Esileht Pereelu ja suhted Mees eirab

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mees eirab

Postitas:

Minul on selline probleem, et mees ei võta minu juttu üldse tõsiselt. Ta alati kontrollib minu väited. Näiteks sel nädalal on koolivaheaeg, ta ei uskunud seda minu suust, vaid kontrollis netist üle. Jah, tean, et see on tobe näide, aga just sellised olukorrad meil on tihti. Ma pole talle valetanud, et oleks põhjust minus kahelda. Samuti olen ülikooli korduvalt lõpetanud, seega ei tohiks kõige rumalam inimene olla.
Imelik, aga selline suhtumine mehe poolt tekitab minus tühisuse ja ebaadekvaatsuse tunde. Olen küllaltki pehme iseloomuga ning end kehtestada eriti ei oska. Aga ikkagi ei tohiks ju oma lähedane seetõttu minust justkui teerulliga üle sõita. Minu arvamus ei loe ja teadmised ei loe tema jaoks midagi, ka minu faktiteadmistes kahtleb.
Samuti on ta vahepeal emotsionaalselt kättesaamatu. Kui midagi räägin või mõnda kogemust enda päevast kirjeldan, siis ta on lihtsalt vait. Isegi “mhmh” või “aa” ütleb harva. Samamoodi tunnen, et minu kogemused on nagu tühised ega vääri kaasarääkimist.
Samas kui tema midagi teeb või räägib, siis nõuab kohest tähelepanu.

Kummaline probleem, kas olen segane?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on selline inimtüüp, kes arvab, et ta on kõige targem ja kui tuleb info, mida ta ei teadnud, siis ei taha ta sellest välja teha, või kui seda eirata ei saa, siis peab kontrollima.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las kontrollib. MIlleks lasta end häirida sellest? MIs see sulle teeb, kui ta otsib kinnitust kusagilt mujalt. Ühel hetkel ta loobub, kui järjest ja järjest avastab, et sinu räägitu ongi tõde. Miks sind häirib tema kontrollimine? Miks peaks keegi kedagi pimesi usaldama. Ega see sind halvemaks tee, kui ta avastab, et oledki tõde rääkinud. Teine lugu, kas sinule selline suhe sobib, kus mehe teadmised on nii vähesed, et ta peab ülekontrollima teise juttu. Aga kuna olete koos, ju siis sobib.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta siis maha

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 06:22; 26.04 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline probleem, kas olen segane?

Miks kummaline?
mees lihtsalt ei võta teie suhet tõsiselt, mis seal ikka kummalist on?

Ju ta tunneb, et kuskil on mõni teine naine, keda ta suu lahti päevade kaupa kuulaks, usuks ja isegi märkmeid teeks, et temakese ükski sõna ei ununeks.
Mees lihtsalt pole sinusse armunud. Kas see armumine on armastuseks üle läinud või mitte, seda näed ju ise.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleksin, et see on ohumärk. Armukadedad inimesed võivad sedasi käituma hakata, samuti need, kes peavad naist enda omandiks ja endast alamaks ja soovivad teda kontrollida. Ka on võimalus, et mees tunneb alateadlikult, et sina oled temast targem ja sellepärast püüab kou aeg sulle näidata, et TEGELIKULT oled ikka loll küll – jällegi inimesega manipuleerimine ja kontrollivajadus. Ja kui sa oled selline leebeke ka, siis lasedki end lõpuks mutta trampida. 20 aasta pärast hakkad ise ka rääkima, et “mina ei tea, ma olen nii rumal, et ma ei oska midagi arvata”.

Kujutle end 20 aasta pärast, kui olukord ei muutu, vaid pigem läheb hullemaks, ja mõtle järele, mis võimalused sul on. Mida sa ise soovid?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, aga kuidas siis end kehtestama peaks antud olukordades?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tahad end kehtestada koolivaheaja vaidluses? Või et ta iga jumala päev kuulaks entusiastlikult sinu tööpäevast?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 06:22; 26.04 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sa oled liiga palju toonitanud, et sul on ju ikkagi ülikooliharidus ja oled tark.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline probleem, et mees ei võta minu juttu üldse tõsiselt. Ta alati kontrollib minu väited. Näiteks sel nädalal on koolivaheaeg, ta ei uskunud seda minu suust, vaid kontrollis netist üle. Jah, tean, et see on tobe näide, aga just sellised olukorrad meil on tihti. Ma pole talle valetanud, et oleks põhjust minus kahelda. Samuti olen ülikooli korduvalt lõpetanud, seega ei tohiks kõige rumalam inimene olla.

Imelik, aga selline suhtumine mehe poolt tekitab minus tühisuse ja ebaadekvaatsuse tunde. Olen küllaltki pehme iseloomuga ning end kehtestada eriti ei oska. Aga ikkagi ei tohiks ju oma lähedane seetõttu minust justkui teerulliga üle sõita. Minu arvamus ei loe ja teadmised ei loe tema jaoks midagi, ka minu faktiteadmistes kahtleb.

Samuti on ta vahepeal emotsionaalselt kättesaamatu. Kui midagi räägin või mõnda kogemust enda päevast kirjeldan, siis ta on lihtsalt vait. Isegi “mhmh” või “aa” ütleb harva. Samamoodi tunnen, et minu kogemused on nagu tühised ega vääri kaasarääkimist.

Samas kui tema midagi teeb või räägib, siis nõuab kohest tähelepanu.

Kummaline probleem, kas olen segane?

Kahjuks aidata ei oska, aga minu eksmees hakkas väga sarnaselt käituma, kui tal paralleelselt armuke oli. Teil ei pruugi põhjus selles olla, eriti kui terve kooselu sedasi olnud. Aga just emotsionaaselt oli eemal ja ühtegi minu juttu enam ei kuulanud. Mul kahte kõrgharidust ei ole, aga kõrgharidus küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees eirab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.