Esileht Pereelu ja suhted mees ei viitsi koristada

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: mees ei viitsi koristada

Postitas:
Kägu

Kui mehega kokku kolisime, ma töötasin kodus ja vaid paar tundi päevas. Mees käis tööl 8 tundi päevas ja loomulikult koristasin kodus kõik ise, sest mul oli palju vaba aega.
Kui sügisel kooli läksin ja ka rohkem tööd tegema hakkasin, selgitasin talle, et ta peab nüüd kodus aitama rohkem, sest ma olen väsinud ja mul pole jaksu kõike ise ära teha.
Loomulikult mees ei võtnud seda kuulmagi ja jätkas samas vaimus.
Olen proovinud hea halvaga. Üritanud selgitada, aga tema solvub ja ütleb, et ta sööb ainult ühe taldriku pealt ja peseb selle ise ära, seda ta muidugi kunagi ei tee.
Olen üritanud teha nii, et ise ka ei hakka kraamima. Nädala möödudes on kodu nagu sealaut, temalt ikka ei mingit reaktsiooni.
Kui küsin, miks mina siis pean koristama, siis vastab, et ei peagi. Aga kes siis koristab? Kui ütlen, et palgaku siis koristaja, selle üle naerab.
Leppisime kokku, et koristame mõlemad enda järelt ise. Kui keegi süüa teeb, koristab ka ise ära. Tema teeb väga harva süüa, aga siis on tema arvamus selline, et mina pean koristama, kui tema süüa tegi.
Aga kui mina teen süüa ja palun, et tema koristaks, siis ta ütleb, et mina ju tegin süüa, koristagu ma ise enda järelt.
Kui palun, et ta nõud ära peseks, ütleb, et homme teeb. Järgmine päev ütleb ka, et homme teeb. Kui juba kolm-neli päeva möödas, koristan ise ära, sest kõik nõud juba otsas.
Oma musta pesu viskab magamistoa põrandale, pesukorvi viia ei viitsi. Kui juba kõik särgid otsas, pistab pesumasinasse, pesukuivatusrestilt mitte kunagi ära ei võta, need võivad seal vabalt rippuda, kuni ma ise lõpuks kokku voldin ja kappi panen.
Kui kapist midagi otsib, viskab kõik asjad välja ja tagasi pean need mina panema.
Külmkappi jätab halvaksläinud toiduga plastikkarbid ja õiendab minuga, et miks ma neid ära ei võta ja ära ei pese.
Kui sõbrad talle külla tulevad, pean mina pärast selle segaduse ära koristama. Kui mul sõbrad külla tulevad ja järgmine päev koristamisel abi palun, ütleb ta, et need olid ju minu sõbrad ja miks ma neid siis kutsusin.

Palun andke nõu, mida sellise mehega teha? Tahaksin käia trennis, aga lihtsalt ei jaksa – kool, töö, trenn + koristamine. Üle mõistuse! 🙁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: mees ei viitsi koristada

ei taha mõeldagi, mis teil siis hakkab olema, kui laps peaks sündima. pakun, et mees ei aita sind siis karvavõrdki, sest oled ju kogu aeg kodus ja saad selle eest palka kah veel. reeglid tuleb paika panna. karmilt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, sellised nad ongi.
Kui mina ütlen, et kuule ma ei jõua üksi koristada ja nõusid pesta, ütleb ta samuti, et koristama ei peagi! Ei saa vist aru, et kui me kumbki ei korista, ei saa varsti enam normaalselt elada. Ei oskagi aru saada, kuna tal vist mulje, et kõik ongi iseenesest korras koguaeg.
Ja nõude pesemise peale ütleb, et viskame nõud minema. Selle peale ma ei oska midagi vastatagi, absurd. Ja mida teha? Ei olegi vist midagi teha, uue mehe peab otsima!

