Esileht Pereelu ja suhted mees ei võta üritusele kaasa, kui pole sättinud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )

Teema: mees ei võta üritusele kaasa, kui pole sättinud

Postitas:

Mees kutsus mind ühele oma peole kaasa, mille näol on tegu üsna piduliku üritusega.
Igapäevaselt ma end ei meigi, kuid mees ütles kohe ära, et sinna peole tulles võiks kindlasti end sättida ja meigi endale teha.

Mind see igal juhul solvas, et miks ma peaks mingi ürituse jaoks muutuma kellekski, kes ma pole? Ma ei näe välja nagu mingi kodutu, aga lihtsalt ei viitsi mingiks mimmiks end tuunida.
Kuidas teie suhtuksite sellesse, et ilma meikimata mees teid kaasa ei taha võtta?

+15
-54
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

+27
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui on väga pidulik üritus, siis veidike ripsmetušši ja huulepulk ei võta vast tükki küljest ära? Ega siis meik ei pea kohe selline olema, et sind tundmatuseni mingiks bimboks muudab. Meik enamasti ikka tõstab inimese tugevad küljed esile ja teeb kaunimaks.

Mina meigin end alati kui on pidulik üritus. Kui niisama kuskile piknikule minek, siis ei viitsi, aga kui ikka juba on pikalt ette kutse, mingi dress code jms, siis on elementaarne viisakus, et sa seal etiketti järgid, juuksed soengusse paned ja laia lõuaga nätsu ei näri… Saad aru küll.

Solvuda ei ole siin küll midagi. Solvumisel oleks mingi alus vaid siis, kui mees ise end selleks ürituseks kuidagi ei sätiks, läheks sinna kulunud kampsunis ja kammimata…

+45
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind see igal juhul solvas, et miks ma peaks mingi ürituse jaoks muutuma kellekski, kes ma pole?

Sest see, kes sa oled, pole selle ürituse jaoks piisavalt pheen. Sest mees tahab teistel näidata, millise näki ta veest välja tõmbas, mitte mingit mülkakolli.

+18
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 20:29; 09.03 21:15; 10.03 05:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleksin ka solvunud, kui mu mees annaks mõista, et ma ise ei teagi, et pidulikule üritusele minnes peaks end sättima.

+26
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 20:41; 09.03 21:41; 13.03 21:01; 14.03 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgem ausad, on ikka kole küll, kui pidulik üritus ja mõni naine oleks nagu otse pesust tulnud.
Mõistlik mees sul, et ei tunneks tema ega sina peol ebamugavalt.

+37
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaselt ma end ei meigi, kuid mees ütles kohe ära, et sinna peole tulles võiks kindlasti end sättida ja meigi endale teha.

Mind see igal juhul solvas, et miks ma peaks mingi ürituse jaoks muutuma kellekski, kes ma pole? Ma ei näe välja nagu mingi kodutu, aga lihtsalt ei viitsi mingiks mimmiks end tuunida.

Ära muretse, kui sa isegi igapäevaselt end ei meigi, siis mingit mimmi sinust üheks õhtuks niikuinii teha ei õnnestu. Lähed täitsa keskmise tädina.

+35
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.03 20:47; 10.03 10:02; 11.03 17:55; 11.03 21:14; 11.03 22:15; 12.03 18:41; 13.03 23:29; 14.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ikka juba on pikalt ette kutse, mingi dress code jms, siis on elementaarne viisakus, et sa seal etiketti järgid, juuksed soengusse paned ja laia lõuaga nätsu ei näri… Saad aru küll.

Elementaarne on panna juuksed soengusse ja pidulik kleit selga, aga mitte oma nägu värvida. Meestelt ei nõua keegi meikimist.

+13
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.03 20:55; 09.03 20:57; 09.03 20:58; 09.03 21:13; 10.03 07:50; 11.03 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Kas ainult kaks võimalust ongi – kartulikott või krohvitud fassaad? Pidulik kleit istub seljas hästi ka ilma meigita.

+15
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.03 20:55; 09.03 20:57; 09.03 20:58; 09.03 21:13; 10.03 07:50; 11.03 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgem ausad, on ikka kole küll, kui pidulik üritus ja mõni naine oleks nagu otse pesust tulnud.

