Esileht Pereelu ja suhted Mees ei taha seksist rääkida.

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Mees ei taha seksist rääkida.

Postitas:

Mees ütleb, et ei taha seksida, siis kaob magamistuppa ja 5 min pärast küsib, et kus sa oled. Olen talle öelnud, et mulle ei meeldi selline mäng, paar korda olen jätnud magamistuppa minemata ka. Enne vahekorda me seksist ei räägi, siis kaob tal isu ära, pärast vahekorda ei räägi, siis ütleb, et mina rikun oma jutuga hea ära. Kui kahekesi oleme ja jutu seksi peale viin, siis ütleb, et ahistan teda. Mida ma tegema peaksin, et mees räägiks minuga? Räägiks mis talle meeldib ja mis ei meeldi, kuulaks mind ära. Kas tal on armuke? Mina ei ole tema jaoks enam atraktiivne? Oleme kaua aega koos elanud ja keskealised, võib- olla on tal terviseprobleemid( väidab, et ei ole). Kui juba seksime, siis oleks nagu kõik korras. Suudelda ta mind ei taha, sellest tunnen puudust, aga suhu lubab võtta( varem talle ei meeldinud või ütles, et ta ei saa sellest midagi). Lihtsalt tahaksin temaga avameelselt seksist rääkida. Ah- jaa ja see solvab kui pärast vahekorda ütleb, et aasta pärast jälle. Ta teab, aga ütleb ikka 🙁 Mina oleksin meeleldi natuke aega vaikselt kaisus, aga tema ütleb nii ja läheb ära 🙁

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 01:44; 18.07 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ju tegelikult kompromissi võimalus olemas.
Kui suhu lubab võtta siis kasuta seda võimalust. Täis suuga rääkimine raskendatud ja lõualihased saavad piisava koormuse rääkimise asemel.
Normaalmõõdus peenise puhul pole kaugtöö võimalik ja seega lähedus ka olemas.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis sa siis lobised nii palju. Mida sellest seksist nii palju rääkida on kui on juba kaua koos elatud. Mehel on tydimus peal äkki, peale 20 a kooselu ei ole seks sama mis esimesel viiel aastal.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis sa siis lobised nii palju. Mida sellest seksist nii palju rääkida on kui on juba kaua koos elatud. Mehel on tydimus peal äkki, peale 20 a kooselu ei ole seks sama mis esimesel viiel aastal.

Kui tüdimus on peal, siis on vaja rääkida. Ei soovi armukest meie vahele. Tunnetest ja soovidest rääkimine on oluline.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 01:44; 18.07 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkida? Olen 34a abielus, ilma rääkimatagi seks ok…märku anda oma soovidest, kätt juhtida…ise aktiivne roll võtta kõik ok. Aga spetsiaalselt maha istuda ja seksist rääkida (a´la et räägime nüüd mida mis järjekorras jne), no ei, pole minu teema.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks on asi, millest ei peagi rääkima. Tee talle ühel õhtul üllatus – seo tal silmad magamistoas kinni ja palu tal mitte piiluda. Osta kaheosaline negližee ja tee temaga sulemängu. Selle jooksul saada talle mahedalt ja erootiliselt öelda, et sind köidab see ja see ning sa tahad, et mees teeks sulle seda ja seda ja sina oled nõus tegema seda ja seda ja siis armatsege – temal silmad jätkuvalt kinni seotud.
Mehed armastavad silmadega, aga kui see meel vähemalt osaliseltki elimineerida, siis on mees sunnitud kuulama….

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee temaga sulemängu

No minu mees sellist õrna sulge ei talu, sedasorti puudutus talle ei sobi.
Ehk siis – inimestel on väga erinevad seksisoovid.

Seks on asi, millest ei peagi rääkima.

Mõned peavad, teised ei pea. Mõned inimesed oskavad teiste soovidest aru saada, teised ei oska, isegi mitmekordne rääkimine ei pruugi kohe häid resultaate kaasa tuua.

