Esileht Pereelu ja suhted Mees eksnaisega reisile

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 221 )

Teema: Mees eksnaisega reisile

Postitas:
Kägu

Mitte romanitiliselt kahekesi, vaid laste pärast, kes väiksed veel. Mida arvate? Kas on piisavalt põhjust, et olemasolev naine peaks olema mõistev? Jah, kui eelmisest suhtest lapsed, siis uus peab olema keskmisest mõistikum, aga ikkagi…? Kas uus naine on tiba hull, ultimaatumeid  esitav ja väiklane, kui ta rahulikult teatab, et see talle ei sobi ja mees peab leidma muu lahenduse? Ja pole vaja lisada konteksti, et noh ajas pere lõhki ja nüüd lapsed peavad kannatama – ei ajanud, mees oli endisest ammu lahus ja lapsed on hoitud ja võrdselt tegeletud nii ema kui isa peres muul ajal.

+17
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga võib-olla soovisid ka lapsed ema-isaga koos reisile minna? Mina ei näe probleemi selles ja ei hakkaks ka takistama. Teemaalgataja, mõtled eelkõige endale, aga mõtle ka lastele. Nemad tahavad ehk, et nad oleksid mõlema vanemaga koos reisil. Mina ütleks, et see on sinu isikliku ego tasandil, et käitud väiklaselt. Vb ehk soovid ka seda, et mees lastega ei suhtleks ka? Ehk on ebamugav?

+22
-34
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga võib-olla soovisid ka lapsed ema-isaga koos reisile minna? Mina ei näe probleemi selles ja ei hakkaks ka takistama. Teemaalgataja, mõtled eelkõige endale, aga mõtle ka lastele. Nemad tahavad ehk, et nad oleksid mõlema vanemaga koos reisil. Mina ütleks, et see on sinu isikliku ego tasandil, et käitud väiklaselt. Vb ehk soovid ka seda, et mees lastega ei suhtleks ka? Ehk on ebamugav?

Mis mõte taolisel perekonna mängimisel laste jaoks peaks olema, kui enam perekond ei olda?

+43
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah, aga lapsed vbla tahaks et need vanemad elaks koos ka? Kui on otsustatud lahku minna, siis ei saa ju seda tahtmist täita. Samuti nende reisidega – puhkuse aeg nii kallis ja uus naine tõesti täitsa egoistlikult sooviks, et eksid jääks eksideks. Kui liiga vaprat nägu teha, et mõistev olla, siis võib enda ära kaotada, oma tervise ja rõõmu ja see on hullem kui suhte kaotamine. Samas ootan alternatiivseid nägemusi  – et äkki selline asi tõesti töötaks? Tunded ja mõtted muidugi ajas muutuvad ka – kui olla alles suhte aluses ja tunded väga tugevad, siis häirib eksnaine rohkem. Hiljem sellega harjub ja ei mõista, et kuidas sai olla nii tugev emotsioon minevikus sellega seoses.

+9
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et lapsed ei tohiks mitte kunagi oma isaga reisil käia?

Tiba radikaalne ei ole?

+8
-35
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga võib-olla soovisid ka lapsed ema-isaga koos reisile minna? Mina ei näe probleemi selles ja ei hakkaks ka takistama. Teemaalgataja, mõtled eelkõige endale, aga mõtle ka lastele. Nemad tahavad ehk, et nad oleksid mõlema vanemaga koos reisil. Mina ütleks, et see on sinu isikliku ego tasandil, et käitud väiklaselt. Vb ehk soovid ka seda, et mees lastega ei suhtleks ka? Ehk on ebamugav?

Mis mõte taolisel perekonna mängimisel laste jaoks peaks olema, kui enam perekond ei olda?

Mitte ei mängita perekonda, vaid ollakse sõbrad.  Pole kunagi sellest lahkuminekuvihkamisest aru saanud.

+18
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltub reisi pikkusest. Päevaks-kaheks oleks nõus, aga näiteks nädalane oleks minule vastuvõetamatu. Lastega – palun, aga ilma eksnaiseta.
Kusagil on asjadel piir.

+30
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga võib-olla soovisid ka lapsed ema-isaga koos reisile minna? Mina ei näe probleemi selles ja ei hakkaks ka takistama. Teemaalgataja, mõtled eelkõige endale, aga mõtle ka lastele. Nemad tahavad ehk, et nad oleksid mõlema vanemaga koos reisil. Mina ütleks, et see on sinu isikliku ego tasandil, et käitud väiklaselt. Vb ehk soovid ka seda, et mees lastega ei suhtleks ka? Ehk on ebamugav?

