Esileht Pereelu ja suhted mees ei võta üritusele kaasa, kui pole sättinud

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 97 )

Teema: mees ei võta üritusele kaasa, kui pole sättinud

Postitas:

Mul leidub kodus vaid püsiripsmevärv. Sest see (lisaks juuksevärvile) on üks väheseid ilutooteid, mida olen nõus kasutama

Selliseid naisi on tänavatel karjade kaupa – pead mingit kolmanda planeedi tooni võõbatud, nägu plass ja hall (loe: eriti kole kontrast) . Parem jätke need juuksed ka oma loomulikku värvi, näete vähem koledad välja.

+8
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.03 20:47; 10.03 10:02; 11.03 17:55; 11.03 21:14; 11.03 22:15; 12.03 18:41; 13.03 23:29; 14.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul leidub kodus vaid püsiripsmevärv. Sest see (lisaks juuksevärvile) on üks väheseid ilutooteid, mida olen nõus kasutama

Selliseid naisi on tänavatel karjade kaupa – pead mingit kolmanda planeedi tooni võõbatud, nägu plass ja hall (loe: eriti kole kontrast) . Parem jätke need juuksed ka oma loomulikku värvi, näete vähem koledad välja.

A mis see sinu asi on? Sa peaks ju õnnelik olema, saad ise oma peale maalitud ilus rohkem silma paista? Või päris tõsimeeli arvad, et võõrad naised elavad sinule meeldimise nimel?

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.03 21:24; 13.03 00:27; 13.03 20:39; 14.03 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis naised ohivad kui nende kaasad vaatavad peol teisi naisi kes on võtnud kätte ja löönud lille ennast 😀

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 23:05; 12.03 23:10; 12.03 23:14; 13.03 11:49; 13.03 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin on koos maa Maalid ja Pilled kes ei jaksa, ei taha ja ei viitsi enda välimusele rõhku panna isegi pidulikel sündmustel? ☺️

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 23:05; 12.03 23:10; 12.03 23:14; 13.03 11:49; 13.03 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgem ausad, on ikka kole küll, kui pidulik üritus ja mõni naine oleks nagu otse pesust tulnud.

Selline mõtteviis on kole.

Ma ei taha parem teada millisena sina näed välja pidulikel sündmustel 😀

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 23:05; 12.03 23:10; 12.03 23:14; 13.03 11:49; 13.03 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin on koos maa Maalid ja Pilled kes ei jaksa, ei taha ja ei viitsi enda välimusele rõhku panna isegi pidulikel sündmustel? ☺️

Asi pole ju oma välimusele rõhu panemises, asi on mehe käskudele allumises, kui nende täitmine endale täiesti vastukarva on. Mitu korda on inimesed öelnud, et pidulikke riideid, kingi ja soenguid kantakse hea meelega, aga ikka jahub keegi midagi hoolitsemata välimusest ????

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.03 21:24; 13.03 00:27; 13.03 20:39; 14.03 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teemaalgataja nii väikse asja pärast on valmis lausa maha jätma, siis tundub küll ikka “tore” inimene olevat.

Vanasti lasti pesemata ringi, nii, et kes soovib ärge peske, kui nii tunnete. Pealesunnitud värk. Kõik on nii hirmus pealesunnitud. Paljud mehed vinguvad samamoodi kui teemaalgataja, kui ülikonnaga üritus. Küll ikka on ebamugav.

Teles pannakse kõigile puuder näkku, sest muidu oled pildil lapiline ja punase ninaga.

Aga noh, praegu vist üritust ei toimugi. Ongi lahendus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud teema näitab, et ehkki mõni naine armastab kuulutada “Mina meeldin enda mehele just sellisena nagu ma olen, st meikimata, soenguta ja 10 aastat vanas villases mantlis”, siis alati päris nii see siiski ei ole.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 07:54; 13.03 08:49; 15.03 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haa, mina võiks siis vastu öelda, et küll mõnda naist ikka vihastab ja paneb teravalt ütlema tõsiasi, et mõni teine naine elab mõnusalt ilma meikimata…

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 09:30; 13.03 08:06; 13.03 08:31; 13.03 11:02; 13.03 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul leidub kodus vaid püsiripsmevärv. Sest see (lisaks juuksevärvile) on üks väheseid ilutooteid, mida olen nõus kasutama

Selliseid naisi on tänavatel karjade kaupa – pead mingit kolmanda planeedi tooni võõbatud, nägu plass ja hall (loe: eriti kole kontrast) . Parem jätke need juuksed ka oma loomulikku värvi, näete vähem koledad välja.

