Esileht Pereelu ja suhted Mees hoiab lapsi eksnaise juures

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Mees hoiab lapsi eksnaise juures

Postitas:

Mida teie sellisest käitumisest arvaksite? Vahel ka ööbib seal,et naine saaks pidudel käia või siis ööbib ise (naine) kuskil mujal.Ma olen täiesti pahviks löödud sellisest käitumisest. Mees ja naine on mitu aastat juba lahutatud.Kuid lapsi mehe koju ei lubata,sest mehel on ju kodus uus naine.Kas teie lubaksite endaga sedasi käituda? Usaldaksite meest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 20:26; 03.02 07:32; 03.02 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei peaks õigeks. Võibolla küll siiski usaldaks.
Aga leian, et su mees peaks ka aru saama mõnest asjast ja selline käitumine päris normaalne pole.
Sa ei pea jääma nagu tola kõrvale. Ütle mehele, et sulle ei meeldi selline asi. Laps võiks hakata tasapisi ka teil viibima. Mehel peaks nii palju ikka julgust olema, et seda oma eksile ette serveerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usaldaksin küll, nad on ju lahutatud. See, et nad hästi läbi saavad, on ju suurepärane.

Saa ise ka mehe eksiga tuttavaks, kui ta sind tundma õpib ja usaldama hakkab, aru saab, et mehel on sinuga tõsised plaanid ja sa pole lihtsalt järjekordne meelelahutus, lubab ta ka lapsed teie juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arust on see eks tobe, et mees ei tohi oma lapsi oma koju viia. Minu arust väga loll ja nõme nõudmine. Isa kodu on ka laste kodu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mida teie sellisest käitumisest arvaksite? Vahel ka ööbib seal,et naine saaks pidudel käia või siis ööbib ise (naine) kuskil mujal.Ma olen täiesti pahviks löödud sellisest käitumisest. Mees ja naine on mitu aastat juba lahutatud.Kuid lapsi mehe koju ei lubata,sest mehel on ju kodus uus naine.Kas teie lubaksite endaga sedasi käituda? Usaldaksite meest?[/tsitaat]
Jah , usaldaks. On ta ju valinud endale teise naise. Kui mees petta tahab, siis teeb ta seda kasvõi töö ajal või siis kui uus naine ilusalongis on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis huvi,et kas sinu pärast läkski su mees oma eksist lahku? Mind lihtsalt üllatab eksi käitumine, et lapsed ei või mehe juurde kuna seal sina. Võibolla kui sina oled lahutuse põhjuseks siis ma isegi veidike mõistan eksi ja kuna sinu mees tunneb süümekaid eksi ees, siis ei hakka ta oma eksile ka selles suhtes vastu.
Ja tegelikult on kõik usalduse küsimus, ei tea ju teie suhte tagamaid, kindasti on suhteid kus on võimalik, et tõesti eksid saavad hästi läbi. Kui sa vastad minu esimesele küsimusele jaatavalt, et tõesti sina oled põhjus miks nemad lahku läksid siis arvatavasti tunned hirmu, et su mees võib sulle teha sama, mida ta tegi oma eksile kunagi.

Aga kui sina ei ole põhjus miks nemad lahku läksid ja teie suhe sai alguse hiljem kui mõned päevad peale nende lahutust, siis ma ei mõista jälle seda eksi. Et mis on tema meelest see põhjendus miks lapsed teie juurde ei või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mida teie sellisest käitumisest arvaksite? Vahel ka ööbib seal,et naine saaks pidudel käia või siis ööbib ise (naine) kuskil mujal.Ma olen täiesti pahviks löödud sellisest käitumisest. Mees ja naine on mitu aastat juba lahutatud.Kuid lapsi mehe koju ei lubata,sest mehel on ju kodus uus naine.Kas teie lubaksite endaga sedasi käituda? Usaldaksite meest?[/tsitaat]