Aga TA mees on kirjelduse järgi üsna jobu mitte ainult seksis, vaid üldse. Üsna hale ju: “

Mees ütleb, et ei taha seksida, siis kaob magamistuppa ja 5 min pärast küsib, et kus sa oled.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 15:30; 18.07 22:56; 26.07 11:43; 26.07 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei tahaks sellest rääkida, eriti veel oma pikaaegse abikaasaga. See veidi imelik pole või?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tüdimus on peal, siis on vaja rääkida. Ei soovi armukest meie vahele. Tunnetest ja soovidest rääkimine on oluline.

Rääkimine on ülehinnatud ja oluline pigem nende puhul, kes teineteist veel vähe tunnevad. See pidev “me peame rääkima” pikas suhtes tundub tõesti ahistav.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei tahaks sellest rääkida, eriti veel oma pikaaegse abikaasaga. See veidi imelik pole või?

Kui soovid muutuvad või neist polegi räägitud, siis ikka vast peab. Kui ei taha partnerit vahetada.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 15:30; 18.07 22:56; 26.07 11:43; 26.07 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea rääkima, kui asi niisamuti toimib. Kuid kui mees annab kehakeelega ja jutuga mõista(jutt puudub, seega ei tehta isegi vihjet) ja kobib vaikselt voodisse ja siis eeldab, et läheb madinaks.. imelik ju. Kui see on olnud algusest peale, siis ei ole imelik. Aga meie ei tea, millal selline “lähen vaikselt voodisse ja siis hüian! ja hõigun!)
Ainus asi, mida mina siis eeldada oskan, on see, et mees ei taha ja ei tea isegi, kas tahab või viitsib. Siis läheb voodisse ja sealt tekib mõte, et äkki teeks siiski midagi. See sai harjumuseks ja nii jäigi, naine tuleb teenindama.
No ei tea, kas armuke puutub asjasse, nii vähese info põhjal ei oska seda võõras inimene arvata. Vanus ka muudab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea rääkima, kui asi niisamuti toimib. Kuid kui mees annab kehakeelega ja jutuga mõista(jutt puudub, seega ei tehta isegi vihjet) ja kobib vaikselt voodisse ja siis eeldab, et läheb madinaks.. imelik ju. Kui see on olnud algusest peale, siis ei ole imelik. Aga meie ei tea, millal selline “lähen vaikselt voodisse ja siis hüian! ja hõigun!)

Ainus asi, mida mina siis eeldada oskan, on see, et mees ei taha ja ei tea isegi, kas tahab või viitsib. Siis läheb voodisse ja sealt tekib mõte, et äkki teeks siiski midagi. See sai harjumuseks ja nii jäigi, naine tuleb teenindama.

No ei tea, kas armuke puutub asjasse, nii vähese info põhjal ei oska seda võõras inimene arvata. Vanus ka muudab.

Hüian?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma tegema peaksin, et mees räägiks minuga?

Meest vahetama, loomulikult.

Seda juttu pole ju mõtet siin täiskasvanud inimeste foorumis ajama hakata, et keskealised kuidagi muutuksid.
Ei tee seda sina ega mees.
Pealegi, on näha, et inimesed pole väga arenenud; just mees eriti.

Seega, täiesti mõttetu küsimus, mida sa tegema pead. Anna mehele teada, et sinu ja teie aeg on täis saanud ja aeg oleks teha väike vahetus.

KUI MEES SELLE PEALE kukub halama, et mida ta valesti teinud on või muutma peaks, siis on ehk lootust.
Aga ma ei usu seda, siis oleks see tola vast juba varem end vaimselt liigutama hakanud.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 12:07; 19.07 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mõtle, miks ja mida sa soovid rääkida. Äkki polegi probleemi? Kui sul on tunne, et sul midagi puudu jääb, siis saab ju tegevuse käigus ka märku anda õrnalt või partnerile uut pakkudes küsida, kas nii on hea ja sobib.
Ikka hea ja armastusega võiks proovida, mitte läbi ähvarduste ja vingumise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kahekesi oleme ja jutu seksi peale viin, siis ütleb, et ahistan teda.

