Esileht Pereelu ja suhted mees ei võta üritusele kaasa, kui pole sättinud

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 97 )

Teema: mees ei võta üritusele kaasa, kui pole sättinud

Postitas:

Võib kasutada kerget kreemi ja/ või puudrit, õhkõrn põsepuna, kerge huuleläige.

Sa võid need ilusad omadussõnad sinna ette panna, aga möks on möks ja pulber on pulber.

+9
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 20:29; 09.03 21:15; 10.03 05:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas, hoolimata sellest läheks ma enne lahku, kui et hakkaks meikima.

Teie meelekindlus on imeteldav (kui ainult põhjus nii tühine poleks). Aga kui tegu on modellimaterjaliga, noore ja ilusa näonahaga, siis oled nagunii ilus. Enamik siiski pole ja natuke “krohvi” teeb kenamaks. Minu mees ei peaks sellist asja ütlemagi, et ballile sobiks siiski ka kena meik. Enamasti päris pidulikel üritustel (mida siiski palju ette ei tule, paar korda elu jooksul) kasutan meikari abi, et mitte olla ülekrohvitud ja samas siiski kena, enamasti saan ise hakkama. Aga kui ei oska ja ei meigi ennast, oleks targem siiski lasta meik teha.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 07:24; 11.03 12:01; 11.03 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et teemaalgataja on proua Jälkur. Ta on selline kole poisipeaga mutt.

EI, prouad Jälkurid on kõik meigitud ja arvavad, et meikimatus võrdub kartulikoti seljas kandmisega ja madala elatustasemega. Prouad Jälkurid ei tunnista mitte mingit kõrvalekaldumist oma rumalatest normidest ja arvavad, et kui ühe vastu on juba eksitud – inimene ei meigi – siis sellest tulenevad kohe automaatselt ka muud halvad omadused – inimene ei oska käituda ega riietuda.

Pidulik rõivastus ja hoolitsetud välimus on ka viisakus teiste vastu, umbes samamoodi nagu koristatud tuba külaliste vastuvõtul (ega toa koristamine ka tuba olemuselt teiseks tee!) – aga kui meeldib olla mats, siis muidugi on õige, kui mees kaasa ei võta

See on täiesti tüüpiline proua Jälkuri mõtteavaldus.

Katsuge aru saada. Meigi puudumine ei tähenda piduliku riietuse puudumist ja ei võrdu ebaviisakusega. Ebaviisakas on hoopis peale suruda oma “meigi ennast” kiiksu. Meik ei saa olla kohustuslik ühelgi juhul.

+8
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.03 20:55; 09.03 20:57; 09.03 20:58; 09.03 21:13; 10.03 07:50; 11.03 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgem ausad, on ikka kole küll, kui pidulik üritus ja mõni naine oleks nagu otse pesust tulnud.

Selline mõtteviis on kole.

+8
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 08:09; 10.03 08:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib kasutada kerget kreemi ja/ või puudrit, õhkõrn põsepuna, kerge huuleläige.

Sa võid need ilusad omadussõnad sinna ette panna, aga möks on möks ja pulber on pulber.

Nii see on.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 08:09; 10.03 08:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees kutsus mind ühele oma peole kaasa, mille näol on tegu üsna piduliku üritusega.

Igapäevaselt ma end ei meigi, kuid mees ütles kohe ära, et sinna peole tulles võiks kindlasti end sättida ja meigi endale teha.

Mind see igal juhul solvas, et miks ma peaks mingi ürituse jaoks muutuma kellekski, kes ma pole? Ma ei näe välja nagu mingi kodutu, aga lihtsalt ei viitsi mingiks mimmiks end tuunida.

Kuidas teie suhtuksite sellesse, et ilma meikimata mees teid kaasa ei taha võtta?

Mul kunagi oli üks selline mees, kes sättimist ja meikimist nõudis. Kusjuures ma tegin seda nagunii, aga tagasihoidlikult. Kunstripsmed meeldisid talle veel ka. Ta osutus vägivaldseks ja naisi alandavaks.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 10:01; 11.03 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis meikimata naine on by default kole?