äkki on jutt minust?
miks sa arvad, et naine kodust ära on???
mina vahel olen, vahel mitte, aga lapsed on kodus minujuures sellepärast, et nad on nii tillukesed ja vajavad stabiilsust 🙂
jh. ja loomulikult ei meeldi, et mu lapsed puutuvad kokku inimesega, kellega mind raseduse ajal peteti….ja teine point asjas on see, et ma pole kindel, et mees selle teise naisega jääb ja ma ei soovi solgutada oma lapsi ühe \”tädi\” juurest teise juurde.
See meie loo \”peaosatäitja\”ei pruugi olla Sina, aga sarnane juhus tundub .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ei tahtnud näiteks mitu aastat isa juurde pikemaks kui tunniks jääda ja nii hoidiski isa last vajadusel lapse kodus. Alles hiljuti nõustus viimaks sinna ka ööseks jääma. Meil õnneks keegi ei näinud ka vajadust lapsele sellega peale käia ega pidanud keegi imelikuks, et laps saab oma isaga koos olla omas kodus, vanaema juures või maal.
Meil muidugi otsest lapsehoidmist oli väga vähe, isa lihtsalt käis lapsel siin külas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 21:36; 03.02 09:35; 03.02 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On täiesti võimalik, et eks ei tea midagi sellest, et ta on eks. Mees kaugel tööl ja käib siis aegajalt kodus. Seda, et kauge töö tähendab teist naist, ei pruugita üldse teada. Nii et soovitaks sul avaldada soovi tema eksiga kohtuda ja tutvuda. Eesmärk siis oleks, et eks näeks , et oled täiesti normaalne inimene, kellele võib last usaldada.
Aga lapsi on lapse enda kodus hoida tunduvalt lihtsam kui kusagil, kus laps tunneb end võõrana ja kuhu peab hulgaliselt asju kaasapanema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen näiteks oma mehega korduvalt kokku ja lahku käinud ( hetkel ka lahkuminek käsil). Eks ikka teiste naiste pärast enamasti, kuna mees on liiderlik. Ja kuna need naised on täiesti teadlikult minu selja taga minu mehega sehkendanud, siis peale lahkuminekut olen karistanud neid naisi sellega, et olen nende kõrvalt oma nö. eksi siis võtnud. Seks on meil alati suurepäraselt sobinud ja seda eriti siis kui taas lahku oleme läinud. Me lihtsalt ei saa ei koos ega eraldi. Ja kuna ta ise on huvi tundnud, siis ma pole lihtsalt suutnud ära öelda ja eks kiusatus nö. kätte maksta ole ju ka. Kuigi saan suurepäraselt aru, et kõige suurem patuoinas on ikka see mees… aga mis teha – kukub nii välja lihtsalt alati.
Olgu öeldud, et minule ei meeldiks küll selline asi ja ma ei usaldaks ilmas oma meest tema eksi koju. Ma ei taluks eksiga suhtlemist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 22:55; 02.02 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen näiteks oma mehega korduvalt kokku ja lahku käinud ( hetkel ka lahkuminek käsil). Eks ikka teiste naiste pärast enamasti, kuna mees on liiderlik. Ja kuna need naised on täiesti teadlikult minu selja taga minu mehega sehkendanud, siis peale lahkuminekut olen karistanud neid naisi sellega, et olen nende kõrvalt oma nö. eksi siis võtnud. Seks on meil alati suurepäraselt sobinud ja seda eriti siis kui taas lahku oleme läinud. Me lihtsalt ei saa ei koos ega eraldi. Ja kuna ta ise on huvi tundnud, siis ma pole lihtsalt suutnud ära öelda ja eks kiusatus nö. kätte maksta ole ju ka. Kuigi saan suurepäraselt aru, et kõige suurem patuoinas on ikka see mees… aga mis teha – kukub nii välja lihtsalt alati.
Olgu öeldud, et minule ei meeldiks küll selline asi ja ma ei usaldaks ilmas oma meest tema eksi koju. Ma ei taluks eksiga suhtlemist.[/tsitaat]
Sa oled ikka uskumatult loll naine. Seepärast ex/praegune sind pikemalt ei austagi, sest kes tuulelohega arvestaks? Meelelahutus vaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mida teie sellisest käitumisest arvaksite? Vahel ka ööbib seal,et naine saaks pidudel käia või siis ööbib ise (naine) kuskil mujal.Ma olen täiesti pahviks löödud sellisest käitumisest. Mees ja naine on mitu aastat juba lahutatud.Kuid lapsi mehe koju ei lubata,sest mehel on ju kodus uus naine.Kas teie lubaksite endaga sedasi käituda? Usaldaksite meest?[/tsitaat]
Selline käitumine ei tuleks mu mehe poolt kõne allagi. Meie kodu on ta lastele avatud, eks on minevik ja mu mees armastab ning austab mind piisavalt palju, et minu juurest sellisel põhjusel ööd eemal ei veedaks. Ta ei tuleks sellise lolluse pealegi. Ja kui tuleks, oleks ta minu jaoks minevik. Mis tähendab, lapsi ei lubata? Kes see naine on, et võrdse hooldusõiguse puhul keelde seadma hakkab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sina mehega ja tema eks elate ühes linnas? Võibolla oleks mehel keeruline lapsi teise linna vedada? Keegi juba eespool ütles, et väikeseid lapsi on kõige kergem ikka nende enda kodus hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen jh uskumatult loll, venice – muidu mitte, aga selle mehega suhte koha pealt jh. Sõltuvussuhe, millest pole suutnud välja rabeleda.
Oma avaldusega ma tahtsin öelda, et ümberringi on igasuguseid tobedaid suhteid – nagu ka meie oma. Ebanormaalne ja napakas suhe – olen täiesti nõus.
Sellepärast ongi normaalne kui oma eksidega ei suhelda. Laste tõttu vaid niipalju kui hädavajalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 22:55; 02.02 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tee probleemi sellest, kui minu mees käib reisidel oma laste, nende ema ja oma vanematega. Nad saavad normaalselt läbi ja lapsed on ka rõõmsad. See kõik on usalduse ja kokkulepete küsimus. Täiskasvanud inimesed ja kes petta tahab, teeb seda nii või teisiti. Minu meelest on lastele väga-väga oluline aega veeta mõlema vanemaga koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie puhul ei toiminud, sest lõpetasime seksides. Seega luban last isa uude koju ja olen algusest saati lubanud, eks vaid ise tahtsi teda meil hoida. Mõelge veidi peaga ka uued naised, kas te tõesti arvate, et kui kaks inimest on omavahel seksinud ca 10 aastat, siis võib nad tulevikus südamerahuga ühe katuse alla lasta, seda enam et muud suhtejamad on neil lahkuminekujärgselt seljatatud. Minu eksil on uus täpselt 1aasta ja mõned kuud ja terve see aeg ei suutnud ka me omavahelist asja lõpetada. Nüüdseks on see küll läbi, sest ka mul on uus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 23:49; 03.02 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägule: Vb oled see tõesti Sina.Ei tea! Kuid raseduse aeg mingit petmist polnud.Meil on kindel ja stabiilne kooselu juba pikemat aega.Mis mõttes Sina poleks kindel,et mees uue naisega jääb? See polekski ju mingi põhjus.Sama hästi võib öelda,et kui eks võtab kunagi uue mehe,siis ei pruugi ka nemad kokku jääda.Sorry,aga nii ei saa ju oma elu elada,kui äkki keegi läheb lahku või äkki jääb kokku.Olen seadustega hästi kursis.Ühenduses olnud ka sotasiaaltöötajaga ja lastekaitse spetsialistiga,tänu tutvustele.Perekonnaseaduses on kirjas:
§ 76. Ülalpidamiskohustuse piiramine ja selle äralangemine.
3)ülalpidamisvajadus on tekkinud õigustatud isiku ebamõistliku käitumise tõttu;
Just nimelt see ongi see lause,millega saaks eksi kohtusse anda,sest tema ebamõistlik käitumine on see,et ei lubata lapsi isa koju! See pole mitte mingi vabandus,et mehel on uus pere.
Me ei ela eksiga ühes linnas.Kuid mees on alati olnud nõus lapsi sõidutama oma kuludega kuhu vaja.Poleks mitte mingi probleem lapsi tuua või viia. Usaldus on küll olemas,kuid ma ei mõista eksi.MIks üks täiskasvanud naine käitub nagu laps.Käib ja mangub,et isa tuleks neile hoidma.See,et tema veedab laste ja mingi ,,juhusliku´´ mehega aega,poleks nagu midagi.Meil on kindel suhe ja meie ei tohi.Olen kohe õnnetu.Tahaks ka laps tundma õppida ja midagi põnevat koos ette võtta aga ei lasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 20:26; 03.02 07:32; 03.02 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tillukesed need lapsed on mehel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 ja 8

