Esileht Pereelu ja suhted Mees eksnaisega reisile

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 221 )

Teema: Mees eksnaisega reisile

Postitas:
Kägu

Ja kui näiteks MEIE PEREKONNAL ei ole võimalust osta lapsele 100 euroseid lühikesi pükse, siis oled sina see paha!

  1. Huvitav, et kui mehe raha on vaja lugeda, siis on teie perekond, aga kui lastega on vaja arvestada, siis need lapsed enam teie perekond ei ole. Sellest oleks võinud ju kohe aru saada, et mees on oma lastega ikka perekond ja kui sina ei taha seal osaleda, siis ei tulegi ju midagi välja. Sina siin rõhutad teie perekonnana sind, meest ja oma last, aga mitte neid lapsi, kes pole endale sellist olukorda valinud. Muidugi jäävad need lapsed alatiseks mehe ellu, kui vähegi normaalse mehega tegemist on ja täitsa imelik, et see uuele naisele alati nii suure üllatusena tuleb.

Väga imelik jutt ikka! Üldiselt perekonnas kulutatakse võimalustele vastavalt! See ei tähenda, et ei oleks perekond, see tähendab, et kulutused räägitakse läbi. Kuigi meie peres on palgad keskmisest kõrgemad, siis 100 euroseid lühikesi pükse ei kanna meist keegi. Talvejoped ja saapad jah, aga lühikeste pükstega saadaksin kukele kõik, kes sellise jutuga tuleks..

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles noorena võtnud endale mehe, kellel olid tol hetkel veel väikesed lapsed ( ei ajanud ka pere lõhki – tutvusime peale lahutust), siis mul teemaalgatajale nõu anda! Jookse selle mehe eest kus kurat. Võta endale kohustuste vaba mees (ilma lasteta mees)!!!

Mina olles meheba nüüdseks juba 10 aastat koos ja meil üks ühine laps, siis nüüd juba pikemalt plaan, et palun lahutust. Ja põhjuseks tema eelmisest suhtest lapsed!

Minu kaasal pole küll plaani olnud minna ühisele reisile, aga need lapsed jäävad sinu ellu. Ja kui näiteks MEIE PEREKONNAL ei ole võimalust osta lapsele 100 euroseid lühikesi pükse, siis oled sina see paha! Ja mees hoiab ikka laste poolele.

SEEGA jookse sellise mehe eest!

noh… ma pole väga noor enam, lapsi ei plaani saada ka ja pole probleemi muidu nende mehe lastega. Mul endal ka lapsed, aga suured. Nii et ma oleks järeleandlikum, aga ma ei tea, miks ta mulle niimoodi tegi… Meil polnud üldse võimalust läbi rääkida, et kas mu ellu sobiks sellised reisid, ühel hetkel oli ta läinud ja ma sain aru, kuidas ja kellega…. Ei sobi ikka, te siin aitasite ka mõelda, ei sobi, väga kahju… Eks siis ongi nii et tema oma käitumisega tegi omalt poolt otsuse ja ka mul on otsus olemas. Ma ei näe kompromissi kohta.

Tohutult kurb, aga ka mina ei näeks, isegi elukaaslasega, kellega juba 10 aastat koos olen olnud. See oleks liiga valus löök ja tõesti ei andestakski. Kui kaua koos olete olnud?

2,5 asstat. Me ei ela 100% ûhe katuse all, aga sellisele asjale, et vaba suhe ja mulle ütlemata eksiga reisile, pole ma alla kirjutanud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadates ja lugeses siinseid teemasid, siis suurem osa mehi ei mõtle nii, et vot see on naine kellega ma tahan lapsi saada! Ega naiste puhul ma ka mingit planeerimist ei näe. Kui lapsed oleks kaalutletud ja planeeritud, siis me ei räägiks kärgperedest praegu.

