Esileht Pereelu ja suhted Mees flirdib peol võõrastega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Mees flirdib peol võõrastega

Postitas:

Eelmisel nädalavahetusel käisin elukaaslasega majapeol. Mees jõi ennast purju(nagu alati) ja hakkas ühele blondiinile minu nähes ligi tikkuma. Läks temaga koos ujuma, mängis pinksi ja õhtul läks ka sauna. Minu jättis täiesti unarusse. Istusin üksi teises laua nurgas samal ajal kui mu elukaaslane blondi tüdrukuga kudrutas. Ma ei tahtnud skandaali teha. Teised peol osalejad juba ütlesid ka mu mehele, et mine oma naise juurde istuma ikka. Mul oli väga piinlik.
Õhtul mees minuga koos magama ei tulnud. Laekus tuppa millalgi vastu hommikut.
Kui aru pärisin ja selgitusi nõudsin, siis mees hakkas vastu ajama, et tõmban tühja koha pealt tüli üles ja teen draamat. Tema pole midagi halba teinud.
Tunnen, et mul on valus, aga tema väited tekitavad tunde, et keeran asju üle võlli. Tema jutt moonutab minu reaalsust.
Varemgi on tulnud tema poolt purjus peaga minu suhtes alandavat käitumist.

Mõtlen, et selline mees tuleks vist maha jätta. Armastan teda väga, kuid nii valus pole mul iialgi olnud, kui sellel peol. Kas reageerin üle?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.06 17:28; 11.06 08:13; 11.06 09:26; 11.06 11:57; 18.06 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullake, see on mehe poolt äärmiselt lugapidamatu käitumine. Sa ei pea seda isegi mitte ühte korda kannatama. Ammugi mitte korduvalt! See on provokatsioon. Mees ka absoluutselt ei hooli sinust või ootab nüüd sinu poolt lahutust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see sõltub nüüd inimese (sinu) isikuomadustest. Arvan, et saad siit kahesuguseid vastuseid-
1.Ühed ütlevad, et see mees ei armasta sind ja kui ka armastab, siis on lihtsalt mats. Kui sulle see ei sobi, siis jäta ta maha, sest varem või hiljem saad veel ja veel haiget ja enne kui lapsed tulevad, on õige aeg sul see suhe lõpetada.
2.Teised ütlevad, et hangi endale elu ja probleemid, ära hüsteeritse ja kui tahad meest hästi lühikese keti otsas pidada, siis lase parem ta heaga vabaks ja ära ahista teda, sest keegi pole kellegi omand.
Mina vastan punkti 1 järgi. Mina selles suhtes ei oleks.
Vaata enda sisse, vastus on sinus, mitte mehes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jah, tuttav olukord. Kindlasti tõmba saag käima ja mine , kui vähegi võimalik, ära kuskile mõneks ajaks. Las näeb, et sinuga nalja ei tehta. SEE POLE NORMAALNE KÄITUMINE. Ma ka korduvalt sellises olukorras olnud ja nutan kaotatud aastaid taga. Takkajärgi käituks hoopis teisti. Esiteks ei vaataks kõrvalt vaid läheks ütleks neile kudrutajatele midagi iroonilist. Midagi, mis selle naise ka tagasi tõmbama paneb. Sõimama muidugi ei hakkaks aga eemal vait ka ei istuks enam. Ei saa sellistest naistest ka aru, kelle ego nii madal on, et iga suva mehe, vahet pole kas suhtes või mitte, tähelepanu peale pöördesse läheb. Kindlasti tee midagi. Muidu mees hakakbki nii käituma ja lõpuks oledki sina süüdi, armukade hüsteeriline friik. Ütledki mehele, et sina sellist käitumist enda suhtes ei luba ja mõelgu järgi, mida ta tahab. Kui koos enam jätkata ei taha siis mis teha aga nii ka ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 17:54; 08.06 23:15; 09.06 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees jõi ennast purju(nagu alati)

Mulle aitaks vist juba sellestki, et temast poleks kunagi mu mees saanudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja imestan. Täiskasvanud inimesed (või mõni 15-aastane kutsub ka oma peiksi hellitavalt “meheks”?), majaläbud, mille käigus kõik sebivad kõiki…

Ja no muidugi see, millele eelmine postitaja juba tähelepanu juhtis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks ei vaataks kõrvalt vaid läheks ütleks neile kudrutajatele midagi iroonilist.

Mida näiteks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 19:17; 09.06 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõi ennast purju nagu alati. Normaalne mees tõesti. : )))
Sa armastad sellist? Ma ei pane armastamist pahaks, aga mõtle sellele – kes sinule plusspunkte annab, et sellist armastad? Kas see pead just sina olema, kes nüüd ja edaspidi alles hakkab elu nägema ja hingehaavadesse uppuma?

