Esileht Pereelu ja suhted Mees flirdib peol võõrastega

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Mees flirdib peol võõrastega

Postitas:

Ma vist olin nii 18- aastane ja siis oli mul selline suhe. No olin nagu takjas selle noormehe küljes, kellel tegelikult oli minust täiesti ükskõik. Aastaid hiljem sain alles aru, kui loll, naiivne ja lammas ma olin. Enam iialgi ükski mees minuga nii manipuleerida ja alandada pole saanud. Ma ei tea su vanust kulla teemaalgataja, aga selline suhe, kahjuks eriti head ei tõota. Lugupidamatus, matslus ja alandamine on sellised asjad, mis jätavad jälje, ega sul peabki endal olema tahet ja jõudu see asi lõpetada. Temal on nii mugav elada, seksi saab, toit ka laual, justkui kõik toimib, aga vot seda armastust ja ausust pole. Tundute jube noored olevat, kui selline pidu oli ja suhtlemise vorm. Las see alko mees elab oma elu oma järgmiste tšikkidega ja alandab neid.

Selline klammerduja ma vist olen jah. Ta on mu esimene armastus ja suhe. Sellepärast ongi raske lahti lasta.
Olen 22, mees 32. Sellises vanuses võiks mees juba küpsem olla, aga noh, tema puhul ei maksa vist enam loota.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.06 17:28; 11.06 08:13; 11.06 09:26; 11.06 11:57; 18.06 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni ime, et vanamehenässid ja keskealised neid noori tüdrukuid jahivad. Neil pole veel enesekindlust, eneseusku ja eneseuhkust ollagi, lasevad trampida enda peal ja kurvastavad ainult, kui mees neid kaltsuna kohtleb.
Maailm on mehi TÄIS. Ja kindlasti on palju sellisest jorsist paremaid. Jagub ka sulle. Inimene ei peaks üldse nii hirmsasti nui neljaks kogu aeg suhet jahtima, täitsa võib, saab ja PEABKI üksi ka elama. Et endas selgusele jõuda, et oma mina välja kujundada, et eneseusk leida ja seda hoida. Noored millegipärast arvavad juba 16-aastaselt, et kui suhet pole, pole ma keegi. Saa enne kellekski ja hakka alles siis suhet looma, kui tead juba, kes sa oled.
Nüüd ruttu oma mina ja enesekindlust otsima ja esimene käik selleks on see jobu maha jätta. Maailm on mehi täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

annan nõu, ise tead, kas kasutad või mitte
jäta see “mees” maha nii ruttu kui võimalik. ka siis, kui see hetkel võimatu tundub, näiteks elukoha või mõne muu asja tõttu. selline “mees” ei muutu paremaks, ainult kehvemaks.
miks julgen nõu anda? raiskasin oma 20ndates eluaastates sarnase tropi peale 7 aastat oma elust. su jutt tuli nii tuttav ette: purjujoomised, pidudel teistega flirtimised, öösel mitte koju tulemised, minu süüdistamine, jne. lisaks kõigele veel hasartmängusõltuvus. õnneks meil lapsi polnud. mina aga millegipärast ka arvasin, et armastan teda. loll olin, ääretult loll! ühel hetkel tuli mõistus koju. lõpetasin päevapealt selle jama, kergendustunne oli suur. üks asju, mida elus kõige rohkem kahetsen, ongi need raisatud 7 aastat ja see, et lasin mingil mõttetul matsil end alandada. sellest on aastaid möödas, olen üle 40 ja juba ammu õnnelikult abielus, mitu peaaegu täisealist last. ja ikkagi tuleb vahel meelde see kunagine lollus ja ma ei saa aru, kus mu mõistus siis oli???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma isegi ei hakkaks sellisel juhul mehe käest selgitusi otsima, vaid võtaks tibi sebimist kui märki, et suhe on läbi ja läheks peolt minema või suhtleks seal teistega ning pärast võtaks enda asjad, koliks välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma vist olin nii 18- aastane ja siis oli mul selline suhe. No olin nagu takjas selle noormehe küljes, kellel tegelikult oli minust täiesti ükskõik. Aastaid hiljem sain alles aru, kui loll, naiivne ja lammas ma olin. Enam iialgi ükski mees minuga nii manipuleerida ja alandada pole saanud. Ma ei tea su vanust kulla teemaalgataja, aga selline suhe, kahjuks eriti head ei tõota. Lugupidamatus, matslus ja alandamine on sellised asjad, mis jätavad jälje, ega sul peabki endal olema tahet ja jõudu see asi lõpetada. Temal on nii mugav elada, seksi saab, toit ka laual, justkui kõik toimib, aga vot seda armastust ja ausust pole. Tundute jube noored olevat, kui selline pidu oli ja suhtlemise vorm. Las see alko mees elab oma elu oma järgmiste tšikkidega ja alandab neid.