Please wait...
Postitas:
Kägu

NO see tavaline mehe käitumine. On ka mõningaid erandeid meeste seas muidugi kes ise pesu pesevad ja kodu koristavad aga kahjuks tavaliselt see nii kipu olemagi. Ma mehega koos juba 12 aastat ja sama seis. Olen aastatega nii kaugele saanud, et tema koristab vannitoa kui koristamise päev on. Õnneks on meil nõudepesumasin nii, et nõude pärast jagelema ei pea (muidugi puhtaid nõusid pannakse masinast harva kappi). Pesu kuivama ta ikka aitab ka vahest panna ja voodipesu vahetada aga üldiselt jah on kõik minu õlul. Olen sellega juba leppinud kuna ei viitsi oma närve raisata. Kõik muu on super nii, et las talle see üks halb joon jääda:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja nõude pesemise peale ütleb, et viskame nõud minema. Selle peale ma ei oska midagi vastatagi, absurd. Ja mida teha? Ei olegi vist midagi teha, uue mehe peab otsima![/tsitaat]Edaspidi serveeri talle tema toit papptaldrikutel ja las sööb plastmasskahvliga. Need saab ära visata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga proovi, kui kaua ilma koristamata vastu peab? Nõud pese ainult endale, pesu pesed ainult siis kui see jõuab pesukorvi, särgid las ripuvad ja kui sulle ette jäävad, viska eest ära kuskile nurka. Ja siis kui paari nädala pärast (vähemalt paar nädalat anna aega, võid ka rohkem, kui kannatad 🙂 ) midagi muutunud ei ole, läheks vahelduseks üksi elama, öeldes, et ei viitsi enam selles segaduses elada.

Ma olen muidugi kõva teoreetik, mul mees rohkem korraarmastaja kui mina 🙂 Ütleme nii, et mulle meeldib kord, kuid mitte seda luua. Räpakoll siiski ei ole, enda järgi koristan.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

hm kui sul tõesti on soov sellise mehega elada, kes kokkulepetest kinni ei pea, meelega elamist sittab ja leiab, et sinu asi on tema tagant koristada, siis võid proovida nagu lastega: tööde tabel seinale ja kes on teinud, saab tärnikese kirja. Kuna selline mees vaevalt ka oma rahakotti sinuga jagab, siis igale tärnikesele rahaline väärtus ning kes miinusesse jääb, see maksab teisele kodutööd kenasti kinni. Vähemalt midagi.

Aga üldiselt soovitaks meest vahetada – nagu eespool öeldud, leiavad sellised, et ka lapsed on naise asi ja naine kui selline on üldiselt väheväärtuslik inimene. Mul sõbranna elab sellisega – mees nõudis, et äsja haiglast saabunud keisrilõikega lapse saanud naine poodi läheks ja härrale süüa teeks..

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul on ka laisk mees, aga minult nõuab piinlikku puhtust.
ta on aga selline, et kui näiteks 5 p pärast on elamine nii segi, et hüppa või karguga, siis hakkab tema koristama. ooo jaaa, ta koristab siis kõik piinlikult puhtaks, aga see nurin mis edaspidi järgneb, kui laisk MINA olen, ja kui tubli tema oli, et koristas kõik ära jnejnejne…see ajab hulluks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead…kui teil veel lapsi pole, siis niikaua võid temaga ju koos elada, kui närv vastu peab ja sa viitsid tema ori olla, aga kui orjamise soov üle läheb, siis võid vabalt kolida omaette elama.

Kui sa juba lapse valmis teed temaga, siis läheb asi ainult hullemaks.

Siin on nüüd ainult sinu enda valik-sa kas lepidki sellega, et kodus küürid ainult sina(loodetavasti ei ole siis varsti teemat, et sina oled väikese lapsega kodus ja pead mehe järele ka veel orjama) või lähed tema juurest minema. Kas sa pole muidu siin perekoolis jutte lugenud, kuidas naised on sellises olukorras nagu sina, ainult, et neil on juba ka lapsed? Tahad sa sellist elu? VALIK ON SINU!

Ega mees ei muutu. Astu ise esimene tõsine samm.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli sarnane mure aga õnneks aitas see, kui ma rahulikult lasin tal kogu 3 toalise korteri koristamis protsessi kõrval seista- ei lasknud rahulikult diivanil lebada 🙂 Tal olid pärast seismisest tallad valusad 😛 Ja siis seletasin, et kas sa tõesti soovid, et su armastatud naine on nagu ori kodus.
Kui oleme kokkuleppinud koristus päeva jagame ennem tööd ära, mis kellele meeldib.
Nõudepesu masina ostsime, sest see oli asi, mis kummalegi ei sobi. Kusjuures avastasime, et see ei ole õnneks enam luksus kaup, saab täitsa taskukohase hinnaga korraliku masina kätte.