A mis see sinu asi on? Sa peaks ju õnnelik olema, saad ise oma peale maalitud ilus rohkem silma paista? Või päris tõsimeeli arvad, et võõrad naised elavad sinule meeldimise nimel?

Esimese käo rahustuseks võin öelda, et mul pole kolmanda planeedi tooni võõbatud pead. Ma tean ka ise, et pea kolmanda planeedi tooni võõbatud juuksed eeldaks pidevat ja põhjalikku meikimist, et imelikku kontrasti ei tekiks.

Aga teise käo kommentaariga olen nõus ehk siis teistele naistele meeldimise nimel ma tõesti ei ela. Ma tean küll, et naissool käivad mingid võimumängud välimuse ja sättimise ümber. Et sageli naiskollektiivides ongi naised kõige sätitumad – kuna tuntakse, et teised naised jälgivad ning mittesätitul võidakse mingite vihjetega, et sa oled allapoole arvestust naine, kuna sa pole atraktiivne, elu ebamugavaks ka teha. Aga ma ise pole väga tahtnud neis mängudes osaleda ja seni olen hakkama saanud.

Seda tean ka, et meik ja mood võib olla looming ja eneseväljendus. Aga ju ma siis ise ei tunne vajadust ka selle järele – ja nii ma siis elangi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 09:30; 13.03 08:06; 13.03 08:31; 13.03 11:02; 13.03 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haa, mina võiks siis vastu öelda, et küll mõnda naist ikka vihastab ja paneb teravalt ütlema tõsiasi, et mõni teine naine elab mõnusalt ilma meikimata…

Sina võid end tõesti ilma meikimata mõnusalt tunda, ei vaidle vastu. Aga paraku on nii, et su mehe pilk jääb aeg-ajalt peale sinu ka mõne teise naise peale, kel kerge meik peal ja tahes-tahtmata tekib tal võrdlusmoment.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 07:54; 13.03 08:49; 15.03 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haa, mina võiks siis vastu öelda, et küll mõnda naist ikka vihastab ja paneb teravalt ütlema tõsiasi, et mõni teine naine elab mõnusalt ilma meikimata…

Sina võid end tõesti ilma meikimata mõnusalt tunda, ei vaidle vastu. Aga paraku on nii, et su mehe pilk jääb aeg-ajalt peale sinu ka mõne teise naise peale, kel kerge meik peal ja tahes-tahtmata tekib tal võrdlusmoment.

Võimalik, aga mis ma siis pean tegema? Võistlema kõigi maailma naistega või? Ei taha, ei viitsi – elada tahaks nagu (olen püüdnud oma elukeses nii hästi sisse seada, kui saan), mitte oma aega-energiat võõraste naistega võistlemisele kulutada.

Teemaalgataja ka ilmselt ei taha. Saan temast täitsa aru. Sellepärast vastasingi teemale.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 09:30; 13.03 08:06; 13.03 08:31; 13.03 11:02; 13.03 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski mees ei tahaks välja minna mingi ludri naisega. Arvesta, et sa siiski oled mehe visiitkaart. Kui sinule ei sobi, siis ei sobi. Aga sel juhul arvesta, et ei pruugi sobida ka mehele ja küll sind mõne noorma aastakäigu vastu välja vahetatakse.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin on koos maa Maalid ja Pilled kes ei jaksa, ei taha ja ei viitsi enda välimusele rõhku panna isegi pidulikel sündmustel? ☺️

Asi pole ju oma välimusele rõhu panemises, asi on mehe käskudele allumises, kui nende täitmine endale täiesti vastukarva on. Mitu korda on inimesed öelnud, et pidulikke riideid, kingi ja soenguid kantakse hea meelega, aga ikka jahub keegi midagi hoolitsemata välimusest ????

