Esileht Pereelu ja suhted Mees hakkab mind iga tüli korral AD ja unerohu tarvitamise pärast mõnitama?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Mees hakkab mind iga tüli korral AD ja unerohu tarvitamise pärast mõnitama?

Postitas:

Me tülitseme elukaaslasega harva, aga mõnikord tuleb ikka ette. Olen märganud häirivat mustrit – kui mehel argumendid otsa saavad, siis ta pöördub alati ühe teema juurde: minu arvamus ei loe, sest ma tarvitan ravimeid. Kui on lause, mida ma vihkan, siis see on \”Kas sul on ravimid võtmata jälle või?\”

Oleks siis, et ma karjuks või oleks kuidagi \”hull\”, ei, mul on unehäired teinekord, mistõttu ma võtan teinekord unerohtu ja aegajalt võtan AD-sid, sest mul on krooniline depressioon. Umbes kord aastas teen 4 kuud AD kuuri.

See teeb nii haiget. Ma saan aru, et vaimsed probleemid on meie ühiskonnas tabuteema, aga… Ma ei saa sellise rünnaku vastu midagi öelda ka. Ega teha.

Ma ei teagi miks ma siia kirjutan, halb on olla. Eile oli järjekordne selline sõnelus, mis lõppes sellega, et mul soovitati ravimeid võtta. Ja mul on nii häbi. Häbi, et mul neid ravimeid üldse vaja on ja häbi, et mulle oluline inimene mind nii alatult ründab. See on nii madal ja labane, alatu. Oleks siis mingi tõsine asi olnud, aga ei, meil oli kokku lepitud, et kell 19 on õhtusöök ja väike vein, ma rabelesin mitu tundi köögis, tegin lasagnet ja pirukaid, lõpuks mees ei tulnud õigeks ajaks koju, kui jõudis lõpuks, oli toit jahtunud. Ütlesin teravalt, et milleks sulle siis see 400¤ telefon, kui sa seda kasutada ei viitsi ja sind kätte ei saa.

Nüüd, kus ma seda läbi kirjutan, saan isegi aru, et siin mingit head lahendust ei ole, aga sain vähemalt end tühjaks kirjutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 20:49; 31.01 21:11; 31.01 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ise alustasid ju ka valesti – ümbernurga rünnakuga. Mis see asjasse puutub, kui palju telefon maksis? See ei puutu absoluutselt asjasse ja sa ründasid selle märkusega ilmselgelt mehe õrna kohta – ju teil on selle telefoni teemadel enne ka jagelusi olnud, oled selle maksumuse osas nina kirtsutanud või küsinud, milleks tal üldse nii kallist telefoni vaja on…
Niimoodi ei jõua su tegelik probleem mehele kohale – temal ei ole võimalik arutada sinuga teemat kas, miks ja kuidas edaspidi valel ajal õhtusöögile jõudmise konflikte vältida, tema peab selle asemel oma telefoniostu otsust kaitsma hakkama. Noh, ja kuna ümbernurga rünnakud on teie peres kombeks, siis ta valib sinu eeskujul teema, mis sulle tõenäoliselt haiget teeb, aga millel samamoodi käsiloleva vestlusega kuigi palju pistmist ei ole.

Olete paras paar.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 20:58; 31.01 21:38; 01.02 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks midagi head sinu loos tõesti ei ole. Mees alandab ja mõnitab sind, mis on vägagi ebanormaalne. Selleasemel normaalne ja hooliv mees pigem toetaks naist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 21:00; 31.01 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sa ise alustasid ju ka valesti – ümbernurga rünnakuga. Mis see asjasse puutub, kui palju telefon maksis? See ei puutu absoluutselt asjasse ja sa ründasid selle märkusega ilmselgelt mehe õrna kohta – ju teil on selle telefoni teemadel enne ka jagelusi olnud, oled selle maksumuse osas nina kirtsutanud või küsinud, milleks tal üldse nii kallist telefoni vaja on…
Niimoodi ei jõua su tegelik probleem mehele kohale – temal ei ole võimalik arutada sinuga teemat kas, miks ja kuidas edaspidi valel ajal õhtusöögile jõudmise konflikte vältida, tema peab selle asemel oma telefoniostu otsust kaitsma hakkama. Noh, ja kuna ümbernurga rünnakud on teie peres kombeks, siis ta valib sinu eeskujul teema, mis sulle tõenäoliselt haiget teeb, aga millel samamoodi käsiloleva vestlusega kuigi palju pistmist ei ole.

