Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Oi

Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 16:21; 12.12 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta dildo, las mees alguses teeb dildoga, siis teeb mees ja saate korraga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka miskine “mitte-nii-kõva” ei erutaks absoluutselt, kes seda lõdva nuudliga nühkimist ikka pikalt taluda tahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikem eelmäng? Mehe poolt sulle just? Selleks hetkeks, kui asjaks läheb, olete siis ehk rohkem ühel lainel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin juba pikka ja põhjalikku vastust kirjutama, aga ühel hetkel koitis, et mul pole isu lugeda, kuidas käod mu suhet arvustavad.

Laias laastus sama vanus, sama olukord ja minu peas sarnased mõtted. Erinevuseks kestvus, meil läheb alati minimaalselt pool tundi, aga samas seksimaratone ei pea. Võib-olla oskad eelmängu pikemaks venitada või mainid mehele, et enne võiks üksteisega teisiti tegeleda? Orgasmi pole mina mitte kunagi kogenud, aga see on jäänud minu aju, mitte mehe (ega minu) vähese üritamise taha. Periooditi on seksi vähem, sest õhtul oleme mõlemad väsinud, tihti tema rohkem kui mina, sest teeb füüsilist tööd ja nii jääbki lihtsalt magama, selle asemel et seksida. Kui välist stressi on palju, annab see kohe tunda voodielus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 16:59; 10.12 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viie minutiga ei saaks mina isegi poolkäima, rääkimata orgasmist.
Su mees pole sinu orgasmist huvitatud. Saab oma kiirelt oma kätte ja kõik. Pikem vahekord on õpitav ja mees õpibki end tagasi hoidma, aga sinu oma pole sellest huvitatud. Ja et noorel mehel seisab paar minutit…oh õnnetust.
Rohkem õpetada ka ei oska. Loomulikult on asi ka asendites, aga no viie minuti puhul pole ka nende õpetamisest tolku.
Sa oled ja jäädki rahuldamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen öelnud küll ja oleme sellest rääkinud, aga ta ütleb, et ei saa ju midagi teha kui tal nii hea on, et kiiresti tuleb.

Vot see on selline jutt mehe poolt, mis ei vasta tõele. Iga mees on võimeline end tagasi hoidma, aga ei viitsita/taheta. Ta ei hooli su orgasmist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 18:44; 14.12 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen öelnud küll ja oleme sellest rääkinud, aga ta ütleb, et ei saa ju midagi teha kui tal nii hea on, et kiiresti tuleb.

Vot see on selline jutt mehe poolt, mis ei vasta tõele. Iga mees on võimeline end tagasi hoidma, aga ei viitsita/taheta. Ta ei hooli su orgasmist.

See lause jäi mul kahe silma vahele, aga jumala eest, ütle talle, et sel juhul on mitut raundi vaja. Ja kui ta peale esimest raundi liiga väsinud on või “ei jõua” (mõistlik on jätta tema elundile 10-20 min puhkeaega, mil mees tegeleb sinuga teisiti ja hoiate tuju üleval) on sul egoistlik mees. Variant nr 2 on vibraator või mõni muu peenise aseaine, kui mees ise ei suuda kinni hoida piisavalt kaua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 16:59; 10.12 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust rohkem kui teemaalgatajal. Seks analoogne. Ainuke soovitus on, et jookse minema! Eeldan, et sellises vanuses ei ole ka lapsi kinni hoidmas. Kui mees ei viitsi seksi panustada, siis see rahulolematus muutub põlguseks. Soov rohkem seksida muutub sooviks sellest eemale hoida, sest mingist hetkest toimub arusaamine, et su keha kasutatakse vaid eneserahuldamiseks. Ausalt, jookse!
Minul on lapsed ja lahutus. Oleks ma vaid nooremana oma pea rohkem tööle pannud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 19:32; 12.12 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mees ei suuda naist orgasmini viia ja rääkimata mitme orgasmini, siis naine ongi näljane 24/7.
sellisele naisele aitab temperamentsem mees aga sellist eestlaste seast leida on lootusetu.

