Esileht Pereelu ja suhted Mees gay?

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Mees gay?

Postitas:

Mis ette võtaksite,kui saate poole suhte pealt sellise uudise .?Sellised inimesed ise ka ilmselt ei tea,kes nad on ja mida tahavad.Loovad nö.pere koos oma jubeda saladusega..on see õige?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 08:31; 06.04 18:50; 12.04 08:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

umm, ega vist muud teha pole kui lahku minna? mis suhet heteronaine geimehega peale sõpruse ikka ajab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis ette võtaksite,kui saate poole suhte pealt sellise uudise .?Sellised inimesed ise ka ilmselt ei tea,kes nad on ja mida tahavad.Loovad nö.pere koos oma jubeda saladusega..on see õige?[/tsitaat]

mis seal jubedat on?
paljud gay-mehed üritavad mingis eluetapis heteroseksuaalset suhet. et veenduda, et nad tõesti on emotsionaalselt ja seksuaalselt suunatud meestele.

nii et võimalus on minna lahku. nagu minnakse, kui mees petab jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 11:02; 09.04 14:45;
To report this post you need to login first.

mis mõttes õige, mis mõttes jube? see teadmine jõuab paljudele kohale alles keset suhet. eks on teie kokkuleppe asi, mida edasi. võibolla on ta hoopis bi? või on asi sinus, et sa ei rahulda teda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.04 11:34; 06.04 19:59; 07.04 18:25; 09.04 10:27; 09.04 11:57; 09.04 13:10; 09.04 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis ette võtaksite,kui saate poole suhte pealt sellise uudise .?Sellised inimesed ise ka ilmselt ei tea,kes nad on ja mida tahavad.Loovad nö.pere koos oma jubeda saladusega..on see õige?[/tsitaat]
Ise olen ühte sellist \”suhet\” kõrvalt näinud. Mees teadis täpselt kes ta on aga tal oli kasulik tütarlast ära kasutada-söök, jook, majutus aegajalt jne.
Neiu oli muidugi armunud ja ei saanud kuidagi aru miks nende suhe voodini ei arene. Lõpuks noormees ise ytles, kuigi ka neiu tuttavad olid juba enne öelnud kuidas asjad on.

Kuidagi väga pimestatud oli see neiu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo ega variant, et saad teada, et mees on koguaeg teisega ka olnud ja teda armastanud, on ikka kordades hullem.
Kui saad teada, et mees on gay, siis pole sul ju mingit süüdki endal. Sa ei ole teise mehega lihtsalt samas kaalukategoorias. Ja võib ainult rõõmustada ,et asi väljatuleb ja sina saad oma eluga edasi minna. Tahaksid sa sellise mehega elada pensionini, et siis mees läheks oma teed ?
Kui tegemist on teise naisega, siis jääb alati kahtlus ja hingenärima mõte, et äkki oleks saanud midagi paremini…äkki ma naisena ei pingutanud piisavalt. Mehe puhul seda ju pole.
Ainus õudne asi on sellise loo juures see, kui see ei tule välja. Naine tunneb et miskit valesti, aga mees ei suudagi endas selgusele jõuda, mida oma eluga peale hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mis seal jubedat on?
paljud gay-mehed üritavad mingis eluetapis heteroseksuaalset suhet. et veenduda, et nad tõesti on emotsionaalselt ja seksuaalselt suunatud meestele.

nii et võimalus on minna lahku. nagu minnakse, kui mees petab jne[/tsitaat]

No ikka on jube küll, kui oled aastaid koos elanud, lapsedki olemas jne. Jah, sai aastaid pead murtud, miks mees nii harva seksi tahab ja eriti lähedust ei otsi…aga kui selgus karm tõde, et mees ei julge maailma ees \”kapist välja\” tulla ja kogu heteroelu on talle vaid etendus..et teistele normaalne inimene näida..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No ikka on jube küll, kui oled aastaid koos elanud, lapsedki olemas jne. Jah, sai aastaid pead murtud, miks mees nii harva seksi tahab ja eriti lähedust ei otsi…aga kui selgus karm tõde, et mees ei julge maailma ees \”kapist välja\” tulla ja kogu heteroelu on talle vaid etendus..et teistele normaalne inimene näida..[/tsitaat]