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 20:26; 03.02 07:32; 03.02 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga normaalne. Ei pea sugugi õigeks laste solgutamist mitme kodu vahet. Kui mees ja naine pole osanud oma suhet hoida, ei pea mitte lapsed kannatajaks pooleks olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üritan ära seletada, miks on meil just samasugune elukorraldus 🙂 Eksiga lahus oleme juba üle 2,5 a ning ka tema käib lapse juures meie ühises kodus.On samuti ka öid siin veetnud.Miks?Aga just lapse heaolu nimel.Sellepärast, et meie läksime lahku, ei pea laps kannatama ega lahkuma oma kodust isaga kohtumiseks.Last ei ole vaja solgutada.Ta ei pea selleks asju pakkima ja rändama talle võõramasse kohta ning olema sunnitud jagama kvaliteetaega isaga tema uue/ajutise naisega!Sellised muutused tulevad kaasa ajaga ning isa suhetes nähtava stabiilsusega.Lapse ja isa aeg on AINULT nende aeg, väike ei pea jagama neid väheseid kordi koos oma isaga veel kellegi kolmandaga!Isa tuleb kohtuma lapsega, mitte laps ei pea reisima isa juurde!Ja täpselt sellist arvamust jagab ka minu lapse isa 🙂
Meie jaoks on olulisem kellegi teise arvamusest lapse tunded ja heaolu.
Lapse isa on samuti veetnud siin ka öid, nii siis, kui olen kodus või kui lähen ära kuhugi!Miks ometi peaksin kutsuma last hoidma mõne sõbranna, kui lapsel on olemas isa ja ta saab minu äraolekul olla koos temaga?Otseloomulikult eelistab laps olla isaga!Lapse kasvatamine ongi ju meie mõlema kohustus?!
Ennetades kommentaare märgin veel ära, et ka mul on uus elukaaslane, kes seda mõistab ja kes käib samuti oma lapse juures tema kodus 🙂 Kui lapsed on suuremad ja avaldavad ise muutusteks soovi, siis on see nende valik ja meie vanematena aktsepteerime seda!Hetkel lähtume aga ikkagi lapse heaolust ning uue naise arvamus ei puutu absoluutselt sellesse, kuidas oleme otsustanud meie oma last kasvatada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 09:32; 03.02 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles siin oli teema, kus uued naised ei soosinud oma laste suhtlemist mehe eelmiste lastega, leiti, et lapsed ei peaks koos isaga neil külas käima, sest miks peaksid lapsed mingi võõra naise kodus (mehe eks) käima. Ja enamik vastajaid oli seda meelt. Miks peaks siis endine naine lubama oma lapsi mingi võõra naise juurde? Loogika on sama, kuigi ma seda ei mõista.

