Esileht Pereelu ja suhted Mees ei taha (veel) last

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Mees ei taha (veel) last

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Okei, sul on halb kogemus, sest mees osutus valetajaks. Ei saa ju eeldada, et kõik teised mehed on ka valetajad? Kui olla partneriga koos, siis peaks olema tema vastu nii paljugi usaldust, et tema sõnu uskuda. Pole välistatud, et valetatakse (kes seda ikka nii väga ette teab), aga minu meelest on ka võimatu elada alati eeldades, et sulle valetatakse.

Mina olen teemaalgatajaga sama vana ja naisterahvas, kuid arvan täpselt samamoodi nagu teemalgataja mees – veel on vara, suhe liiga värske ja kiirustamisel ei ole mõtet. Kui minu partner hakkaks mulle ajudele käima sellega, et teeme lapse, teeme lapse, teeme lapse, teeme lapse, teeme lapse, siis minu jaoks muutuks see ahistavaks ja tõenäoliselt saadaks ise kukele.

Teemaalgataja ja tema mehe põhiväärtused tunduvad olevat siiski sarnased, sest lapsi ja peret soovivad mõlemad. [/tsitaat]

Jajah. Eks väärtused ole tõesti sarnased. Lihtsalt inimesed, kellega väärtuseid realiseerima asutakse pole parasjagu need õiged.

Asi pole selles, et tingimata peaks 29-aastaselt lapsi saama hakkama. Iva on selles, et 37 aastane mees arvab, et küll kunagi tulevikus ta tahab lapsi, ent praegu pole ta suhtes kindel. Kui mees suure armumise perioodil ei näe seda naist oma laste emana, siis ei juhtu seda ka edaspidi. Mul on küllalt tuttavaid, kes on oodanud viis ja rohkemgi aastat enne kui on hakanud lapsi muretsema. Aga sellisel juhul on põhjused edasilükkamiseks reaalselt olemas: vanus alla kolmekümne, lõpetamata õpingud jms, praegusel juhul on põhjus ja aeg hämavalt ebamäärane, sest kui mees ütleks konkreetselt ei, siis kaotaks ta ju toreda seksisõbra.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 16:36; 09.09 17:01; 10.09 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jajah. Eks väärtused ole tõesti sarnased. Lihtsalt inimesed, kellega väärtuseid realiseerima asutakse pole parasjagu need õiged.

Asi pole selles, et tingimata peaks 29-aastaselt lapsi saama hakkama. Iva on selles, et 37 aastane mees arvab, et küll kunagi tulevikus ta tahab lapsi, ent praegu pole ta suhtes kindel. Kui mees suure armumise perioodil ei näe seda naist oma laste emana, siis ei juhtu seda ka edaspidi. Mul on küllalt tuttavaid, kes on oodanud viis ja rohkemgi aastat enne kui on hakanud lapsi muretsema. Aga sellisel juhul on põhjused edasilükkamiseks reaalselt olemas: vanus alla kolmekümne, lõpetamata õpingud jms, praegusel juhul on põhjus ja aeg hämavalt ebamäärane, sest kui mees ütleks konkreetselt ei, siis kaotaks ta ju toreda seksisõbra.

[/tsitaat]

ega teemaalgataja ei taha uskuda, mis siin räägitakse, aga kahjuks on see tõsi, et kui mees armumisperioodil pole kindel, kas naine on õige (tahab oodata ja veenduda, et ikka õige kaaslane), siis peale armumise üle minekut, mis ilmselt juba toimub ka, saavad need kahtlused ainult süveneda, mitte et äkki tekib suur armastus ja kindlus õigsuses

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on naisi, kes ei tahagi kunagi lapsi, nad mõtlevad pidevalt ei veel ei taha , ei taha, kuni nad on 50 ja lastetud. saavad 60 , siis mõtlevad et ehk 1 laps oleks võinud olla.

meeste seas tundub sellist suhtumist muidugi rohkem olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 16:37; 09.09 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga koos teineteise nautimine on ju väga suure väärtusega. Totaalne kvaliteetaeg. Miks sa tahad seda muuta titelappidega mässamiseks kui mees praegu ei soovi. Sisi tulevad teil veel väga suured konfliktid.
Miks sa ei taha temaga kahekesi elu nautida?
Sa oled 29, jumala eest. Ma saan 34 ja ma ei taha küll veel last. Me pole seda mehega rääkinudki, sest me elame “teeme, mis tahame ja pähe tuleb” elu ja seda koos.
Ja oleme kõige õnnelikumad üldse. Lapsi ei tohi mehele peale sundida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga koos teineteise nautimine on ju väga suure väärtusega. Totaalne kvaliteetaeg. Miks sa tahad seda muuta titelappidega mässamiseks kui mees praegu ei soovi. Sisi tulevad teil veel väga suured konfliktid.
Miks sa ei taha temaga kahekesi elu nautida?
Sa oled 29, jumala eest. Ma saan 34 ja ma ei taha küll veel last. Me pole seda mehega rääkinudki, sest me elame “teeme, mis tahame ja pähe tuleb” elu ja seda koos.
Ja oleme kõige õnnelikumad üldse. Lapsi ei tohi mehele peale sundida.[/tsitaat]
Ma olen sajaga nõus.