Tegelikult jah on see väga alatu tegu \”selliste\” kalduvustega inimeste poolt.
Ei julge kapist välja tulla ja aastatega see kõik süveneb neil ja lõpuks siiski tulevad välja ja teevad sellega haiget kõigile kes lähedased. Vaevalt, et kellegi ema, naine või tütar hüppab rõõmust kui saab teada, et tema poeg, mees või isa on homo.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 08:31; 06.04 18:50; 12.04 08:23;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tegelikult jah on see väga alatu tegu \”selliste\” kalduvustega inimeste poolt.
Ei julge kapist välja tulla ja aastatega see kõik süveneb neil ja lõpuks siiski tulevad välja ja teevad sellega haiget kõigile kes lähedased. Vaevalt, et kellegi ema, naine või tütar hüppab rõõmust kui saab teada, et tema poeg, mees või isa on homo.[/tsitaat]mina-mina-mina – kuule, proovi end hetkeks nende ossa ka panna ja püüa ette kujutada, mis tunne on üldse niimoodi kapist välja astuda, kogu elu pea peale keerata, perest lahti öelda? absoluutselt arusaadav, et sellist otsust ei tehta ruttu ja esimese kahtluse peale – ups, mulle tundub, et olen äkki homo, ruttu-ruttu teatan kõigile ja lahutan perest. näe oma nosust kasvõi millimeeter kaugemale. selle pere piinad, kelle pereisa kapist väljuda otsustab on ikka tibatillukesed tema enda hingepiinadega võrreldes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.04 11:34; 06.04 19:59; 07.04 18:25; 09.04 10:27; 09.04 11:57; 09.04 13:10; 09.04 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
mina-mina-mina – kuule, proovi end hetkeks nende ossa ka panna ja püüa ette kujutada, mis tunne on üldse niimoodi kapist välja astuda, kogu elu pea peale keerata, perest lahti öelda? absoluutselt arusaadav, et sellist otsust ei tehta ruttu ja esimese kahtluse peale – ups, mulle tundub, et olen äkki homo, ruttu-ruttu teatan kõigile ja lahutan perest. näe oma nosust kasvõi millimeeter kaugemale. selle pere piinad, kelle pereisa kapist väljuda otsustab on ikka tibatillukesed tema enda hingepiinadega võrreldes.[/tsitaat]

Ilmselt sa pole sellises suhtes olnud või oled ise kapis olev pool. Kas see on normaalne kui üks suhte pool kannatab selletõttu, mida tal endal võimalik muuta pole? Et salahomo naine peab pead murdma, et mis mul viga on- miks mu mees mind ei taha. Selline asi mõjub naise enesehinnangule laastavalt ja mina, olles olnud sellises suhtes, oleks eelistanud pigem valikuvõimalust suhte algul, mitte teadmatust ja piinlemist aastate jooksul

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ilmselt sa pole sellises suhtes olnud või oled ise kapis olev pool. Kas see on normaalne kui üks suhte pool kannatab selletõttu, mida tal endal võimalik muuta pole? Et salahomo naine peab pead murdma, et mis mul viga on- miks mu mees mind ei taha. Selline asi mõjub naise enesehinnangule laastavalt ja mina, olles olnud sellises suhtes, oleks eelistanud pigem valikuvõimalust suhte algul, mitte teadmatust ja piinlemist aastate jooksul[/tsitaat]Aga salahomo saab ise midagi muuta? Kahjuks pole inimesel sündides kasutusjuhendit ega passi kaasas, kus on täpselt kirjas, kes on homo, kes bi, kes lihtsalt frigiidne. Inimene ei tea, kes ta on ja võib arusaamisele jõuda alles kuskil 30+ vanuses, kus nooruse uljuses juba pere loodud ja just pereelu argipäevas ongi aru saadud, et tegelikult vajatakse midagi muud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.04 11:34; 06.04 19:59; 07.04 18:25; 09.04 10:27; 09.04 11:57; 09.04 13:10; 09.04 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