Siin oli ka meigist juttu. Ma ei saa aru miks üks mees peaks naisele ütlema et pane meik peale kui üritusele lähme koos. Loogish et naine teeb ennast ilusaks siis ja teeb ka omale vastava meigi. Järelikult tema meest häirib see kuna ka eelmistel pilulikel sündmustel ei ole naine piisavalt rõhku pannud oma välimusele ja mehe meelest pole see kuidagi okei. Jah sa ei pea alluma igale mehe kommetaarile kuid kui selline kommetaar juba mehe suust tuleb siis ma arvan küll et äkki oleks vaja pisut rohkem vaeva näha oma välimuse pärast. No eks naised on erinevad aga isiklikult ei pea hukka antud postitaja elukaaslast 🙂

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 23:05; 12.03 23:10; 12.03 23:14; 13.03 11:49; 13.03 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski mees ei tahaks välja minna mingi ludri naisega. Arvesta, et sa siiski oled mehe visiitkaart. Kui sinule ei sobi, siis ei sobi. Aga sel juhul arvesta, et ei pruugi sobida ka mehele ja küll sind mõne noorma aastakäigu vastu välja vahetatakse.

Karm aga tõsi! 🙂

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 23:05; 12.03 23:10; 12.03 23:14; 13.03 11:49; 13.03 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski mees ei tahaks välja minna mingi ludri naisega. Arvesta, et sa siiski oled mehe visiitkaart. Kui sinule ei sobi, siis ei sobi. Aga sel juhul arvesta, et ei pruugi sobida ka mehele ja küll sind mõne noorma aastakäigu vastu välja vahetatakse.

Karm aga tõsi! ????

No vähemalt ma ei pea siis nutma, et mina ju olin meeldimises nii püüdlik, et salgasin iseenda maha ja muutusin kellekski teiseks, aga näe, ikkagi valiti noor – sest ta on noor. See oleks ju veel hullem variant.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 09:30; 13.03 08:06; 13.03 08:31; 13.03 11:02; 13.03 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud teema näitab, et ehkki mõni naine armastab kuulutada “Mina meeldin enda mehele just sellisena nagu ma olen, st meikimata, soenguta ja 10 aastat vanas villases mantlis”, siis alati päris nii see siiski ei ole.

No meil on vastupidi. Mina meigin ja olen igati vinks-vonks, aga mees ütleb, et see on mõttetu ja et ilma selleta on ka suurepärane.

Tegelikult võib ka olla just vastupidi. Naine arvab, et kõva meigi ja tuunimisega säilitab enda atraktiivsust mehe jaoks, sellest kõigest ei pruugi aga mingit tolku olla. Ja siis see tuunitud ńaine imestabki, kuidas naturaalsel ja tema silma jaoks kossakal naisel meeste tähelepanust puudust ei tule.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.03 07:47; 13.03 14:14; 15.03 09:25; 16.03 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehi on ju erinevaid, erinevate eelistustuste, eluviisi, soovide, kirgedega. Perekoolist mulje nagu maailmas oleks uksainus mees-kindlate tunnustega ja miljoneid eripalgelisi naisi. Paljudele meeldivad ilusaks tehtud meigitud. Aga on ka neid pisut pedantseid mehi, kelle jaoks meik on rapane ja ebameeldiv ollus, keda erutab puhtus.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina võid end tõesti ilma meikimata mõnusalt tunda, ei vaidle vastu. Aga paraku on nii, et su mehe pilk jääb aeg-ajalt peale sinu ka mõne teise naise peale, kel kerge meik peal ja tahes-tahtmata tekib tal võrdlusmoment.

Sa ei arva ju ometi päriselt, et meigitud naiste mehed oma naisest kaugemale ei näe? See on juba sama hea väide, kui üks kägu kunagi teatas, et mehed petvat oma naisi sellepärast, et nood parkasid kannavad ja mitte villaseid mantleid.

