Esileht Pereelu ja suhted mees ei tee kodutöid

31 postitus (kokku 31)

Teema: mees ei tee kodutöid

Postitas:

Võibolla on su mehel aktiivsus-tähelepanuhäire või siis lapsepõlvest kujunenud harjumused. Mõned traumakogemusega inimesed õpivad end väljalülituma ümbritsevast. Ta tõenäoliselt ise ei märkagi seda jama, mis tema ümber on.
Mina olen ka katkisest perest ja kooselu loonud sarnase inimesega. Paratamatult see mõjutab meid. Mina olen ise vahel kuskil nii teises maailmas, et ei märka, mis minu ümber toimub. Mees õnneks teeb siis ise vajalikke toiminguid. Mõnikord ta vihastab, aga üldjuhul püüab ta mind võtta sellisena nagu ma olen. Näiteks valab kartulid ära, kui need keema olen unustanud vms.
Pidev näägutamine kindlasti õõnestab suhet ja pole mingit lootustki, et midagi muutuks.
Kuidas mees reageerib, kui palud tal midagi ära teha? Ütleb, et teeb hiljem ja unustab?

Enamasti on keeruline täiskasvanud inimest ümber kasvatada. Sa pead temaga leppima sellisena nagu ta on, kui soovid kooselu temaga jätkata. Leidma võimalusi, kuidas ta on valmis sinuga koostööd tegema. Ja kui ikka liiga siiber saab, siis tuleb lahku minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
31 postitus (kokku 31)


Esileht Pereelu ja suhted mees ei tee kodutöid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.