Please wait...
Postitas:
Miss Maple

Ära korista mehe järelt, ära tõsta asju kappi tagasi, pigem astu peale, kasvõi poriste saabastega. Ära pese nõusid ja las saavad otsa. Sööge otse potist, kuni mehel endal vastik hakkab. Ja kui ei hakka, siis otsi endale mingi muu koht, kus mõnda aega ööbida, kuni mees on segaduse ära kraaminud. Kui raha on, mine kas või hotelli. Ära ainult mehele teada anna, kus sa oled. Ja kui ta selle peale teie suhtest üldse välja astub, siis on ju kõik kõige paremas korras. Pääsesisd orjapidajast ja võitsid vabaduse.
Teine võimalus oleks unustada ära viisakas käitumine ja korralikult vihastada ja paar taldrikut mehe pähe puruks lüüa. Mehed tihti arvavadki, et kui naine jääb rahulikuks, siis on ju kõik korras ja võib naise seljas edasi liugu lasta. Kui mees ikka normaalsetest sõnadest aru ei saa, siis tuleb küüsi näidata. Mõnel heal juhul on see vajalik vaid üks kord kogu abielu jooksul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ohh..meil on peaaegu sama seis.
vahel harva ikka aitab ka,aga enamasti on nagu teemaalgatajal.
eile hakkas pihta.oled kodus(puhkus) ja ei korista iga päev.kui ütlesin vastu,et laps on haige ja ma tegelen rohkem temaga,sai kurjaks.
jah ma tõmban tolmuimejaga pea iga päev,aga ma ei jõua koguaeg tema järgi ajalehti ja pesu voodi eest koristada + veel saiapuru,mustad nõud igalt poolt vedelemast,vorstikiled.midagi võiks ise liigutada.ja tema pesu pesen ma ka tema arust vähe,kuigi puhta pesu puudust tal pole kunagi.ja miks ma lapsega tema taarat ära ei korja,see on ju lapse jaoks taskuraha:S:S
kui räägin,et võtame vaiba üles(põrandakate,üürikorter) ja värvime põranda ära,et saaks pesta paremini,siis hakkab seletama,et põrand külm ja jääme haigeks ja ei saa,kus me elame ainult teises toas,kui värv kuivab:S
nii kurjaks ajab kõik see.
mul on graafikuga töö ja pean vahel nv ka tööl olema.siis pahandab,et tema peab lapsega olema,kuigi tavaliselt on sõpradega ja laps toimetab omaette.ainuke asi on,et ta peab lapsele süüa tegema ja mees tavaliselt teeb talle võileiba.kahju on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mees teeniks kahe eest,ja maksaks kogu elamise arved kinni siis oleks justkui mingi vabandus.
Aga kui mees ja naine tootavad sama palju tunde ja teenivad enam vahem sama, siis lasta naisel lisaks toole ka kogu maja koristada on ikka KARJUV YLEKOHUS.See ei ole partnerlus vaid teise labane arakasutamine.
Mind viiks see kohe mottele, mis vaartus sellel mehel siis on, miks ma temaga yldse elan, kas on motet sellisega edasisi plaane teha ja eriti veel lapsi muretseda.
Naine peab ennast kehtestama.
.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, millised on sellise mehe positiivsed küljed? Ja kas need tõsiselt kaaluvad üles selle jama?
Ta ju laseb sulle kõrge kaarega pähe, naine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kui mees teeniks kahe eest,ja maksaks kogu elamise arved kinni siis oleks justkui mingi vabandus.
Aga kui mees ja naine tootavad sama palju tunde ja teenivad enam vahem sama, siis lasta naisel lisaks toole ka kogu maja koristada on ikka KARJUV YLEKOHUS.See ei ole partnerlus vaid teise labane arakasutamine.
Mind viiks see kohe mottele, mis vaartus sellel mehel siis on, miks ma temaga yldse elan, kas on motet sellisega edasisi plaane teha ja eriti veel lapsi muretseda.
Naine peab ennast kehtestama.
.[/tsitaat]