Loodetavasti ükski siinne meigiülistaja ei kujuta endale ette, et ta meigib end ainult iseendale meeldimise pärast, nagu millegipärast tihti väitma kiputakse…

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.03 21:24; 13.03 00:27; 13.03 20:39; 14.03 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haa, mina võiks siis vastu öelda, et küll mõnda naist ikka vihastab ja paneb teravalt ütlema tõsiasi, et mõni teine naine elab mõnusalt ilma meikimata…

Sina võid end tõesti ilma meikimata mõnusalt tunda, ei vaidle vastu. Aga paraku on nii, et su mehe pilk jääb aeg-ajalt peale sinu ka mõne teise naise peale, kel kerge meik peal ja tahes-tahtmata tekib tal võrdlusmoment.

Kuule, mõtle nüüd natuke loogiliselt ka. Kui naine pole tõesti kunagi meikinud, isegi mitte sellesama mehe niiöelda püüdmisperioodil, siis oli mehel see võrdlusmoment olemas juba siis, kui ta selle naise valis. Ja näed, valis selle täielikult meikimata naise, mitte kellegi, kel on kerge meik peal, eksole? Ilmselt olid seal taga siiski mingid mehepoolsed eelistused ka.
Mu oma kogemus on, et ma olen ka see, kes iial ei meigi, no ja kui mul siis üks kord kahekümne abieluaasta jooksul tekkis tahtmine varbaküüned punaseks lakkida, tõmbas mees nina kirtsu, et mismõttes, nagu mingi prostituut. Ehk et mina sain endale tõepoolest sellise mehe, kes siis, kui ma jalakarvad suveks maha ajan, ütleb, et ta saab minust aru, aga tema poolest küll pole vaja.

Ehk et trikk ongi selles, et ole alati selline, nagu ise tahad olla, ja saad sellise mehe, kellele meeldid sa sellisena, nagu sa ise tahadki olla! 🙂

Õnneks pole mees kunagi minult midagi nõudnud. Ma tõesti ei taluks sellise mehega suhtes olemist, kes nõuaks minult meikimist-sättimist – see ajaks mu meeleheitele. Sest nagu öeldud, ma ise ei fänna meikimist üldse.

Õnnega pole siin midagi pistmist – mehed, kes nõuavad naiselt meikimist-sättimist, omal ajal sinu poole teist korda ei vaadanudki.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 20:41; 09.03 21:41; 13.03 21:01; 14.03 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese käo rahustuseks võin öelda, et mul pole kolmanda planeedi tooni võõbatud pead. Ma tean ka ise, et pea kolmanda planeedi tooni võõbatud juuksed eeldaks pidevat ja põhjalikku meikimist, et imelikku kontrasti ei tekiks.

Aga teise käo kommentaariga olen nõus ehk siis teistele naistele meeldimise nimel ma tõesti ei ela.

Meeldimise? 😀 Naised, kelle välimuse kohta ma saan öelda, et see mulle meeldib, võin ma ilmselt ühe käe sõrmedel üles lugeda. Selline naine peab ikka ilus ja inspireeriv olema. Mingi hall hiir natuke meiki näkku tõmmanuna ei jää lihtsalt negatiivselt silma.
Kui ta on aga otsustanud oma pea mingil põhjusel ISE lillaks värvida, jättes samal ajal näo selliseks nagu jumal selle lõi, siis ma tunnen talle lihtsalt kaasa. Seda eriti, kui ta on üle 40.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.03 20:47; 10.03 10:02; 11.03 17:55; 11.03 21:14; 11.03 22:15; 12.03 18:41; 13.03 23:29; 14.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, kelle välimuse kohta ma saan öelda, et see mulle meeldib, võin ma ilmselt ühe käe sõrmedel üles lugeda. Selline naine peab ikka ilus ja inspireeriv olema. Mingi hall hiir natuke meiki näkku tõmmanuna ei jää lihtsalt negatiivselt silma.

Kui ta on aga otsustanud oma pea mingil põhjusel ISE lillaks värvida, jättes samal ajal näo selliseks nagu jumal selle lõi, siis ma tunnen talle lihtsalt kaasa. Seda eriti, kui ta on üle 40.