HIV kontroll tuleb teha. Pedesaunades need sodomiidid ju kütavad teineteisele tagumikku ilma kummita ja imevad kakaseid riistasid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikkagi inimene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Aga salahomo saab ise midagi muuta? Kahjuks pole inimesel sündides kasutusjuhendit ega passi kaasas, kus on täpselt kirjas, kes on homo, kes bi, kes lihtsalt frigiidne. Inimene ei tea, kes ta on ja võib arusaamisele jõuda alles kuskil 30+ vanuses, kus nooruse uljuses juba pere loodud ja just pereelu argipäevas ongi aru saadud, et tegelikult vajatakse midagi muud.[/tsitaat]
Teadlik valetamine teisele inimesele, kes selle vale tõttu peab ennast valetajaga emotsionaalselt seotuks, on ikka väga räme ja nõme. Ja lapsed ka saada tänu sellisele valele?
Valetada inimesele, kes peab sind enda kõige lähedasemaks… Vastik. Ükspuha, kas seda teeb hetero või homo.

Õnneks on need homod, keda mina tunnen, normaalsed inimesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahjuks ei selgu siin täpsemad asjaolud, võimalusi on ju palju
kas on ikka gay või bi, kas varjas meelega, et ära kasutada või avastas endas selle alles või lihtsalt ei olnud kindel
kas tahab lahku minna nüüd sellepärast või kas tahab armukesi pidada või piirdub lihtsalt fantaasiatega

teadlik valetamine ja ära kasutamine on loomulikult hullud, siis ei ole midagi päästa

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 09:53; 09.04 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Teadlik valetamine teisele inimesele, kes selle vale tõttu peab ennast valetajaga emotsionaalselt seotuks, on ikka väga räme ja nõme. Ja lapsed ka saada tänu sellisele valele?
Valetada inimesele, kes peab sind enda kõige lähedasemaks… Vastik. Ükspuha, kas seda teeb hetero või homo.
[/tsitaat]

No aga teadlik valetamine see ju 99% juhtudest pole. St inimene isegi ei ole kindel oma orientatsioonis. Heterotel on tunduvalt kergem, sest kõik lapsed kasvatatakse üles eeldusel, et nad on heterod. Homoks olemises selgusele jõuda polegi nii kerge. Võibolla inimene võitleb selle tundega. Üritab kõigest väest olla \”normaalne\” – naine, lapsed jne. Kui siis ühel hetkel ta enam ei suuda ja partnerile üles tunnistab, siis kas tõesti saate seda inimest nii karmilt valetajaks tembeldada?

Ise pole õnneks olnud heterosuhtes ei kapist väljunud homo ega ka mitte tema partner.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Teadlik valetamine teisele inimesele, kes selle vale tõttu peab ennast valetajaga emotsionaalselt seotuks, on ikka väga räme ja nõme. Ja lapsed ka saada tänu sellisele valele?
Valetada inimesele, kes peab sind enda kõige lähedasemaks… Vastik. Ükspuha, kas seda teeb hetero või homo.
Õnneks on need homod, keda mina tunnen, normaalsed inimesed. [/tsitaat]No mis mõttes teadlik valetamine. Ma ju räägin, et selle teadmisega ei sünnita, et oled homo. Kõik eeldavad ikkagi, et on heterod. Kuni hetkeni, kus tekib esimene kahtlus. Ka siis ei räägita kohe, loodetakse, et läheb üle või saadakse hakkama vms. Võrdle kasvõi elukutsevalikuga, siis ehk jõuab kohale. Õpid noorena mingi ameti või saad mingi hariduse, töötad sellel kohal, rahutus ja rahulolematus aina süveneb, proovid siiski hakkama saada – ja alles millalgi aastate pärast jõuab kohale, et on vale amet, vale samm. Julge inimene õpib siis uuesti, arem vägistabki end elu lõpuni. Nii ka orientatsiooniga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.04 11:34; 06.04 19:59; 07.04 18:25; 09.04 10:27; 09.04 11:57; 09.04 13:10; 09.04 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]rotsik kirjutas:[/small]
No mis mõttes teadlik valetamine. Ma ju räägin, et selle teadmisega ei sünnita, et oled homo. Kõik eeldavad ikkagi, et on heterod. Kuni hetkeni, kus tekib esimene kahtlus. Ka siis ei räägita kohe, loodetakse, et läheb üle või saadakse hakkama vms. [/tsitaat]
Päris nii see pole. Mehed ikka meeldivad algusest peale sellisele. Sellisele inimesele ei tekita naised emotsioone. Sellest saab inimene ise algusest peale aru.
Mina leian ka, et see on kaasale räige valetamine. Selline inimene ei ole võimeline sügavat kiindumust naise vastu tundma ja miks siis sedasi veel lapsi saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 10:52; 09.04 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Päris nii see pole. Mehed ikka meeldivad algusest peale sellisele. Sellisele inimesele ei tekita naised emotsioone. Sellest saab inimene ise algusest peale aru.
Mina leian ka, et see on kaasale räige valetamine. Selline inimene ei ole võimeline sügavat kiindumust naise vastu tundma ja miks siis sedasi veel lapsi saada?
[/tsitaat]