Olete paras paar. [/tsitaat]

Kontekstiväliselt tundub, et ei ole, aga rahadega pole meil kiita väga, nii et kui mees ostis 2,5 aastat tagasi endale 400¤ telefoni ja nüüd paar kuud tagasi uue, siis see andis eelarves valusalt tunda küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 20:49; 31.01 21:11; 31.01 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Me tülitseme elukaaslasega harva, aga mõnikord tuleb ikka ette. Olen märganud häirivat mustrit – kui mehel argumendid otsa saavad, siis ta pöördub alati ühe teema juurde: minu arvamus ei loe, sest ma tarvitan ravimeid. Kui on lause, mida ma vihkan, siis see on \”Kas sul on ravimid võtmata jälle või?\”

Oleks siis, et ma karjuks või oleks kuidagi \”hull\”, ei, mul on unehäired teinekord, mistõttu ma võtan teinekord unerohtu ja aegajalt võtan AD-sid, sest mul on krooniline depressioon. Umbes kord aastas teen 4 kuud AD kuuri.

See teeb nii haiget. Ma saan aru, et vaimsed probleemid on meie ühiskonnas tabuteema, aga… Ma ei saa sellise rünnaku vastu midagi öelda ka. Ega teha.

Ma ei teagi miks ma siia kirjutan, halb on olla. Eile oli järjekordne selline sõnelus, mis lõppes sellega, et mul soovitati ravimeid võtta. Ja mul on nii häbi. Häbi, et mul neid ravimeid üldse vaja on ja häbi, et mulle oluline inimene mind nii alatult ründab. See on nii madal ja labane, alatu. Oleks siis mingi tõsine asi olnud, aga ei, meil oli kokku lepitud, et kell 19 on õhtusöök ja väike vein, ma rabelesin mitu tundi köögis, tegin lasagnet ja pirukaid, lõpuks mees ei tulnud õigeks ajaks koju, kui jõudis lõpuks, oli toit jahtunud. Ütlesin teravalt, et milleks sulle siis see 400¤ telefon, kui sa seda kasutada ei viitsi ja sind kätte ei saa.

Nüüd, kus ma seda läbi kirjutan, saan isegi aru, et siin mingit head lahendust ei ole, aga sain vähemalt end tühjaks kirjutada.[/tsitaat]

Mõni ime, et sa masendunud oled! Aastas 4 kuud ad kuuri? Kes arst küll sellise skeemi sulle välja mõtles? Kui pikaajaline masendus, siis pikk kuuri peale, isegi aastateks. Mitte nii, et iga aasta natuke. Psühhoteraapiat soovitan ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa lased ennast mõnitada?
Mina sinu asemel annaksi mehele oma arsti numbri ja soovitaks taolise käitumise peale rahusteid ka kõrvale tarvitada. Selline alandamine on küll alatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on nagu on, jäta ta maha.
Sa oled väärt mõnituseta elu. Mis siis kui juhtub midagi tõsist – oled ratastoolis, vajad söötmist? See kaaslane ei kõlba kooseluks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 21:27; 03.02 01:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kontekstiväliselt tundub, et ei ole, aga rahadega pole meil kiita väga, nii et kui mees ostis 2,5 aastat tagasi endale 400¤ telefoni ja nüüd paar kuud tagasi uue, siis see andis eelarves valusalt tunda küll. [/tsitaat]
Aga see on ERALDI teema.
Seda ei peaks siduma hoopis teise probleemiga, nimelt õhtusöögile hilinemisega, JUHUL, kui sa tõesti tahad just nimelt õhtusöögile hilinemise probleemi mingil moel päriselt ära lahendada. Kui tahad, siis räägi ainult asjast, mitte lehma lellepojast.
Kui tahad arutada telefoniostu kulusid, siis räägi sellest, kuidas teil raha ei ole, mitte ära seosta seda õhtusöögile hilinemisega. Õigem oleks isegi – jätta igasugused pidulikud õhtusöögid ära ja kui mees küsib, miks toidulaud napiks on jäänud, siis alles tema laristamist mainida. \”Meil ei ole volilt head süüa sellepärast, et sina ostad pidevalt viimase vindi peal uhkeid telefone\”.