Enamus naisi paraku küll.

+9
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.03 20:47; 10.03 10:02; 11.03 17:55; 11.03 21:14; 11.03 22:15; 12.03 18:41; 13.03 23:29; 14.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees kutsus mind ühele oma peole kaasa, mille näol on tegu üsna piduliku üritusega.

Igapäevaselt ma end ei meigi, kuid mees ütles kohe ära, et sinna peole tulles võiks kindlasti end sättida ja meigi endale teha.

Mind see igal juhul solvas, et miks ma peaks mingi ürituse jaoks muutuma kellekski, kes ma pole? Ma ei näe välja nagu mingi kodutu, aga lihtsalt ei viitsi mingiks mimmiks end tuunida.

Kuidas teie suhtuksite sellesse, et ilma meikimata mees teid kaasa ei taha võtta?

Mees tahtis, et sa ikka arusaaks, et tegmist on piduliku üritusega, kuhu minnakse soenguga, kleidis, korralike kingadega. Mitte, et naine paneb nn pidulikud teksad ja tossud ning arvab, et nii ongi hästi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees kutsus mind ühele oma peole kaasa, mille näol on tegu üsna piduliku üritusega.

Igapäevaselt ma end ei meigi, kuid mees ütles kohe ära, et sinna peole tulles võiks kindlasti end sättida ja meigi endale teha.

Mind see igal juhul solvas, et miks ma peaks mingi ürituse jaoks muutuma kellekski, kes ma pole? Ma ei näe välja nagu mingi kodutu, aga lihtsalt ei viitsi mingiks mimmiks end tuunida.

Kuidas teie suhtuksite sellesse, et ilma meikimata mees teid kaasa ei taha võtta?

see enda tuunimine on austus yrituse korraldaa suhtes

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema on ilmekas näide ühiskondlikust survest.

-No mis siis on, äää, meigi ära ja korras. Muidu ei austa ja publikul veel kole vaadata ka.

Päriselt nii leiategi, et sedasi suhtuda on normaalne? Sundida kedagi ilutööstuse altarile puid juurde lisama, sest muidu on naine tavaline või suisa kole. Ei pea peokorraldajast lugu jne

Päris valus, et sellist survet avaldavad veel peamiselt sookaaslased.

Kui kellelegi meeldib meikida, tore, meigi. Üks eneseväljendus viise endale nägu pähe maalida. Kui seda hästi tehakse, on ka kahtlemata huvitav. Aga see ei peaks olema ühiskondlik norm.

Need siin, kes suhtuvad, et mis siis, kui muidu ei meigi, nüüd meigid, kannavad edasi ka teisi soorollide lõkse suuresti ise seda tähele panemata.

+14
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 00:12; 10.03 20:21; 11.03 20:13; 11.03 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saanud vihjest aru vä?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaselt ma end ei meigi, kuid mees ütles kohe ära, et sinna peole tulles võiks kindlasti end sättida ja meigi endale teha.

Mind see igal juhul solvas, et miks ma peaks mingi ürituse jaoks muutuma kellekski, kes ma pole? Ma ei näe välja nagu mingi kodutu, aga lihtsalt ei viitsi mingiks mimmiks end tuunida.

Ära muretse, kui sa isegi igapäevaselt end ei meigi, siis mingit mimmi sinust üheks õhtuks niikuinii teha ei õnnestu. Lähed täitsa keskmise tädina.

See oli küll hea vastus ja õige????????????????

