Esileht Pereelu ja suhted Mees ei tõmba vett peale

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Mees ei tõmba vett peale

Postitas:

Lähen mina vetsu, vaatan kakajunnid potis ujuvad. No mida värki, mehega juba 10 aastat koos elanud aga ta ei saa ikka aru. Räägi nagu seinaga!

+4
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

No mida värki, mehega juba 10 aastat koos elanud aga ta ei saa ikka aru.

Loll naine, mingit paremat meest siis polnud võtta või?

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 19:28; 04.08 22:03; 05.08 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle positiivselt: hoiab vett kokku.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ökomees või mökumees. Ökod üldiselt fekaalidele ikka tõmbavad vett peale, järelikult….

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mida värki, mehega juba 10 aastat koos elanud aga ta ei saa ikka aru.

Loll naine, mingit paremat meest siis polnud võtta või?

Klassika – süüdistame naist, et mees nii kehv on, aga ärme süüdista meest kehv olemises.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

????

Lahuta, las jätab oma fekaale kellegi teise potti haisema!

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 20:26; 04.08 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 aastat kannatad sed jama ja nüüd lõpuks tegid perekooli teema?

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

????

Lahuta, las jätab oma fekaale kellegi teise potti haisema!

Teil endal ole mitte ühtegi viga või? Kui see ainus mehe viga, siis küll mehega vedanud. Mul vend oli vaiksest peale selline. Ütles et ta vajus lihtsalt nii mõttesse, et automaatselt läks kaan peale ja käsi pesema ja vesi jäi peale tõmbamata. Ja nii terve lapsepõlve. See ajas teised pereliikmed kohati hulluks aga mis teha. Muidu oli/on väga puhas ja viks mees.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

????

Lahuta, las jätab oma fekaale kellegi teise potti haisema!

Teil endal ole mitte ühtegi viga või? Kui see ainus mehe viga, siis küll mehega vedanud. Mul vend oli vaiksest peale selline. Ütles et ta vajus lihtsalt nii mõttesse, et automaatselt läks kaan peale ja käsi pesema ja vesi jäi peale tõmbamata. Ja nii terve lapsepõlve. See ajas teised pereliikmed kohati hulluks aga mis teha. Muidu oli/on väga puhas ja viks mees.

Kaan läks peale? Kusagile tiiki tegi su vend oma fekaale või?

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kasse/koeri vanasti koolitatigi, vist ikka nina sisse ja laks pr-sse. Proovi kas mõjub.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

????

Lahuta, las jätab oma fekaale kellegi teise potti haisema!

Teil endal ole mitte ühtegi viga või? Kui see ainus mehe viga, siis küll mehega vedanud. Mul vend oli vaiksest peale selline. Ütles et ta vajus lihtsalt nii mõttesse, et automaatselt läks kaan peale ja käsi pesema ja vesi jäi peale tõmbamata. Ja nii terve lapsepõlve. See ajas teised pereliikmed kohati hulluks aga mis teha. Muidu oli/on väga puhas ja viks mees.

Mina vähemalt tõmban oma hädadele vetsus vett peale.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 20:26; 04.08 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui sul mees jutust aru ei saa, siis jäta päevade ajal oma kraam ka wc-sse vedelema, küll taipama hakkab, mille jaoks see nupp seal potil on.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei jõua ära imestada, millega naised on valmis leppima, et mehe lõhn (siinkohal otseses mõttes) majas oleks…

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 aastat kannatad sed jama ja nüüd lõpuks tegid perekooli teema?

Perekoolika värk.
Kõigepealt ta otsib omale “lasteisa”, kes vett peale ei tõmba. (tutvumisel muidugi esimese asjana küsib, et kas vett tõmbad? Kui mees vastab jaatavalt, siis perekoolikas jookseb. Või ka ronib (minema) väga tihti)

Ühesõnaga leidnud sobiva isendi, siis hakkab oma kinnisideed ellu viima = meest ümber kasvatama.
Kui see miskipärast ei õnnestu, siis kukub perekoolis teematama.
Kõigil on lõbus.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 19:28; 04.08 22:03; 05.08 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ökomees või mökumees. Ökod üldiselt fekaalidele ikka tõmbavad vett peale, järelikult….

