Esileht Pereelu ja suhted Mees ei taha lapsega aega veeta

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Mees ei taha lapsega aega veeta

Postitas:

Tere!
Otsustasin kirjutada oma mõtteid, äkki oskate mind aidata ja midagi soovitada!
Esialgu küsin kui palju teie mehed veedavad oma pojadega aega, mängivad, teevad midagi koos ?
Selline on meie olukord:
Elame mehega koos juba üle 7a ja meil 4.5a poeg. Varem nagu issi tegeles lapsega, küll mitte palju aga siiski. Arvasin, et ju siis poja veel väike ja lihtsalt ei oska temaga midagi mängida. Nüüd ta juba suht suur poiss, arukas, väga elav jne. Mees ei viibi just palju kodus, teeb tööd ja õhtuti(vahest ka päeval/nädalavahetusel) tahab poja issiga mängida, mille peale tavaliselt tuleb vastus – ei jõua, ei viitsi, vaatan telekat, arvutis midagi pooleli jne. Ja nii see aeg mööödubki. Tuleb veel tõdeda, et mees tõesti veedab suht palju aega ka arvuti taga:( Ja kui lõpuks poiss hakkab jonnima, et issi tule mängima, ma tahan sinuga mängida, siis tuleb mingi vastus, no mängime siis natuke midagi. Ja üldjuhul see oma 0.5h kui sedagi. Ja ei tea kas nädala peale tuleb üldse 1-2h kokku kui nad midagi koos teevad:(
Mulle jääb selline mulje, eriti viimasel ajal, et mees hoiab lihtsalt kodust eemale ja just selle pärast, et ei taha lapsega aega veeta, et jumala eest poiss ei tuleks ja sooviks mängida. Ja mida rohkem ta kodust eemal on, seda suurem soov on pojal issiga koos olla:( Ja kui järjekordselt issi ei tee pojast välja, siis hakkab laps lollusi tegema, tähelepanu otsima jne. Mille peale issi saab pahaseks, et \”paha laps\” kes nii käitub, sellisega ei saa üldse mängida, sõna ei kuule ja puha, kasvatamatu, üle käte läinud(emme ära hellitanud) jne. Selle peale läheb poiss veel rohkem trotsi täis, lõpuks käituvad mõlemad omavahel nagu koer ja kass, issi tõstab lapse peale häält ja õnnetu poiss läheb oma tuppa nutma:( Mina kõrvalvaatajana saan aru, et laps otsib kõigest tähelepanu ja vajadust, et ka issi temaga aega veedaks! Aga ma ei suuda seda oma mehele selgeks teha:( Mul on valus sellist asja pealt vaadata, nutt tuleb kurku, et miks asjad nii on:(
Ja ometigi poiss suht tavaline laps, ei saa öelda, et ma ei saa temaga hakkama, et oleks sõnakuulmatu jne. Eks tuleb ka neid päevi ette, kui saab lapsega pahandatud, samas ka seletustööd tehes ta saab aru, mida tegi valesti ja oskab tegelikult ka vabandada.
Ei ole ju mina ka kohe emana sündinud aga siiski harin ennast selles valdkonnas, üritan aru saada ka lapsest, tema käitumisest, tema soovidest. Ja muidugi enamus aega laps on minuga koos, kuulab minu sõna ja ma saan temaga suurepäraselt hakkama.

Sai küll pikk jutt aga äkki oskate midagi selle peale kosta ja mingitki nõu anda! Ma ei taha, et laps oleks õnnetu, et issi tõrjub vms teda aga just nii mulle see asi tundubki!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.04 22:25; 06.04 22:54; 07.04 10:07; 07.04 10:17; 07.04 16:08; 07.04 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ju mehel mingid lahendamata probleemid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]ju mehel mingid lahendamata probleemid[/tsitaat]