Mõistlik mees sul, et ei tunneks tema ega sina peol ebamugavalt.

Inimene, kes muidu ei meigi, tunneb ennast peol krohvikihi all väga ebamugavalt. Meik on nagu mustus näol.

+17
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.03 20:55; 09.03 20:57; 09.03 20:58; 09.03 21:13; 10.03 07:50; 11.03 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees kutsus mind ühele oma peole kaasa, mille näol on tegu üsna piduliku üritusega.

Igapäevaselt ma end ei meigi, kuid mees ütles kohe ära, et sinna peole tulles võiks kindlasti end sättida ja meigi endale teha.

Mind see igal juhul solvas, et miks ma peaks mingi ürituse jaoks muutuma kellekski, kes ma pole? Ma ei näe välja nagu mingi kodutu, aga lihtsalt ei viitsi mingiks mimmiks end tuunida.

Kuidas teie suhtuksite sellesse, et ilma meikimata mees teid kaasa ei taha võtta?

Mees, kes pole sind näinud meikimas, ei tule sellise asja pealegi. Nii et kas teema on liba või sa tegelikult oled end meikinud, aga nüüd on suhtumine muutunud. Kui mees mind ilma meigita kuhugi kaasa ei võta, siis ilmselt mina ei võta teda enam oma edasisse ellu kaasa. MIna ei ole asi; Ma ei ole koduloom; Ma pole teenija ja käsualune. Kui leiab, et tema näitab oma põlgust sellisel viisil, et ise läheb ja mind ei võta, siis tuleb tal sealt ürituselt uus naine ka vaadata.

+14
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ometi olemas ju ka võimalus teha kerge meik, miks kohe krohvikiht. Sõltub ka valitud rõivastusest, aga natuke pidulikkust piduliku ürituse puhuks ei saa ju küll taunitav olla. Tubli mees – teab, et pidulik üritus, ja hoiatab ette, et päris ette valmistamata võid ise ennast seal halvasti tunda. Loomulikult enda peale ka vast mõtleb, et kui kõigil teistel kaunites kleitides ja ilusasti sätitud prouad käevangus ja tal siis naine nagu oleks lihtsalt üle tee poodi läinud korraks. Nii vähe kui siin elus üldse on põhjust endale mingi lihv anda – ma küll rõõmustaks ja kasutaks juhust, egas keegi midagi ebaloomulikku oota.

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ometi olemas ju ka võimalus teha kerge meik, miks kohe krohvikiht. S

Minule näiteks valmistab igasugune meik näol suurt ebamugavustunnet ja mõjub nagu krohvikiht – enesetundele just. Sellist asja nagu “kerge meik” pole minu jaoks olemas.
Ärge irisege inimeste kallal, kes ennast meikida ei taha, meikige ise ja tundke rõõmu, et see teile selliseid piinu ei valmista. Pidulik kleit ei pea käima värvimisega komplektis, seda ei nõua ükski etikett.
Ja meigi välistamise ei välista omakorda pidulikku kleiti, kingi ega soengut, nii et palun lõpetage see rumal liialdus, nagu võrduks meikimata jätmine argise välimusega. See, mida te siin neid ogaraid võrdlusi leiutades teete, on sadistlik, psühhoterror.

+14
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.03 20:55; 09.03 20:57; 09.03 20:58; 09.03 21:13; 10.03 07:50; 11.03 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ometi olemas ju ka võimalus teha kerge meik, miks kohe krohvikiht.

Mida see tähendab? Üldiselt ütleb inimene kerge meik ja siis paneb puuderkreemi, puudrit, põsepuna- see juba ongi ju krohvikiht. Ei ole seal midagi kerget enam. Lisaks siis lauvärv, ripsmetušš, kui on heledad kulmud, siis kulmupliiats, huulevärv, võib-olla ka huulepliiats. Trükkidagi juba väsitav seda kerget meiki. Mõni kindlasti teeb lainerijoont ja kasutab veel mõnda toodet. Raske on see naisterahva elukene.

+8
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 20:29; 09.03 21:15; 10.03 05:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks ma peaks mingi ürituse jaoks muutuma kellekski, kes ma pole?

