Esileht Pereelu ja suhted Mees eksnaisega reisile

Näitan 11 postitust - vahemik 211 kuni 221 (kokku 221 )

Teema: Mees eksnaisega reisile

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, teil polemingit kooselu ja kooselusuhet, teil on selline maeiteagi mis – käime läbi, olles yksteisele sympaatsed.

Ilmselgelt muutus see asi sinu peas sinu jaoks paris suhteks, my da nimetad kooseluks, kus see mees oli “sinu mees”, aga tegelikult pole ta ju seda kunagi olnudki. Paris kindlalt ei arva see mees sinu kohta, et oled “tema naine”.

Minu jaoks on otsustab faktor, et paarisuhet mehe jaoks polegi, mitte see, et mingi eksi ja lastega reisile (sest nagu siinsetest vastustestki näha, on naised erinevad ja osadele see variant sobikski), vaid see, et ta sind Ene reisi ei teavitanud ega informeerinud a la Mul on selline idee, kas sulle sobib see? Oleksin ära need ja need kuupaevad. Ja siit edasi ka et kas soovid kaasa tulla?

Siis oleks näha ja tunda, et mees siiski peab sind enda naispartneriks, mis siis, et tal on veider arusaam eksiga reisile minemisest.

Aga praegu pole nagu mitte midagi, kus isegi suhtepoegagi näha.

Suhte ja kooselu puhul ei tule selline kaitumine ju kõne alla juba lihtsalt seepaeast, et inimene ei tule õhtul tavapärasel ajal koju, teine muretseb end hulluks, hakkab ametivoimudega otsima. Suhtes teavitatakse yksteist seetõttu a la tulen hiljem, tulen homme, olen kolm kuud reisil. Kui mees läks reisile midagi ytlemata, siis olete tema jaoks teretuttavad

Mida ta täpsemalt valetas?

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaua koos olete olnud?

2,5 asstat. Me ei ela 100% ûhe katuse all, aga sellisele asjale, et vaba suhe ja mulle ütlemata eksiga reisile, pole ma alla kirjutanud.

Tundub, et sina oled enda meelest mehega suhtes, mehe meelest teil aga suhet ei ole. Vähemat mitte sellist, mille nimel ühisest puhkusereisit koos laste ja eksnaisega loobuga.

Jah, aga ma ei saanud sellest varem aru. Mulle tundus et ta arvestab pigem minu kui endise naisega – sest see reis pole ju mingi elukine vajadus. Saaks

nii ja teisiti korraldada. Kui tal on vaja olnud laste ja naisega koos asju teha, pole see mulle seni mingi probleem olnud. Ja nüüd ta ootab mu otsust, aga ma ei tea… Tema meelest kõik korras ja jätkame. Aga see valetamine – kuidas ma saan seda lihtsalt niisama jâtta…

Miks ja mis otsust ta sinult ootab täpsemalt? Ise palus sul otsustada midagi v sa ytlesid talle, et sa hakkad nyyd hullult midagi otsustama?

Ja mind siiski huvitab, sellest soltub yldine pilt, et kuidas teada said, et mees reisile läks oma endise perega.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma elusees ei hakkaks keelama. Lapsed vajavad aega ema ja isaga ning niipalju eneseuhkust mul ometi on, et ma ei hakka selleks “Peetri hulluks hüsteeriliseks uueks naiseks”. Pane parem siis kohe ketti oma isane, kui ta sul usaldust üldse ei vääri ning raudselt hakkab oma eksnaosega seksima. Ta sull mingi poolearuline või? Miks sa üldse elad mehega, keda sa kopika eest ka ei usalda? Usu mind, ära vägistada ex su meest ei saa ja sina ei saa üht valimatult kõiki naisi ke**ivat isast endale hoida.
Jumal kui tüütud ja koomilised need uued naised sageli on, niisugust tsirkust saab, et naera kõht küveras, kui keegi seltskonnas jäle räägib. Väike osa neist suudab jääda rahulikuks ja normaalseks ning ei kahtlusta nagu poolemeelne, et nii kui nurga taha saavad, mees on niuhti püksid rebadel ja eksi kallal.