Ma vist ei hakkagi aru saama, miks osad inimesed endale ette kujutavad, et neil on mingi õigus teiste välimuse kohta üldse mingit arvamust omada. Lausa kaasa tunda? Sinu meeldimised ja mittemeeldimised on puhtalt sinu enda probleem, kelleks sa ennast pead, et arvad, et need kedagi huvitama peaks?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.03 21:24; 13.03 00:27; 13.03 20:39; 14.03 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist ei hakkagi aru saama, miks osad inimesed endale ette kujutavad, et neil on mingi õigus teiste välimuse kohta üldse mingit arvamust omada. Lausa kaasa tunda? Sinu meeldimised ja mittemeeldimised on puhtalt sinu enda probleem, kelleks sa ennast pead, et arvad, et need kedagi huvitama peaks?

Inimestel on kõige kohta õigus arvamust omada. Nii ei saagi elada, et näed ja tajud asju enda ümber ja ei oma mitte mingit arvamust. Vbl mingi tugeva vaimse alaarenguga indiviid saab nii elada, aga normintellektiga inimese aju paratamatult omab arvamusi.
Muidugi ei pea need teiste inimeste arvamused sind huvitama, aga see on teine teema.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 06:53; 14.03 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist ei hakkagi aru saama, miks osad inimesed endale ette kujutavad, et neil on mingi õigus teiste välimuse kohta üldse mingit arvamust omada. Lausa kaasa tunda? Sinu meeldimised ja mittemeeldimised on puhtalt sinu enda probleem, kelleks sa ennast pead, et arvad, et need kedagi huvitama peaks?

Uudis: sul on ka õigus asjade kohta arvamust omada. See, kas see kedagi huvitab või mitte, ei puutu asjasse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.03 20:47; 10.03 10:02; 11.03 17:55; 11.03 21:14; 11.03 22:15; 12.03 18:41; 13.03 23:29; 14.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega meid siin ju tegelikult ei huvita, kes ja kas kuskil meiki kannab. Ka üritustel teisi külalisi ei huvita teiste inimeste meik karvavõrdki. Ei meie siin ega mingi ühiskond ei suru seda meikimist peale. Ainus, kes on ju sooviavaldusega välja tulnud, on teemaalgataja mees.

Minu jaoks võrduks selline palve samaga, kui mees palub õhtul teleka ees, et kas ma teeksin talle tassi teed valmis. Kui on hea mees ja suhtes mingeid alalhõõguvaid tülisid ei ole, siis muidugi teeksin rõõmuga kallile mehele. Isegi kui ma tegelikult väga ei viitsi ja mõnusam oleks teki alla kerra jääda. Aga kui enam ei huvita, kas see mees on majas või ei ole, ta tundub rohkem närakana kui kalli armastatuna, siis muidugi võiks käima tõmmata hea sae: “Ah, et pead mind mingiks kodumasinaks, kas sa arvad, et mul muud teha pole, kui sind teenindada, kas siis ühiskondlik ootus naistele on ainult köögis orjata!”

Et nagu üks asi on, kui me räägime naise positsioonist ühiskondlikult ja üldiselt. Selles plaanis muidugi peab naistel olema täielik individuaalsus ilma kuidagi neid objektistamata. Aga kui räägime üksiku paarisuhte plaanis, siis on mõlemal osapoolel (nb! oma vabast tahtest tulenevalt) teatud pakkumised ja soovid oma kaaslasele. Inimesed ikka tahavad paarisuhtes oma kaaslasele meelehead valmistada. Siis kui suhe on hea ja saad ise ka samal määral headust vastu. Kui täidad oma kallima soovi ja näed, kuidas paned tal silma särama, siis see on ka iseendale hea tunne. Ja räägime siin ainult süütutest väikestest soovidest nagu meikimine üheks erandlikuks õhtuks või tassi tee keetmine. Normaalses suhtes selliseid kaaslase väikseid palveid arvestatakse. Väike palve saab muutuda alandavaks siis, kui see muutub korduvaks, kui see tundub pealesunnitud või kui suhtes on muid probleeme, mis teevad suhtlemise mürgiseks.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 23:42; 09.03 23:51; 14.03 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks võrduks selline palve samaga, kui mees palub õhtul teleka ees, et kas ma teeksin talle tassi teed valmis. Kui on hea mees ja suhtes mingeid alalhõõguvaid tülisid ei ole, siis muidugi teeksin rõõmuga kallile mehele. Isegi kui ma tegelikult väga ei viitsi ja mõnusam oleks teki alla kerra jääda.