Kui sa oma meest usaldad, siis las olla. Sa ei saagi kõiki inimesi mõista.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 21:36; 03.02 09:35; 03.02 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest on see täielik jama, mida viljeletakse. Lapsel olgu 1 kodu ja 1 kindel vanem, kes teda kasvatab.Isa koju peaksid olema uksed avatud. Kui ema ja isa läksid lahku, siis nad enam koos ei ela ja see isa lapse kodus ööbimine on PEHMELT öelds ülikummaline,eriti kui issil on uus kaaslane. ISe ei lubaks iiali sellist asja sündida uue naisena, ja lõpetaks kohe suhte kui mees avaldaks soovi eksnaise juures ööbida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mida teie sellisest käitumisest arvaksite? Vahel ka ööbib seal,et naine saaks pidudel käia või siis ööbib ise (naine) kuskil mujal.Ma olen täiesti pahviks löödud sellisest käitumisest. Mees ja naine on mitu aastat juba lahutatud.Kuid lapsi mehe koju ei lubata,sest mehel on ju kodus uus naine.Kas teie lubaksite endaga sedasi käituda? Usaldaksite meest?[/tsitaat]
ma ei tea. veider on. miks lapsi isa juurde ei usaldata? uus naine ei luba või?
imelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma üritan ära seletada, miks on meil just samasugune elukorraldus 🙂 Eksiga lahus oleme juba üle 2,5 a ning ka tema käib lapse juures meie ühises kodus.On samuti ka öid siin veetnud.Miks?Aga just lapse heaolu nimel.Sellepärast, et meie läksime lahku, ei pea laps kannatama ega lahkuma oma kodust isaga kohtumiseks.Last ei ole vaja solgutada.Ta ei pea selleks asju pakkima ja rändama talle võõramasse kohta ning olema sunnitud jagama kvaliteetaega isaga tema uue/ajutise naisega!Sellised muutused tulevad kaasa ajaga ning isa suhetes nähtava stabiilsusega.Lapse ja isa aeg on AINULT nende aeg, väike ei pea jagama neid väheseid kordi koos oma isaga veel kellegi kolmandaga!Isa tuleb kohtuma lapsega, mitte laps ei pea reisima isa juurde!Ja täpselt sellist arvamust jagab ka minu lapse isa 🙂
Meie jaoks on olulisem kellegi teise arvamusest lapse tunded ja heaolu.
Lapse isa on samuti veetnud siin ka öid, nii siis, kui olen kodus või kui lähen ära kuhugi!Miks ometi peaksin kutsuma last hoidma mõne sõbranna, kui lapsel on olemas isa ja ta saab minu äraolekul olla koos temaga?Otseloomulikult eelistab laps olla isaga!Lapse kasvatamine ongi ju meie mõlema kohustus?!
Ennetades kommentaare märgin veel ära, et ka mul on uus elukaaslane, kes seda mõistab ja kes käib samuti oma lapse juures tema kodus 🙂 Kui lapsed on suuremad ja avaldavad ise muutusteks soovi, siis on see nende valik ja meie vanematena aktsepteerime seda!Hetkel lähtume aga ikkagi lapse heaolust ning uue naise arvamus ei puutu absoluutselt sellesse, kuidas oleme otsustanud meie oma last kasvatada :)[/tsitaat]