Tõesti, pane ta kohe ketti, endal lihtsam ja vähem naeruväärseks ennast teed. Nagu keelamine ja pirtsutamine aitaks!
/ka uus naine

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna või õnne, et enda peres sellist raha ei ole ( mehe eksnaise uues peres samuti ), et saaks käia ühistel reisidel koos kõikide lastega. Kuigi mul on kahtlane tunne, et minu mees küll kuhugi oma eksnaisega reisima ei hakkaks. Kui mõlemal osapoolel on uus elu, siis on lapsed mõlema uue elu osa ja asju aetakse kahel pool. Minu mehe esimestel lastel on alati kahed sünnipäevad, kahed jõulud, koos ei tehta midagi. Ainus kus mu mees läks koos naise endise perega oli lapse lasteaia lõpetamine ja kooli astumine. Ja minu jaoks on see normaalne, kui mõlematel vanematel on uued pered (k.s uued lapsed ka ), siis minu jaoks ei ole normaalne, et mingeid tegevusi tehakse ikka nii, nagu vanasti pere olles. Aga eks igaühele oma, alati saab valida kellega suhtes olla ja mis tingimustel.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kindlasti ei keelaks minna, aga edaspidi ma selles suhtes olla ei sooviks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kindlasti ei keelaks minna, aga edaspidi ma selles suhtes olla ei sooviks.

Et käib oma eksnaise ja lastega kahes muuseumis, ühes pargis ja kahes kohvikus ja sinu poolt on suhtele kriips peal? Õudne reetmine?

Kui tühi see suhe teil peab olema, kui selliste pisiasjade pärast oled sa nõus sellest loobuma. Kujutage ette, käis laste ja laste emaga koos sama lennukiga samas linna, elas samas hotellis ja käis samas muuseumis, milline jõhker petmine!

Einoh, enamus naisi ei ole tõesti normaalsed. Nutupidu, traagika, suhe läbi, kui mees eksi ja lastega kohvikus ja loomaaiaas käib! Jumal, milline tola.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui TA ise saab kindel olla ja lubaduse anda, et tema nii ei teeks ega isegi ei tahaks sellist asja, siis on tal õigustatud olla solvunud ja pahane. Kui ta ise saab lapsed mehega ja lahku lähevad ja ees ootab lastega reis ja nad saavad mehega omavahel hästi läbi ja lastega saab mees hästi läbi ja mees tahab perega reisile tulla…..ja kui naine keelab selle kategooriliselt ära, siis on see teema õigustatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kindlasti ei keelaks minna, aga edaspidi ma selles suhtes olla ei sooviks.

Et käib oma eksnaise ja lastega kahes muuseumis, ühes pargis ja kahes kohvikus ja sinu poolt on suhtele kriips peal? Õudne reetmine?

Kui tühi see suhe teil peab olema, kui selliste pisiasjade pärast oled sa nõus sellest loobuma. Kujutage ette, käis laste ja laste emaga koos sama lennukiga samas linna, elas samas hotellis ja käis samas muuseumis, milline jõhker petmine!

Einoh, enamus naisi ei ole tõesti normaalsed. Nutupidu, traagika, suhe läbi, kui mees eksi ja lastega kohvikus ja loomaaiaas käib! Jumal, milline tola.

Teema algatus on reisi kohta. Sinu kirjutatu kuulub fantaasia osakonda. Midagi sellist ei ole ma kirjutanud ja ürita vähem teistele sõnu suhu panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kindlasti ei keelaks minna, aga edaspidi ma selles suhtes olla ei sooviks.

Et käib oma eksnaise ja lastega kahes muuseumis, ühes pargis ja kahes kohvikus ja sinu poolt on suhtele kriips peal? Õudne reetmine?

Kui tühi see suhe teil peab olema, kui selliste pisiasjade pärast oled sa nõus sellest loobuma. Kujutage ette, käis laste ja laste emaga koos sama lennukiga samas linna, elas samas hotellis ja käis samas muuseumis, milline jõhker petmine!

Einoh, enamus naisi ei ole tõesti normaalsed. Nutupidu, traagika, suhe läbi, kui mees eksi ja lastega kohvikus ja loomaaiaas käib! Jumal, milline tola.

Teema algatus on reisi kohta. Sinu kirjutatu kuulub fantaasia osakonda. Midagi sellist ei ole ma kirjutanud ja ürita vähem teistele sõnu suhu panna.