probleemid võivad ju meil kõigil olla ja tavaliselt ongi(eks nad varem või hiljem ka lahenevad). aga kas selle pärast peavad ka lapsed kannatama, et vanem/vanemad on valed otsused teinud ja endale probleeme tekitanud?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.04 22:25; 06.04 22:54; 07.04 10:07; 07.04 10:17; 07.04 16:08; 07.04 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjahh…raske! Mul tegelikult täpselt sama seis, ainuke vahe on see, et minu laps ei ole tema veri ja see on vahe tema jaoks. Ja ma ei käigi talle peale, et ta siis minu lapsega tegeleks sest see poleks ka õige aga mulle tekitab see valu kuid meie Eesti naised oleme nõus ju kannatama ja valu neelama!Katsun ise olla oma lapsele nii ema kui ka isa eest olla, 8a on see ka õnnestunud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

probleemid võivad ju meil kõigil olla ja tavaliselt ongi(eks nad varem või hiljem ka lahenevad). aga kas selle pärast peavad ka lapsed kannatama, et vanem/vanemad on valed otsused teinud ja endale probleeme tekitanud?! [/tsitaat]

mis sa minuga vaidled? tee kodus suu lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püüa mehega rahulikult rääkida nii, et laps pole kuuldel. Ja paku välja tegevusi, mis võiks mehele endale ka meeldida. Alati ei pea koos lapsega a la legodest ehitama. Võibolla meeldiks neile mõlemale koos hoopis arvutis midagi nokitseda (kui mees arvutifänn niikuinii)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle mehele üks lause \”kui oleksid ise kasvatamises osa võtnud, äkki poleks laps minu poolt nüüd ära hellitatud\”
Tegelikult ülimalt kurb lugeda. Oma laps ja ei leita aega temaga tegeleda.
Mehel on olnud 4,5 aastat aega last nii kasvatada nagu ta oleks tahtnud. Aga vaata kui lihtne nüüd on öelda, et sina oled kasvatuses kiiva vedanud ja sinu pärast issike ei taha lapsega mängida. No mida ….idiootsust.
Vastik mees sul. Tõega kohe. Ma ei tohiks nii küll öelda, aga ütlesin ikka.
Pane mehega nüüd graafik paika. Alusta kahest – kolmest tunnist nädalas. Need on sinu tunnid ja sina lähed kodunt ära, või ei tohi sind kordagi nende tundide jooksul segada.
Siiski soovitan kodust lahkuda. Siis on kindlam, et ta ei tule sind tülitama. Ja naudi oma aega. Ning ma ei taha sinult kuulda, et sa ei saa sest elad külakolkas või miskit muud häda sellega. Tegutse!!!!
Sul on õigus nõuda ka oma aega. Igal emal on.
Nii et muuda nüüd asju kodus. Mees ei ela enam ainult endale. Kui ta tahtsi naise võtta ja veel lapse ka saada, siis oli ta teadlik ka temapoolsetest kohustustest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 08:43; 07.04 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mis sa minuga vaidled? tee kodus suu lahti.[/tsitaat]

ega ma ei vaidlegi. olen mehele öelnud, et laps otsib tähelepanu ja et sa peaksid temaga rohkem aega veetma. see mõjub vaid üheks päevaks ja siis läheb kõik vanaviisi:(
Praegu ma ei näegi muud lahendust, sõnad ju nagunii ei mõju. Kas peaks tõesti hakkama ultimaatumeid esitama, olema karmim ja puha. Aga ma pole ju oma mehe ema, kes peaks teda õpetama. Kui kukkun meest õpetama ja kõike muud sellist, siis olen ju paha naine, kes näägutab kodus ja ei lase mehel rahulikult olla.
Ja ausalt öeldes ma võin tulemust ette aimata, minnakse kodust ära, et oi, seda oleks vaja teha ja seal käia(mida pole üldse vaja tegel hetkel).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.04 22:25; 06.04 22:54; 07.04 10:07; 07.04 10:17; 07.04 16:08; 07.04 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 08.43:
Ka selline variant on ära proovitud. Võin tunnikese-kaks ära käia. Laps juba õnnelik, et kui emme ära läheb, siis saab issiga kahekesi mängida. Ja kui ma tagasi tulen, siis minu ees selline stsenaarium, issi istub arvutis või vaatab telekat ja poja askeldab omaette. Niipalju siis mängimisest, kui mängitigi midagi siis tõesti vaid mõned minutid. Poja on selles mõttes tubli, et oskab ise endale pikaks ajaks tegevuse leida, ei ole selline,et peab 24/7 tema päralt olema ja temaga tegelema. Aga kaua sa ikka üksi mängid, igav hakkab lõpuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.04 22:25; 06.04 22:54; 07.04 10:07; 07.04 10:17; 07.04 16:08; 07.04 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kägu 08.43:
Ka selline variant on ära proovitud. Võin tunnikese-kaks ära käia. Laps juba õnnelik, et kui emme ära läheb, siis saab issiga kahekesi mängida. Ja kui ma tagasi tulen, siis minu ees selline stsenaarium, issi istub arvutis või vaatab telekat ja poja askeldab omaette. Niipalju siis mängimisest, kui mängitigi midagi siis tõesti vaid mõned minutid. Poja on selles mõttes tubli, et oskab ise endale pikaks ajaks tegevuse leida, ei ole selline,et peab 24/7 tema päralt olema ja temaga tegelema. Aga kaua sa ikka üksi mängid, igav hakkab lõpuks.[/tsitaat]