Mis siin tahta, kui vanemad ei ole koos? Midagi teha pole ju

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte ei mängita perekonda, vaid ollakse sõbrad

Kui sõbrad, siis minnakse juba perekonna-sõpradena või kuidas? Nii hea on kõrvalt vaadata kui sõbral läheb oma kaaslasega hästi. Lastel ka toredam.

+16
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et lapsed ei tohiks mitte kunagi oma isaga reisil käia?

Tiba radikaalne ei ole?

Ei mitte seda – lapsed isaga on ok või isapoolsete sugulastega või isa ja tema sõpradega jms, Lihtsalt eksnaisega, samas koosseisus nagu varem pere oldi, ei ole OK. Selle kohta oli küsimus.

+30
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga mine kaasa siis.

+25
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte romanitiliselt kahekesi, vaid laste pärast, kes väiksed veel. Mida arvate? Kas on piisavalt põhjust, et olemasolev naine peaks olema mõistev? Jah, kui eelmisest suhtest lapsed, siis uus peab olema keskmisest mõistikum, aga ikkagi…? Kas uus naine on tiba hull, ultimaatumeid esitav ja väiklane, kui ta rahulikult teatab, et see talle ei sobi ja mees peab leidma muu lahenduse? Ja pole vaja lisada konteksti, et noh ajas pere lõhki ja nüüd lapsed peavad kannatama – ei ajanud, mees oli endisest ammu lahus ja lapsed on hoitud ja võrdselt tegeletud nii ema kui isa peres muul ajal.

Sa ei ole ju ebamäärane “keskmine” naine. Sa oled konkreetne naine, konkreetse mõistmisega.  Kujuta ette, et selline koos käimine muutub harjumuseks, kas sulle selline asi sobib? Kui ei tuleb olla valmis lahku minema. Lastele jäävad vanemad eluks ajaks ja kui juba on harjumus käia kogu perena, siis see aastatega ainult kasvab. Nii et kas sulle sobib või mitte. Kui mees ei saa aru, et midagi imelikku oleks, siis mis sinul selle kohta ikka öelda on? Sulle kas sobib või ei sobi. Sellisest elust, kus mees hambad risti teeb sinu pärast midagi, midagi head välja ei tule. Samuti kui sina hambad risti talud mehe tegevusi. Nii et kui ei sobi, ole valmis lahutama  ja pead arvestama, et selline kooskäimine, kus sina jäädki kõrvale, ainult suureneb. Üks võimalus on pakkuda ennast kaasa.  Kui juba ollakse kärgpere, siis ikka täiega.

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte romanitiliselt kahekesi, vaid laste pärast, kes väiksed veel. Mida arvate? Kas on piisavalt põhjust, et olemasolev naine peaks olema mõistev? Jah, kui eelmisest suhtest lapsed, siis uus peab olema keskmisest mõistikum, aga ikkagi…? Kas uus naine on tiba hull, ultimaatumeid esitav ja väiklane, kui ta rahulikult teatab, et see talle ei sobi ja mees peab leidma muu lahenduse? Ja pole vaja lisada konteksti, et noh ajas pere lõhki ja nüüd lapsed peavad kannatama – ei ajanud, mees oli endisest ammu lahus ja lapsed on hoitud ja võrdselt tegeletud nii ema kui isa peres muul ajal.

kui lapsed on väikesed, siis ikka lubaks. Aga alati võib uus naine ju ka reisile kaasa tulla

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen loomu poolest nii armukade inimene, et TA olukorras sellist asja ei taluks. Kui mehel on soov selliselt aega veeta oma eksnaisega, siis see mees ei ole mulle sobiv mees.

Samas, kui lapsevanemad peavad sellist reisilkäimist mõistlikuks, siis järelikult ongi oluline ja vajalik. Iseenesest ei ole see ju imelik, kui lapsed saavad käia reisil koos ema-isaga, mis siis et viimased koos ei ela enam. Ideaalis võiksid need suhted nii head olla, et uued kaaslased võetakse ka kaasa ja minnaksegi reisile nn laiendatud perekondadega. Kui omavahelised suhted seda ei võimalda, siis paraku uued kaaslased kas lepivad olukorraga või seavad ulitimaatumeid või leiavad endale sobivama kaaslase.

Nagu eespool mainisin, mina hakkaks uut otsima, sest minu vaimne tervis ei peaks mehe selliseid reise vastu isegi siis, kui ma mingeid soojenevaid suhteid ei kahtlustaks. Ma oleks südame põhjani solvunud, et mind (uut naist) kaasavõtmisvääriliseks ei peeta.

Kui TA muul ajal kõlbab lastega tegelema (sel ajal, kui nad isal külas käivad), siis miks ei kõlba ta seal reisil nende lastega aega veetma? See on küsimus, millele peab TA vastuse leidma, mitte see miks mees ex-perega reisile minna plaanib.