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleks küll solvunud, kui mees ütleb, et ma võiks ennast meikida. Mul on ripsmetuši allergia ja silmad lähevad punaseks, paiste ja kipitavad meeletult. Mõne väga olulise sündmuse jaoks olen ma ennast piinanud ja siiski meikinud, aga see on tõepoolest piin ja mõne tunni möödudes näen ma välja nagu oleks ma alkohoolik. Kunagi proovisin kunstripsmed panna, aga siis ei saanud ma 3 päeva oma silmi üldse lahti. Ma käin kosmeetikus ripsmeid ja kulme püsivärviga värvimas. Kui mu mehele sellest ei piisaks ja ta arvaks, et ikka vaja siit ja sealt võõbata, siis poleks ta minu mees. Kena riietus ja soeng on pidulikul puhul elementaarne.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleks küll solvunud, kui mees ütleb, et ma võiks ennast meikida. Mul on ripsmetuši allergia ja silmad lähevad punaseks, paiste ja kipitavad meeletult.

Kus on öeldud, et meikimine võrdub kunstripsmed või ripsmetušš või üldse silmade “pähe tegemine”?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 21:19; 10.03 01:34; 11.03 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei tuleks selle peale, et peaks nii ütlema, sest ma pole andu põhjust talle, et peaks seda mulle mainima. Ma meigin end väga vähe. Pikad loomulikud ripsmed ja tumedad kulmud on mul sünnist ja tuššiga teen ripsmed pikemaks ja ongi kõik. Teatrisse siiski meigikreem ja puuder, põsepuna, huulepulk ka ja ma näen juba vannitoats välja astudes, kuidas abikaasal läheb selg sirgu ja nägu naerule. Et mehele meeldib ilus sätitud naine ja miks ma peaks talle seda uhkustunnet keelama? Ma 4o, ei ole enam värske prink ladvaõun.
Et on kahju jah, kui mees peab ütlema, et naine säti ennast palun. Ta lihtsalt tahab Sul ka selga sirgu ajada -oma ilusa naise kõrval, mis muud.
Mul on üks austaja, kelle naine end ei säti ja ta ei suuda vahest vastu panna, et öelda, et sa oled ikka ilus naine, daam – no tänad, mis sa ikka vastad aga on see siis vajalik, et abielumees näeb teiste naiste ilu, sest oma naine ei viisti???
Nii et teemaajagata, säti end, see on pisiasi aga su mehele oluline ja tema pärast võiskid siiski pingutada.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan samuti, et mees ei öelnud seda sinu solvamiseks ega maha tegemiseks. Tahab lihtsalt näidata, et tal on ilus naiselik naine, kelle kõrval on uhke sirge seljaga käia. Võime ju igaüks uskuda, et loomulik ilu on hüper-super, aga kui teised naised on meigitud ja sina ei ole, siis oled sa üks mõttetu “keskmine tädi” tõepoolest.
See on niiiiiiiiiiiiiiii väike asi ette võtta ja ära teha, täiesti ilma saagi käima tõmbamata.
Küllap võttis mees pikka aega oma julgust kokku, et seda sulle öelda. Järelikult on see talle tähtis.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees kutsus mind ühele oma peole kaasa, mille näol on tegu üsna piduliku üritusega.

Igapäevaselt ma end ei meigi, kuid mees ütles kohe ära, et sinna peole tulles võiks kindlasti end sättida ja meigi endale teha.

Mind see igal juhul solvas, et miks ma peaks mingi ürituse jaoks muutuma kellekski, kes ma pole? Ma ei näe välja nagu mingi kodutu, aga lihtsalt ei viitsi mingiks mimmiks end tuunida.

Kuidas teie suhtuksite sellesse, et ilma meikimata mees teid kaasa ei taha võtta?

Mul kunagi oli üks selline mees, kes sättimist ja meikimist nõudis. Kusjuures ma tegin seda nagunii, aga tagasihoidlikult. Kunstripsmed meeldisid talle veel ka. Ta osutus vägivaldseks ja naisi alandavaks.