Vabaneks ise sellisest kii-res-ti. ; )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees kes alati purju joob …võtku uus tsikk.

ise tean meest, kes flirdib aga ta tegelikult kardab seltskonda ja alko+flirt on tema kaitse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et mehe jaoks on teie suhe nn maha käinud. Vb hea meelega läheks üldse laiali, aga ei julge ka nagu. Kindlasti vaata, kas mees saab aru, et tegi midagi valesti ja tahab asju parandada. Kui ei taha, siis ainult aja küsimus, millal ta su maha jätab. Nii julmalt, et pikemalt flirditakse, ööseks tuppa ka ei tulda, kuigi on teada, et ootad jne, tehakse ikka harva, kui nii juba on, siis mehel ikka suht kama. Viga ei ole otseselt sinus, seda pole vaja mõelda – elu lihtsalt on selline, et suhted käivad maha. Kui mees ei tee pingutusi, siis ära jää sellisesse suhtesse vegeteeruma, mõttetu, need flirdid jätkuvad nagunii tal, sest ta otsib seda nn sädet taga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Purjus inimesele pole mõtet midagi öelda. Oota ära kui kaineks saab, end väljamagab ja pea selge on. Ja siis ütled talle kõik, mis kogesid. Räägid oma kogemusest ja enda tunnetest. Ei mingit draamat, lihtalt kainelt ja rahulikult räägid talle enda kogemusest. Ilmselt sa ei taha sellist valu enam iial tunda, nii et “teine ” kord jääb siis viimaseks. See tuleb mehele ka teada anda. Mees, kes niimoodi naisest ülesõidab, ei saa muudest sõnadest aru. Tuleb küsida otse, kas ta tahab edasi suhtes olla või minnakse vabade inimestena mõlemad edasi. Eks siit tuleb ka see kooselu mõiste üldse. Üks pool käitub nagu ta oleks abielus ja on truu. Teine pool avab, et on vaba ja pole mingeid kokkuleppeid rikkunud, kui kellegi teisega liini ajab. Sinu otsustada on, et kas koged seda valu veel oma elus korduvalt ja korduvalt või jääb see viimaseks korraks. Selline käitumine on piisav, et suhe lõpetada. Või vähemalt peaks mehel olema kõvasti selgitamist ja tõestamist, et ta tahab koos edasi liikuda. Aga selleks pead sa tõest olema valmis üksi edasi liikuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida näiteks?

No näiteks mehele, et kas keskeakriis juba käes, et pead siin blondiine taga ajama või naisele, et kahju, et su enesehinnang nii madal on, et purjus keseakriisis abielumehe lähenemiskatsed sind nii leili ajavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 17:54; 08.06 23:15; 09.06 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No näiteks mehele, et kas keskeakriis juba käes, et pead siin blondiine taga ajama või naisele, et kahju, et su enesehinnang nii madal on, et purjus keseakriisis abielumehe lähenemiskatsed sind nii leili ajavad.

Nad pole ju abielus. On elukaaslased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jättis täiesti unarusse. Istusin üksi teises laua nurgas samal ajal kui mu elukaaslane blondi tüdrukuga kudrutas. Ma ei tahtnud skandaali teha. Teised peol osalejad juba ütlesid ka mu mehele, et mine oma naise juurde istuma ikka. Mul oli väga piinlik.

See on tõesti alandav. Kui teil ei ole (ühiseid) lapsi ja korterilaenu, siis ma isegi ei kaaluks selle suhte jätkamist. Elaksin koos veel seni, kuni ühele teist uus elamispind leitud ja edasi läheksin juba üksinda. Kui mehel ei olnud selline nõme käitumine esmakordne, siis pole suurt lootust, et see viimaseks jäi. Pidusid ja koosviibimisi tuleb üksjagu ja vaevalt, et tahad sama alandust ja samu tundeid ikka ja jälle läbi elada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 00:38; 10.06 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise sa ta valisid…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No näiteks mehele, et kas keskeakriis juba käes, et pead siin blondiine taga ajama või naisele, et kahju, et su enesehinnang nii madal on, et purjus keseakriisis abielumehe lähenemiskatsed sind nii leili ajavad.

See küll irooniline pole, pigem jätaks endast lolli mulje. Ma läheks sooviks pigem tuvikestele rahulikult jõudu ja küsiks mehelt, kas ta täna koju ka tuleb v jääb küla peale. See annab viisakalt märku, et teil kooselu on, mida see blond subjekt ei pruugi teadagi. Ja kui ütleb, et ei, siis läheks peolt minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida näiteks?