Kas pidulikum riietus ja kerge meik muudab olemuselt kuidagi teiseks või?
Pidulik rõivastus ja hoolitsetud välimus on ka viisakus teiste vastu, umbes samamoodi nagu koristatud tuba külaliste vastuvõtul (ega toa koristamine ka tuba olemuselt teiseks tee!) – aga kui meeldib olla mats, siis muidugi on õige, kui mees kaasa ei võta. Kodus ei sega, aga teistele sellist ka näidata ei taha.

+18
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 21:19; 10.03 01:34; 11.03 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen nõus, et kui kunagi meiki ei kanna, siis ka ainult ripsmedušš ja huuleläige tunduvad enda näos nagu klounigrimm ja pidulik saab välja näha ka ilma selleta

võiks sättida ja pead kindlasti sättima on erinevad – kumba ta ütles?
võibolla oled kunagi endale teinud meigi, mis mehele meeldis, ja ta tahtis et seda kordaksid?

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasel Väga Pidulikul Puhul käisin ma BB kreemi, värvitu huulepulga ja juukselakiga – minu jaoks oli see ikka juba raskekahurvägi.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 20:41; 09.03 21:41; 13.03 21:01; 14.03 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ei viitsi siis ei viitsi ja nii ongi. Ole milline tahad.
Kahju on väike jumestus peole teha või?

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 21:45; 11.03 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa pole teie suhte jooksul kunagi end meikinud? Sel juhul muidugi mehe poolt üllatav soov.

Aga mõtle hoopis niipidi – kui oleksid praegu värskes suhtes, kas siis oleksid ka ilma igasuguse “üleslöömiseta” uue silmarõõmuga pittu läinud?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline mees, kes yhtäkki naiselt meikimist nöuab. Teisalt- ehk on teda sinu meikimatus juba pikemat aega häirinud. Aga mind ilmselt natuke solvaks selline nöue.

Kui inimene ei kasuta meikki, siis köik, mis sinna näole kantakse, on ahistav. Mina teemaalgatajana värviksin vaid huuled (ei pea ju erkpunased olema) ja ehk natuke pösepuna.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahtlane oleks siis tundunud kui raseerida oleks käskinud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 22:51; 09.03 23:53; 18.03 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees kutsus mind ühele oma peole kaasa, mille näol on tegu üsna piduliku üritusega.

Igapäevaselt ma end ei meigi, kuid mees ütles kohe ära, et sinna peole tulles võiks kindlasti end sättida ja meigi endale teha.

Mind see igal juhul solvas, et miks ma peaks mingi ürituse jaoks muutuma kellekski, kes ma pole? Ma ei näe välja nagu mingi kodutu, aga lihtsalt ei viitsi mingiks mimmiks end tuunida.

Kuidas teie suhtuksite sellesse, et ilma meikimata mees teid kaasa ei taha võtta?

Ma arvan, et ta lihtsalt andis teada, et on hästi pidulik üritus. Umbes nagu sina ütleks mehele, et seal võiks frakki kanda, kuigi ta igapäevaselt seda ei tee.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene ei kasuta meikki, siis köik, mis sinna näole kantakse, on ahistav. Mina teemaalgatajana värviksin vaid huuled (ei pea ju erkpunased olema) ja ehk natuke pösepuna.

Minu jaoks üks silmatorkavamaid iluapse üldse, kui on muidu plass ja lage nägu ja siis värvitud huuled. Ükskõik mis tooni, ma ei arvagi, et punane ainuõige oleks. Kui oleks valida vaid üks meigivahend, soovitaksin hoopis ripsmetušši. Või oleneb teemaalgataja näoplaanist, tegelikult annaksid kulmud kõige enam juurde. Aga kui meikida ei oska, siis pigem ainsa vahendina ise ära kulme ka joonistama kuku. Tõmba ripsmed üle, säti juuksed ja kohe värskem olemine. Huulepulk nõuab kas väga head jumet, üliühtlast nahka, noort rebelit kandjat või paraku siiski ka meigipõhja.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks üks silmatorkavamaid iluapse üldse, kui on muidu plass ja lage nägu ja siis värvitud huuled. Ükskõik mis tooni, ma ei arvagi, et punane ainuõige oleks. Kui oleks valida vaid üks meigivahend, soovitaksin hoopis ripsmetušši.

