suhe on neil suurepärane.
Mees aga on vastu, käisin küll katsetel ära, aga mees loodab, et ma ei saa sisse. Tal polegi konkreetset põhjust. Ütleb, et kui ma ei suuda kodus olla siis peaks tööle parem minema. Mainin ära, et poole kohaga tööd ta mul ka ei taha lubada teha (mul töökoht alles, kus olen hetkel LHP, seal on selline 8-17 tööaeg, hiljem kui laps lasteaias käib siis ideaalne). Kuna ta mul tööle ei lubanud minna õhtuti, siis otsutasingi kooli kasuks. Ma ise mõtlen küll, et seeon investeering tulevikku, uued teadmised on ikka abiks ju. Ja etma siin lapse kõrval päris halliks ei lähe. Ütlesin ka mehele, et pere on ja jääb minu tähtsamaks, et pigem kannatab kool kui nemad, aga ta on ikka vastu. Ütleb, et \”mine siis, aga ma seda heaks ei kiida\”.
Ongi täiesti mõttetu lahkheli meie pereellu trüginud. Ma ei saa temast aru ja tundub, et ta ei saa ka minust aru 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 16:07; 16.08 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine kooli ja kõik. Ainus asi mille vastu võitleksin alati ongi just hariduse saamine.
Vot see on asi, mida ei saa otsustada teine pool, kes kooli ise ei lähe.
Igal inimesel on õigus haridusele ja selle koha pealt ma meest ei kuulaks.
Kui talle ei meeldi, siis on see ainult tema enda sisemine vimm.
Ei ütle üldse et nii läheb, aga kui ükskord lahku lähete ja sa oled ikka samas punktis kus siis kui kohtusite, siis sulle mees oma abistavat kätt ei paku ( lugedes siinseid lugusid) ja pead üksi hakkama saama. Oled selleks valmis, või oled valmis, et mees PEAB leppima sinu sooviga end harida rohkem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa oled mehe omand?
mis mõttes \”mees ei taha, et ma kooli lähen\” ja \”mees ei luba mul poole kohaga tööl käia\”?
täiskasvanu käitub niiviisi lapsega ja orjaajal käituti nii orjadega. kaks võrdset partnerit teineteisega nii ei suhtle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki hoopis mees läheb kooli? Ma olen kindel, et ka temal poleks veidikese looderdamise vastu midagi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen ka oma mehele öelnud, et ta ei läheks kooli, kui korra sellelaadseid mõtteid mõlgutas ajal, mil olin kodune ja meil oli 2 väikest last jutti. Ma lihtsalt tundsin, et rohkem kohustusi ei oleks tark hetkel, mil on majas väikesed lapsed, võtta. Meil mõlemil on magister ja karjuvat vajadust kooli järgi ka ei olnud. Nüüd, mil lapsed juba suuremad (3 ja 5) suhtuksin koolijuttudesse juba rahulikumalt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi mine kooli, millal siis veel? Praegu sul ju ideaalne võimalus – last hoiab lähedane inimene, tööl sa praegu ei käi. Vaevalt, et elus veel sellist võimalust ja aega tuleb. Mees peaks mõistma, et tegelikult on haridus ja kasuks teie perele, mitte ainult sinule endale. Sinul hiljem paremad väljavaated tööturul, oled ennast ka vaimselt virgena hoidnud lapsega kodus olemise ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ilutegija kirjutas:[/small]
[tsitaat]sa oled mehe omand?
mis mõttes \”mees ei taha, et ma kooli lähen\” ja \”mees ei luba mul poole kohaga tööl käia\”?
täiskasvanu käitub niiviisi lapsega ja orjaajal käituti nii orjadega. kaks võrdset partnerit teineteisega nii ei suhtle. [/tsitaat]

Ei oma, sest ta ju ei keela vaid ei taha etma lähen. Ütlebki, et mine aga tema seda heaks ei kiida. Ei keela ega oma

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 16:07; 16.08 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel peab kindlasti olema mingi põhjus.
Võtke aeg, omaette ja lapseta ning katsu ta rääkima panna mis põhjusel ta ei taha, et sa sinna lähed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei taha kohustust olla iga kuu nädal aega lapsega. On täiesti võimalik et ka su emal tuleb midagi ette ja näiteks jääb haigeks, siis tuleb ka see aeg mehel olla lapsega. Ta ei taha oma vabadust kaotada ja võimalik et on ka armukade nende meeste suhtes, kes sinuga samale kursusele peaks sattuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paljud mehed püüavad naist sõltuvana hoida. kahjuks tänapäeva maailmas on ainult koduperenaiseks jäämine liiga suur risk, mis oleks juba laste peale mõeldes vastutustundetu.

sellise mehega elamine, kes pidevalt sind madalal hoida püüab, on muidugi parasjagu väsitav. ega siin muu ei aita kui tuleb rahulikult oma soovid läbi viia – kui järele annad, siis jäädki järgi andma kuni sinust pole enam midagi järel ja mees su mõne tugevama vastu välja vahetab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sama seis. Mul veel aasta aega teda \”moosida\”. Plaanis siis järgmissel aastal kooli minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, ma saan aru, et mul on ikka supermees. Tahtsin kooli minna (kolme lapse ja poole kohaga töö kõrvalt). Mees ütles, et lase käia, et tema toetab mind kuidas aga saab ja viis mu isiklikult Eesti teise otsa pabereid sisse andma. Ja oleks siis, et ma olen hariduseta – ei, mul on ühel erialal juba magister käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei taha, et läheksin kooli.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.