Selle võiks ka muidugi kirja panna, et mida SA TÄPSELT siis sellest seksist rääkida tahad?

Paar näidet, mille peale lambist tuleks:

– “Sa võiksid mulle lõpetamisel suhu tulla, siis oleks kindel, et ma ei rasestu”

– “Mulle meeldib, kui sinu väike prints on minu suus, ”

– “Kas sulle sobiks, kui ma väikest ulakust sooviks sulle teha, nimelt, et Cosmost lugesin, et kui ma paneks su munad sooja veega klaasi ja siis puhuks vee joogikõrrega mullitama, oleks sul väga lahe tunne….”

Või mida täpsemalt?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 12:07; 19.07 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keskealised te siis olete – viiekümne kanti? Eks sellises vanuses võivad tekkida erektsiooni probleemid ja vaevalt et mees tahab väga sellest rääkida.
Pigem üritavad mehed asju omal kombel lahendada. Näiteks läheb voodisse, vaatab natuke porri, veendub et kogu atribuutika toimib ootuspäraselt ja siis hakkab sind olukorra realiseerimiseks voodisse appi hüüdma.
Kui sulle see midagi ei paku , siis teavita meest sellest – aga tee seda selle hõikumise ja eeldatava seksi vahepeal. Kui tegemist on vähegi arusaaja mehega, siis ta peaks ju mõistma, et sellisel kujul pakub seks rahuldust ainult ühele osapoolele.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 13:09; 22.09 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei tahaks sellest rääkida, eriti veel oma pikaaegse abikaasaga. See veidi imelik pole või?

No aga kellega siis peaks veel seksist rääkima, kui mitte oma partneriga? Lähen kurdan emale-õele-ämmale-sõbrannale, et meil on mingi teema voodis?

Meie räägime küll omavahel seksist. Meil mingeid probleeme ei ole, mida lahkama peaks (nt kui seksi käigus selgubki, et üks või teine asi ei meeldi, saab seda jooksvalt öelda ja teine arvestab sellega, pole eraldi mingit jutuajamist vaja), aga vahel voodis pikutades ikka arutame, mis rohkem meeldib/erutab, mida veel proovida tahaks, kuidas teist paremini üles kütta jne.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

– “Mulle meeldib, kui sinu väike prints on minu suus, ”

Püha jumal!

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 08:36; 26.07 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu jutt mõjub nagu puder ja kapsad. Ühelt poolt olete pikalt koos olnud, teisalt ei tea sa sedagi, mis mehele meeldib ja mis mitte – vajad sellekohast arutelu. Seksijärgse kaisutamise asjus tekib küsimus, et kas ta varem alati kaisutas sind või mõtlesid, et võiks nüüd vanale koerale uusi trikke õpetada? Suudlemise osas võib probleemiks olla ebameeldiv hingeõhk. Kas talle vanasti meeldis suudelda?

Kirjelduse põhjal tundub, et sul on selline kinnisepoolsem mees, kes väga ei taha vooditeemadel heietada (ja mida siin pärast väidetavalt pikka kooselu ikka nii väga lahata on), aga samas muidu normaalne – kui seksi juba ette võtab, saab sellega vähemalt kenasti hakkama.

Võib-olla on sul endal keskeakriis? Mees mõtleb, et mhh, eluaeg ju kõik ühtmoodi olnud ja hästi toiminud nii, nüüd eit tahab muudkui seksist pajatada ja ajab keelt sügavale suhu ja muudkui uurib, et mis sulle veel võiks meeldida nagu see poleks pärast pikka kooselu juba nagunii selge.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 08:36; 26.07 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autor, kas ka sina tegid siia selle teema, et mees ei suuda seksida enam?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed üldiselt arvavad, et teised käituvad/mõtlevad nagu nemad ise.
Seega on minu jaoks üllatus, et leidub hulgaliselt naisi, kel pikk kooselu selja taga, kuid seksist partneriga ei räägita. Misasja ma just lugesin- juhin vaikselt ta kätt, las mees loeb silmadest jne. MyAss. Ja kui palju lugusid halvast seksist!