No kui on kena, noor näonahk ja modellilik luustik, siis on ka ainult huulepulk väga kena: https://nordenbladet.ee/wp-content/uploads/Mirtel-Pohla-Lauri-Kulpsoo-Scanpix-890x395_c.jpg
https://g.delfi.ee/images/pix/480×300/zClaopp-GAs/mirtel-poha-toomas-olljum-87415679.jpg
(lihtsalt näitena, eks temal on seal muud meiki veel)

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 23:42; 09.03 23:51; 14.03 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei meigi ennast mitte kunagi, olgu üritus kui pidulik tahes, ka mitte ooperisse ega pulma minnes, ka mitte iseoma pulmas. Seega kui mees sooviks, et ma enne mingit asutusepidu end meigiks, võiks ta seenele sõita. Samas pole minu jaoks absoluutselt üle võimete kanda kõrgeid kontsi, ilusat kleiti ja ka juukseid soengusse panna. Aga meiki ja kunstküüsi või küünelakki ma ei taha ja ei tee ja see on minu õigus. Kui mehele ei sobi, võib ta omale uue naise valida – aga õnneks seni on sobinud, ta mulle väga meeldib. Samas, hoolimata sellest läheks ma enne lahku, kui et hakkaks meikima.

+12
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnel naisel oleks kohe nagu kahju korraks end ilusaks teha. Eks need hapud viinamarjad ole. Turvalisem on olla “uhkusega” selline plass, kui et päriselt üritada sättida, aga ebaõnnestuda ning ikka teistele naistele alla jääda. Eks te ise teate.

+17
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 23:42; 09.03 23:51; 14.03 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei meigi ennast mitte kunagi, olgu üritus kui pidulik tahes, ka mitte ooperisse ega pulma minnes, ka mitte iseoma pulmas. Seega kui mees sooviks, et ma enne mingit asutusepidu end meigiks, võiks ta seenele sõita. Samas pole minu jaoks absoluutselt üle võimete kanda kõrgeid kontsi, ilusat kleiti ja ka juukseid soengusse panna. Aga meiki ja kunstküüsi või küünelakki ma ei taha ja ei tee ja see on minu õigus. Kui mehele ei sobi, võib ta omale uue naise valida – aga õnneks seni on sobinud, ta mulle väga meeldib. Samas, hoolimata sellest läheks ma enne lahku, kui et hakkaks meikima.

Kuidas mõnel saab olla ükskõik sellest, milline ta välja näeb?

+11
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 22:51; 09.03 23:53; 18.03 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnel naisel oleks kohe nagu kahju korraks end ilusaks teha.

Et siis meikimata naine on by default kole? Iga päev elab mees jõletisega koos, aga pidupäevaks palub naist vähe kabedamalt astuda?

Ärge liialdage.

Selline suhtumine on naeruväärne, et loomulik naine nagu ei kõlbakski vaadata, aga vot iga krohvikiht on kohe megailus.

+18
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 00:12; 10.03 20:21; 11.03 20:13; 11.03 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meikimine ei tähenda ju krohvikorda näos. Võib kasutada kerget kreemi ja/ või puudrit, õhkõrn põsepuna, kerge huuleläige. Silmade puhul sõltub, kui tundlikud on silmad ja kas üldse on vaja. Samuti saab panna vähe ja kergelt.
Sättimine tähendab ehk head soengut või lõikust – ei pea olema midagi keerulist, kuid uus soeng annab alati juurde.
Ja rõivastuse osas: jällegi, ei olnud ju juttu mingitest 10 cm kontsadest ja ballikleidist, vaid ikka sellest, et “oleks sätitud”, mis tähendab midagi pidulikumat, mis võib olla väga lihtsa, kuid kandjale sobiva lõikega kostüüm või kleit, teinekord piisab ka jakist. Pidulik ei tähenda tingimata ebamugavat.

Mis solvumisse puutub, siis kui inimene tahab solvuda, siis selleks leiab põhjuse alati.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 21:19; 10.03 01:34; 11.03 08:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )


Esileht Pereelu ja suhted mees ei võta üritusele kaasa, kui pole sättinud