Tegelikult mehed ja naised (no need, kes natukenegi valivad ja mõtlevad, mitte umbe ei sigi) mõtlevadki kategooriates, et vot selle mehe/naisega ma tahaksin lapsi saada, aga teine selleks ei kõlba. Mehed veel rohkem kui naised. See, et elu ja inimesed ja olukorrad muutuvad ja lahku minnakse ja kärgpered tekivad, see on eraldi teema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

noh… ma pole väga noor enam, lapsi ei plaani saada ka ja pole probleemi muidu nende mehe lastega. Mul endal ka lapsed, aga suured. Nii et ma oleks järeleandlikum, aga ma ei tea, miks ta mulle niimoodi tegi… Meil polnud üldse võimalust läbi rääkida, et kas mu ellu sobiks sellised reisid, ühel hetkel oli ta läinud ja ma sain aru, kuidas ja kellega…. Ei sobi ikka, te siin aitasite ka mõelda, ei sobi, väga kahju… Eks siis ongi nii et tema oma käitumisega tegi omalt poolt otsuse ja ka mul on otsus olemas. Ma ei näe kompromissi kohta.

Kas see on nüüd teemaalgataja või keegi jälle “põimib” oma jutukest teemaalgatusse? Krt, kõik on käod, mitte midagi ei saa aru, kes kus mida rääkis, isegi kommentaaride aegu pole enam!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga imelik jutt ikka! Üldiselt perekonnas kulutatakse võimalustele vastavalt! See ei tähenda, et ei oleks perekond, see tähendab, et kulutused räägitakse läbi. Kuigi meie peres on palgad keskmisest kõrgemad, siis 100 euroseid lühikesi pükse ei kanna meist keegi. Talvejoped ja saapad jah, aga lühikeste pükstega saadaksin kukele kõik, kes sellise jutuga tuleks..

Asi pole ju mingites lühikestes pükstes, inimene ütleb selgelt välja, et teda härib, et lapsed on ja jäävad ja kaalub nende pärast lahutust. Lühikeste pükste teema asemel võiks ju olla ükskõik mis asi, ikka ei meeldiks need lapsed.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

noh… ma pole väga noor enam, lapsi ei plaani saada ka ja pole probleemi muidu nende mehe lastega. Mul endal ka lapsed, aga suured. Nii et ma oleks järeleandlikum, aga ma ei tea, miks ta mulle niimoodi tegi… Meil polnud üldse võimalust läbi rääkida, et kas mu ellu sobiks sellised reisid, ühel hetkel oli ta läinud ja ma sain aru, kuidas ja kellega…. Ei sobi ikka, te siin aitasite ka mõelda, ei sobi, väga kahju… Eks siis ongi nii et tema oma käitumisega tegi omalt poolt otsuse ja ka mul on otsus olemas. Ma ei näe kompromissi kohta.

Kas see on nüüd teemaalgataja või keegi jälle “põimib” oma jutukest teemaalgatusse? Krt, kõik on käod, mitte midagi ei saa aru, kes kus mida rääkis, isegi kommentaaride aegu pole enam!

TA ise!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi meie peres on palgad keskmisest kõrgemad, siis 100 euroseid lühikesi pükse ei kanna meist keegi. Talvejoped ja saapad jah, aga lühikeste pükstega saadaksin kukele kõik, kes sellise jutuga tuleks..

Halloo, talvejoped ja saapad head maksavad juba 500+ eurot.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles noorena võtnud endale mehe, kellel olid tol hetkel veel väikesed lapsed ( ei ajanud ka pere lõhki – tutvusime peale lahutust), siis mul teemaalgatajale nõu anda! Jookse selle mehe eest kus kurat. Võta endale kohustuste vaba mees (ilma lasteta mees)!!!

Mina olles meheba nüüdseks juba 10 aastat koos ja meil üks ühine laps, siis nüüd juba pikemalt plaan, et palun lahutust. Ja põhjuseks tema eelmisest suhtest lapsed!

Minu kaasal pole küll plaani olnud minna ühisele reisile, aga need lapsed jäävad sinu ellu. Ja kui näiteks MEIE PEREKONNAL ei ole võimalust osta lapsele 100 euroseid lühikesi pükse, siis oled sina see paha! Ja mees hoiab ikka laste poolele.