Siis võiks ju näiteks nõudepesu samamoodi toimida. Vaatad mehele anuvate silmadega otsa ja näe – lähebki nõusid pesema. Jessas, ma ütlen.

Kui seks pole suhtes oluline, siis ei peagi sellest rääkima, muul juhul oleks rääkimine suht hea????.
Mõtete lugemine on keeruline!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eit tahab muudkui seksist pajatada ja ajab keelt sügavale suhu ja muudkui uurib, et mis sulle veel võiks meeldida nagu see poleks pärast pikka kooselu juba nagunii selge

Ongi nii vä? Et elu jooksul ei muutu ükski soov ega eelistus?! Minul on küll söökide-jookide eelistuste suhtes toimunud suured muutused, seksi osas nii ei oska öelda, sest pole “tormilist” sekselu elanud, mingid soovid ja arusaamised on aga tekkinud küll – ja kui TA on samasugune, siis tahakski ju mehele teada anda, et tahan nii või naa – tegevuse käigus ei pruugi see alati õnnestuda.

mida siin pärast väidetavalt pikka kooselu ikka nii väga lahata on

Kõike võib pärast kooselu lahata, veel parem on teha seda pika kooselu ajal. Et see lühikeseks ei jääks. Kõige rumalam on arvata, et kui oled inimesega x aastat koos olnud, siis tead temast kõike. Inimene isegi ei tea, mis veel teistest rääkida. Ja kõige hullem – inimesed muutuvad. Kogu aeg.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 15:30; 18.07 22:56; 26.07 11:43; 26.07 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ma saan õigesti aru, et sa tahad seksi läbi arutada? Et enne kui seksima hakkate, siis vestlete sel teemal, mis toimuma hakkab ja siis pärast seksi analüüsite, et kuidas sooritus õnnestus?

See tundub mulle küll suht veider.

Seksist rääkimine minumeelest niimoodi küll ei toimi nii et ma saan su mehest täiesti aru. Ma ka ei taha vahetult enne ja pärast seksi neid asju arutada. Aga mingil muul rahulikul hetkel võib küll seksist rääkida, ilma, et teine tunneks seetõttu kohe survet asja kallale asuma hakata. pärast seksi nagu ka ei ole hea aeg näiteks kritiseerima hakata. teine võib-olla andis endast parima, ja siis sa ütled talle, et sul jäi ikka midagi puudu.

Sul on variant anda mehele mõni raamat lugemiseks, sa ei peagi temaga rääkima, kui ta ei taha ja end imelikult tunneb. Soovitan näiteks seda: Kõigepealt naine.

Seal ei ole juttu ainult seksist, vaid ka kõigest sellest, mis toimub seksi ümber. Pean tunnistama, et selle raamatu reklaamtekst on veidi kummaline, sest kindlasti ei ole see raamat mingi suuseksi propaganda ega üldse mingi niisugune teos, mis kirjeldaks ainult suguühet ja selle erinevaid tehnikaid. St see pole mingi pooside õpik, vaid eelkõige kirjeldab paljusid erinevaid elulisi situatsioone, muuhulgas ka seda, et üks tahab rääkida ja teine ei taha. Soovitan seda ka sul endal lugeda, Teemaalgataja.