Te ei usu jah, aga see oli üks viis naise kontrollimiseks. Mees tahab mingit asja enda kõrvale eputamiseks, kompleksides mees. Mingi alaväärsuse tekitamine naises, et sa pole muidu piisavalt ilus.
Praegust meest veensin tükk aega, et kreemid ja näohooldus hoiavad nahka kaunina. Talle ei meeldi ka liigne meik, nt huulepulk ja kunstripsmed on lausa võikad. Ta ütleb, et olen loomulikult ilus. Kui meigin, siis nii, et see oleks loomulik. Mina proovisin ka kunagi kunstripsmeid, aga see oli õudne silmade rikkumine, raha raiskamine.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 10:01; 11.03 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kunagi oli üks selline mees, kes sättimist ja meikimist nõudis. Kusjuures ma tegin seda nagunii, aga tagasihoidlikult. Kunstripsmed meeldisid talle veel ka. Ta osutus vägivaldseks ja naisi alandavaks.

Te ei usu jah, aga see oli üks viis naise kontrollimiseks. Mees tahab mingit asja enda kõrvale eputamiseks, kompleksides mees. Mingi alaväärsuse tekitamine naises, et sa pole muidu piisavalt ilus.

Miinused olid pigem ikka selle eest, et selline näide ei päde kuidagi antud olukorras. On kontrollfriik-vägivaldne, kes käseb meikida ja käseb/keelab teatud riideid kanda, ja on teemaalgatuse mees, kes korraks, üks kord üle aastate piiksatab korraks, et see on pidulik üritus ja võiks ennast lille lüüa. Naine tegelikult peaks ka ise aru saama, et õhtukleit jms eeldab teatud elegantsust. Eriti kui naine igapäevaelus on mingi teksa-tossu-seljakoti-jope stiili kinni jäänud ja juukseid värvib ise jne, tavaline asi (ei olnud solvamiseks mõeldud kirjeldus, ma ise olen samasugune). Kui ei taha, ära meigi, seda ei saa ju vägivaldselt sundida. Aga meest selle eest risti lüüa on ka nõme, et ta soovi avaldas, et naine ennast kaunistaks rohkem kui tavaliselt. Hästitehtud meik ei muuda kedagi “kellekski teiseks” (see on siis liialeläinud meik), vaid teeb ilusamaks selle, mis sinus on ilus. Ja milleks pidulikel üritustel naised käivad soenguga ja meigiga ja meeste käevangus? Kõik ikka eputamiseks! 😀
Ja minu mees ka kunagi rääkis, et lihtsalt hea on oma ilusa, hästi lõhnava ja ihaldusväärse naise üle uhke olla. Nimetage seda eputamiseks, kui soovite, aga nii see on.
Niiet rahune nüüd maha, tee ennast ilusaks nii nagu ise arvad küllalt olevat ja mine mehega peole.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 07:24; 11.03 12:01; 11.03 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei taha, ära meigi, seda ei saa ju vägivaldselt sundida. Aga meest selle eest risti lüüa on ka nõme,

Tead mis on nõme? See, kuidas te, ajupesu saanud kosmeetikahullud, siin ise risti lööte neid, kes ei meigi ja ei taha meikida.
Ma olen näiteks heas füüsilises vormis, nähes mõnda paksu üleslöödud, meigitud ja toredates riietes naist mõtlen ma alati, miks ta endast nii vähe lugu peab. Miks ta ei hoia ennast vormis. Miks ta oma oskuslikult jumestatud huulte vahelt järjekordse kaloripommi sisse ajab. Miks inimene teeb endale midagi sellist?
Aga ma annan endale aru, et see on tema keha ja tema valikud ja ma ei lähe teda risti lööma ega isegi mitte nõudma rasvunutele kõrgemat sotsiaalmaksu, ehkki ma tean, et statistliselt on see ülisuur terviserisk.

Mina hoolitsen enda eest sel viisil, et ma hoian ennast vormis ja olen terve. Ja kuna absoluutselt igasugune meik tekitab minus väga ebamugava tunde, ma olen proovinud, mõnede tootjate vahendid ka otsese nahaärrituse, siis ma EI TEKITA ENDALE STRESSI sellega, et ma seda tunnet muudkui taaslooksin ja ma leian, et mul on absoluutne õigus selline valik teha.