Ma lepin asjaoluga, kui esimestel kordadel mees lõpetab nii, et pole mulle rahuldust pakkunud aga kui kuu aja pärast on seis sama, siis aidaa ja kõik. Ma muideks abiellusin a-sexualse mehega.Olin kogenematu ja noor , ei julenud asjadest rääkidagi. Aastaid hiljem anti mulle vabad käed ja vat, siis ma laiendasin oma valikuid ja ütlen, et venealne on ok kui ta on noor aga mida rohkem soojemalt maalt sa mehe võtad , seda rohkem sa saad teada seni avatamatut. Minu jaoks ongi nüüd normaalne kogeda mitut orgasmi järjest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahe-minuti seks?! Kus see seks on? Jah, ma võin omale vibraga kahe minutiga orgasmi tekitada, et näiteks pinget maha laadida, aga mehega koos olles oleks 2-10 minutit ilma orgasmi saamata täiesti mõttetu tegevus.
Ja kui sa orgasmi ei saa… sest mees on jobu, siis tuleb end ise orgasmile aidata. Valmistad end ise ette ja kui ta siis oma kaheminutise paugu lahtinühkimisega tuleb, aitad end ise lõpuni (sest su kutt seda ilmselt teha ei suuda).
Muidugi võiks rõhutada, et kui tema oma kätte saab, siis võib ju sinuga tegelema hakata. Õpib su keha tundma ja saab teada, millega sind üles keerata – ja millega sulle orgasm tagada. Ega siis seks pole ainult tutinühkimine, nagu keegi teises teemas kenasti nentis.
Kui tast selles osas asja ei ole, siis… ongi selline naisesse masturbeerija. Kui Sa rahuldud sellega, et oled kutile kottide tühjendamise auguks, siis nii ongi. Enda rahuldus tuleb siis oma käte ja/või abivahenditega teha – ja siis, muide, pole sul seda kuti 2-10-minutilist nühkimist ka vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 20:13; 13.12 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahe-minuti seks?! Kus see seks on? Jah, ma võin omale vibraga kahe minutiga orgasmi tekitada, et näiteks pinget maha laadida, aga mehega koos olles oleks 2-10 minutit ilma orgasmi saamata täiesti mõttetu tegevus.
Ja kui sa orgasmi ei saa… sest mees on jobu, siis tuleb end ise orgasmile aidata. Valmistad end ise ette ja kui ta siis oma kaheminutise paugu lahtinühkimisega tuleb, aitad end ise lõpuni (sest su kutt seda ilmselt teha ei suuda).
Muidugi võiks rõhutada, et kui tema oma kätte saab, siis võib ju sinuga tegelema hakata. Õpib su keha tundma ja saab teada, millega sind üles keerata – ja millega sulle orgasm tagada. Ega siis seks pole ainult tutinühkimine, nagu keegi teises teemas kenasti nentis.
Kui tast selles osas asja ei ole, siis… ongi selline naisesse masturbeerija. Kui Sa rahuldud sellega, et oled kutile kottide tühjendamise auguks, siis nii ongi. Enda rahuldus tuleb siis oma käte ja/või abivahenditega teha – ja siis, muide, pole sul seda kuti 2-10-minutilist nühkimist ka vaja.

Ma just mõtlesin, et milleks siis seda tühikargajat üldse vaja on? Kui naist rahuldada ei suuda/viitsi, siis sellist supinahka pole mõtet oma koikusse lastagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tuleb enda järgi hulluks ajada, nii et tal tekiks huvi sind rahuldada. Mõni näiteks teeb draamat, see töötab, aga ei ole jätkusuutlik. Teine oskab müstiliselt hästi flirtida, nii et pole nagu harjutatud, vaid ongi loomulik üleskütmine. Noh, kõige mõttetum valik, aga suure häda korral võib ka sellest veidi kasu olla, on end hästi ülimalt ilusaks vuhvida. Ilus olemisest tegelikult ei piisa. Aga see on “parem ikka kui mitte midagi” teha. On vaja kuidagi emotsionaalselt meest kruttida, nii et ta tahab sind omastada.. vat siis tal juba tekib loomupärane huvi, et kuidas naist rahuldada. Sest mis oleks suurem omamine kui naine orgasmide läbi täiesti nõrgaks k.ppida.

