Esileht Pereelu ja suhted Mees hoiab lapsi eksnaise juures

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Mees hoiab lapsi eksnaise juures

Postitas:
Kägu

RE: Mees hoiab lapsi eksnaise juures

Mõelge uued naised nüüd korra loogiliselt ka, te tõesti lubate ööbida mehel eksnaise juures, kellega mees enne teid on võibolla kümme aastat seksinud? Ja eeldate, et seda ei juhtu kui need kaks on ühe katuse all. Suhteprobleeme mehe ja naise vahel ju siis enam pole, pure pleasure.

Meil küll nii ei toiminud, läksime lahku aga kokkusaades lõpetasime voodis, lihtsalt ei suutnud teisiti, samuti teadis mehe uus, et mees on last vaatamas, pealegi last vaatama meie juurde trügis mees ise, kuigi ma pole kunagi last isa juurde keelanud minna. Ja eksiga magamise koha pealt, kas mulle peaks minema korda uue tunded, kes lõhkus pere? Jällegi suhteline küsimus. Nüüdseks küll kõik paika loksunud, kuid ma ütlen veelkord sinisilmsetele, arvestage et teie uus mees, kellel on eksnaine saab vaid ja ainult teie omaks enamikel juhtudel alles teie kolmandal kooselu aastal. Reaalsus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olles ise laps sellisest perest, kus isal uus naine ja lapsed temaga, mul on väga hea meel, et isa meid enda juurde viis, sest põnevam oli mujal mängida, kui kodus.

Samuti on mul hea meel, et ma saan hästi läbi isa uue naisega, kes on tegelikult väga tore inimene ja ma arvan, et tal ja ka meil, lastel, oleks palju raskem olnud temaga suhelda, kui teda alguses nagu mingit \”halba mõjutajat\” meist eemal oleks hoitud.

Muidugi ema seisukohast ei pruugi väga meeldiv olla, kui lapsed isa uue naisega hästi läbi saavad ja tõesti, kui naised vahetuvad tihti on teine olukord. Aga see, et lapsed ei ole alati kodus ei ole küll mingi surmav hoop nende heaolule, et ei saa kogu aeg \”stabiilselt\” olla.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Usaldaksin küll, nad on ju lahutatud. See, et nad hästi läbi saavad, on ju suurepärane.

Saa ise ka mehe eksiga tuttavaks, kui ta sind tundma õpib ja usaldama hakkab, aru saab, et mehel on sinuga tõsised plaanid ja sa pole lihtsalt järjekordne meelelahutus, lubab ta ka lapsed teie juurde.[/tsitaat]
Minu vanemad on ka lahutatud ja kusjuures saavad väga halvasti läbi üksteisega. Kuid see ei sega neil aeg-ajalt öid koos veetmast… Emale on see justkui nali, et haaaa, sain jälle uue naise üle trumbata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

oota vaid kuni see eks uue mehe leiab, sisi lausa surutakse lapsed SINU koju hoida 😉