???????? kuidas sina tead kõigi meeste nimel rääkida?

mina olen küll naine, aga minul ei olnud näiteks enne 26. eluaastat aimugi, et mulle naised võiksid meeldida, armusin täiesti lambist ära
ja mehi suudan ka armastada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 09:53; 09.04 11:29;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Päris nii see pole. Mehed ikka meeldivad algusest peale sellisele. Sellisele inimesele ei tekita naised emotsioone. Sellest saab inimene ise algusest peale aru.
Mina leian ka, et see on kaasale räige valetamine. Selline inimene ei ole võimeline sügavat kiindumust naise vastu tundma ja miks siis sedasi veel lapsi saada?
[/tsitaat] Miks Sa räägid asjadest, millest sa ilmselgelt midagi ei tea? Kuula neid, kes teavad. Mina näiteks tean. Teab ka eelmine vastaja. Mina olen naine, kes 35-selt avastas, et on biseksuaalne ja et seks istub paremini just naistega. Kogu varasema elu olin suhelnud ainult meestega ning ei tulnud pähegi, et võiksin huvi tunda naiste vastu. Alles tagasi mõeldes saan aru, et olen ka naisi alati märganud, kuid teadvusesse ning iseendale tunnistamiseni jõudis see alles 35-selt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.04 11:34; 06.04 19:59; 07.04 18:25; 09.04 10:27; 09.04 11:57; 09.04 13:10; 09.04 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sa tahad öelda, et varasemalt sa ei vaadanud parema meelega naisi?
Näiteks, rannas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 10:52; 09.04 13:01;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja sa tahad öelda, et varasemalt sa ei vaadanud parema meelega naisi? Näiteks, rannas? [/tsitaat]ei vaadanud ega vaata ka praegu ei naisi ega mehi rannas ega saunas ega kusagil. mis ma võõrastest inimestest vahtima peaks? inimese isiksus on see, mis mind armuma paneb, mitte tema keha. lesbisid vihkasin üldse nagu suutsin – kui mõnes filmis naised suudlema hakkasid, hakkas halb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.04 11:34; 06.04 19:59; 07.04 18:25; 09.04 10:27; 09.04 11:57; 09.04 13:10; 09.04 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muud pole midagi, kui et passi peale, et enne sinuga seksi oleks tal riist väga korralikult ja seebiga puhtaks pestud, mitte ei oleks kellegi s**aga koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Muud pole midagi, kui et passi peale, et enne sinuga seksi oleks tal riist väga korralikult ja seebiga puhtaks pestud, mitte ei oleks kellegi s**aga koos.[/tsitaat]

tead, arvestades, et gaysid on ca 5-10% inimestest ja arvestades, et võib-olla kuni pooled heterod tegelevad anaaliga, siis on tõenäolisem, et täitsa heteromehe noks on kakane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 11:02; 09.04 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small][/small]
——Vaevalt, et kellegi ema, naine või tütar hüppab rõõmust kui saab teada, et tema poeg, mees või isa on homo.[/tsitaat]
naisena oma mehe omasooiharust teadvustades oleks asi tõsisem, kuid isa või poja puhul oleks üsna ükskõik, kuna nende seksuaalsus pole miskitpidi mind puudutav. kas suhtumine lapsesse peaks kuidagi muutuma, kui saad teada, täpselt kellega, kuidas ja mida ta voodis teeb? eeldades, et tegu on täiskasvanud vastutusvõimeliste inimestega, kes tegutsevad teadlikult ja vabatahtlikult? ei paneks see mind rõõmust hüppama ega kurvastusest jooma, ausalt.