No just, reisist räägi minagi. Lennatakse ühes lennukis, käiakse koos lastega kahes kohvikus, paaris muuseumis, pargis ja kirikut või silda vaatamas, ööbitakse samas hotellis, käiakse koos poes, viiakse lapsed ehk lõbustusparkigi, ehk käiakse koos ujumas ja õhtul süüakse restoranis koos lastega turska. Ja? Mismoodi see sulle ohtlik on?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nüüd ta ootab mu otsust, aga ma ei tea… Tema meelest kõik korras ja jätkame.

Miks ja mis otsust ta sinult ootab täpsemalt? Ise palus sul otsustada midagi v sa ytlesid talle, et sa hakkad nyyd hullult midagi otsustama?

Sest naine keerutas üles tohutu draama ja usalduskriisi ja “ma ei tea, kas ma sinuga olla suuuudan!!” teema, kui teada sai. Mehe meelest polnud mingit probleemigi. Ja naise meelest on nüüd eks ja lapsed probleem, mis järjest kasvab, mida edasi mees oma lastega suhtleb ja otsib igast olukorrast enda kõrvalejätmist. Mida mees sulle VALETAS? Ta lihtsalt ei rääkinudki seda ju.

Teod räägivad valjemini kui sõnad, järelikult pole teil nii tõsist suhet kui sina oma peas ette kujutasid, et mees pidanuks vajalikuks sinu “luba” küsida. Te ei ela koos, teil pole midagi ühist (loomi, lapsi, eluaset), on visiitsuhe.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kindlasti ei keelaks minna, aga edaspidi ma selles suhtes olla ei sooviks.

Et käib oma eksnaise ja lastega kahes muuseumis, ühes pargis ja kahes kohvikus ja sinu poolt on suhtele kriips peal? Õudne reetmine?

Kui tühi see suhe teil peab olema, kui selliste pisiasjade pärast oled sa nõus sellest loobuma. Kujutage ette, käis laste ja laste emaga koos sama lennukiga samas linna, elas samas hotellis ja käis samas muuseumis, milline jõhker petmine!

Einoh, enamus naisi ei ole tõesti normaalsed. Nutupidu, traagika, suhe läbi, kui mees eksi ja lastega kohvikus ja loomaaiaas käib! Jumal, milline tola.

Teema algatus on reisi kohta. Sinu kirjutatu kuulub fantaasia osakonda. Midagi sellist ei ole ma kirjutanud ja ürita vähem teistele sõnu suhu panna.

No just, reisist räägi minagi. Lennatakse ühes lennukis, käiakse koos lastega kahes kohvikus, paaris muuseumis, pargis ja kirikut või silda vaatamas, ööbitakse samas hotellis, käiakse koos poes, viiakse lapsed ehk lõbustusparkigi, ehk käiakse koos ujumas ja õhtul süüakse restoranis koos lastega turska. Ja? Mismoodi see sulle ohtlik on?

Kui mulle ei sobi see, et minu kaaslane oma eksiga mööda ilma ringi reisib, siis lihtsalt ei sobi. Ma ei pea silma kinni pigistama selle tõttu, et kellegi teise jaoks on see ebaoluline. Kindlasti ei tee ma sellest mingit draamat ega nutupidu, olen sellest east ammu välja kasvanud. Aga ma ei pea kindlasti vajalikuks enda tunnete mahasurumist vaid seetõttu, et mingi perekooli kägu arvab, et minu tunded pole õiged.

Kui mulle ei meeldi ja ma ei soovi sellist suhet, siis on ainus ja õigeim otsus see suhe lõpetada. Ma ei hakka kedagi muutma ega veenma, samamoodi ei soovi ma ka seda, et keegi teine (k.a. minu kaaslane) seda teeks.

Minu mehel tegelikult ei olegi sellist pagasit, oleme koos juba väga varasest noorusest ja praeguseks juba 20a abielus olnud. Samamoodi nagu siin varasemalt mainitud on, siis ma ei võtaks endale pagasiga meest ja ausalt öeldes ei tooks ka endale koju kedagi uut, kui praegune suhe lõppema peaks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 211 kuni 221 (kokku 221 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees eksnaisega reisile