Esileht Pereelu ja suhted Mees ilmselt oma endisesse armunud…

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mees ilmselt oma endisesse armunud…

Postitas:

V2ga kurb tunne on. Paar p2eva tagasi ajasime mehega (ei ela koos, niioelda suhtes olnud pea 2 aastat) juttu, oleme alati teineteise kysimustele ausalt ja otse vastanud, v2ga avatud vestlus oli. Muuhulgas kysisin ta k2est, kas ta tunneb, et on endiselt oma endisesse pruuti armunud. No oli selline tunne mul, on koguaeg olnud… Sellele kysimusele vastas ta \”Ma ei tea\”. No see on ju sisuliselt sama mis jaatav vastus, eks? Ma ei teagi nagu mida siis nyyd peale hakata… Et k6nnin minema? Aga kurb on ju. J2tan asja nii nagu on? Siis riskin sellega, et ma olen lihtsalt niioelda aseaine… No mida ma pean tegema…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta ta maha. Äkki siis saab ta aru, kui palju sa talle tähendad ja tõsimeeli tahab sind tagasi. kui mitte, siis polnud te niikuinii õiged teineteise jaoks ja milleks rohkem aega selle mõttetu suhte peale raisata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

\”ma ei tea\” tähendab avatud vestluse puhui, et ta ei tea. See on kolmas vastusevariant jah/ei küsimusele. Jah, teeb küll haiget, et ei ole piiritu vastastikune armastus, aga kui ise takka sundida plaanid, siis otsi parem uus mees. Voi räägi ise avatult, mis tundeid taoline teadmatus sinus tekitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahoi, te ei ela koos!!! Suhe on, aga mitte selline, et saaks rääkida püsisuhtest.
Mahajätta pole siin ju midagi, kuna tegelikult ju kooselu pole. On kaks inimest, kes omavahel suhtlevad ja ööbivad üksteise juures.
Hetkel sa lihtsalt taipasid, kuidas asjad on koguaeg olnud. Nüüd on sul valida, kas tahad edasi suhelda või mitte. Kui sa end aseainena tunned, ju siis nii ongi. Enamasti küpsed inimesed võtavad ikka kõiki kui eraldi inimesi. Lihtsalt inimesed on erinevad. Kui sa just pole täpne tema eelmise pruudi koopia, siis ei saa rääkida küll aseainest. Sa oled täiesti eraldiseisev inimene, kes hetkel suhtleb mehega, kes pole oma eelmisest suhtest veel ülesaanud. Suhtes ülesaamine pole mingi automaatika, mõni igatseb veel kedagi taga ka 30 aastapärast. Ja siia ei saa mittemidagi parata. Pigem pööraks antud juhul tähelepanu sinu madalale enesehinnangule. Ehk peaks sellega tegelema enne kui suhte asja ettevõtta ? Ehk siis tegelema oma madala enesehinnangu tõstmisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma sinu asemel ilmselt otsustaks selle abil ka ikka, mis ta oma tunnete kohta sinu vastu ütleks. kui see maitea tuli ausalt, siis õnnestub teine aus vastus ka ehk saada.
muidu ongi ILMSELT, SELLINE TUNNE, SISULISELT SAMA.
Ise tunned end aseainena?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees on Sinuga koos, ära vaeva end asjadega, mis tal ennem Sind on olnud. Keskendu hetkele nüüd ja praegu. Ole enesekindlam![/tsitaat]No mis nõuanne… Kui nad koos ei ela ning mees lisaks veel eelmisest naisest unistab, siis on üsna loogiline, et mehel võib eelmise naisega isegi seksuaalne suhe olla. Kui sellist suhet pole, siis võimalusel see kindlasti tekiks. Mina soovitan teemaalgatajal pisut luuret teha, mehe arvutis lahtise pilguga ringi vaadata ning võibolla isegi mehe järele pisut luurata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]V2ga kurb tunne on. Paar p2eva tagasi ajasime mehega (ei ela koos, niioelda suhtes olnud pea 2 aastat) juttu, oleme alati teineteise kysimustele ausalt ja otse vastanud, v2ga avatud vestlus oli. Muuhulgas kysisin ta k2est, kas ta tunneb, et on endiselt oma endisesse pruuti armunud. No oli selline tunne mul, on koguaeg olnud… Sellele kysimusele vastas ta \”Ma ei tea\”. No see on ju sisuliselt sama mis jaatav vastus, eks? Ma ei teagi nagu mida siis nyyd peale hakata… Et k6nnin minema? Aga kurb on ju. J2tan asja nii nagu on? Siis riskin sellega, et ma olen lihtsalt niioelda aseaine… No mida ma pean tegema…[/tsitaat]

äärmiselt loll küsimus ja mehelt said täpselt samaväärse vastuse. millega sa rahul ei ole?

mees ei ole lihtsalt mõelnud sellele, sinu küsimus tuli ootamatult ja ta vajab vastamiseks aega. sul on vedanud, et mees enne mõtleb ja siis ütleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa pole kindel, kas suudad \”vale\” vastusega toime tulla, siis ära parem küsigi selliseid küsimusi. Ja mis siis on kui läks eksiga nii lahku, et sai kõvasti haiget ja unistab temast siiani. Ma mõtlen ka vahel, mis siis oleks olnud kui mu keskaaegne suur tunne oleks mulle sama siira ja suure tundega vastanud… 😛
Peaasi, et ta suudab selle eksist lahkuminekuga leppida ega taha temaga uuesti suhet luua kui tema arvates selline võimalus tekiks.

(Mul oli üks tuttav, kes oli minusse väga pikalt armunud, tegi sõrmusega ettepaneku ja puha, aga no ta elas teises linnas ja me põhimõtteliselt suhtlesimegi vaid internetis ja minu jaoks ta ikka see õige ei olnud. Igatahes kui teda üle mitme aasta ükskord tänaval nägin ja korra ka lähimas restos ühed kohvid tegime, kihutas ta koju, kupatas oma toonase suhte koos naise lapsega minemale teatades, et mina, tema elu armastus, kolivat asemele. Kui ma sellest kuulsin, olin tulivihane ja katkestasin selle hulluga igasuguse suhtlemise, ma ei julge talle tänaval enam teregi öelda – mine tea, mis ta sellest siis veel järeldab ja kelle elu ta minu pärast pea peale pöörab. Loo point – mõni näeb suurt armastust seal, kus teine osapool seda mitte ei näe.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ilmselt oma endisesse armunud…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.