Ökod soristavad loputuskasti ja kui see lõpuks täis saab, siis tõmbavad terve nädala fekaalidele korraga peale.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta automaatse loputuse funktsiooniga pott ja rahu majas. Ägedamad mudelid lõhnastavad automaatselt peale kasutamist ja mängivad linnulaulu kasutamise ajal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolika värk. Kõigepealt ta otsib omale “lasteisa”, kes vett peale ei tõmba. (tutvumisel muidugi esimese asjana küsib, et kas vett tõmbad? Kui mees vastab jaatavalt, siis perekoolikas jookseb. Või ka ronib (minema) väga tihti) Ühesõnaga leidnud sobiva isendi, siis hakkab oma kinnisideed ellu viima = meest ümber kasvatama. Kui see miskipärast ei õnnestu, siis kukub perekoolis teematama. Kõigil on lõbus.

Nii kahju, et isegi suvel sinu elus mitte midagi sisukamat ei toimu, kui perekoolis istuda ja muudkui “teematada, perekoolikaks nimetada, feminatsides ja liberitest” heietada. Ükskõik, mis teema juhtud lahti lööma, ikka perekooli Revolver kohal ja m…lisemas.

Mees või asi!

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kahju

Sinusugusest tolast aga pole vist küll mitte kellelgi kahju.
Isegi minul mitte.

Aga samas: kui sinusuguseid poleks, poleks ka perekooli.
Sest ainult sinusuguste töllmokkadest mehed ei tõmba WC-s vett peale, sa ei saa aru, miks Valgevene sportlased koju ei julge minna; sa ei mõista, miks Kiik õdesid süstima ei kaasa, sa uurid endiste siseministrite elulugusid (wikist kusjuures??), sa ei tea, kes on Karu, sa ei oska leida nullhinna eest ehitajat, ei oska osta telefoni jne jne.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 19:28; 04.08 22:03; 05.08 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud, et kui junnid jäävad hulpima,siis organismis vohab pärmseen. Osta talle probiootikume,las teeb ühe kuuri läbi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

fuuu. mulle tunduks mu mees kohe suht koll kui ma ta junne peaks nägema. õnneks ma ei tea,kas ta teebki neid. olen teda korra aastate jooksul kuulnud peeretamas.   tunnen muret,kas  see üks kord ongi maksimum, mis ta suudab. sest ma suudan kordi rohkem.

tema musti sokke ja trussikuid pean ma alati mustapesukorvi põhjast delikaatselt nutsu keeratult otsima. ja oleks need siis mustad.  tema t särkide puhul on ahvatlus need uuesti kokku lappida ja kappi panna. sest mingit higihaisu neil pole. kõik ihupesu on tal seljas vaid 1 paev.  kui mees väljub dushikabiinist, on terve maja old spice vingu täis.  virisesin kuni sain ta nõusse midagi softimat kasutama.  olen tüdind aina pesupulbrit ostmast ja pesumasina nuppu vajutamast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et peale tõmbamist jäävad ikkagi hulpima?

Vahetage pott parema vastu. Esialgu vbl püüa loputukst seest puhtamaks saada, et vett tuleks suurema hooga peale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle positiivselt: hoiab vett kokku.

kaka peale ja tehke kakatorni

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 21:10; 15.08 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

????

Lahuta, las jätab oma fekaale kellegi teise potti haisema!

Teil endal ole mitte ühtegi viga või? Kui see ainus mehe viga, siis küll mehega vedanud. Mul vend oli vaiksest peale selline. Ütles et ta vajus lihtsalt nii mõttesse, et automaatselt läks kaan peale ja käsi pesema ja vesi jäi peale tõmbamata. Ja nii terve lapsepõlve. See ajas teised pereliikmed kohati hulluks aga mis teha. Muidu oli/on väga puhas ja viks mees.

vett sai peale tõmmata nendes veneaegsetes vetsudes kus pott oli all ja loputuskast kõrgel laeall ja siis oli nöör ja sellest tõmbasid. juba viimased 30 aastat on pottidel nupud, midagi tõmmata pole, ainult vajutada on

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 21:10; 15.08 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kleebi suur paber mehe silmade kõrgusele wc ukse peale või ukse lingi kohale või wc tule lüliti peale vm. Niiet kui kangi potti teeb ja ära unustab vett peale tõmmata, siis püsti tõustes – tadaa silt silme ees. Või mingi naljakas pilt, siis tal võimalus vähemalt huumoriks keerata, et end häbitundest päästa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei tõmba vett peale