sinu elukaaslane on täpselt samamoodi võõras inimene lapsele.täpselt samamoodi võiks eeldada et AJUTINE, nii nagu sina eeldad et lapse isal on uus ajutine.sul on madal enesehinnang ja vaevled kompleksides.hirm nii suur, et uus naine ongi parem kui sina.,a ei imesta kui sinu postitust loen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma üritan ära seletada, miks on meil just samasugune elukorraldus 🙂 Eksiga lahus oleme juba üle 2,5 a ning ka tema käib lapse juures meie ühises kodus.On samuti ka öid siin veetnud.Miks?Aga just lapse heaolu nimel.Sellepärast, et meie läksime lahku, ei pea laps kannatama ega lahkuma oma kodust isaga kohtumiseks.Last ei ole vaja solgutada.Ta ei pea selleks asju pakkima ja rändama talle võõramasse kohta ning olema sunnitud jagama kvaliteetaega isaga tema uue/ajutise naisega!Sellised muutused tulevad kaasa ajaga ning isa suhetes nähtava stabiilsusega.Lapse ja isa aeg on AINULT nende aeg, väike ei pea jagama neid väheseid kordi koos oma isaga veel kellegi kolmandaga!Isa tuleb kohtuma lapsega, mitte laps ei pea reisima isa juurde!Ja täpselt sellist arvamust jagab ka minu lapse isa 🙂
Meie jaoks on olulisem kellegi teise arvamusest lapse tunded ja heaolu.
Lapse isa on samuti veetnud siin ka öid, nii siis, kui olen kodus või kui lähen ära kuhugi!Miks ometi peaksin kutsuma last hoidma mõne sõbranna, kui lapsel on olemas isa ja ta saab minu äraolekul olla koos temaga?Otseloomulikult eelistab laps olla isaga!Lapse kasvatamine ongi ju meie mõlema kohustus?!
Ennetades kommentaare märgin veel ära, et ka mul on uus elukaaslane, kes seda mõistab ja kes käib samuti oma lapse juures tema kodus 🙂 Kui lapsed on suuremad ja avaldavad ise muutusteks soovi, siis on see nende valik ja meie vanematena aktsepteerime seda!Hetkel lähtume aga ikkagi lapse heaolust ning uue naise arvamus ei puutu absoluutselt sellesse, kuidas oleme otsustanud meie oma last kasvatada :)[/tsitaat]
Ja mida laps sellest muidu arvab, kui olete ja ööbite-issi ja emme ja siis veel emme uus/ajutine onu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