+6
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.03 20:55; 09.03 20:57; 09.03 20:58; 09.03 21:13; 10.03 07:50; 11.03 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kuidas te, ajupesu saanud kosmeetikahullud, siin ise risti lööte neid, kes ei meigi ja ei taha meikida.

Selle sa mõtlesid oma peas nüüd küll ise välja ja üldse, kas sa liiga hüsteeriliseks ei lähe kellegi teise teemas, libateemas veel pealegi? Sul on mingi suurem probleem iseendaga?

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 07:24; 11.03 12:01; 11.03 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema on ilmekas näide ühiskondlikust survest.

-No mis siis on, äää, meigi ära ja korras. Muidu ei austa ja publikul veel kole vaadata ka.

Päriselt nii leiategi, et sedasi suhtuda on normaalne? Sundida kedagi ilutööstuse altarile puid juurde lisama, sest muidu on naine tavaline või suisa kole. Ei pea peokorraldajast lugu jne

Päris valus, et sellist survet avaldavad veel peamiselt sookaaslased.

Kui kellelegi meeldib meikida, tore, meigi. Üks eneseväljendus viise endale nägu pähe maalida. Kui seda hästi tehakse, on ka kahtlemata huvitav. Aga see ei peaks olema ühiskondlik norm.

Need siin, kes suhtuvad, et mis siis, kui muidu ei meigi, nüüd meigid, kannavad edasi ka teisi soorollide lõkse suuresti ise seda tähele panemata.

Oh, wow, mis hull draama nüüd sellest, et äkki tõmbaks veidi jumet näkku? Kas sa kammimisse ja pesemisse suhtud sama valuliselt?

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.03 20:47; 10.03 10:02; 11.03 17:55; 11.03 21:14; 11.03 22:15; 12.03 18:41; 13.03 23:29; 14.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult mees tahab enda kõrvale naist, keda on uhke kõigile tutvustada oma naisena. Ja fakt on see, et korralikult tehtud meik kaunistab naist. Meik ei pea olema selline, et karjub lausa silma. Ja pidulikuks ürituseks endale kena meik ja soeng lasta teha ei muuda kedagi teiseks inimeseks, vähemalt minu meelest.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, wow, mis hull draama nüüd sellest, et äkki tõmbaks veidi jumet näkku? Kas sa kammimisse ja pesemisse suhtud sama valuliselt?

Ei ole draama, aga lihtsalt tekib hämmastus, et kuidas sa aru ei saa, et sa ei pea oma maailmavaadet teistele peale suruma. Ja kes ei meigi, on kohe nagu pesemata koll. Vaata ise, mis kuradi paralleele sa vead?

Oled ja kosmeetikatööstuse ajupestud loll. Sorry. No offense.

Kui kergem sellest hakkab, pressi miinust.

Ps, mina sulle miinust ei pannud.

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 00:12; 10.03 20:21; 11.03 20:13; 11.03 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, wow, mis hull draama nüüd sellest, et äkki tõmbaks veidi jumet näkku? Kas sa kammimisse ja pesemisse suhtud sama valuliselt?

Ei ole draama, aga lihtsalt tekib hämmastus, et kuidas sa aru ei saa, et sa ei pea oma maailmavaadet teistele peale suruma. Ja kes ei meigi, on kohe nagu pesemata koll. Vaata ise, mis kuradi paralleele sa vead?

Oled ja kosmeetikatööstuse ajupestud loll. Sorry. No offense.

Kui kergem sellest hakkab, pressi miinust.

Ps, mina sulle miinust ei pannud.

See sõna kirjutatakse nii: offenCe
Miks sa kammimise kohta midagi ei vasta? See ju ei ole hügieen vaid samasugune vaikiv kokkulepe, et oma karvad ikka hoitakse reas. Mingid juuksuritööstuse ajupestud lollid ainult kammivad? Ajupesemata ökotädid mitte? Kust see ajupestuse piir läheb täpsemalt, äkki valgustad?