üks eelkirjutaja ütles väga hästi – arvestades anaalseksi üsna ulatuslikku levikut heteroseksuaalide hulgas ei peaks homodele küll näpuga näitama. ma olen üsna kindel, et pealtnäha täiesti ontlike heteroinimeste magamistubades toimub selliseid asju, mis minul nt seksiisu mõneks ajaks ära tapaks, kui teada saaks. nii et ei tasu olla liiga uudishimulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja sa tahad öelda, et varasemalt sa ei vaadanud parema meelega naisi?
Näiteks, rannas?
[/tsitaat]
Mis see veel siia puutub? Ma hea meelega vaatan rannas ilusaid inimesi, eriti ilusaid naisi. Mulle meeldivad esteetiliselt ilusad inimesed ja naiste seksapiil ei jäta mind külmaks. Samas olen ikka täiesti hetero ja mõte naisega seksimisest tundub lihtsalt ülimalt igav. Sinu meelest olen siis raudselt gay, kes teistele valetab?

ja seda, miks inimesed \”kapis\” on – vaadake ühiskonna suhtumist. Kes ikka tahab, et teda pedeks ja ebanormaalseks nimetaks. Nii mõnigi lapsevanemgi ei tunne pärast sellist avaldust enam oma last, muust suhtlusringkonnast rääkimatagi. Tõenäoliselt püütakse seetõttu oma tundeid alla suruda ja varjata. Ja lapsi tahavad ka saada ja ilmselt ei saada neid samast soost partneriga.

Veider on väljend \”poole suhte pealt\”. Ma pole küll ühegi suhte kestvuse ajal suutnud hinnata, et näe, hetkel olen just keskkohta jõudnud.

Mina ilmselt lepiks olukorraga ja laseksin teisel poolel pakkuda, mis nüüd saab. Kindlasti üritaks sõprust säilitada – täpselt nii, nagu ka suhteprobleemide korral heteromehega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Silkus kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
ja seda, miks inimesed \”kapis\” on – vaadake ühiskonna suhtumist. Kes ikka tahab, et teda pedeks ja ebanormaalseks nimetaks. Nii mõnigi lapsevanemgi ei tunne pärast sellist avaldust enam oma last, muust suhtlusringkonnast rääkimatagi. [/tsitaat]Õige jutt, \”pede\” lapsi hakataks koolis narrima, \”pede\” ema saaks tõenäoliselt infarkti ja uinuks igal õhtul mõttega \”miks mu poeg mulle küll seda teeb\” jms. Lähedastele ei taha keegi halba, seega püüab homoseksuaal end kuidagi \”õigetesse\” raamidesse mahutada ja väljub kapist alles siis, kui enam kuidagi olla ei suuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.04 11:34; 06.04 19:59; 07.04 18:25; 09.04 10:27; 09.04 11:57; 09.04 13:10; 09.04 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

naisena oma mehe omasooiharust teadvustades oleks asi tõsisem, kuid isa või poja puhul oleks üsna ükskõik, kuna nende seksuaalsus pole miskitpidi mind puudutav. kas suhtumine lapsesse peaks kuidagi muutuma, kui saad teada, täpselt kellega, kuidas ja mida ta voodis teeb? eeldades, et tegu on täiskasvanud vastutusvõimeliste inimestega, kes tegutsevad teadlikult ja vabatahtlikult? ei paneks see mind rõõmust hüppama ega kurvastusest jooma, ausalt.
[/tsitaat]

Vast ainult sedavõrd, et lastelaste saamise tõenäosus on väiksem – see teeb küll nukraks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu. korterikaaslane,kaaa:-)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 08:31; 06.04 18:50; 12.04 08:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees gay?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.