Aga kui sa ise käsitled alustuseks asja nii, et sina teed uhke õhtusöögi JA mehe HILINEMINE on pahakspandav peamiselt sel põhjusel, et ta ostis endale uhke telefoni, siis see on absurdne, see ei ole konstruktiivne, see on ausaltöelda ärapanemine ja see ei saagi viia kuskile mujale, kui omakorda temapoolse ärapanemiseni. Ja asja ei muuda väga palju see, et temapoolne ärapanemine oli nö kõvem või julmem, fakt on, et te mõlemad tegelete ärapanemisega teineteisele. Teil ei ole just hea suhe.

Kolmas teema on see, et sa ilmselgelt oled võtnud ohvri rolli – sina ei osta endale kalleid telefone, sina piirad ennast, sina teed mehekesele uhkeid õhtusööke ja tema ei hinda sind. Tule ohvri rollist välja ja tee oma elu korda, depressioon või mitte.

Muide, mida ta vana telefoniga tegi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 20:58; 31.01 21:38; 01.02 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead, ma saan sust täiesti aru. ma tunnistan, et ka minul oleks vaja vist AD kuuri vms, kuna närvid on täitsa läbi jne aga lihtsalt sellepärast ei taha hakata võtma kuna ma TEAN, et mu mees hakkaks seda vaidluse käigus mu vastu kasutama (a’la sina oled ju see, kes meist hull vms on, sina see, kes ei suuda normaalselt mõelda, vaimuhaige jne). ma tean, et see pole õige jne, aga meie vaidlused lihtsalt kipuvad käest ära minema vahest ja inetuid asju hakkab lendama. ma tean see ei toimi ja et see lapsik ja rumal on. aga ees ootab mind vähemalt positiivne elumuutus ja kui siis ka paremaks ei lähe siis vist ikka otsin abi.
AGA sinule ütleks niipalju, et järgmine kord kui mees niimoodi hüppama tuleb, siis ütled vastu, et vähemalt SINA SAAD ravi/abi oma probleemidele ja TEMA on see, kes võib-olla peaks ka kaaluma AD peale minekut ja äkki hakkab ka siis normaalseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tead, ma saan sust täiesti aru. ma tunnistan, et ka minul oleks vaja vist AD kuuri vms, kuna närvid on täitsa läbi jne aga lihtsalt sellepärast ei taha hakata võtma kuna ma TEAN, et mu mees hakkaks seda vaidluse käigus mu vastu kasutama (a’la sina oled ju see, kes meist hull vms on, sina see, kes ei suuda normaalselt mõelda, vaimuhaige jne). ma tean, et see pole õige jne, aga meie vaidlused lihtsalt kipuvad käest ära minema vahest ja inetuid asju hakkab lendama. ma tean see ei toimi ja et see lapsik ja rumal on. aga ees ootab mind vähemalt positiivne elumuutus ja kui siis ka paremaks ei lähe siis vist ikka otsin abi.
AGA sinule ütleks niipalju, et järgmine kord kui mees niimoodi hüppama tuleb, siis ütled vastu, et vähemalt SINA SAAD ravi/abi oma probleemidele ja TEMA on see, kes võib-olla peaks ka kaaluma AD peale minekut ja äkki hakkab ka siis normaalseks.[/tsitaat]

Sa ei pea ju mehele ütlema, et ad-sid võtad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 21:00; 31.01 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga see on ERALDI teema.
Seda ei peaks siduma hoopis teise probleemiga, nimelt õhtusöögile hilinemisega, JUHUL, kui sa tõesti tahad just nimelt õhtusöögile hilinemise probleemi mingil moel päriselt ära lahendada. Kui tahad, siis räägi ainult asjast, mitte lehma lellepojast.
Kui tahad arutada telefoniostu kulusid, siis räägi sellest, kuidas teil raha ei ole, mitte ära seosta seda õhtusöögile hilinemisega. Õigem oleks isegi – jätta igasugused pidulikud õhtusöögid ära ja kui mees küsib, miks toidulaud napiks on jäänud, siis alles tema laristamist mainida. \”Meil ei ole volilt head süüa sellepärast, et sina ostad pidevalt viimase vindi peal uhkeid telefone\”.

Aga kui sa ise käsitled alustuseks asja nii, et sina teed uhke õhtusöögi JA mehe HILINEMINE on pahakspandav peamiselt sel põhjusel, et ta ostis endale uhke telefoni, siis see on absurdne, see ei ole konstruktiivne, see on ausaltöelda ärapanemine ja see ei saagi viia kuskile mujale, kui omakorda temapoolse ärapanemiseni. Ja asja ei muuda väga palju see, et temapoolne ärapanemine oli nö kõvem või julmem, fakt on, et te mõlemad tegelete ärapanemisega teineteisele. Teil ei ole just hea suhe.