+19
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul oleks hea meel, et mul on selline mees, kes oma eksi ja lastega hästi läbi saab. minu jaoks kvaliteedinäitaja.

TA ju teadis, et saab pagasiga mehe – suht nõme nüüd jalgu trampima hakata.

+8
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 pahatahtlik ja halvustav arutelu, kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

+4
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei saa ka aru, mis siis nii hirmsasti viga on? Kas oled nii ebakindel, ei usalda oma meest, kardad konkurentsi või milles asi.

+10
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kedagi ei saa hoida jõuga kinni kui mees ikka tahab oma perekonnaga taasühineda siis ta seda ka teeb.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on samuti plaanis oma eksmehega suvel reisile minna. See on tööreis ja seotud tema ja minu karjäärialaste eesmärkidega. Lapsi ei ole üldse plaanis kaasa võtta, läheme kahekesi.

Ma väga loodan, et mõni mu eksmehe uutest pruutidest õiendama ei hakka. Ausalt, ma ei taha mõelda ka selle peale, et eksiga uuesti suhet alustada. Suhtun temasse nii külmalt, et midagi isiklikku ei saa reisi ajal kindlasti juhtuda.

+6
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isiklikust seisukohast – mina sellist asja ei tolereeriks ühelgi juhul. Vabandust, aga kuskilt jookseb piir. Jah, see on okei, kui lapsevanemad on lapse lasteaia/koolilõpetamise aktusel koos, orgunnivad koos väikse lapse sünnipäevapeo vms. Aga reis? Päriselt või? Kui mehe lapsed soovivad, siis tulevad meiega (ehk mees, mina ja meie lapsed) reisile. Muidu, kuidas siis mehe uued lapsed ennast tundma peavad, kui nende isa järsku mingi teise perega reisima läheb ja põhimõtteliselt nemad maha jätab? Ja siis eraldi käigu mehe lapsed enda emaga ja tema perega. Selles mõttes on lahkuminek ikkagi lahkuminek. Kui soovitakse koos jätkata reisimist ja ühes toas magamist ja muud igapäevast, näiteks õhtuti koos õhtusöögi tegemist, restoranis käimist, siis ei ole kellelgi vaja ka uut meest ega naist. Siis elatakse koos edasi, mitte ei mängita eksnaistega reisimist ja uue naisega muul vabal ajal kodu ja igal pool lapsi treides (loe: seksides kõigiga, kellega saab). Sellised mehed minu maailma ei sobi.

Ja veel, absoluutselt täiesti haige on selline lastele valetamine ja illusiooni tekitamine, et ema ja isa on nüüd jälle koos. Milleks? Selleks, et nädala pärast, kui reis läbi, uuesti nende pisikesed südamed murda?

+26
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsed on väikesed, aga mees oli sellest naisest juba ammu lahus? Mis nad said need lapsed siis lahus olles juba või? Sel juhul muidugi ei julgeks meest eksnaisega reisile lubada, mine tea, teevad seal reisil veel mõne lapse juurde kähku 😀

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõte taolisel perekonna mängimisel laste jaoks peaks olema, kui enam perekond ei olda?

Jah, PEREKOND ei olda, aga laste jaoks ema ja isa on nad ikka edasi! Ikka tahaksid lapsed mõlemaga koos olla, mitte nii, et eluaeg oled nüüd ema VÕI isaga, aga koos enam kunagi mitte- eriti, kui lapsed ongi veel väikesed. “Perekonna mängimine” oleks see siis, kui need lahutatud ema-isa magaksid ühes voodis ja etendaksid lastele, et ollakse koos. On ju eraldi toad, on lihtsalt sama sihtkoht ja lastega tegeletakse koos. No ei meie tea, kui “lahus” nad on ja kui tugev teie suhe on, et nüüd kartma peaks, aga kui kummalgi mingeid tundeid enam pole, no käigu laste pärast.

Mis lahenduse siis isa leidma peaks, ananad ehk talle ideid, kui see ei sobi, aga lapsed tahavad olla ema ja isaga?

+7
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoiaks sellise suhte seksisõpruse või visiidina. Niiviisi mind küll ei häiriks, kui seksivadki seal reisil, kui lapsed magavad. Pole ju mõtet meest enda omaks pidada, kui usaldus puudub.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul oleks hea meel, et mul on selline mees, kes oma eksi ja lastega hästi läbi saab. minu jaoks kvaliteedinäitaja.

TA ju teadis, et saab pagasiga mehe – suht nõme nüüd jalgu trampima hakata.