Aga kui töötavad sama arvu tunde, aga naine teenib palju vähem? Kusjuures naisel võib isegi raskem töö olla ja hariduski kõrgem? Siis asub üks töölt tulles puhkama ja teine rügama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

On veel hullemaid mehi.Lisaksin loetelule veel ka külaliste teenindamise peo ajal, purjus mehe sõidutamise,poeskäimise, 11 tundi koos sõiduga tööl olemise, laste eest hoolitsemise ja usu- sõpradelt kuuled veel, et mees olla rääkinud, et naine ei tee kodus mitte midagi.Lisaks saad veel söögitegemise vältel sõimu, et miks sa seda või toda ei tee ja tahaks midagi paremat süüa. Kuskilt juba lihtsalt on vale arusaam jäänud, et mehed ei pea kodus midagi tegema, arvan, et sellest ajast, kui mees tegi põllul tööd ja käis jahis-tõi süüa ja naine kasvatas kodus lapsi ja hoolitses majapidamise eest. Nüüd tuleks selgeks teha, et ajad on muutunud ja naised on ka sunnitud tööl käima ja ei suuda üksi kõike ära teha, samal ajal, kui mees isekalt õhtul trenni ainult oma keha eest hoolt kandma läheb. Tänapäeval on meestele ainult see oluline, et kogu varandus nende nimel oleks, et naine jumala eest midagi käest ära ei võtaks kui vaja viimane tänavale visata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]ohh..meil on peaaegu sama seis.
vahel harva ikka aitab ka,aga enamasti on nagu teemaalgatajal.
eile hakkas pihta.oled kodus(puhkus) ja ei korista iga päev.kui ütlesin vastu,et laps on haige ja ma tegelen rohkem temaga,sai kurjaks.
jah ma tõmban tolmuimejaga pea iga päev,aga ma ei jõua koguaeg tema järgi ajalehti ja pesu voodi eest koristada + veel saiapuru,mustad nõud igalt poolt vedelemast,vorstikiled.midagi võiks ise liigutada.ja tema pesu pesen ma ka tema arust vähe,kuigi puhta pesu puudust tal pole kunagi.ja miks ma lapsega tema taarat ära ei korja,see on ju lapse jaoks taskuraha:S:S
kui räägin,et võtame vaiba üles(põrandakate,üürikorter) ja värvime põranda ära,et saaks pesta paremini,siis hakkab seletama,et põrand külm ja jääme haigeks ja ei saa,kus me elame ainult teises toas,kui värv kuivab:S
nii kurjaks ajab kõik see.
mul on graafikuga töö ja pean vahel nv ka tööl olema.siis pahandab,et tema peab lapsega olema,kuigi tavaliselt on sõpradega ja laps toimetab omaette.ainuke asi on,et ta peab lapsele süüa tegema ja mees tavaliselt teeb talle võileiba.kahju on.[/tsitaat]
Teemaalgataja pane tähele siin on kirjas sinu tulevik. Sind, mu kallis kommenteerija kägu, tahaks kohe kallistada kaastundest, et sellisesse sohu oled sattunud ja laps ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]On veel hullemaid mehi.Lisaksin loetelule veel ka külaliste teenindamise peo ajal, purjus mehe sõidutamise,poeskäimise, 11 tundi koos sõiduga tööl olemise, laste eest hoolitsemise ja usu- sõpradelt kuuled veel, et mees olla rääkinud, et naine ei tee kodus mitte midagi.Lisaks saad veel söögitegemise vältel sõimu, et miks sa seda või toda ei tee ja tahaks midagi paremat süüa. .[/tsitaat]