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Nefer kirjutas:[/small]
[tsitaat]Päris huvitav teema ja ka mõningad üsna pahameelt äratavad arvamused, mis panid näpud sügelema ja tekitasid ka isu oma sõna sekka kaagutada.
Mina olen eksnaine, kel on kolme aastane laps. Lahutus toimus poolteist aastat tagasi ja minu algatusel. Suhted lapse isaga neutraalselt sõbralikud, seega ei saa öelda, et oleks mingit vimma õhus. Lapse isa on koos lapsega umbes ühe nädalavahetuse kuus. Usun, et kui laps suuremaks saab, siis veedavad ka tihedamini aega koos. Lapse isa tuleb ise kohale, võtab lapse ja viib nädalavahetuseks enda juurde ja pühapäeva pärastlõunal toob ta jälle tagasi. Minu jaoks on jälle täiesti mõeldamatu, et mu eks mingil põhjusel minu juures viibiks rohkem kui just hädapärast vajalik. Mind seob temaga vaid laps ja laps on ka ainus põhjus, miks temaga üldse enam suhtlen. Seega räägingi temaga vaid lapsega seonduvast ja ei soovi tema endaga küll mingit aega koos veeta. Kui sooviks temaga mingit toredat aega koos veeta, siis poleks ju lahku läinudki. Lapse jaoks pole muide mingi trauma see kui saab koos issiga nädalavahetuse veeta. Pigem just huvitav. Saab koos issiga autosõidule, näeb vanaema ja vanaisa. Olen täheldanud, et talle vägagi meeldib selline keskkonna vahetus ja külas viibimine ja \”uute mänguasjade\” avastamine. Küll on pühapäeval tavaliselt juttu ja muljeid, et mida kõike uut nähtud ja tehtud. Ei ole ka täheldanud, et laps seetõttu kuidagi vähem turvaliselt end kodus tunneks. Ta teab hästi, kus on ta kodu. Lihtsalt põnevust tekitab selline külas käimine. Tean, et eksil on ka uus suhe vaikselt arenemas. Ei tea veel kas asjast asja saab või suhe püsima jääb. Mina aga hoian oma eksile vägagi pöialt, et ta elus hästi läheks ja no miks peaks mina omaltpoolt mingeid kaikaid kodaratesse loopima talle? Et stiilis ise ei taha ja testele ka ei anna? Hea meel oleks kui tal hästi läheks ja ta ellu keegi uus ja tore inimene tuleks. Loomulikult tunneks uus naine end ohustatuna kui toimuks mingi kahtlane eksi pool ööbimine ja mingi suur sõprus ja pidev nihverdamine. Arusaadav ju. Eriti arvestades kasvõi siinseidki kommenteerijaid, kes pajatavad kui hea seks ikka just eksiga on. Püüan oma elu elada ikka nii, et teistele ka asjatult haiget ei teeks. Antud hetkel on asjaga kõik osapooled rahul. Eelkõige laps, sest tema elus on ta issi endiselt olemas ja näen, et selline issi juures viibimine talle palju lõbu valmistab. On rahul eks mees, et ma ei keela teda kuidagi lapsega kokku saada. On rahul see inimene, kellega minul nüüdseks suhe, sest ta näeb ja teab, et suhtlen lapse isaga tõesti vaid niipalju kui lapse huvides vajalik ja teen omalpoolt ka kõik, et eksi uuel naispoolel ei tekiks mingeid kahtlaseid arvamusi, nagu sooviksin ma last ettekäändeks tuues oma eksi kuidagi endale veel pidada. Siinkohal küsimus eksidele, kel laps vanem kui vaid paariaastane mudilane. Miks tunduks see teile hirmus solgutamine kui teie laps vahest isal külas käiks? Kui te ise lähete mõneks päevaks koos lastega kuskile külla, kas siis kardate, et lapsed ei saaks enam aru, kus nende tegelik kodu on?(mil meol isa juures külas viibimine on teistsugune kui kuskil mujal külasolemine?) Või ongi ehk hirm, et äkki lastele meeldibki issi juures? Et äkki ongi tore vaheldus ja neil on tore ja põnev ka ilma emmeta vahest aega veeta? Miks teid häirib oma eksi uus naine? Räägite mingist võõrast naisest, kelle hoolde teie peate oma lapsed andma. Ei anna ju võõra hoolde oma lapsi. Ikka lapse isa hoolde. Arvate siis, et lapse isa laseks sellel uuel hirmsal naisel lastele midagi kurja teha? Ei peagi ju seda uut naist lapasele kui mingit uut emme kandidaati tutvustama. Niipalju kui mina olen oma lapse pealt ja ka tuttavate laste pealt näinud, siis laste maailm on helge ja lihtne. Uusi inimesi võetakse üsna lihtsalt omaks ja kui lapse elu on turvaline ja hea, siis uued toredad inimesed ja kogemused vaid rikastavad seda. Täiskasvanud oma kibestumuse, eelarvamuse ja rikutud mõtlemisega elavad oma laste elu raskeks ka keeruliseks, süstides oma hoiakute ja vimmaga lastesse ka halba suhtumist, tõrksust ja ebameeldivustunnet. [/tsitaat]

Inimesed, palun püüdke oma pikem tekst lõikudeks jagada. Väga huvitav oleks lugeda, mida te olete tahtnud öelda, aga sellises ühtlases jadas kaob järg ära.

Lihtsalt väga ebamugav…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma lihtsalt küsin eksidelt, kelle juures endised mehed käivad lapsi hoidmas, et kuidas te ise sellega toime tulete, et mingi eksmees kogu aeg teil töllerdab?