Njah, tänapäeval ongi nii, et meestele on vaja igast nippidega üleskruttimist ja naised vaevlevad seksipuuduse käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle mehele, et kui nii kaua vastu peab, et sina ka orgasmi saad, siis võtad tal suhu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen öelnud küll ja oleme sellest rääkinud, aga ta ütleb, et ei saa ju midagi teha kui tal nii hea on, et kiiresti tuleb.

See on vägagi õpitav. Edaspidi ütle, et kodukord on nii, et sina pead enne oma kätte saama kui tema kinni hoidma ei viitsi õppida. (no sõnasta veidi ilusamini 😛 ) las teeb eelmängu, käega, suuga jne kui sina oled juba päris ligidal, siis võib sisse panna.
See mida sinu mees teeb on sinu õrritamine, siis saab tema oma ja sina oled edasi kuival ja saamata. Seks või asi. Sina ju tegelikult ei saa sellest midagi. Kui sa ka saaksid korralikult orgasmi ja läbi kepitud (heas mõttes), küll sa oleksid ka regulaarselt ülepäeva 1x päris rahul.
Kas enne või pärast ja kuidasiganes sa tahad, aga naine peab ka oma saama, muidu ei ole see naine varsti mehele seksi pakkumisest huvitatud- milleks, kui tema enda eest ei hoolitseta? Kui mees pärast seksi ka sinuga tegeleda ei viitsi vaid tahab magada, siis tuleb seda tal enne teha. Teda siis ühesõnaga üldse ei huvita, temal on mõnna, aga et sina? Mis ta siis selle peale ütleb?

Aga kuidas sa orgasmi saad üldse- Ise, mehega kuidas? Tegelikult selle orgasmindusega ongi nooremas eas naistel keerulisem, just sellepärast 6eldaksegi, et naise seksi kõrgiga on ca 35, sest siis on naine juba oma kehaga nii tuttav, et orgasmi saamine on tunduvalt lihtsam, see 5 min poleks enam mingi probleem, aga üle 20a ei saanuks ma sellise seksiga isegi mitte korralikult märjaks veel. Ise tunnen just niimoodi, niiet kõik pole veel kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahtsin omast kogemusest veel lisada, et selliste meeste puhul ei vii eelmängu soovitamine ka tulemusteni, kuna kui teemaalgataja kirjutab, et neil on kas 5-minutiline round täisjäikusega või pikem round pooljäikusega. Seega eelmängu peale panustamine kaotab jäikust ning mees ei suuda seda eelmängu lõpetades tagasi saada. Vaginaalne orgasm jääks peenisega nii-ehk-naa saavutamata. Kui, siis ainult näppude abil.
Olen oma kogemuses tähele pannud, et suitsetamise ja joomise lõpetamine muudab asja meeletult, kuid iga mehe jaoks pole kahjuks naisele mõnu pakkumine nii prioriteetne, et need asjad ka maha jätta. Või siis minna arsti juurde uurima, miks nad ei suuda erutust hoida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 19:32; 12.12 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan ainult siis orgasmi, kui ta keelekat teeb mulle, aga noh seda ta teeb ju ka 1 kord nädalas ehk 😀 vahel on vedanud, kui 2 korda teinud on.
Sellesmõttes et tal pole poolkõva, aga selline, et kui Hea on 100%, siis see Mitte-hea 90%-95% tugevusega.
Eks ma võtan selle uuesti jutuks nüüd, jube ebameeldiv olukord jah 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 16:21; 12.12 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohjah, noored siin koos…Lähevad kümmekond aastat ja vaatad, kuhu põgeneda, jälle ta tahab oma pulka toppida, alles kuu aega tagasi sai ju…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 15:08; 14.12 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen siis ka üks nendest “saamatutest jobudest” keda siin kirutakse, et ennast kätte ei võta. Olen 39 aastane, seks on kestnud mõned minutid niikaua kuni mina mäletan. Samuti ma ei soovi eriti tihti seda teha, 1-2 korda nädalas max aga võibolla on need kaks asja oma vahel seotud? Ei ole mina leidnud ühtegi harjutust, mis parandaks vahekorra kestvust. Te võite siin kiruda minusuguseid kuidas jaksate aga ilmselt on probleem seotud tervisega, mitte harjutamisega või “enese rahuldamisega naisega”. Ja pole vaja soovitada siin minema jalutamist, esiteks koosneb hea suhe paljust muust kui seksist ja teiseks kui probleem on mehel tervises või kui mees ongi lihtsalt selline, siis selline käitumine teeb väga haiget. Ega ma enda puhul ei tea millest see tingitud on aga see on loll jutt, et seda kuidagi harjutades pikemaks saab. Mina pole 20 aasta jooksul saanud. Mul on täpselt samamoodi nagu teemaalgataja kirjutas, et nii hea on ja ma ei saa sinna mitte midagi teha, et tuleb. Ja samamoodi teine kord järjest tuleb mõttetu nühkimine kuna pole enam nii kõva ja pole enam sest kirge mis esimese korraga jne. Sõnaga – paluks mõistvat suhtumist 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 22:40; 14.12 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esiteks koosneb hea suhe paljust muust kui seksist ja teiseks kui probleem on mehel tervises või kui mees ongi lihtsalt selline, siis selline käitumine teeb väga haiget.