küll sellel mehel peavad mingid ääretult imelised omadused olema, et sa teda ikka veel välja kannatad..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Asi on tegelikult nii et seda sa vist ümber ei õpetagi. \”homme\” on lihtsalt pika juttu kiire lõpetamine.
Ma räägin natuke sulle oma olukorrast. Mu mees on tulnud kahjuks perest, kus puhtus polnud üks väga tähtis asi ja mina jälle olen tulnud perest, kus see oli väga tähtis. Ning mina juba ei saa nii, et luban sel taldrikul siis vedeleda terve päeva ja võibolla järgminegi, sest tahan, et ta selle ikka ise ära peseks.
Ma olengi võtnud selle enda kaela ja siiani saan hakkama, kuid muidugi ma leian, et ebaaus. Kui mees ikka pole korraarmastaja, siis ta seda lihtsalt pole. Oleme ka riielnud, kuid olen näinbud, et see pole kuskile viinud. Üks asi milles meil suhte alguses oli küll riid oli see, et ta mõnikord arvas, et ei pea õhtul magama minema. Minu jaoks oli see täiesti vastuvõtmatu ja nüüd on ta iga päev pesemas ikka käinud. Soe vesi olemas, mine ja küüri.
Muide tema jaoks on kodu korras, kui minu jaoks kõik asjad vedelevad igal pool ja tundub, et asi hakkab ikka täitsa käest ära minema. Kui näiteks ta tahab külalise kutsuda, siis ütlen, et koristagu ära ikka. Ja siis tema ütlebki, et pole ju midagi teab mis hullu. Nojah, mina ei suudaks kutsuda külalist, kui mul asjad vedelevad keset korterit.
Ma parem koristan ise, kui kisun kogu aeg sellest tüli üles ja olen sellega ka leppinud. Kindlasti mõni peab seda lolluseks, aga kui üks suhtes suudab teha piisavalt et puhas oleks, siis võiks ta ju seda ka teha.
Ta on mul teatud asjades väga hea ja teatud asjades suht halb. Aga ma arvan, et me kõik oleme ju. Mina nii üllatada heade asjadega ei oska nagu tema. Nii, ongi pluss tema pool. Ja panen asju veel plusside poolele ning ongi võrdsus

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teeksin kõik ise, kui ma vaid jõuaksin.Olen lapseootel ja närviline aga mitte rasedusest, vaid magamatusest. Magamiseks jääb 7 tundi ööpäevas ja suure osa sellest olen ka vetsus ja ega siis voodisse minnes kohe silmad kinni ei lähe, stressist on ju ka palju mõtteid peas tiirlemas, kuidas edasi toime tulla ja see kõik teeb närviliseks. Kas rasedal naisel ei ole ka õigust hetkegi päevast endale kulutada.

Please wait...
Postitas:
Hiiireke

Minu mees usub päkapikudesse siiamaani! Need tulevad öösel välja ja korjavad musta pesu ja sokke, viivad mustapesu kasti. Siis panevad nõud pesumasinasse, korjavad tema kohvitasse üle terve korteri. Lisaks jõuavad nad ka pesu pesta ja ära triikida. Emme aga rahulikult kasvatab kahte väikest last ja ei tee mitte s…gi!

Tore, et ma ei ole ainuke… kuid samas, mis siin toredat on…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mina oma mehega suhtesse astusin oli temagi tõeline lohe ja laiskvorts.
Pärit perest kus korda ja hügieeni ei peeta millekski.
Kuna tegu oli noore mehega siis võtsin kätte ja kukkusin kasvatama, aastakese poolteist kasvatasin ja täitsa inimene sai 😀
Mustad riided kõik jalaga lükkasin voodi alla, nõusid loopisingi puruks ja prügisse jne jne jne.
Sai ikka kisatud ja kamandatud korralikult.
Nüüd oleme juba varsti 8a koos ja küik on okei.
Koristab ise, hindab minu tehtut, aitab lapsega jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu mees ka ei viitsi korda hoida üldse. Ei viitsi. Kuid samas ta oskab väga hästi ja kui tahab, võib kogu korteri suurepäraselt minust kaks korda kiiremini korda teha. See hoog ei tule tal just tihti peale. Mina ka ju ei jõua (käin tööl). Nädalas korra teen siis suurema, iga päev nõud pesen, eks ta segadus on pidevalt, aga ma ei jõua lihtsalt midagi teha ka. Minu jaoks kaalub selle kõik teatud määral üles asjaolu, et ta viitsib süüa teha (ei meeldi mulle jälle üldse)pluss ahju kütta. Kui seda külge poleks, siis me ilmselt ena koos ei oleks ka