Noh selle peale tuleks mul ka nutumaik kurku :S
Ega siin vist muud laulu pole, kui et lasta ajal oma osa välja mängida.
Kahju sinust. Aga laps kasvab ja varsti teeb ta nii ehk naa omi asju. Saad ka vabamalt hingata.
Meil on näiteks nii, et mina lähen täna välja õega. Pisike 10.-kuune jääb mehe hooldada. Täiesti mõistab mind, et mul on vaja ka vahel kodunt välja saada ja et ei pea rutiinist 24h hõivatud olema.
See siis ikkagi tähendab ka seda, et tema lapsega tegeleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 08:43; 07.04 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere!
Otsustasin kirjutada oma mõtteid, äkki oskate mind aidata ja midagi soovitada!
Esialgu küsin kui palju teie mehed veedavad oma pojadega aega, mängivad, teevad midagi koos ?
Selline on meie olukord:
Elame mehega koos juba üle 7a ja meil 4.5a poeg. Varem nagu issi tegeles lapsega, küll mitte palju aga siiski. Arvasin, et ju siis poja veel väike ja lihtsalt ei oska temaga midagi mängida. Nüüd ta juba suht suur poiss, arukas, väga elav jne. Mees ei viibi just palju kodus, teeb tööd ja õhtuti(vahest ka päeval/nädalavahetusel) tahab poja issiga mängida, mille peale tavaliselt tuleb vastus – ei jõua, ei viitsi, vaatan telekat, arvutis midagi pooleli jne. Ja nii see aeg mööödubki. Tuleb veel tõdeda, et mees tõesti veedab suht palju aega ka arvuti taga:( Ja kui lõpuks poiss hakkab jonnima, et issi tule mängima, ma tahan sinuga mängida, siis tuleb mingi vastus, no mängime siis natuke midagi. Ja üldjuhul see oma 0.5h kui sedagi. Ja ei tea kas nädala peale tuleb üldse 1-2h kokku kui nad midagi koos teevad:(
Mulle jääb selline mulje, eriti viimasel ajal, et mees hoiab lihtsalt kodust eemale ja just selle pärast, et ei taha lapsega aega veeta, et jumala eest poiss ei tuleks ja sooviks mängida. Ja mida rohkem ta kodust eemal on, seda suurem soov on pojal issiga koos olla:( Ja kui järjekordselt issi ei tee pojast välja, siis hakkab laps lollusi tegema, tähelepanu otsima jne. Mille peale issi saab pahaseks, et \”paha laps\” kes nii käitub, sellisega ei saa üldse mängida, sõna ei kuule ja puha, kasvatamatu, üle käte läinud(emme ära hellitanud) jne. Selle peale läheb poiss veel rohkem trotsi täis, lõpuks käituvad mõlemad omavahel nagu koer ja kass, issi tõstab lapse peale häält ja õnnetu poiss läheb oma tuppa nutma:( Mina kõrvalvaatajana saan aru, et laps otsib kõigest tähelepanu ja vajadust, et ka issi temaga aega veedaks! Aga ma ei suuda seda oma mehele selgeks teha:( Mul on valus sellist asja pealt vaadata, nutt tuleb kurku, et miks asjad nii on:(
Ja ometigi poiss suht tavaline laps, ei saa öelda, et ma ei saa temaga hakkama, et oleks sõnakuulmatu jne. Eks tuleb ka neid päevi ette, kui saab lapsega pahandatud, samas ka seletustööd tehes ta saab aru, mida tegi valesti ja oskab tegelikult ka vabandada.
Ei ole ju mina ka kohe emana sündinud aga siiski harin ennast selles valdkonnas, üritan aru saada ka lapsest, tema käitumisest, tema soovidest. Ja muidugi enamus aega laps on minuga koos, kuulab minu sõna ja ma saan temaga suurepäraselt hakkama.