Aga Perekooli arvates on lood nii, et ka sinu mees ei taha sind tegelikult, sest muidu oleksite juba lapse valmis teinud. Sest ega elu sisu EI SAA jumala eest olla midagi muud, kui elukestev imetamine ja laste karjatamine 🙂 Täitsa imelik, tahab elu nautida, mingi “lollakas” oled vist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.09 17:04; 09.09 09:43; 09.09 14:20; 10.09 10:18; 10.09 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jajah. Eks väärtused ole tõesti sarnased. Lihtsalt inimesed, kellega väärtuseid realiseerima asutakse pole parasjagu need õiged.

Asi pole selles, et tingimata peaks 29-aastaselt lapsi saama hakkama. Iva on selles, et 37 aastane mees arvab, et küll kunagi tulevikus ta tahab lapsi, ent praegu pole ta suhtes kindel. Kui mees suure armumise perioodil ei näe seda naist oma laste emana, siis ei juhtu seda ka edaspidi. Mul on küllalt tuttavaid, kes on oodanud viis ja rohkemgi aastat enne kui on hakanud lapsi muretsema. Aga sellisel juhul on põhjused edasilükkamiseks reaalselt olemas: vanus alla kolmekümne, lõpetamata õpingud jms, praegusel juhul on põhjus ja aeg hämavalt ebamäärane, sest kui mees ütleks konkreetselt ei, siis kaotaks ta ju toreda seksisõbra.

[/tsitaat]
Mina ka ei ole enda suhtes veel kindel. Või kui oled 37-aastane, siis on mingi eriti lühike ajaline piirang, kui PEAD olema suhtes kindel ja kohe seemne maha külvama? 😀 Tere, ajuhiiglane!

Lisan veel sellise mõtteharjutuse sulle, et kõigi inimeste elu kõige suurem eesmärk ja sisu ei ole paljunemine. Osad inimesed, kes on leidnud õige inimese ja veendunud 100%, et tahavad selle inimesega koos olla, ei taha KOHE pärast selle avastuse tegemist last saada. Laps tuleb, aga sellest ei ole tehtud oma elu kõige pühamat eesmärki. Katsu mõista, et kõik inimesed ei ela selle hetke nimel, kui saaks pätsi ahju ajada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.09 17:04; 09.09 09:43; 09.09 14:20; 10.09 10:18; 10.09 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga koos teineteise nautimine on ju väga suure väärtusega. Totaalne kvaliteetaeg. Miks sa tahad seda muuta titelappidega mässamiseks kui mees praegu ei soovi. Sisi tulevad teil veel väga suured konfliktid.
Miks sa ei taha temaga kahekesi elu nautida?
Sa oled 29, jumala eest. Ma saan 34 ja ma ei taha küll veel last. Me pole seda mehega rääkinudki, sest me elame “teeme, mis tahame ja pähe tuleb” elu ja seda koos.
Ja oleme kõige õnnelikumad üldse. Lapsi ei tohi mehele peale sundida.[/tsitaat]

Elu nauditakse 20ndate alguses ja pärast lapsi. Siis võid teha, mis tahad. Aga enamus naisi tahavad ikkagi hakata pesa punuma. Paljudel naistel on looduse poolt antud tohutu vajadus last saada. Kui sul sellist tunnet pole olnud, siis sa ei saagi aru, millest ma räägin või millest teemaalgataja räägib. Nii mõnigi naine on nõus paljuski loobuma. Peaasi on, et oleks laps. Ja tihtipeale tahetakse ka pärast esimest last jälle lapsi. Kui mees pole nõus lapsi saama, siis hakkavad riiud tekkima. Üks tahab, teine ei taha.
Ja muide, ka meestel bioloogiline kell tiksub. Näiteks minu mees on öelnud, et 40ndate alguses olles ta tunneb, et oleks liiga vana isa uuele lapsele.
Lapsed ei ole maailmalõpp. Elu ei jää seisma nende pärast ja sa saad nendega teha palju meeletuid asju, mida sa lastetuna elus võib-olla ei teeks. Kui mees on lastetu olnud 37 aastat, siis on ta ju küll ja küll saanud elu nautida, tal peaks kuhajadega raha olema. Ta pole pidanud raha laste peale raiskama vaid on saanud egoistlikult endale elada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 15:18; 10.09 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui minu jaoks ongi pere ja lapsed elu nautimine, sest naudin lastega koosolemist!? Inimesed on ju erinevad. Jah, ma naudin ka vahepeal kahekesi olekut ja vahepeal sõpsidega väljaskäimist. Aga lastega tegelemine on see, mis teeb mind tegelikult õnnelikuks…Kordan veel: inimesed on erinevad. Need, kes ei tunne laste järgi vajadust/igatsust-need on muidugi oma “vabadusega” rahul. Need aga, kes sooviksid just lapsi, nendele ehk selline teistmoodi “vabadus” seda ei paku, mis hingest ja elust puudu on!