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.03 20:47; 10.03 10:02; 11.03 17:55; 11.03 21:14; 11.03 22:15; 12.03 18:41; 13.03 23:29; 14.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ju ei ole hügieen vaid samasugune vaikiv kokkulepe

Mine parem meigi ennast. Mis sa tõmbled siin. Mine ole ilus.

No offense on täiesti korrektne.
https://www.dictionary.com/browse/no-offense

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 00:12; 10.03 20:21; 11.03 20:13; 11.03 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike näide.
https://i.redd.it/ofst18ijejo01.jpg

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 21:45; 11.03 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ju ei ole hügieen vaid samasugune vaikiv kokkulepe

Mine parem meigi ennast. Mis sa tõmbled siin. Mine ole ilus.

No offense on täiesti korrektne.

https://www.dictionary.com/browse/no-offense

Täiesti korrektne, kui sa oled USA-s (kus ega kust sa paraku ei ole).
Kas kammimise kohta ei olegi midagi öelda, tarkpea? Äkki kopid mingi lõigu ameerika inglise keeles, kuidas kammida ei olegi vaja?

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.03 20:47; 10.03 10:02; 11.03 17:55; 11.03 21:14; 11.03 22:15; 12.03 18:41; 13.03 23:29; 14.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lähen kohe praegu tööle ja meikisin ennast äsja. Kasutasin 10 erinevat jumestuskosmeetika toodet + selle alla päevakreem. Ehteid kannan ka ja juuksed on värskelt värvitud. Juustesse panin lokivedelikku ka.
Lõpuks uksel enne väljumist lasen parfüümi ka endale peale (kuklasse).
Nii et minestage, naturalistid.
PS Ei tööta teles, laval ega prostituudina.
PPS Lisan – küüned on lakitud. Ühtegi pikendust-paksendust-suurendust- täitmist-katmist-geelitamist ei ole mitte kunagi tehtud.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 06:53; 14.03 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees ütleb, et olen meikimata ilusam kui enamus naisi meigiga ja ohib, et ma selle asja peale üldse aega kulutan. Ütleb, et ainult koledad naised võiksid end meikida.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.03 07:47; 13.03 14:14; 15.03 09:25; 16.03 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, minu puhul oli üldse mehega suhtesse astumise ja pere loomise eeltingimuseks see, et ma ei peaks ennast meikima. Mõtlesin, et kui leian sellise mehe, kes ei eelda meikimist – siis loon pere, kui sellist meest ei leia – ju siis elan üksi. Leidsin.

Sest mulle ei ei meeldi meikimine. Ei ole juba väikesest tüdrukust saati meeldinud ega ole meeldima hakanudki. Mul leidub kodus vaid püsiripsmevärv. Sest see (lisaks juuksevärvile) on üks väheseid ilutooteid, mida olen nõus kasutama, st. mis mind enda peal ei häiri. Lisaks on üks mineraalpuuder, mida vahel kasutan. Pidulikel üritustel panen ikka midagi viisakamat selga. Aga näo poolest eelistan ka pidulikel üritusel olla “oma näoga” ehk siis mitte eriti meigitud. Panen vaid puudrit, et nägu ei läigiks ja korrektsem oleks. Mul on madalad pidulikud kingad, sest kõrge kontsaga kingi ma ei kanna ega ka osta endale ühtegi paari.

Õnneks pole mees kunagi minult midagi nõudnud. Ma tõesti ei taluks sellise mehega suhtes olemist, kes nõuaks minult meikimist-sättimist – see ajaks mu meeleheitele. Sest nagu öeldud, ma ise ei fänna meikimist üldse.

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 09:30; 13.03 08:06; 13.03 08:31; 13.03 11:02; 13.03 13:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 97 )


Esileht Pereelu ja suhted mees ei võta üritusele kaasa, kui pole sättinud