Sai küll pikk jutt aga äkki oskate midagi selle peale kosta ja mingitki nõu anda! Ma ei taha, et laps oleks õnnetu, et issi tõrjub vms teda aga just nii mulle see asi tundubki!
[/tsitaat]

No kas poja teil lasteaias ikka käib? Kes teist lapsel järgi käib? Seal tulevad lapsed koju tööpäeva lõpus tavaliselt.Kas käid ka ise tööl?
Ei tea kuidas teil see süsteem on?
Aga annab ju igasugu asju välja mõelda.Las mees käib lapsel järgi ,kui ei saa ,siis hakkab saama:) Ütled,et sina ei saa minna ja kõik, leia mingi vabandus.Muuda oma elu veidike selliseks,et mees oleks rohkem lapsega koos.Miks issi ei viibi just palju kodus?
Kummalised isad on sellised kes ei tegele lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mnjahh…raske! Mul tegelikult täpselt sama seis, ainuke vahe on see, et minu laps ei ole tema veri ja see on vahe tema jaoks. Ja ma ei käigi talle peale, et ta siis minu lapsega tegeleks sest see poleks ka õige aga mulle tekitab see valu kuid meie Eesti naised oleme nõus ju kannatama ja valu neelama!Katsun ise olla oma lapsele nii ema kui ka isa eest olla, 8a on see ka õnnestunud![/tsitaat]

Aga MIKS sellise mehega elada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas otsustasite mehega koos lapse saada? Mõni mees ei tahagi lapsi. Võib-olla sinu oma ka ei tahtnud, aga sul oli ikka vaja saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viska nad mõlemad majast välja.
regulaarselt, näiteks igal laupäeval, hommikust lõunani.

ütle, et sina tahad koristada ja sa ei kannata, kui nad sul jalus tolgendavad. sellist põhjust mehed aktsepteerivad (loomulikult, siis ei pea nad ise ju koristama).

las vaesed pagendatud lähevad seniks loomaaeda, parki või ehitagu maja taga onni.
isegi kui nad kahekesi majatrepil konutavad, on see midagi. las vestlevad teemal \”pagana naised!\”.
ühine vaenlane seob inimesi 😉

saadki ühe hommikupooliku nädalas iseenda jaoks, viskad pesud masinasse ja kaua sa neid põrandaid ikka üle tõmbad. jõuad koogigi ahju panna, et tagasi jõudvatele meestele midagi ette anda oleks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas otsustasite mehega koos lapse saada? Mõni mees ei tahagi lapsi. Võib-olla sinu oma ka ei tahtnud, aga sul oli ikka vaja saada?[/tsitaat]
Ma ei saa öelda, et ta ei tahtnud, ta oleks ju siis seda öelnud. Aga tasapisi hakkan kalduma siiski sinnapoole, et tegel mehel lapse üle hea meel aga lihtsalt see pigem naise lõbu ja eraproekt! Issil lihtsalt hea öelda/uhkustada, et mul on vahva poeg, missiis et tema kasvatuses ta ei osale, see on siis kui ta nn.\”hea laps\”. Ja samas kui laps nn.\”halvasti käitub\”, siis tal hea öelda, et näete, emme ei oska kasvatada:(