SEEGA jookse sellise mehe eest!

noh… ma pole väga noor enam, lapsi ei plaani saada ka ja pole probleemi muidu nende mehe lastega. Mul endal ka lapsed, aga suured. Nii et ma oleks järeleandlikum, aga ma ei tea, miks ta mulle niimoodi tegi… Meil polnud üldse võimalust läbi rääkida, et kas mu ellu sobiks sellised reisid, ühel hetkel oli ta läinud ja ma sain aru, kuidas ja kellega…. Ei sobi ikka, te siin aitasite ka mõelda, ei sobi, väga kahju… Eks siis ongi nii et tema oma käitumisega tegi omalt poolt otsuse ja ka mul on otsus olemas. Ma ei näe kompromissi kohta.

Tohutult kurb, aga ka mina ei näeks, isegi elukaaslasega, kellega juba 10 aastat koos olen olnud. See oleks liiga valus löök ja tõesti ei andestakski. Kui kaua koos olete olnud?

2,5 asstat. Me ei ela 100% ûhe katuse all, aga sellisele asjale, et vaba suhe ja mulle ütlemata eksiga reisile, pole ma alla kirjutanud.

Oh mis nali. Mingi visiitsuhe hoopis hüppab. Mine ära jah, ongi õhk puhtam.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Halloo, talvejoped ja saapad head maksavad juba 500+ eurot.

Halloo, mine potile.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles noorena võtnud endale mehe, kellel olid tol hetkel veel väikesed lapsed ( ei ajanud ka pere lõhki – tutvusime peale lahutust), siis mul teemaalgatajale nõu anda! Jookse selle mehe eest kus kurat. Võta endale kohustuste vaba mees (ilma lasteta mees)!!!

Mina olles meheba nüüdseks juba 10 aastat koos ja meil üks ühine laps, siis nüüd juba pikemalt plaan, et palun lahutust. Ja põhjuseks tema eelmisest suhtest lapsed!

Minu kaasal pole küll plaani olnud minna ühisele reisile, aga need lapsed jäävad sinu ellu. Ja kui näiteks MEIE PEREKONNAL ei ole võimalust osta lapsele 100 euroseid lühikesi pükse, siis oled sina see paha! Ja mees hoiab ikka laste poolele.

SEEGA jookse sellise mehe eest!

noh… ma pole väga noor enam, lapsi ei plaani saada ka ja pole probleemi muidu nende mehe lastega. Mul endal ka lapsed, aga suured. Nii et ma oleks järeleandlikum, aga ma ei tea, miks ta mulle niimoodi tegi… Meil polnud üldse võimalust läbi rääkida, et kas mu ellu sobiks sellised reisid, ühel hetkel oli ta läinud ja ma sain aru, kuidas ja kellega…. Ei sobi ikka, te siin aitasite ka mõelda, ei sobi, väga kahju… Eks siis ongi nii et tema oma käitumisega tegi omalt poolt otsuse ja ka mul on otsus olemas. Ma ei näe kompromissi kohta.

Tohutult kurb, aga ka mina ei näeks, isegi elukaaslasega, kellega juba 10 aastat koos olen olnud. See oleks liiga valus löök ja tõesti ei andestakski. Kui kaua koos olete olnud?

2,5 asstat. Me ei ela 100% ûhe katuse all, aga sellisele asjale, et vaba suhe ja mulle ütlemata eksiga reisile, pole ma alla kirjutanud.

Oh mis nali. Mingi visiitsuhe hoopis hüppab. Mine ära jah, ongi õhk puhtam.

Kas seda võils seletada palun? Meil on oma majad mõlemal ehitatud lähestikku, temal väiksed lapsed, minul suured, mis on halba sellises elus? Kõigil nagu oli hästi – oma pind, aga samas liikusime ühest kodust teise vajadusel, olime kogu aeg koos? Või see ongi põhjuseks, et minuga ei arvestatud? Et mehed tahaks ühte maja ja päris kooselu?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi meie peres on palgad keskmisest kõrgemad, siis 100 euroseid lühikesi pükse ei kanna meist keegi. Talvejoped ja saapad jah, aga lühikeste pükstega saadaksin kukele kõik, kes sellise jutuga tuleks..

Halloo, talvejoped ja saapad head maksavad juba 500+ eurot.