Selline klammerduja ma vist olen jah. Ta on mu esimene armastus ja suhe. Sellepärast ongi raske lahti lasta.

Olen 22, mees 32. Sellises vanuses võiks mees juba küpsem olla, aga noh, tema puhul ei maksa vist enam loota.

Kas vanematekoju saaksid minna? Seal elades jõuad ka elamist vaadata endale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istusin üksi teises laua nurgas samal ajal kui mu elukaaslane blondi tüdrukuga kudrutas.

Üks asi veel: sa pead endaga ka veidi tegelema. Ei ole reaalne, et seltskonnas jäetakse kena, noor, tark naine üksinda istuma.
Seda lihtsalt ei juhtu ja see pole päriselus võimalik.

Pigem on nii, et mehed ootavad järjekorras, millal see sinu jorss purju jääb, oma blondi läheb kabistama ja siis lendavad üksteise võidu peale.
Kui nii ei olnud, siis on midagi ikka väga väga valesti.
Mõtle ka sellele.

Ja kui sul endal on midagi väga valesti, siis ka sellelt vaeselt ajudeta jorsilt oleks palju nõuda, et tema kõik õigesti teeks – tema ei mõtle ega plaani, vaid tegutseb instinktide baasil. Ja ju siis see instinkt talle ütleb, et see praegune suhe pole pikemat hoidmist väärt. Ta ei saa ise sinna midagi parata. Kui see tõesti nii on.
Aga iga mees vihkab seda tunnet, et kui tema ise oma naist hetkel ei taha, siis ei taha keegi teine ka.

Ja kui sa oled naine, kelle peale mehed just tormi ei jookse, siis proovi leida endale vastavalt võrdne mees. Natuke tossike, vaikne, mitte eriti ilus (et blondid ei tahaks teda), pisut saamatu, pisut rumal. (Pk-s on kah üks selline näide olemas – üksikmees. Aga ta on sinu jaoks liiga vana juba)
Siis moodustate võrdse paari ja probleeme ei ole. Üle oma võimete elamine pole kellelegi kunagi hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui sa oled naine, kelle peale mehed just tormi ei jookse, siis proovi leida endale vastavalt võrdne mees. Natuke tossike, vaikne, mitte eriti ilus (et blondid ei tahaks teda), pisut saamatu, pisut rumal. (Pk-s on kah üks selline näide olemas – üksikmees. Aga ta on sinu jaoks liiga vana juba)
Siis moodustate võrdse paari ja probleeme ei ole. Üle oma võimete elamine pole kellelegi kunagi hea.

Kohutavalt loll jutt. Sellise jorsiga elamine ei ole kindlasti “üle oma võimete elamine”, see on lihtsalt nooruse rumalus. Aga jah, endaga võrdse mehe võiks ta tõesti otsida – praegusest ikka palju parema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 10:05; 11.07 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istusin üksi teises laua nurgas samal ajal kui mu elukaaslane blondi tüdrukuga kudrutas.

Üks asi veel: sa pead endaga ka veidi tegelema. Ei ole reaalne, et seltskonnas jäetakse kena, noor, tark naine üksinda istuma.

Seda lihtsalt ei juhtu ja see pole päriselus võimalik.

Pigem on nii, et mehed ootavad järjekorras, millal see sinu jorss purju jääb, oma blondi läheb kabistama ja siis lendavad üksteise võidu peale.

Kui nii ei olnud, siis on midagi ikka väga väga valesti.

Mõtle ka sellele.

Ja kui sul endal on midagi väga valesti, siis ka sellelt vaeselt ajudeta jorsilt oleks palju nõuda, et tema kõik õigesti teeks – tema ei mõtle ega plaani, vaid tegutseb instinktide baasil. Ja ju siis see instinkt talle ütleb, et see praegune suhe pole pikemat hoidmist väärt. Ta ei saa ise sinna midagi parata. Kui see tõesti nii on.

Aga iga mees vihkab seda tunnet, et kui tema ise oma naist hetkel ei taha, siis ei taha keegi teine ka.