Kolmas teema on see, et sa ilmselgelt oled võtnud ohvri rolli – sina ei osta endale kalleid telefone, sina piirad ennast, sina teed mehekesele uhkeid õhtusööke ja tema ei hinda sind. Tule ohvri rollist välja ja tee oma elu korda, depressioon või mitte.

Muide, mida ta vana telefoniga tegi?[/tsitaat]

Sorry, aga millest sa räägid? Muidugi olin ma pahane selle pärast, et kokkulepitud õhtusöök ära jäi, minu lasagne (mis mehe lemmiktoit ka veel on) mingisuguseks plönniks kokku vajus ja mind ei peetud isegi selle vääriliseks, et ÖELDA, et kuule, ma hilinen kaks tundi. Sellest ma alustasingi. Ma helistasin talle mitu korda, telefon oli välja lülitatud. Ja lõpuks ma pistsingi otsa, et mis mõttega sul üldse telefon on, kui sind kätte ei saa. Kusjuures see on tal krooniline, et telefon on kas välja lülitatud, kodus või aku tühi, see on vana jama juba.

Selle konkreetse tüli anatoomia ei ole tegelikult oluline. Muidugi oleks ma võinud naeratav koduperenaine olla ja talle hoopis tuhvlid ja klaasi viskit tuua ja vait olla, siis oleks tüli olemata olnud, aga minu probleem on selles, et kui mul üldse asjades sõnaõigus puudub, sest ma olen ju rohtusid tarvitav hull.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 20:49; 31.01 21:11; 31.01 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt ära rabele nõnda palju, lase mees pisut hoolitseb sinu eest. Naine, ka mees võib olla lihtsalt, et midagi ei peagi orgunnima, oled nagu oled. Rohud jäta võtmata ses mõttes, et nende taha ei poe.
Kui mees on tropp, siis tuleb ta kõrvale heita, mitte ennast veel haledamaks teha.
Kas ikka on tore märter olla, mõtle pikemalt edasi ja saad aru, et vajud aina sügavamale, just sina. Loodetavasti on sul keegi, kes viitsib sind upitada. Kui pole, siis pead ruttu otsuse tegema, sinu elu, mingi uhkus võiks ju olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma helistasin talle mitu korda, telefon oli välja lülitatud. Ja lõpuks ma pistsingi otsa, et mis mõttega sul üldse telefon on, kui sind kätte ei saa. Kusjuures see on tal krooniline, et telefon on kas välja lülitatud, kodus või aku tühi, see on vana jama juba.[/tsitaat]Kõik see, pluss fakt et mees sinuga sigatseb, paneb hoopis mõtlema, et teine naine on mängus…

Aga tema argument on äärmiselt alatu tõesti. Iial ei rabeleks ma sellisele mehele mingeid lemmiktoite teha. Ma arvan, et sinu esimene ülesanne võiks tõesti olla ohvrirollist loobumine ja pisut bitchiks hakkamine. Üllataval kombel austavad mehed (mõõdukaid) bitche rohkem kui heakesi kodukanakesi. Pealegi pole sellisest mehest midagi head oodata, kes juba väikese stressiga hakkab teise delikaatseid kohti ründama. Mis ta siis veel suuremas hädaolukorras teeb?

Ja seda ka, et ma ütleksin mehele, et lõpetasin rohtude võtmise. Tegelikult võtaks edasi, aga varjaks kiivalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe käitumine on äärmiselt alatu. Ilmselt ei saa ta ka absoluutselt aru depressiooni olemusest. AD pole mingi imerohi, mida võetakse, kui paha tuju on. Depressioon on HAIGUS, mida saab ja peabki ravima, selle ravis on lähedaste toetus väga olulisel kohal. Sinu mees torkab sind teadlikult väga valusasse kohta ja raputab soola peale. Ma tunneksin ennast ka väga reedetult.