No näiteks mehele, et kas keskeakriis juba käes, et pead siin blondiine taga ajama või naisele, et kahju, et su enesehinnang nii madal on, et purjus keseakriisis abielumehe lähenemiskatsed sind nii leili ajavad.

ja oledki end niimoodi ise alandanud mingi joodikust lõdva püksikummiga jorsi pärast?

ja et ta uus miki saaks su üle ilkuda kogu külale, kuidas jorss sind p***e saatis seepeale?

kas siin on lasteaed lahti lastud, või annaks äkki nõu, kuidas pea püsti olukorrast välja tulla, mii et ikka see jorss ikkagi jääb häbisse??

tibi saab oma vitsad hiljem, selle ta unelmate mehe käest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 11:40; 10.07 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida näiteks?

No näiteks mehele, et kas keskeakriis juba käes, et pead siin blondiine taga ajama või naisele, et kahju, et su enesehinnang nii madal on, et purjus keseakriisis abielumehe lähenemiskatsed sind nii leili ajavad.

Eriti efektne oleks, kui seda ütlust saadaks ka kõrges kaares tuvikeste suunas teele saadetud Sarviku juga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 19:17; 09.06 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel nädalavahetusel käisin elukaaslasega majapeol. Mees jõi ennast purju(nagu alati) ja hakkas ühele blondiinile minu nähes ligi tikkuma. Läks temaga koos ujuma, mängis pinksi ja õhtul läks ka sauna. Minu jättis täiesti unarusse. Istusin üksi teises laua nurgas samal ajal kui mu elukaaslane blondi tüdrukuga kudrutas. Ma ei tahtnud skandaali teha. Teised peol osalejad juba ütlesid ka mu mehele, et mine oma naise juurde istuma ikka. Mul oli väga piinlik.
Õhtul mees minuga koos magama ei tulnud. Laekus tuppa millalgi vastu hommikut.

Miks sa üldse sinna peole jäid? Ma oleks kohe, kui ta blondiga flirtima hakkas, ära läinud. Ja hiljem lahku läinud. Ja absoluutselt ei huvitaks mind enam tema arvamus või hinnangud minu käitumise ja selle mõistlikkuse kohta. Mingi eneseuhkus peab ka ikka olema, kui vähegi saan seda endale lubada (ja seda peab saama, kaltsuna on kurb elada).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oledki end niimoodi ise alandanud mingi joodikust lõdva püksikummiga jorsi pärast?

ja et ta uus miki saaks su üle ilkuda kogu külale, kuidas jorss sind p***e saatis seepeale?

kas siin on lasteaed lahti lastud, või annaks äkki nõu, kuidas pea püsti olukorrast välja tulla, mii et ikka see jorss ikkagi jääb häbisse??

tibi saab oma vitsad hiljem, selle ta unelmate mehe käest.

Kahjuks ei ole, vahtisin ka nagu lammas eemal. Tagantjärgi tean, kogu neid situatsioone, rohkem kui üks, eksole, analüüsides, et vot nii oleks pidanud käituma. Siis oleks just eneseuhkus alles jäänud mitte eemal lamba kombel vahtides. Aga kõige targemad on loomulikult need, kes ise pole kogenud vaid niisama targutavad. Pole see eemal vahtimine mind kuidagi aidanud. Kui ühes situatsioonis mingi sarnane olukorda nautiv naissoost olevus midagi minuga mu mehe teemal seletama tahtis tulla ja ma talle ütlesin, et kes sa selline üldse omaarust oled, et üldse meie suhte kohapealt sõna võtad, vat see inimene ehmatas ära ja tõmbas ego veits madalaks. Aga kui midagi pole teinud või ära läinud saavad need tuvikesed ainult jõudu juurde. Enam ma loomulikult sellistesse situatsioonidesse sattuda ennast ei lase. Aga mis mina ka tean, eks. Ikka teoreetikud on kõige targemad. Isegi kui mehe järgmisel päeval maha jätta on tunne parem kui sai nad paika panna. Aga kuidas keegi, mõne jaoks on ju nii alandav enda eest välja astuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 17:54; 08.06 23:15; 09.06 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meeelest on sul kaks võimalust. a.) lõpetada see suhe b.) leppida.
Mehe käitumine näitab, et tal on savi. Sinuga on lihtsalt mugavusest, kuni mõne parema leiab. Kas jääd seda ootama või astud ise otsustava sammu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui mehe järgmisel päeval maha jätta on tunne parem kui sai nad paika panna. Aga kuidas keegi, mõne jaoks on ju nii alandav enda eest välja astuda.