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga kui töötavad sama arvu tunde, aga naine teenib palju vähem? Kusjuures naisel võib isegi raskem töö olla ja hariduski kõrgem? Siis asub üks töölt tulles puhkama ja teine rügama?[/tsitaat]
ei

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle juba tundub, et oleksin päris rahul laisa mehega kui teda ennast see segadus ei häiriks. Meil on nii, et iga päev koristan, minu meelest on kodu kogu aeg ideaalses korras, aga kui mees töölt saabub, läheb üks õiendamine lahti, kuidas küll meid lastega ei häiri pidevalt sellise mustuse ja puru sees elada. Samas tunnistab, et ühelgi meie tuttaval pole nii puhast kodu kui meil, aga lisab siis et mis siis, ju neid ei häiri, aga meil peab korras olema. Tõesti tunnen, et hakkan sellest tüdinema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mida teha kui naine ei viitsi koristada ?

Mina muidugi ka ei viitsi ja lihtsalt mõtlen, et kuidas saab üks naine sellise s**a sees elada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes siin kirjutavad, et mees niikunii ei oska, teen parem ise – nii mees ongi saavutanud selle, et ei pea midagi tegema. Ja elu on ilus, saab õllepurk näpus diivanil lebotada, las naine käib tööl, teeb söögid, koristab ja kasvatab lapsi.
Aru ma ei saa, miks te sellega lepite? Kas teie meestel piinlik pole vedeleda, kui te ise ringiratast mööda maja tormate?

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

[tsitaat]Mida teha kui naine ei viitsi koristada ?

Mina muidugi ka ei viitsi ja lihtsalt mõtlen, et kuidas saab üks naine sellise s**a sees elada.

[/tsitaat]

Hah, minu isa on täpselt samasugune. Tuleb näiteks koju ja vingub, et teleriekraan on tolmune, tõmbab näpuga üle ekraani triibu ja ütleb, et \”saab näha, kaua see siin on, enne kui keegi ekraani puhtaks pühib.\” Arvata on, et ema sellises olukorras juba põhimõtte pärast ekraani pühkima ei hakka, seda enam, et teenivad nad võrdselt ja ema on korduvalt öelnud, et ta on valmis rohkem koristama, kui mees kaasa aitama hakkab – oma lapsepõlvest mäletan, kuidas me emaga nädalavahetustel koristasime ja kui isal paluti jalad üles tõsta, et saaks diivani alt tolmuimejaga tolmu võtta, hakkas ta karjuma, et kas on vaja just praegu seda teha, et ta vaatab ju telekat. Nii et mul on väga hea meel, et ema nüüd asju mõistusega võtab ja seda lohet enam ei orja. Isal muidugi ei ole hea meel, teeb vahepeal isegi skandaale, aga oma perset liigutama ka ei hakka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

siin on juba häid soovitusi kõlanud, aga soovitaks veel ka teha süüa ainult endale. ütle, et sa ei viitsi rohkem vaaritada ja nõusid pesta kui endale hädapärast. tema pesu ära pese. kui tema särgid jäävad nöörile rippuma ja sul uus masinatäis pesu vaja kuivama panna, siis võta need sealt nöörilt, ära kokku lapi ja viska lihtsalt kappi talle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Musta pesuga soovitan nii teha, et kui ta loobib selle põrandale, siis sa pane need riided kappi tema puhaste riiete juurde. Kui ta nüüd tuleb ütlema \”Miks sa mu teksad kappi panid. Need olid ju mustad\”, siis mängi blondiini ütle, et koristasid ja kuna need teksad EI olnud mustapesukorvis, siis sa arvasid, et järelikult on need puhtad ja lihtsalt maha kukkunud. Ka kõige laisem inimene maailmas ei taha, et tema mustad ja puhtad riided oleksid kapis segamini.

Nõude osas võiks teha kokkuleppe, see, kes teeb süüa ei pea nõusid pesema. Lase mehel valida, kumb variant talle rohkem meeldib.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Esileht Pereelu ja suhted mees ei viitsi koristada

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.