See, et sa neid kuure nii tihti läbid, pole muidugi ka päris ok. Kas on jäänud depressioon algselt ravimata või pole tehtud piisavalt korrektiive tekitajate osas. St põhjused, mis sind depressioonini viivad, on alles ja kui neid ei kõrvaldata või ei muudeta suhtumist nendesse, jäädki AD ravile. Mine kindlasti teraapiasse, saad abi ja valehäbist ka lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sorry, aga millest sa räägid? Muidugi olin ma pahane selle pärast, et kokkulepitud õhtusöök ära jäi, minu lasagne (mis mehe lemmiktoit ka veel on) mingisuguseks plönniks kokku vajus ja mind ei peetud isegi selle vääriliseks, et ÖELDA, et kuule, ma hilinen kaks tundi. Sellest ma alustasingi. Ma helistasin talle mitu korda, telefon oli välja lülitatud. Ja lõpuks ma pistsingi otsa, et mis mõttega sul üldse telefon on, kui sind kätte ei saa. Kusjuures see on tal krooniline, et telefon on kas välja lülitatud, kodus või aku tühi, see on vana jama juba.

Selle konkreetse tüli anatoomia ei ole tegelikult oluline. Muidugi oleks ma võinud naeratav koduperenaine olla ja talle hoopis tuhvlid ja klaasi viskit tuua ja vait olla, siis oleks tüli olemata olnud, aga minu probleem on selles, et kui mul üldse asjades sõnaõigus puudub, sest ma olen ju rohtusid tarvitav hull.[/tsitaat]
Ma räägin sellest, et kui sa ajad kaks erinevat probleemi valel moel omavahel segamini, siis ei ole sul lootustki kumbagi neist lahendada.
Aku võib tühi olla ka odaval telefonil, telefoni hinnal ei ole seost sellega, et sa teda kätte ei saanud.
Hilinemise faktil omakorda ei ole pistmist sellega, et sa meest telefoni teel kätte ei saanud.
Telefonil EI OLE seost hukkaläinud õhtusöögiga, küll aga on mehe KÄITUMISEL seos selle hukkaläinud õhtusöögiga. Ma küsin nüüd omakorda: sorry, aga millest sa räägid? Telefonist või õhtusöögist? Kui sa paned erinevad tülid samasse patta, on tulemuseks suurem tüli, mitte lahendus. Lisaks halvustad sa mehe valikuid – oma telefoni tohib siiski igaüks ise osta ja valida. Sina ka. Osta järgmiseks endale ka kallis telefon ja mehele ütle, et pole tema asi, ja nii ongi.
Et su mees kasutab sinu AD-sid argumendina sinu vastu on muidugi täpselt sama mõttetu kui sinu telefonijutt, lisaks on see kordades rohkem solvav, ma olen täiesti nõus. Aga kui sa tahad tulevikus hakata neid olukordi ka reaalselt ära lahendama, siis sa pead alustuseks ise õppima erinevaid tülipõhjusi omavahel mitte segama. Siis on sul ühtlasi täielik õigus öelda: \”Mis need AD-d asjasse puutuvad? Sina hilinesid kokkulepitud õhtusöögile ja see on mulle solvav. See oleks solvav ükskõik kellele\”. Õigupoolest ma küsiksin: \”Vabandust, kas minu AD-d panid su hilinema või?\”
Asi pole konkreetse tüli anatoomias, vaid selles, et sa just selle tüli näiteks tõid – näiteks tuuakse tüüpilisemaid olukordi ja selle järgi jääb mulje, et teil ongi kombeks erinevaid probleeme omavahel segada ja ümbernurga juttu rääkida.

Tõttöelda ma ka ei viitsiks enam sellise mehe pärast pungestada ja mingeid lasanjesid kokku keerata.

Kusjuures ka AD võtmisel ei ole absoluutselt seost sellega, et mees hilines, aga sa pead oskama selle seose puudumise välja tuua, et ennast kaitsta ja seda sa ei saa teha, kui sa kõigepealt ise valesid asju kokku segad.