Ma kujutan ette, et mind ajaks see küll hulluks, kui peaksin laskma enda koju mehe, kes on mind petnud või teise naise vastu vahetanud… olgugi, et nende sealviibimine on võib olla lapse huvides. Olen lihtsalt olnud petetu olukorras ja ma ei kujuta väga ettegi, et tahaks seda inimest enda kodus näha 🙁 Kodu on ju koht, kus peaks saama ennast hästi tunda ja kui sinna tuleb väga ebameeldiv inimene, siis kaob ka turvatunne. Pealegi ma usun, et ei suudaks ennast nii palju kontrollida, et ära hoida tülisid eksiga, kui ta minu juures lapsega on parasjagu. Ja tülid vist küll lapsele hästi ei mõjuks… Seega, kuidas te iseendast üle olete, kelle mehed käivad teil lapsega aega veetmas?[/tsitaat]
Mul on täpselt sama küsimus. Minu eks käib praegu olude sunnil lapsi meil vaatamas. Õnneks harva. Mulle tekitab see igatahes stressi. Meil ei olnud petmist ja kummalgi pole uut suhet, aga ta on minu eks ning mul puudub igasugune huvi tema isiku ja tema tegemiste vastu, füüsilisest külgetõmbest rääkimata. Laste pärast praegu kannatan seda, loodan et varsti see olukord muutub.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

8 aastane on seotud kooli ja ringidega ja linnade vahel sõitmine kulutab vaid aega. Lastega on tüütu sõita edasi tagasi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma lihtsalt küsin eksidelt, kelle juures endised mehed käivad lapsi hoidmas, et kuidas te ise sellega toime tulete, et mingi eksmees kogu aeg teil töllerdab?

Ma kujutan ette, et mind ajaks see küll hulluks, kui peaksin laskma enda koju mehe, kes on mind petnud või teise naise vastu vahetanud… olgugi, et nende sealviibimine on võib olla lapse huvides. Olen lihtsalt olnud petetu olukorras ja ma ei kujuta väga ettegi, et tahaks seda inimest enda kodus näha 🙁 Kodu on ju koht, kus peaks saama ennast hästi tunda ja kui sinna tuleb väga ebameeldiv inimene, siis kaob ka turvatunne. Pealegi ma usun, et ei suudaks ennast nii palju kontrollida, et ära hoida tülisid eksiga, kui ta minu juures lapsega on parasjagu. Ja tülid vist küll lapsele hästi ei mõjuks… Seega, kuidas te iseendast üle olete, kelle mehed käivad teil lapsega aega veetmas?[/tsitaat]Mina olin oma eksiga, enne paariks saamist, aastaid lihtsalt sõber, väga head sõbrad olime. Kooseluks me siiski pikemalt ei sobinud ja nii me laiali läksime (mees pettis ka), minul võtis selle taipamine küll veidi aega. Praeguseks oleme lahus olnud üle nelja aasta ja saame sama hästi läbi kui enne armumist. Seega tema külaskäigud mind ei häiri, nagu ikka kui hea sõber külla tuleb. Meil käib laps isa juures siiski ka, harvemini kui mina tahaks, ma saadaks üheks nädalavahetuseks kuus ta rõõmsalt isa juurde, saaks kodus ise jalad seinale lüüa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
põrguline

teemaalgatajale – kas siis ei olekski ka n sinu enda huvides, et mehe eks leiaks endale uue armastuse ja ei pöörduks enam nii tihti lapse isa poole lapse hoidmise osas? või sa eelistaksidki, et eks isttub vaiksel omas kodus koos lapsega ja ja lapse isa ja siis ka sind tüütamata?

oleneb lapse vanusest ja sellest kui palju on lapse isa üles näidanud soovi lapsega tegeleda, kus on mõistlikum teda hoida ja temaga tegeleda.

minul on lapks 1a4k ja kindel ei on teemal, et laps viidaks kusagile mujale ja veel lisaks ööbima. kujutad sa ette tavaari, mis ma peaks kaasa pakkima kui ollakse kodust eemal?
lisaks meie puhul ei ole lapse isa isegi koosolemise ajal lapse hooldamise ja hoolitsemise ning tegelemise suhtes huvi üles näidanud ja ilmselt ka ei oskaks reageeridad, siis kindlasti ei annaks ma last veel lisaks võõrasse keskkonda kaasa.
peale pooel aastast lahku minektu on lapse isal juba 2ne silmarõõm üürikas.
kui tulevikus kui lapsel vanust piisavalt, et enda eest seista ja ise hakkama saada miinimum programmis ja lapse isal on püsisuhe juba mõnda aega olnud ja ka mina lapmse emana tean ta elukaaslast (n lapse sünnipäevale kutsun nad MÕLEMAD kuna tean, et tegemist on juba pikaajalise suhtega) siis on alles olukord teine.