Ja kõigil on õigus ise otsustada ja olla oma elu peremees! Kui mees ei soovi last, ei ole midagi teha, ning salaja hakata last saama on ilgelt reeturlik! Nõme lausa.

Peate ikka kokkuleppele jõudma, asjad selgeks rääkima. Kes, millal soovib ja kui palju ja siis otsustama, kas sina jõuad oodata või mitte…Siis ongi sul valik. Kas jääd sellesse suhtesse ja ootad või sammud edasi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ka ei ole enda suhtes veel kindel. Või kui oled 37-aastane, siis on mingi eriti lühike ajaline piirang, kui PEAD olema suhtes kindel ja kohe seemne maha külvama? 😀 Tere, ajuhiiglane!

Lisan veel sellise mõtteharjutuse sulle, et kõigi inimeste elu kõige suurem eesmärk ja sisu ei ole paljunemine. Osad inimesed, kes on leidnud õige inimese ja veendunud 100%, et tahavad selle inimesega koos olla, ei taha KOHE pärast selle avastuse tegemist last saada. Laps tuleb, aga sellest ei ole tehtud oma elu kõige pühamat eesmärki. Katsu mõista, et kõik inimesed ei ela selle hetke nimel, kui saaks pätsi ahju ajada. [/tsitaat]

No nii labane sõnakasutus maalib kirjutajast küll õige huvitava pildi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 16:36; 09.09 17:01; 10.09 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ka ei ole enda suhtes veel kindel. Või kui oled 37-aastane, siis on mingi eriti lühike ajaline piirang, kui PEAD olema suhtes kindel ja kohe seemne maha külvama? 😀 Tere, ajuhiiglane!

Lisan veel sellise mõtteharjutuse sulle, et kõigi inimeste elu kõige suurem eesmärk ja sisu ei ole paljunemine. Osad inimesed, kes on leidnud õige inimese ja veendunud 100%, et tahavad selle inimesega koos olla, ei taha KOHE pärast selle avastuse tegemist last saada. Laps tuleb, aga sellest ei ole tehtud oma elu kõige pühamat eesmärki. Katsu mõista, et kõik inimesed ei ela selle hetke nimel, kui saaks pätsi ahju ajada. [/tsitaat]
Arvan sama

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 19:59; 06.09 20:08; 10.09 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt jah räägiks abiellumisest, siis lastest. Ja kui mõlema puhul on vastuseks et ei tea ja liiga vara, siis tuleks edasi arutada, et millal siis oleks õige aeg – kas mees tahab enne veel midagi ära teha, paremini majanduslikult kindlustatud olla või mida täpselt?

Laste saamine on suur asi ja on täiesti normaalne ja positiivne, et seda kaalutakse ja läbi mõeldakse. Aga selles vanuses peaks plaanid siiski olema konkreetsemad kui “ei tea, mitte veel, vaatame kunagi hiljem võibolla”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eks siis ootad veel paar aastat, rohkem pole lihtsalt mehe seisukohalt aega. Viimane piir oleks 40 laps saada. 60- aastaselt lapse gümnaasiumi lõpuaktusel istuda, kuidas keegi. Eks mõni mees ole selleks ajaks juba 70 ka aga tegelikult on see ikka liiga kõrge vanus.
Isiklikult arvan, et kui 37-aastane ei soovi last, siis ei tule tal ka enam seda soovi.[/tsitaat]

Ja kui mina olen kaks korda vanadest vanematest rääkinud, siis olen ainult miinuseid ja vihaseid vastukommentaare saanud, et ükski laps polevat õnnetu, kui tal ka ongi teiste laste vanaemaga samas vanuses ema.

Teemaalgatajat ei oska aidata. Mina olen see viltukasvanud naine, kes lapsi ei taha ja selle otsuse juba noorena täide viinud. Nüüd olen 40 ja ei ole veel kunagi puudust tundnud lastest.
Materdada võib!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole te veel nii vanad, et bioloogiline kell tiksuma peaks ja 1.5 aastat on ka suht lyhike aeg nii pikaajaliste plaanide tegemiseks. Tavaliselt 2 esimest aastat ollaks veel “armnud ja 6nneuimas”, lapsi planeerige siis kui roosad prillid kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei taha (veel) last

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.