Mis siis, et maksavad? Ka kallimaid on ju. See, et keegi oskab poes välja ostida 500 eurose jope või saapad, ei tähenda, et odavamaid ei ole või et peaks need kallid ostma? Kui raha on lademes ja seda lugema ei pea, siis jah, ostku need, kui just peab. Aga ei pea ka rikkaid neid ju ostma. Sp vist see elatisejama ka ikka käib, et osad nii mõtlevad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seda võils seletada palun? Meil on oma majad mõlemal ehitatud lähestikku, temal väiksed lapsed, minul suured, mis on halba sellises elus? Kõigil nagu oli hästi – oma pind, aga samas liikusime ühest kodust teise vajadusel, olime kogu aeg koos? Või see ongi põhjuseks, et minuga ei arvestatud? Et mehed tahaks ühte maja ja päris kooselu?

Teil on lihtsalt elud väga erinevas punktid. Lähestikku ehitatud majad on esimene suur viga. Teine viga, et laste vanused ei klapi. Kolmas viga, et sa võtad liiga tõsiselt seda eksiga käimist. Eks ta veits piinlik jah, kui majad kõrvuti ja lahku häbenetakse minna, et kuidas siis üleaedset edaspidi tervitada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles noorena võtnud endale mehe, kellel olid tol hetkel veel väikesed lapsed ( ei ajanud ka pere lõhki – tutvusime peale lahutust), siis mul teemaalgatajale nõu anda! Jookse selle mehe eest kus kurat. Võta endale kohustuste vaba mees (ilma lasteta mees)!!!

Mina olles meheba nüüdseks juba 10 aastat koos ja meil üks ühine laps, siis nüüd juba pikemalt plaan, et palun lahutust. Ja põhjuseks tema eelmisest suhtest lapsed!

Minu kaasal pole küll plaani olnud minna ühisele reisile, aga need lapsed jäävad sinu ellu. Ja kui näiteks MEIE PEREKONNAL ei ole võimalust osta lapsele 100 euroseid lühikesi pükse, siis oled sina see paha! Ja mees hoiab ikka laste poolele.

SEEGA jookse sellise mehe eest!

noh… ma pole väga noor enam, lapsi ei plaani saada ka ja pole probleemi muidu nende mehe lastega. Mul endal ka lapsed, aga suured. Nii et ma oleks järeleandlikum, aga ma ei tea, miks ta mulle niimoodi tegi… Meil polnud üldse võimalust läbi rääkida, et kas mu ellu sobiks sellised reisid, ühel hetkel oli ta läinud ja ma sain aru, kuidas ja kellega…. Ei sobi ikka, te siin aitasite ka mõelda, ei sobi, väga kahju… Eks siis ongi nii et tema oma käitumisega tegi omalt poolt otsuse ja ka mul on otsus olemas. Ma ei näe kompromissi kohta.

Tohutult kurb, aga ka mina ei näeks, isegi elukaaslasega, kellega juba 10 aastat koos olen olnud. See oleks liiga valus löök ja tõesti ei andestakski. Kui kaua koos olete olnud?

2,5 asstat. Me ei ela 100% ûhe katuse all, aga sellisele asjale, et vaba suhe ja mulle ütlemata eksiga reisile, pole ma alla kirjutanud.

Oh mis nali. Mingi visiitsuhe hoopis hüppab. Mine ära jah, ongi õhk puhtam.

Kas seda võils seletada palun? Meil on oma majad mõlemal ehitatud lähestikku, temal väiksed lapsed, minul suured, mis on halba sellises elus? Kõigil nagu oli hästi – oma pind, aga samas liikusime ühest kodust teise vajadusel, olime kogu aeg koos? Või see ongi põhjuseks, et minuga ei arvestatud? Et mehed tahaks ühte maja ja päris kooselu?

Selgitad. Mitte seletada.

Ei. See mees ei taha sinuga kooselu. Sina tahad. Või arvasid, et sul on mingi võim. Sellest ka vituviha, usaldamatus. Mees läheb oma lastega reisile ja sa vihastad end siniseks. Hullem veel, ta “ei küsi sinu käest nõusolekut” ega ütlegi sulle. Ja su vastus on, ma ei kirjutanud sellele alla. Eh.