Loomulikult koosneb hea suhe muustki kui heast või vähemalt rahuldavast seksist.
Aga mis puutub suutlikkusse, siis prantslastel on hea ütlemine: mees, kellel on suu ja käed, ei ole impotent. Ja kui mees (või ka naine) ei viitsi õppida oma käsi kasutama oma partnerile hea tunde tekitamiseks, siis on ta hoolimatu küll. Sellele pole vabandust. Peenist ei kontrolli ja igaüks pole suuga seksija, aga kui ka käsitööd ei vaevu ära õppima, siis sellele minu silmis vabandust ei ole. (Ja kui käed ei tööta, siis kasuta jalalabasid).
Aga loll, kes vabadust ei suuda leida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 20:13; 13.12 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole 20 aasta jooksul saanud. Mul on täpselt samamoodi nagu teemaalgataja kirjutas, et nii hea on ja ma ei saa sinna mitte midagi teha, et tuleb.

Kui hea hakkab, siis mõtled muule-traktorile, hambutule vanamutile-millele iganes, mis mõtte mujale viib. Kinnihoidmine on kontrollitav, sa pead sellega tegelema ENNE, kui liiga hea on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 18:44; 14.12 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole 20 aasta jooksul saanud. Mul on täpselt samamoodi nagu teemaalgataja kirjutas, et nii hea on ja ma ei saa sinna mitte midagi teha, et tuleb.

Kui hea hakkab, siis mõtled muule-traktorile, hambutule vanamutile-millele iganes, mis mõtte mujale viib. Kinnihoidmine on kontrollitav, sa pead sellega tegelema ENNE, kui liiga hea on.

Ämma peale soovitatakse mõelda. Pidavat aitama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 15:08; 14.12 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole 20 aasta jooksul saanud. Mul on täpselt samamoodi nagu teemaalgataja kirjutas, et nii hea on ja ma ei saa sinna mitte midagi teha, et tuleb.

Kui hea hakkab, siis mõtled muule-traktorile, hambutule vanamutile-millele iganes, mis mõtte mujale viib. Kinnihoidmine on kontrollitav, sa pead sellega tegelema ENNE, kui liiga hea on.

Ämma peale soovitatakse mõelda. Pidavat aitama.

Selle soovituse peale ma hakkasin mõtlema, et äkki mul on liiga ilus naine, et vahekord kaua ei kesta 🙂 Pimedas teki all on kauem kestnud küll kui mõtlema hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 22:40; 14.12 19:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.