Lõppkokkuvõttes on aga asi paganama kahtlane. Miks mees hilines? Miks ta perekonna majandusliku seisuga ei arvesta? Kui suure osa pere rahakotist sina täidad? Miks sa elad koos mehega, kes ei anna sulle olulistest asjades sõnaõigust? Miks sa elad koos mehega, kelle valikud raha kulutamise osas on sulle niivõrd vastukarva? Jne.
Mulle isiklikult tundub, et sul on juba nii sitt suhe, et sellist pole mõtet kauem enam pidada. Ja sellel pole tõesti enam mitte midagi pistmist AD võtmisega, see lihtsalt on nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 20:58; 31.01 21:38; 01.02 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka eelmisel aastal perearstile kurtmas, et ei tule enam eluga toime, kõik kasvab nii üle pea, tema kirjutas mulle küll AD-d välja, aga võtnud ma neid ei ole, sest arst ütles, et peaksin enda elu korda tegema. Mulle oli sellest ühest lausest rohkem abi kui nendest tablettidest, võtsingi kätte ja tegin oma elu korda, lõpetasin tüütavad mõttetud suhted, võtsin uue suuna, vahetasin elu-ja töökohta. Tunnen end paremini kui enne, unehäireid ei ole, hüsteeritsema ei aja.

Siinkohal on sul, teemaalgataja, ka vaja mõelda, kas on sinu elus midagi sellist, mis vajaks kordategemist? Kas see suhe sellise mehega on tõesti see, mille nimel sa elad, mille jaoks sündisid või on mehel oma osa selles, et sa rahusteid võtad? Madal enesehinnang hoiabki selliste jätiste küljes kinni nagu su mees on, lase tal minna. Miks sa hoiad temast kinni, tema ju sinust ei hooli. Leia endale uus mees, kes ei ütle mõttetusi ja ei solva, sa ei pea sellisega leppima!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on samasugune mees, kes ütles, et tuleb nt kell 6, aga saabus koju nt kell 8. Ette ei helistanud kunagi (unustas, pidi veel paaris kohas käima vmt). Alguses ka õiendasin ja kiskusin tüli üles, nüüd enam mitte. Kui inimene ikka ei taha muutuda, siis ta ei muutu. Hakkasin hoopis nii tegema, et kui me leppisime kokku, et teen söögi valmis kella 6ks ja kui ta hiljaks jääb, sööb üksi. Isegi siis, kui helistab ette pool tundi, et jääb hiljemaks. Kui on kokku lepitud, siis nii ongi. Nii mõnigi kord sõi laua taga üksi, mina vaatasin tuima näoga telekat (täitsa meelega). Aga siis hakkas jää sulama ja nüüd on nii, et tuleb mõni minut varem koju. Vahel ukse peal veel küsib \”kas jõudsin õigeks ajaks\”. Päris naljakas oli. Lõpuks ometi saame nüüd perega ühe laua taga koos süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telefon väljas, mees hilineb, mõnitab veel ka sind. Klassikaline armukese pidaja ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasanje vajus kokku? Nalja teed või? Lasanje just tahkub ja saab parema vormi, kui seisab… Ei saa enam üldse hästi aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 21:27; 03.02 01:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viska need tabletid minema ja mine parem trenni.Treeninguga saab organism palju postitiivset energiat. Miks te küll seda mürki nii palju neelate? Ma saan aru, et on väga popp värk kui igal ühel on oma psühhiaater ja neelatakse meeletult alla igasugust prahti, millest ravimifirmad hiigelkasumi saavad.On loomulikult olukordi, kus peab ravimeid võtma kuid need antidepressandid võiks ikka \”uhhuuude\” kliinikusse jääda ja oma frustratsioon elage välja kasvõi poksikoti peal või minge jooksma.
Kusjuures mul oli ka aeg kus arst soovitas mul hakata neid antideprekaid võtma ja üsna tungivalt kuid neid tablette ma välja ei ostnud ja läksin hoopis zumba trenni.Ma ei kahetse seda otsust.Varsti ei saagi enam teistmoodi elada kui tabletid ei mõjuta elu ja hoiavad emotsioone tagasi
Teemasse- mees on paras tropp kui nii ütleb kuid mõtle ta sõnade üle järele. Äkki tekitab temas viha see, et naine muudkui iga väiksema asja pärast hakkab tablette neelama.Tegelt oligi see nii väike ja mõttetu asi mille pärast hakkasid tüli üles kiskuma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen elus teinud kaks AD kuuri. Esimese ajal mees teadis. Ja siis tõesti-tõesti tuli tüli kus ta seda mainis. Oli väga alatu käik ja ma otsustasin sellel hetkel, et selle relva võtan tulevikus temalt ära. Kohe polnud võimalik, aga mõtlesin just tuleviku peale. Sellel korral lõpetasin kuuri nagu arst ette kirjutas, elu läks kenasti edasi. Aga siis viis-kuus aastat hiljem oli peale sünnitust ajukeemia balansist väljas ja tuli jälle see vastik AD tee ette võtta.