sinu elukaaslane on täpselt samamoodi võõras inimene lapsele.täpselt samamoodi võiks eeldada et AJUTINE, nii nagu sina eeldad et lapse isal on uus ajutine.sul on madal enesehinnang ja vaevled kompleksides.hirm nii suur, et uus naine ongi parem kui sina.,a ei imesta kui sinu postitust loen.[/tsitaat]

Vaata, esiteks mina isiklikult ei eelda midagi, vaid tean mismoodi on nt. minu lapse isa suhted kellegagi 🙂 Lihtsalt ja loogiliselt sellepärast, et ta räägib mulle!Ja antud kontekstis ei olnud kirjeldatud üleüldse just minu lapse isa naisi, vaid see oli näide.
Madalast enesehinnangust ja kompleksidest on asi kaugel, mul pole nendeks vajadustki, sest lahkuminek toimus minu algatusel.
Komplekse tundub olevat mujal, kui nii kohutavalt täiesti ebaolulist kistakse tekstist välja, kui võõra inimese isikuomadusi!Kahjuks on kompleksid tavaliselt just uutel naistel…miks muidu ei suudeta aru saada mehe suhtest lapsega ja tema külastamist ning otsitakse igal pool enamat, kui tegelikult on!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 09:32; 03.02 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt küsin eksidelt, kelle juures endised mehed käivad lapsi hoidmas, et kuidas te ise sellega toime tulete, et mingi eksmees kogu aeg teil töllerdab?

Ma kujutan ette, et mind ajaks see küll hulluks, kui peaksin laskma enda koju mehe, kes on mind petnud või teise naise vastu vahetanud… olgugi, et nende sealviibimine on võib olla lapse huvides. Olen lihtsalt olnud petetu olukorras ja ma ei kujuta väga ettegi, et tahaks seda inimest enda kodus näha 🙁 Kodu on ju koht, kus peaks saama ennast hästi tunda ja kui sinna tuleb väga ebameeldiv inimene, siis kaob ka turvatunne. Pealegi ma usun, et ei suudaks ennast nii palju kontrollida, et ära hoida tülisid eksiga, kui ta minu juures lapsega on parasjagu. Ja tülid vist küll lapsele hästi ei mõjuks… Seega, kuidas te iseendast üle olete, kelle mehed käivad teil lapsega aega veetmas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meie siis oleme sellised vabameelsed. Käib minu eksmees meie juures oma last vaatamas. Teeme kõik koos süüa ja sauna jne. Käib minu elukaaslane ome eksnaise juures abiks, kui on vaja midagi remontida või korda teha. Lapsed liiguvad küll kõik vabalt siia-sinna, kõik nad muidugi koolilapsed. Päris pisikest ehk ei annaks kaasa. Eksmehest lahutasin just petmise pärast, kuid sain sellest kenasti üle ja kokkuvõttes olen mõelnud, et tegelikult läks ju hästi, ega ma teda ei armastanud enam niikuinii. Saame normaalselt läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kägule: Vb oled see tõesti Sina.Ei tea! Kuid raseduse aeg mingit petmist polnud.Meil on kindel ja stabiilne kooselu juba pikemat aega.Mis mõttes Sina poleks kindel,et mees uue naisega jääb? See polekski ju mingi põhjus.Sama hästi võib öelda,et kui eks võtab kunagi uue mehe,siis ei pruugi ka nemad kokku jääda.Sorry,aga nii ei saa ju oma elu elada,kui äkki keegi läheb lahku või äkki jääb kokku.Olen seadustega hästi kursis.Ühenduses olnud ka sotasiaaltöötajaga ja lastekaitse spetsialistiga,tänu tutvustele.Perekonnaseaduses on kirjas:
§ 76. Ülalpidamiskohustuse piiramine ja selle äralangemine.
3)ülalpidamisvajadus on tekkinud õigustatud isiku ebamõistliku käitumise tõttu;
Just nimelt see ongi see lause,millega saaks eksi kohtusse anda,sest tema ebamõistlik käitumine on see,et ei lubata lapsi isa koju! See pole mitte mingi vabandus,et mehel on uus pere.
Me ei ela eksiga ühes linnas.Kuid mees on alati olnud nõus lapsi sõidutama oma kuludega kuhu vaja.Poleks mitte mingi probleem lapsi tuua või viia. Usaldus on küll olemas,kuid ma ei mõista eksi.MIks üks täiskasvanud naine käitub nagu laps.Käib ja mangub,et isa tuleks neile hoidma.See,et tema veedab laste ja mingi ,,juhusliku´´ mehega aega,poleks nagu midagi.Meil on kindel suhe ja meie ei tohi.Olen kohe õnnetu.Tahaks ka laps tundma õppida ja midagi põnevat koos ette võtta aga ei lasta.[/tsitaat]