Väga hästi öeldud. Kvaliteedinäitaja. Oled saanud hea mehe ja selliseid ei ole palju. Las ta käib, õpi usaldama. Minu laste isa on samuti selline mees ja kuna elame erinevates riikides, on ta mõned korrad aastas kaks nädalat meie pere juures. Lisaks ka käime vahel reisidel. Meil on koos tore, palju toredam kui oli siis kui me paar olime. Mina olen juba pikalt üksik olnud, tema ka, aga sellegipoolest omavahel meil mingit tõmmet pole, see on läbi elatud protsess.

Teise ringi meest võttes peab selliste asjadega arvestama. Muidugi eeldusel, et aus oldi. Või on variant ära minna. Sellistele meestele on lapsed alati nr.1.

+6
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lahendus 1) kaasa tuleb ka uus naine, et asjadel silm peal hoida, elate ema+lapsed ühes toas ja mees uue naisega teises toas (mõnna puhkus, eksnaisega ninapidi koos!)

Lahendus 2) mees läheb lastega reisile, kaasa võetakse nt laste isapoolne vanaema, ka kvaliteetaeg vanaemaga/vanaisaga

 

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis lahenduse siis isa leidma peaks, ananad ehk talle ideid, kui see ei sobi, aga lapsed tahavad olla ema ja isaga?

Võin anda ideid, teine kägu olen. Lapsed teadupärast kasvavad ja enamasti teismeeas vanematega väga enam aega ei taha veeta, no erandeid on, nagu need 40aastased ema eelistavad pojad. Tavaliselt hakkavad eakaaslased rohkem huvi pakkuma teismeeas. Mis viga siis olla suhtevaba kuni lapsed teismelised ja hakkavad ise vastassoost huvituma. Aeg ju liigub kiiresti ja lapsed kasvavad vuhinal üles. Suhtevaba olek ei tähenda, et lähedust ei saa otsida, lihtsalt lastele ei tutvustata ja naisele peavalu ei valmistata.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidu, kuidas siis mehe uued lapsed ennast tundma peavad, kui nende isa järsku mingi teise perega reisima läheb ja põhimõtteliselt nemad maha jätab?

See on ju täiesti väärakas mõtteviis. Kes käskis neid “uusi” lapsi toota? Kas siis mõtles keegi sellele, kuidas “vanad” lapsed ennast tunnevad?

+15
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja veel, absoluutselt täiesti haige on selline lastele valetamine ja illusiooni tekitamine, et ema ja isa on nüüd jälle koos. Milleks? Selleks, et nädala pärast, kui reis läbi, uuesti nende pisikesed südamed murda?

Just. Väikelaste juuresolekul kallistamine ja musitamine on normaalne. Paratamatult lapsed hakkavad soovima, et vanemad oleks koos.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõte taolisel perekonna mängimisel laste jaoks peaks olema, kui enam perekond ei olda?

Jah, PEREKOND ei olda, aga laste jaoks ema ja isa on nad ikka edasi! Ikka tahaksid lapsed mõlemaga koos olla, mitte nii, et eluaeg oled nüüd ema VÕI isaga, aga koos enam kunagi mitte- eriti, kui lapsed ongi veel väikesed. “Perekonna mängimine” oleks see siis, kui need lahutatud ema-isa magaksid ühes voodis ja etendaksid lastele, et ollakse koos. On ju eraldi toad, on lihtsalt sama sihtkoht ja lastega tegeletakse koos. No ei meie tea, kui “lahus” nad on ja kui tugev teie suhe on, et nüüd kartma peaks, aga kui kummalgi mingeid tundeid enam pole, no käigu laste pärast.

Mis lahenduse siis isa leidma peaks, ananad ehk talle ideid, kui see ei sobi, aga lapsed tahavad olla ema ja isaga?

Lapsed loodavad ema ja ise kokkusaamist isegi siis, kui ekside vahel tōesti absoluutselt mitte midagi romantilist ei ole enam. Ehk nendel on LOOTUS terve reisi aja. Aga see lootus puruneb peale reisi igal juhul. Selline lootus rikub tugevalt laste igapäevarutiini, kus juba ollakse harjunud, et nüüd ongi ema kodu ja siis isa kodu. Aga loomulikult on arusaadav, et lapsed tahavad. Küsi parem endalt, et miks nad tahavad? Loomulikult selle sama lootuse pärast…. Kas siis on vaja nende tunnetega mängida? Või on asi selles, et ikkagi vaja eksi uuele naisele “koht kätte näidata” tuues ettekäändeks, et lapsed tahavad? Selles mõttes, mina kuulen näiteks üle päeva, kuidas lapsed tahavad 200 eurot maksvat mänguferrarit või muud sarnast, aga ega nad siis sellepärast ei pea seda kõike saama. Ja ei anna ma neile ka lootust, et aga äkki ikka saavad, et nad siis saaksid natuke aega loota, aga ikkagi pettuksid kui lõpuks ei saa.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks uus naine kaasa ei lähe?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 221 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees eksnaisega reisile