Ja kui sa oled naine, kelle peale mehed just tormi ei jookse, siis proovi leida endale vastavalt võrdne mees. Natuke tossike, vaikne, mitte eriti ilus (et blondid ei tahaks teda), pisut saamatu, pisut rumal. (Pk-s on kah üks selline näide olemas – üksikmees. Aga ta on sinu jaoks liiga vana juba)

Siis moodustate võrdse paari ja probleeme ei ole. Üle oma võimete elamine pole kellelegi kunagi hea.

Jah, mulle tõesti ei ajanud keegi ligi, sest enamus rahvast peol olid suhteinimesed ja oma kaaslasega koos.
Üks inimene oli paar vallalist sõbrannat kaasa võtnud, kellest ühele siis minu “mees” ligi ajas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.06 17:28; 11.06 08:13; 11.06 09:26; 11.06 11:57; 18.06 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oledki end niimoodi ise alandanud mingi joodikust lõdva püksikummiga jorsi pärast?

ja et ta uus miki saaks su üle ilkuda kogu külale, kuidas jorss sind p***e saatis seepeale?

kas siin on lasteaed lahti lastud, või annaks äkki nõu, kuidas pea püsti olukorrast välja tulla, mii et ikka see jorss ikkagi jääb häbisse??

tibi saab oma vitsad hiljem, selle ta unelmate mehe käest.

Kahjuks ei ole, vahtisin ka nagu lammas eemal. Tagantjärgi tean, kogu neid situatsioone, rohkem kui üks, eksole, analüüsides, et vot nii oleks pidanud käituma. Siis oleks just eneseuhkus alles jäänud mitte eemal lamba kombel vahtides. Aga kõige targemad on loomulikult need, kes ise pole kogenud vaid niisama targutavad. Pole see eemal vahtimine mind kuidagi aidanud. Kui ühes situatsioonis mingi sarnane olukorda nautiv naissoost olevus midagi minuga mu mehe teemal seletama tahtis tulla ja ma talle ütlesin, et kes sa selline üldse omaarust oled, et üldse meie suhte kohapealt sõna võtad, vat see inimene ehmatas ära ja tõmbas ego veits madalaks. Aga kui midagi pole teinud või ära läinud saavad need tuvikesed ainult jõudu juurde. Enam ma loomulikult sellistesse situatsioonidesse sattuda ennast ei lase. Aga mis mina ka tean, eks. Ikka teoreetikud on kõige targemad. Isegi kui mehe järgmisel päeval maha jätta on tunne parem kui sai nad paika panna. Aga kuidas keegi, mõne jaoks on ju nii alandav enda eest välja astuda.

kuule, tead, see, et ma pole ise taoliseid ringin******d kunagi harrastanud, ei tähenda veel seda, et ma pole taoliseid teise eesti draamasid pealt näinud.

mingi naigimiki kallal väänlemine oleks andnud sulle…

…mida?

mõnikord ongi parem olla see lammas, kui et jääda tuttavate ja sõprade ees kogu eluks selleks oinaks, kes oma idioodist “eluarmastuse” eest võitles…

rõve on vaadata, kuidas naisolevused lausa karvupidi kokku lähevad kuskil paartil mingi peerukoti pärast.

oleks siis, kelle eest võidelda…

pähh.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 11:40; 10.07 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeem ega see teine naine ka nüüd kõiges süüdi ei pruugi olla.
Olen ise olnud olukorras, kus peol kellegi mees tuleb juttu rääkima. Mis ma siis teen, ajan ära või? Vastan ainult “ei” või “ja”. Tobe ju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeem ega see teine naine ka nüüd kõiges süüdi ei pruugi olla.

???
Kah pisut ossilik suhtumine. Mismõttes naine ei pruugi?

Naine loomulikult EI OLEGI mitte milleski süüdi, ta on vaba inimene, räägib kellega tahab, kepib kellega tahab. Varastab korraks kelle mehe tahab.
Ja varastada saab ikka ja ainult seda, mis on ripakil…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

No näiteks mehele, et kas keskeakriis juba käes, et pead siin blondiine taga ajama või naisele, et kahju, et su enesehinnang nii madal on, et purjus keseakriisis abielumehe lähenemiskatsed sind nii leili ajavad.

Nad pole ju abielus. On elukaaslased.

Mis vahet siin on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja varastada saab ikka ja ainult seda, mis on ripakil…

Täiesti mööda lause, mida igale poole topitakse. Nagu lukkude ja riivide tagant ei varastataks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 10:05; 11.07 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga ladina-ameerika seebid, mida terved põlvkonnad terve lapsepõlve üles kasvades vahtisid, õpetasid ju “mehe pärast võitlema”…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees flirdib peol võõrastega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.