Esileht Pereelu ja suhted mees ei võta üritusele kaasa, kui pole sättinud

Näitan 7 postitust - vahemik 91 kuni 97 (kokku 97 )

Teema: mees ei võta üritusele kaasa, kui pole sättinud

Postitas:

Ei, meikimine ei hoia seda ära ja seda pole ma oma kommentaaris ka väitnud.

Aga mis see meikimine siis asjasse puutub, kui niikuinii vaatab?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.03 07:47; 13.03 14:14; 15.03 09:25; 16.03 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei meigi ennast mitte kunagi, olgu üritus kui pidulik tahes, ka mitte ooperisse ega pulma minnes, ka mitte iseoma pulmas. Seega kui mees sooviks, et ma enne mingit asutusepidu end meigiks, võiks ta seenele sõita. Samas pole minu jaoks absoluutselt üle võimete kanda kõrgeid kontsi, ilusat kleiti ja ka juukseid soengusse panna. Aga meiki ja kunstküüsi või küünelakki ma ei taha ja ei tee ja see on minu õigus. Kui mehele ei sobi, võib ta omale uue naise valida – aga õnneks seni on sobinud, ta mulle väga meeldib. Samas, hoolimata sellest läheks ma enne lahku, kui et hakkaks meikima.

Sama siin – olen 50a, pole ennast kunagi meikinud.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 09:30; 17.03 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud teema näitab, et ehkki mõni naine armastab kuulutada “Mina meeldin enda mehele just sellisena nagu ma olen, st meikimata, soenguta ja 10 aastat vanas villases mantlis”, siis alati päris nii see siiski ei ole.

Miks meikimata võrdub automaatselt soenguta ja vanas mantlis? Mina ei meigi, mitte kunagi. Soengut teen küll ja pidulikke riideid kannan, ka ballikleiti.
Vaene mees, kes juba mitukümmned aasat teeskleb, et ma talle meeldin…

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 09:30; 17.03 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda selle tõttu et tõesti alati proovin dress codist kinni pidada

Dress cod? Kleidiga tursk?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sättimine ei tähenda alati ju paksu krohvikihti ja Kim Kardashiani välimust. Lohakuse ja ülepakutu vahel on ikka päris palju maad.
Võibolla su mees mainis sättimist seetõttu, et vaataksid üle kriitilise pilguga oma riided. Kleit oleks korralik- mitte luitunud, niidid ei ripu, kaunistused ei pudene, plekiline(kui vajab keemilist puhastust, siis kindlasti see sinna viia), jne. Kingad üle vaadata- kui ikka kontsal kriimud ja tükid väljas, siis ei paneks, käekott korralik ja sobiv.
Kui üldse end ei meigi, siis küsi pigem oma sõbrannalt nõu. Mis tema arvab. Naised on omavahel ausamad. Mehe käest seda küsida ei tasu, sest olgem ausad kodurahu huvides ütleb ta sulle sobivaid vastuseid. Ei pea ju tegema paksu meigipõhja- niisutav kreem, kerge päikesepuuder ja tooniv huulepalsam teevad imet. Las su mees tunneb end hästi kui see tema jaoks oluline üritus. Usun, et sina oled teda endale olulistele üritustele kaasa vedanud ja käskinud ülikonna selga panna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on vist mure murtud, enam ei ole üritusi ega midagist….

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei meigi ennast mitte kunagi, olgu üritus kui pidulik tahes, ka mitte ooperisse ega pulma minnes, ka mitte iseoma pulmas. Seega kui mees sooviks, et ma enne mingit asutusepidu end meigiks, võiks ta seenele sõita. Samas pole minu jaoks absoluutselt üle võimete kanda kõrgeid kontsi, ilusat kleiti ja ka juukseid soengusse panna. Aga meiki ja kunstküüsi või küünelakki ma ei taha ja ei tee ja see on minu õigus. Kui mehele ei sobi, võib ta omale uue naise valida – aga õnneks seni on sobinud, ta mulle väga meeldib. Samas, hoolimata sellest läheks ma enne lahku, kui et hakkaks meikima.

Sama siin – olen 50a, pole ennast kunagi meikinud.

Miks meikimata võrdub automaatselt soenguta ja vanas mantlis? Mina ei meigi, mitte kunagi. Soengut teen küll ja pidulikke riideid kannan, ka ballikleiti.
Vaene mees, kes juba mitukümmned aasat teeskleb, et ma talle meeldin…

Las ma arvan-oled ilmetu naine ja sul on savi, milline välja näed?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 22:51; 09.03 23:53; 18.03 22:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 91 kuni 97 (kokku 97 )


Esileht Pereelu ja suhted mees ei võta üritusele kaasa, kui pole sättinud