See jutt teisi naisi nilliva mehe ja tema uue silmarõõmu paikapanemisest on kuidagi hale. Enda eest seisma loomulikult peab, aga liiderlik mees ei ole küll see, kelle nimel võidelda tasuks. Parem teha kiire ja konkreetne lõpp kui et alatasa “Mina olen siiski naine nr 1” teistele tõestama hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 00:38; 10.06 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

flirdi vastu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu tekstist: …”Kui aru pärisin ja selgitusi nõudsin, siis mees hakkas vastu ajama, et tõmban tühja koha pealt tüli üles ja teen draamat.
Tunnen, et mul on valus, aga tema väited tekitavad tunde, et keeran asju üle võlli. Tema jutt moonutab minu reaalsust.
Varemgi on tulnud tema poolt purjus peaga minu suhtes alandavat käitumist.”

See mees tuleb maha jätta, esiteks teise alandamine ja taoline flirtimine tähendab seda, et mingit armastust ta sinu vastu küll enam ei tunne ja on sinuga veel koos mingist mugavusest või muul põhjusel.
Sa ei keera asja üle võlli, vastupidi – sa otsid mölakale veel õigustust. Lahku kohe ja kiirelt. Sul on mingi imelik sõltuvust väga sitast suhtest ja seetõttu ta nii mölaklikult ka käitub. Naised võiks end rohkem austada ja mitte selliste idiootide poolt end peedistada lasta ja õnnetuks teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei ole, vahtisin ka nagu lammas eemal. Tagantjärgi tean, kogu neid situatsioone, rohkem kui üks, eksole, analüüsides, et vot nii oleks pidanud käituma. Siis oleks just eneseuhkus alles jäänud mitte eemal lamba kombel vahtides. Aga kõige targemad on loomulikult need, kes ise pole kogenud vaid niisama targutavad. Pole see eemal vahtimine mind kuidagi aidanud.

Asi on ju selles, et niisugune käitumine mehe poolt on nii ebanormaalne, et sa ei oskagi selleks valmis olla. Sellistel asjadel polee normaalses suhtes kohta. Eemale vahtima jäämine on pigem just normaalne käitumine, nagu ootamatutes olukordades tulebki aeg maha võtta ja kõigepealt aru saada, mis kurat see üldse praegu toimub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on tõesti selliseid naisi olemas, kelles mees joob käis ning ajab peol naise nähes võõrale tibile keelt kõrva ning naise ainuke reaktsioon on tulla perekooli või on see liba?
Kui veel keegi julgeb sellise suhte koha pealt sõna võtta – siis tema paika panemiseks julgust jätkub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 07:32; 11.06 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on tõesti selliseid naisi olemas, kelles mees joob käis ning ajab peol naise nähes võõrale tibile keelt kõrva ning naise ainuke reaktsioon on tulla perekooli või on see liba?

Kui veel keegi julgeb sellise suhte koha pealt sõna võtta – siis tema paika panemiseks julgust jätkub.

Olen teemaalgataja. Kahjuks see ei ole liba. Mul on enesehinnang olematu, eks vist sellepärast olen lasknud nii halvasti käituda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.06 17:28; 11.06 08:13; 11.06 09:26; 11.06 11:57; 18.06 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, ei ole liba – aga ühtegi mõistlikku soovitust peale mehe maha jätmise – sa siit ei ole nagu saanud. Teed siis nii või plaanid järgmine kord jälle, kui su mees (nagu ikka ennast täis joob) passida seina ääres?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 07:32; 11.06 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, ei ole liba – aga ühtegi mõistlikku soovitust peale mehe maha jätmise – sa siit ei ole nagu saanud. Teed siis nii või plaanid järgmine kord jälle, kui su mees (nagu ikka ennast täis joob) passida seina ääres?

Olen siinsetele soovitajatele väga tänulik, et nad mind maa peale toovad ja aitavad märgata mehe manipulatsiooni ning pohhuismi. Otsingi juba oma elamispinda. Kui selle leian, siis teatan mehele, et kõik on läbi ja astun minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.06 17:28; 11.06 08:13; 11.06 09:26; 11.06 11:57; 18.06 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist olin nii 18- aastane ja siis oli mul selline suhe. No olin nagu takjas selle noormehe küljes, kellel tegelikult oli minust täiesti ükskõik. Aastaid hiljem sain alles aru, kui loll, naiivne ja lammas ma olin. Enam iialgi ükski mees minuga nii manipuleerida ja alandada pole saanud. Ma ei tea su vanust kulla teemaalgataja, aga selline suhe, kahjuks eriti head ei tõota. Lugupidamatus, matslus ja alandamine on sellised asjad, mis jätavad jälje, ega sul peabki endal olema tahet ja jõudu see asi lõpetada. Temal on nii mugav elada, seksi saab, toit ka laual, justkui kõik toimib, aga vot seda armastust ja ausust pole. Tundute jube noored olevat, kui selline pidu oli ja suhtlemise vorm. Las see alko mees elab oma elu oma järgmiste tšikkidega ja alandab neid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees flirdib peol võõrastega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.