Mehel on oma laste suhtes õigused küll, aga sinul ei ole mingeid vanemlikke õiguseid. Seega on naeruväärne solvuda, mida sulle ei lubata ja kuidas sina tahaksid lapsega \”midagi toredat teha\”. Laps, eriti võõras (ja sulle on ta võõras või nemad võõrad!) ei ole ometi mingi mänguasi, mida sa enda voli järgi enda kätte nõuad.

Ma ei tea, kui vanad on need konkreetsed lapsed, aga kui paariaastased, siis kuidas on EBAMÕISTLIK ema soov, et neid hoitaks oma kodus? Sina oled otsustanud, et eks tuleks kohtusse anda, sest ta seisab oma laste huvide eest, kellega sul – anna andeks – pole midagi asja?

Iga ema hindab ikka ise oma laste vajadusi ja ühegi täiskasvanu ees, kes pole lapse teine vanem, pole tal vaja mingeid \”vabandusi\” otsida. Sa jätad sellise lapsiku tibi mulje, kes ei saa üldse aru, et kõige olulisemad on siin lapse vajadused – ema täidab neid oma lastele stabiilsuse ja turvatunde tagamisega, isa täidab neid sellega, et on oma lastele maksimaalselt olemas. Ainult sina ussitad ja kahtlustad, et äkki ema-isa seksivad omavahel ja sellepärast sind sinna ei tahetagi.

Kasva suureks! Saad kunagi oma lapsed, õpid ka asjadest aru saama.

Ja ma ise ei ole mahajäetud, kibestunud üksikema. Olen abielus, lapsed (vanuses 5, 3 ja 1) kõik sama mehega. Ma ei kujuta küll ette, et mingi lehtsaba hakkaks selles vanuses lapsi enda juurde nõudma, sest \”tahaks ju ka nendega midagi toredat teha\” ja kui ema ei luba, siis kipuks tibi kohe kohtusse, et ema on \”ebamõistlik\”.

Millest muidu veendumus, et võõrad väikelapsed eelistavad OMA kodule sinu seltskonda? Tavaliselt see küll nii ei ole.

Nii et rahune maha, lõpeta ettekujutamine, et nende laste elu-olu on sinu korraldada. Kui teil on kindel suhe, siis tekib sul kunagi kontakt ka nende lastega, ja saad oma lastega. Siis ehk on ellusuhtumine ka natuke arukam.

Lugesin nüüd, et lapsed on 6 ja 8. Üks seega esimeses klassis ja kooliminek on niigi suur muudatus, lisaks veel vanemate lahkuminek. Ja nüüd peaks hakkama isa uuel naise nõudmisel ja armukadeduse tõttu last solgutama kahe koha vahel? Lahenda oma probleemid ise, mitte lapse abil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees hoiab lapsi eksnaise juures

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.