Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mees ei taha seksida raseduse ajal

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Mees ei taha seksida raseduse ajal

Postitas:

Tere

Mul selline mure, et mees ei taha raseduse ajal seksida. Rasedust 19+3 tänaseks. Raseduse alguses seksisime vb 2-3 korda ja kõik. Ütleb, et tema ei taha rasedaga seksida, sest nagu “paneks oma last” vms.. Kuna ta mul muidu ka suhteliselt madala libiidoga (enne rasedust ka väga tihti ei seksinud), siis tundub, et temal on lihtne terve rasedus+rasedusjärgne periood ära kannatada, aga minul just isu tõusnud.. Sellest ta aru ei saa..
Küla peal mees ei käi, tean ja olen selles 110% kindel, ei ole mõtet kirjutama hakata, et ju siis käib küla peal.
Mida teha sellises olukorras ja kas kellegil veel nii olnud?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kolmas rasedus ning ükski rasedus pole mees seksida tahtnud. Suhet see muutnud pole ja mõistan teda. Samuti ütleb, et ei taha oma last toksida..

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli ja sama. Viimastel kuudel ei tahtnud. Ei kommenteerinud seda nii piltlikult, aga mõte oli sama, et laps on seal samas. Ei surunud peale.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil jällegi polnud sellist asja, raseduse lõpuni olime vahekorras, küll mitte nii tihti, sest asendid polnud enam mugavad, aga kui mul soov oli, siis mees oli alati nõus..
Pigem ise pipardasin rohkem, mehel oli suurem soov, aga sai minust aru.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 20:27; 06.08 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil jällegi polnud sellist asja, raseduse lõpuni olime vahekorras, küll mitte nii tihti, sest asendid polnud enam mugavad, aga kui mul soov oli, siis mees oli alati nõus..

Pigem ise pipardasin rohkem, mehel oli suurem soov, aga sai minust aru.

Väga tore, aga mida teemaalgataja selle teadmisega peale hakkab?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik mehed on pidanud kannatama ja peavad kannatama ka edaspidi seksi puudumist mõnda aega, kui naine on sünnitanud. Mis sa arvad, et neil siis pole isu või?

Alati ei saa oma tahtmist. Lapse saamise nimel paraku peab üht-teist ohverdama.

Paljudele meestele ei ole suure kõhuga naine erutav ja samuti tundub paljudele meestele, et nad teevad oma lapsele niimodi haiget. Kuigi ratsionaalselt mõeldes saavad nad ehk isegi aru, et see ei ole võimalik, siis ei saa sundida end ka erutuma.

Pead ära kannatama lihtsalt. Usu, lapse nimel tuleb sul elus veel nii mõnestki asjast loobuda ja tunduvalt pikemaks ajaks, kui seda on rasedusaegne seks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil jällegi polnud sellist asja, raseduse lõpuni olime vahekorras, küll mitte nii tihti, sest asendid polnud enam mugavad, aga kui mul soov oli, siis mees oli alati nõus..

Pigem ise pipardasin rohkem, mehel oli suurem soov, aga sai minust aru.

Väga tore, aga mida teemaalgataja selle teadmisega peale hakkab?

Ehk saab aru, et inimesed on erinevad, seega ka suhted ja seks, ja selles olukorras pole mingit nõu anda, kui lihtsalt teisega arvestada?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 20:27; 06.08 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

te saate seksida ka ilma vaginaalse vahekorrata

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mure om see, er mees pole eriti kunagi tahtnud seksida. Rasedus annab lihtsalt hea vabanduse.
Aga sa ju teadsid ta madalat libiidot? Nii jääbki.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis teemaalgataja!

Minul sama lugu. Alguses proovisin rohkem ka ise moosida, aga nüüdseks käega löönud. Mingeid soovitusi kahjuks ei oskagi anda, vôib-olla leiad lihtsalt lohutust, et sa pole üksi sarnases olukorras.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama mure raseduse alguses. Nii kui teada saime, et rase, nii mees enam ligi ei tikkunud. Mul polnud ei kõhtu ega muid sûmptomeid, lihtsalt teadmine, et rase ja mees hoidis eemale. Isegi kaissu ei võtnud enam. Ma olin nii solvunud ja môtlesin 101 varianti oma peas välja miks ta ei taha. Tegelikult lihtsalt ta ei julgenud alguses. Paar kuud hiljem tuli ligi ja siis sai aru, et see on täiesti normaalne. Siiani normaalne õnneks. Ma tundsin ennast ikka hullult halvasti kui ta must enam huvitatud polnud.
Nüüd olen juba suur ja kohmakas ja ise enam ei taha eriti. Tunnen ennast väga ebaseksikana ka suure kõhuga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav teema.Meie tömbasime seksiga tagasi juba raseduse alguses,ses möttes et tegime ikka aga mitte enam nii intensiivselt nagu ennem harjunud olime.Kui alguses oli ikka isu suur ja tihti tundus,et ma justkui polegi enam mehe jaoks köitev,siis küsisin otse,et miks ta ei taha ja vastuseks sain praktiliselt sama,mis juba paljud käod siin ennem vastasid.Et talle tundub,justkui “paneks oma last”,”toksiks lapsele pähe”.Pöhjendas ka,et kardab beebile liiga teha ja sellepärast pigem siis hoidub niikaua.Ok,möistan ja rei hakanud rohkem selle teemaga peale käima.Seksi asemel vötsime lihtsalt üksteist kaissu ja nii oli ka hea:)
Raseduse suurenedes läksin ka ise aina ümaramaks ja mida suuremaks kasvas köht,seda vähem tahtsin mingisugust sekstegevust,sest olin juba ise raske ja kohmakas,ainuüksi voodisse pikali saamine oli paras sajandi väljakutse ja oh öudust,kui see öine vetsuhäda peale tuli.
Praeguseks jäänud vaid vaid paar nädalat ja pole hullu midagi.Varsti jälle vanas vormis ja küll siis jöuab teha ka:)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vibraator.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajat aidata ei oska kui mehel juba enne väiksem seksisoov oli.
Endal oli raseduse ajal seksisoov suurem kui tavaliselt, mees õnneks tuli vastu ja aitas. Seksisime raseduse lõpuni välja, lihtsalt poose tuli veidi valida, et mugavam oleks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mees ei taha seksida raseduse ajal