 

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, miks neid reise, suvepäevi jne nii kardetakse. Kui teie mees on pettur, küll leiab ka mujal võimaluse. Eksi võiks põrutada ka muul ajal, ei oleks selleks reisi tarvis.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksi võiks põrutada

Ise ütlesid, et ekse põrutatakse reisidel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise ütlesid, et ekse põrutatakse reisidel.

Ära soni, kõik vastajad pole mina. Mina pole midagi sellist väitnud. Mina ütlen, et kui soovitakse eksi põrutada, leiab selleks alati võimaluse, mingit reisi pole selleks tarvis.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära soni, kõik vastajad pole mina.

Lihtsalt inetu sõna see põrutama ja arvasin, et ainult üks kasutab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et naine, kes on enda elu üles ehitanud, kellel on oma maja ja lapsed suureks kasvatatud, ei pea sellist alandamist küll taluma. Lisaks räägib see ikka väga kõnekalt mehe kohta. Kõigepealt ei ole tal sinu tunnete vastu mingit austust, tundub mulle. Ja teiseks, kui ta isegi ei rääkinud sellisest asjast, siis on ta lisaks veel argpüks, valetaja ja vassija. Ehk kokkuvõttes, tuli nüüd 2,5a hiljem välja mehe tegelik iseloom. Aga eks vist 2a ongi umbes selline aeg, mis tuleks võtta, et teineteist tundma õppida ennem pikaajaliste plaanide tegemist. Minul isiklikult oleks väääga raske peale sellist asja üldse seda meest usaldada. Kes teab, mida ta veel valetab või varjab. Ja suure tõenäosusega valetab ka oma eksnaisele mingeid asju kokku. Nõme susserdis. Antud olukorras tuleb küll aru saada, wt kumbki naine pole süüdi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi meie peres on palgad keskmisest kõrgemad, siis 100 euroseid lühikesi pükse ei kanna meist keegi

Ah ära seleta-ostsime mehele just rannashortsid, 70 maksid. Soliidsed lühikesed püksid mitusada.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seda võils seletada palun? Meil on oma majad mõlemal ehitatud lähestikku, temal väiksed lapsed, minul suured, mis on halba sellises elus? Kõigil nagu oli hästi – oma pind, aga samas liikusime ühest kodust teise vajadusel, olime kogu aeg koos? Või see ongi põhjuseks, et minuga ei arvestatud? Et mehed tahaks ühte maja ja päris kooselu?

Aga siin teemas alguses mitu naist rääkisid mehe kohta/soovitasid sulle “elagu visiitsuhtes ja siis las käib, niiet teine ei teagi”. Nüüd tuleb välja, et teemaalgatajal just nii ongi. Ja ma ei saa nüüd probleemist aru- kui te koos ei ela, teil pole ühiseid lapsi, siis TEIE ei ole ju pere. Sul on visiitsuhe, see ei võrdu PERE.  Mees elab oma lastega perest siis eraldi ju, ja sinust ka. Niiet ta ei maininud sulle enne ÜLDSE, et ta eksiga reisile läheb ja kuidas see välja tuli, reisi peal telefonis selgus või?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga siin teemas alguses mitu naist rääkisid mehe kohta/soovitasid sulle “elagu visiitsuhtes ja siis las käib, niiet teine ei teagi”. Nüüd tuleb välja, et teemaalgatajal just nii ongi. Ja ma ei saa nüüd probleemist aru- kui te koos ei ela, teil pole ühiseid lapsi, siis TEIE ei ole ju pere. Sul on visiitsuhe, see ei võrdu PERE. Mees elab oma lastega perest siis eraldi ju, ja sinust ka. Niiet ta ei maininud sulle enne ÜLDSE, et ta eksiga reisile läheb ja kuidas see välja tuli, reisi peal telefonis selgus või?

Tundub, et mees ei võtagi eriti tõsiselt seda suhet ja ei peagi vajalikuks aru anda, kus ta käib või mis ta teeb üldse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks see ka asjalik mõte, et tuleks olukorrad tagurpidi keerata.