Ütlen ka seda, et mina saan hakkama, leian aega ka lapse jaoks, mõni päev vähem, mõni rohkem aga muretsen just lapse tulevikku pärast. Kui ta praegu tunneb ennast tõrjutuna issi poolt, kas ta hiljem, suuremaks kasvades, enam üldse tahab issiga olla, temale midagi tähtsat/olulist rääkida, issit usaldada. Või hoopis tuleb nii, et laps mäletab, et issil polnud tema jaoks kunagi aega, isegi kui ta ise avaldas selleks soovi, siis milleks teda üldse tulevikus vaja, laps ei hakkagi tast lugu pidama üldse. Ma sisimas tunnen, et nad kasvavad juba praegu lahku, mis siis veel edasi saab:(

Tegelikult probleem minu jaoks suur aga võibolla ongi õige lasta asjal minna, tegeleda lapsega ise, asendades ka isa ja eks aeg näitab mis sellest välja tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.04 22:25; 06.04 22:54; 07.04 10:07; 07.04 10:17; 07.04 16:08; 07.04 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siin muud lahendust pole, kui pakkuda mehele lapsega mängimist planeerida. Kellast kellani ja tehku ettepanek lapsele ise. Ja siis kui on mängitud, saab ta lapsele öelda, et nüüd on minu aeg. See on ju jube seis, kui peab näiteks tunde nagu taluma ootust, äkki peab miskit ebameeldivat enda jaoks tegema. Ja ehk polegi su mees mängija, vaid hoopis õpetaja. Suudab õpetada lapsele läbi mängu midagi, mida temal elus vaja läheb. Aga kodust ta lapse pärast eemale ei hoia. Mees hoiab kodust eemale, kuna ta on nii otsustanud. Ja põhjus võib vabalt teine naine olla või mingi muu suhe. Ja võimalik, et seda naist ei olegi mujal kui hinges ja siis on vaja olla üksi ja eraldi, et tajuda sidet temaga. Sealt ka siis see oma perest eemaldumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see viimane vastus(nii ütleb mulle ka sisetunne aga üritan mõelda, et sisetunne valetab), et mehel võib keegi teine olla(kas või hinges) hakkab mulle tunduma juba kõige tõenäolisemana:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.04 22:25; 06.04 22:54; 07.04 10:07; 07.04 10:17; 07.04 16:08; 07.04 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

probleemid võivad ju meil kõigil olla ja tavaliselt ongi(eks nad varem või hiljem ka lahenevad). aga kas selle pärast peavad ka lapsed kannatama, et vanem/vanemad on valed otsused teinud ja endale probleeme tekitanud?! [/tsitaat]

Noh, oletagem! Oletame, et kui inimese vaim on pidevas ärevusseisundis, mis mõjutab kogu organismi, siis on tal võimatu puhtfüüsiliselt manada näole võltsnaeratust, teha kivinägu ja olla nii nagu mitte miski ei piinaks ja jätkata rahus oma tavapäraseid tegevusi. Siis ongi inimene pidevalt ärritatud, kui ta ei saa iseenda sees rahus küsimusi lahendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mnjahh…raske! Mul tegelikult täpselt sama seis, ainuke vahe on see, et minu laps ei ole tema veri ja see on vahe tema jaoks. Ja ma ei käigi talle peale, et ta siis minu lapsega tegeleks sest see poleks ka õige aga mulle tekitab see valu kuid meie Eesti naised oleme nõus ju kannatama ja valu neelama!Katsun ise olla oma lapsele nii ema kui ka isa eest olla, 8a on see ka õnnestunud![/tsitaat]

Jah, ja siis kahetsed elu lõpuni. Kui ise saaks aega tagasi kerida – poleks iial jäänud mehe juurde, kes mu last ei aktsepteeri. Aga noh loll on loll ja nii tore on takka järgi oleks ja poleks mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei taha lapsega aega veeta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.