Sellel korral mehele ei rääkinud. Rohud peale ostmist neutraalsesse karpi. Isegi reisil käisime nii, et mul vitamiinid ja AD doseerimiskarbikestes. Polnud mingit probleemi, pool aastat võtsin ja sain depressioonist jagu. Mehel hea meel, et mina muutusin jälle normaalseks, AD-st ei rääkinud me kordagi.

Ainuke mõte, mis mind selle AD varjamise juures tõsiselt segas oli see, et kui midagi peaks juhtuma. Et kui on elustamine vms, ja minu lähedased ei tea keemiat minu veres. Pole uurinud, kas sellel võiksid olla ka fataalsed tulemused…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 11:26; 03.02 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viska need tabletid minema ja mine parem trenni.Treeninguga saab organism palju postitiivset energiat. Miks te küll seda mürki nii palju neelate? Ma saan aru, et on väga popp värk kui igal ühel on oma psühhiaater ja neelatakse meeletult alla igasugust prahti, millest ravimifirmad hiigelkasumi saavad.On loomulikult olukordi, kus peab ravimeid võtma kuid need antidepressandid võiks ikka \”uhhuuude\” kliinikusse jääda ja oma frustratsioon elage välja kasvõi poksikoti peal või minge jooksma.
Kusjuures mul oli ka aeg kus arst soovitas mul hakata neid antideprekaid võtma ja üsna tungivalt kuid neid tablette ma välja ei ostnud ja läksin hoopis zumba trenni.Ma ei kahetse seda otsust.Varsti ei saagi enam teistmoodi elada kui tabletid ei mõjuta elu ja hoiavad emotsioone tagasi
Teemasse- mees on paras tropp kui nii ütleb kuid mõtle ta sõnade üle järele. Äkki tekitab temas viha see, et naine muudkui iga väiksema asja pärast hakkab tablette neelama.Tegelt oligi see nii väike ja mõttetu asi mille pärast hakkasid tüli üles kiskuma[/tsitaat]

Depressiooni võrdled frustratsiooniga…? No sul pole sellest teemast mingit aimu ka, ära parem plõksi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 11:26; 03.02 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süüdistusele reageeritakse sageli süüdistusega. Tood välja mehe häiriva käitumise, kuid tavaliselt on suhe vastastikune. Kunagi pole asi ainult ühes pooles. Olen väga nõus kellegagi eespoolt, et oled endale võtnud ohvri rolli. Sina hoolitsed, teed süüa, lubad mehel osta kalli telefoni, mees on aga hoolimatu ja paha Kas see ikka tegelikult on nii? Enda eest seismine ei tähenda teise mahategemist ja tänitamist. Enda eest seismine tähendab enda vajaduste eest seismist, nii et see teist ei riiva. Rääkida tasub alati MINA-keelt, mitte SINA-keelt. Veel vähem tasub konfliktiolukorras kasutada suhtlemistõkkeid (sildistamine, vanade asja meeldetuletamine, ülekuulamine jne). On täiesti mõistetav, et olukord sind häiris. Mõistlik oleks olnud mehele seda ka selgelt välja öelda (\”Ma olen pahane/kurb/vihane (?), sest ootasin meie ühist õhtusööki väga ja valmistusin selleks. See, et sa hilinesid, pani mind tundma tähtsusetuna ja ma tunnen, et sa ei hinda mind\”. Ma ei tea, mida sa täpselt tundsid, kuid oluline on, et sa väljendaksid ENDA tundeid ja mõtteid, mitte ei süüdistaks meest. Täpselt samamoodi võiksid sa kõneleda ka sellest, miks see antidepressantide teema sind häirib. Tee seda kindlalt, aga ilma süüdistamata. Kuula mees ära, ära tee talle etteheiteid, vaid kinnita, et sa mõistad ka teda ja püüad tema tunnetest aru saada. Soovitan näiteks siit pikemalt lugeda enesekehtestamise kohta: http://www.sinamina.ee/ee/noustamine/kkk/

Ja muide, ka mina võtan ADsid, kuid see neljakuune kuur tundub tõesti naljakas. Ühtegi AD-d pole mõtet alla poole aasta võtta, sest nii nad lihtsalt ei mõju. Parem tee üks pikem ja korralik kuur.

Rõõmu su päevadesse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees hakkab mind iga tüli korral AD ja unerohu tarvitamise pärast mõnitama?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.