Naine on teki all keras ja mees palub tal teed tegema minna? No selleks peab mees tõesti kas väga isekas või väga haige olema.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 20:41; 09.03 21:41; 13.03 21:01; 14.03 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina võid end tõesti ilma meikimata mõnusalt tunda, ei vaidle vastu. Aga paraku on nii, et su mehe pilk jääb aeg-ajalt peale sinu ka mõne teise naise peale, kel kerge meik peal ja tahes-tahtmata tekib tal võrdlusmoment.

Sinu mehe pilk jääb samamoodi. Arvad, et enda meikimine hoiab seda ära? Naiivitar.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.03 07:47; 13.03 14:14; 15.03 09:25; 16.03 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina võid end tõesti ilma meikimata mõnusalt tunda, ei vaidle vastu. Aga paraku on nii, et su mehe pilk jääb aeg-ajalt peale sinu ka mõne teise naise peale, kel kerge meik peal ja tahes-tahtmata tekib tal võrdlusmoment.

Sinu mehe pilk jääb samamoodi. Arvad, et enda meikimine hoiab seda ära? Naiivitar.

Ei, meikimine ei hoia seda ära ja seda pole ma oma kommentaaris ka väitnud.

Aga tundub, et teemaalgataja mees saab sellest vahest väga hästi aru ja oma naise naturaalset ilu nii väga ei hinda. Vastasel juhul poleks ta soovitanud naisel end välja minnes lille lüüa.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 07:54; 13.03 08:49; 15.03 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga võiks ju meikida. Mina ka igapäevaselt ei meigi, aga pidulikule üritusele läheks kindlasti meigiga, see on elementaarne. Pealegi olen ma meigiga palju ilusam, endal on ka parem ja enesekindlam tunne. Ei pane krohvikihti peale, tavaliselt meigin vaid silmi, aga erinevus on tohutu. See on sarnane loogika, kui mõni mees tuleks siia teemat tegema, kuidas ta igapäevaselt käib dressides ja naine sunnib teatrisse minnes ülikonda kandma.
Solvuda pole mõtet, mees armastab sind sellisena nagu sa oled, vastasel juhul sunniks sind meikima ja sättima igapäevaselt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen siin et mis võis mehel sellist palvet esitama ajada. Näiteks minu mees mitte kunagi sellist palvet ei esitaks. Miks? Seda selle tõttu et tõesti alati proovin dress codist kinni pidada ja kindlasti on pidulik välimus üks tervik, ja seda just mingeid “sättimise standardeid” silmas pidades. Mul tekib kahtlus et mehel on kogemus, kuskilt eelmidelt ürituselt kus tema naine on olnud ebavõrdne ja ta on kas tundnud alaväärsust või häbi seetõttu. Olen väga naiste õiguste poolt, aga no vaadake naisõiguslasi pidulikel üritustel… Ikkagi väga naturaalne välimus, aga hoolitsetud ja “mittemeigi meik” mis muudab iga naise loomulikult kauniks. Kasutan ise palju meikarite teenust, ja kahjuks sealt tuleb ikka paraja krohvikorraga tagasi. Ise tehes õrn meik õnnestub ikka. Less is more. Pargi nüüd oma harjumuspärasus korra, ja proovi natuke oma selga painutada, ise ka üllatud kui tore võib olla igapäeva rutiinist välja tulla ja ÜKS KORD proovida! ????

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 97 )


Esileht Pereelu ja suhted mees ei võta üritusele kaasa, kui pole sättinud