laps ikka ennekõike minu silmis ja mingi tulevane uus hetkeline silmarõõm või siis kasvõi pikemaajalisem partner ei tule minule ette kirjutama kus ja kuidas mina ja tema elukaaslase laps olema peaks.
mina ja lapse isa siiski vastutame oma saba ja karvadega lapse heaolu eest ja kui selleks ongi lapse enda kodus hoidmine, siis nii ongi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu eks käib ka ca. 2-4 korda kuus meil \”lapsi vaatamas\” (juba pea 10 aastat). Mina olen üksik naisterahvas, seega pole \”laste vaatamine\” kohe üldse probleem…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et laste ema manipuleerib sinu mehega stiilis, et lapsi näed juhul kui hoiad neid minu pool.
Mõnele mehele on tõesti lapsed tema kalleim vara ja seepärast nad lasevad ka endiga nii käituda. Sina peaksid rohkem ennast kehtestama hakkama ning avama mehe silmad. Kui tal on uus suhe, uus elukaaslane, ei ole mõeldav variant, et eelmise juures käiakse laste pärast kodu mängimas. Kui olukord oleks vastupidine, kas tema laseks sellel juhtuda? Lapsed võivad ka teil olla ja see pole mingi vabandus, et lastel on vaja stabiilsust. Stabiilsuse laste elust võtsid nende vanemad, lahutades. Ja mismõttes on lapsed liiga väikesed, et neid mujal hoida? Selleks on juba piisavalt suured, et ema saaks pidevalt öösiti kodust ära olla ja pidudel käia? Sina ei saa neid lapsi säästa, jättes enda vajadused täiesti tahaplaanile. See pole sinu ülesanne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks igal asjal ole kaks otsa. Mina, kui nö uus naine (oldi juba 3 aastat lahus, kui mina pildile tulin) lubaks küll meest lapse koju last hoidma. Lugu selline – elame minu korteris, mul eelmisest kooselust 2 last. Mees jättis maja naisele, hüvituseta, maksab elatist. Mis tähendab, et uut maksukoormust suurema korteri/uue maja jaoks ta võtta ei jaksa. Aga kui toob lapse meile (ööseks, mitmeks päevaks), on kogu minu pere elukorraldus tugevalt häiritud. Mul pojad oluliselt suuremad, neil kummalgi oma tuba, omad tegemised. Mehe lapse jaoks lihtsalt ei ole ruumi, et kõik ennast hästi tunneksid. Samas – neil juhtudel, kui mehel vaja last hoida, on ta eelmine maja inimtühi, ruumi kui palju. Ma kuidagi ei taha nõus olla enda kodu ülerahvastamisega, kui selleks pole ju mingit vajadust. Ühiselt midagi ette võtta – selllega olen nõus, aga niisama minu kitsas kodus aega veeta – selleks olgu lapse kodu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu mees käis ka alguses eksi juures last hoidmas. Kusjuures pidi hoidma ka eksnaise uut last. See oli tingimus, et ta üldse oma last näha saaks.
Panin asja kindlalt paika, et ruumi meil on, ka mul endal on lapsed ja ma ei näe põhjust miks ei võiks laps meie juures käia. Meie elukorralduses see midagi sassi ei lööks.
Aga eksile vist ei meeldi see eriti, et laps siin käib sest juba ammu pole teda meile lubatud. Kogu aeg on ainult vabandused, et kuskile minek, lapsel koduarest, laps pole linnas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu eksmees käib ka minu juures lapsi hoidmas. Tema tahab oma last näha, minul on endal veel vanem laps ka, kes kodus on. Ise lähen kodust ära, mitte peole, vaid oma mehe vanemate juurde, lihtsalt selleks, et ei peaks eksiga koos olema. Läbi saame muidu hästi, aga tema uut naist ma ei salli, sest temaga mind peteti. Ta on mu lapsega kohtunud küll, ja isa on saanud last kaasa võtta jne. Aga suvel oli küll nii, et uus naine jäi koju, mees käis \”lapsi vaatamas\”, aga tegelikult soojendas minuga suhteid üles. Nii et jah, ma ei imesta, et sa ei usalda, omast kogemusest ei usaldaks ka.

0
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Esileht Pereelu ja suhted Mees hoiab lapsi eksnaise juures

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.