No sinu mehel ilmselt ei ole sellega probleemi, et sa temaga seksida ei taha, aga ma siiski arvan, et raamatu lugemine oleks talle võib-olla kergem ülesanne kui sinuga vestlemine. Mõni inimene lihtsalt ei oska eriti mõndadest asjadest rääkida. Selleks on erinevaid põhjuseid, mis ei ole suurema tõenäosusega üldse sinuga seotud. Kui ta on aga sulle korduvalt öelnud, et ta ei taha sellest RÄÄKIDA, siis tõepoolest, ära ahista. Kui sul on mingeid erisoove, poeta talle kiri raamatu vahele. Loeb siis omaette ja teeb vaikselt omad järeldused, ilma seda sinuga üksipulgi läbi arutamata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ma saan õigesti aru, et sa tahad seksi läbi arutada? Et enne kui seksima hakkate, siis vestlete sel teemal, mis toimuma hakkab ja siis pärast seksi analüüsite, et kuidas sooritus õnnestus?

See tundub mulle küll suht veider.

Mina, muide, olen just nii teinud. Aga meil oligi selle mehega eesmärgiks seksuaalset gurmaanlust harrastada. Oligi üldjoontes kokku lepitud stsenaarium, milles oli piisavalt ruumi improks, ja pärast vahetasime kogemusi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 15:30; 18.07 22:56; 26.07 11:43; 26.07 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ütleb, et ei taha seksida, siis kaob magamistuppa ja 5 min pärast küsib, et kus sa oled. Olen talle öelnud, et mulle ei meeldi selline mäng, paar korda olen jätnud magamistuppa minemata ka. Enne vahekorda me seksist ei räägi, siis kaob tal isu ära, pärast vahekorda ei räägi, siis ütleb, et mina rikun oma jutuga hea ära. Kui kahekesi oleme ja jutu seksi peale viin, siis ütleb, et ahistan teda. Mida ma tegema peaksin, et mees räägiks minuga? Räägiks mis talle meeldib ja mis ei meeldi, kuulaks mind ära. Kas tal on armuke? Mina ei ole tema jaoks enam atraktiivne? Oleme kaua aega koos elanud ja keskealised, võib- olla on tal terviseprobleemid( väidab, et ei ole). Kui juba seksime, siis oleks nagu kõik korras. Suudelda ta mind ei taha, sellest tunnen puudust, aga suhu lubab võtta( varem talle ei meeldinud või ütles, et ta ei saa sellest midagi). Lihtsalt tahaksin temaga avameelselt seksist rääkida. Ah- jaa ja see solvab kui pärast vahekorda ütleb, et aasta pärast jälle. Ta teab, aga ütleb ikka ???? Mina oleksin meeleldi natuke aega vaikselt kaisus, aga tema ütleb nii ja läheb ära ????

Ma arvan, et su mehel on keskmisest suuremad vajadused voodis ning see armuke on juba teie vahel…Mees vaatab enne sinu hõikimust natuke fotosid silmarõõmust ja ongi tegudeks valmis ????

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 13:09; 22.09 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan küll teemaalgatajast väga hästi aru. Minu mees on samasugune. Asi on selles, et ajaga läheb seks meil järjest vaesemaks. Ei ole nii, et kui 20 aastat oled koos elanud, jääb seks samasuguseks ja tead partnerist juba kõike. Minu mees heitub kõigest, suuseks teda ei eruta vaid ehmatab, olen püüdnud talle teha suuseksi aga tal ei ole kombeks mitte millegagi, ei liigutuste, häälitsuste ega sõnadega väljendada, kas ta tunneb mõnu mingist asjast ja rääkima ei soostu, siis oledki täielikus teadmatuses ja lõpetad lõpuks lihtsalt asja ära, sest tundub nagu tühi kargamine. Korra on öelnud, et ta ei tea, kas talle suuseks meeldib, päris nõme tunne on püüda teisele mõnutunnet tekitada ja mitte mingisusugust reaktsioon vastu saada. Päris kindlasti ei lubaks ta enda silmi kinni siduda ja sulega mängida. Kuidas ma märku annan, et tahan suuseksi kui rääkida ei tohi, surun jõuga näo õigesse kohta? Mees põgeneb voodist seepeale. Kooselu algul tegi küll. Kui mees tüdineb pikalt samasugusena kulgenud seksist ära, siis tuleks ju just rääkida, kuidas seks meile mõlemale huvitavamaks teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei taha seksist rääkida.