Kes siin tänitavad TA kallal, et miks võtsid siis pagasiga mehe, kui ei sobi eksnaisega reisimine. Pange olukord vastupidi. Kui paljudele “uutele” meestele oleks see aktsepteeritav, et nende naine käib oma eksmehega reisidel jms üritustel? Ma kahtlustan, et meestel võiks see veel suurem probleem olla, et nende naine mingi oma eksiga kuskile läheb. Mis siis, et ikkagi laste isa ja minnakse koos lastega. Ma hästi ei usu, et keskmine mees oleks rõõmsalt ja rahulikult seni kodus, kui naine muudkui oma eksiga ringi tiirutamas käib.

Mina veedan kolm kuud aastas koos ühe lapsega välismaal selle lapse isa ja oma eksi juures ja kolmandal kuul tuleb uus mees teiste lastega järele, kuna tema ei saa kaugtööd teha. Me ei ela küll samas korteris, vaid kõrvalmajas temale kuuluvas korteris, aga kohtume mitu korda päevas, teeme koos süüa jne. Meie peres toimib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi meie peres on palgad keskmisest kõrgemad, siis 100 euroseid lühikesi pükse ei kanna meist keegi

Ah ära seleta-ostsime mehele just rannashortsid, 70 maksid. Soliidsed lühikesed püksid mitusada.

Mille kohta see “ära seleta” käib,? Kas selke kohta, et odavamaid ei olegi või selle kohta, et sa ei usu, et raha olemasolu korral võib keegi teha caöiku odavama osas?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kas mees jätab minemata kui uus naine teatab, et perekoolis soovitati mitte minna?

 

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõte taolisel perekonna mängimisel laste jaoks peaks olema, kui enam perekond ei olda?

Koos reisimine ei ole perekonna mängimine. Seda enam, et laste jaoks on nad ikka perekond hoolimata sellest, et isal on uus naine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaua koos olete olnud?

2,5 asstat. Me ei ela 100% ûhe katuse all, aga sellisele asjale, et vaba suhe ja mulle ütlemata eksiga reisile, pole ma alla kirjutanud.

Tundub, et sina oled enda meelest mehega suhtes, mehe meelest teil aga suhet ei ole. Vähemat mitte sellist, mille nimel ühisest puhkusereisit koos laste ja eksnaisega loobuga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda enam, et laste jaoks on nad ikka perekond hoolimata sellest, et isal on uus naine.

Siinsel puhul on see uue naise olemasolu ka nii ja naa. Polegi nagu erilist suhet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mille kohta see “ära seleta” käib,? Kas selke kohta, et odavamaid ei olegi või selle kohta, et sa ei usu, et raha olemasolu korral võib keegi teha caöiku odavama osas?

Kaltsudes ei keela tõesti keegi käia. Samas täiskasvanul võiks olla piinlik odavat hiina rämpsu kanda. Imselt sul tegelikult eriti raha pole ka, siis arusaadav.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaua koos olete olnud?

2,5 asstat. Me ei ela 100% ûhe katuse all, aga sellisele asjale, et vaba suhe ja mulle ütlemata eksiga reisile, pole ma alla kirjutanud.

Tundub, et sina oled enda meelest mehega suhtes, mehe meelest teil aga suhet ei ole. Vähemat mitte sellist, mille nimel ühisest puhkusereisit koos laste ja eksnaisega loobuga.

Jah, aga ma ei saanud sellest varem aru. Mulle tundus et ta arvestab pigem minu kui endise naisega – sest see reis pole ju mingi elukine vajadus. Saaks

nii ja teisiti korraldada. Kui tal on vaja olnud laste ja naisega koos asju teha, pole see mulle seni mingi probleem olnud. Ja nüüd ta ootab mu otsust, aga ma ei tea… Tema meelest kõik korras ja jätkame. Aga see valetamine – kuidas ma saan seda lihtsalt niisama jâtta…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidu, kuidas siis mehe uued lapsed ennast tundma peavad, kui nende isa järsku mingi teise perega reisima läheb ja põhimõtteliselt nemad maha jätab?

See “mingi teine pere” on mehe enda lapsed ja naine, kellega ta kunagi piisavalt armastas, et  need lapsed saada.  Mehe nooremad lapsed ei oskaks seda põhimõttelist mahajätmist isegi mõtelda, kui nende ema seda ette ei hädaldaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 221 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees eksnaisega reisile