Esileht Pereelu ja suhted Mees ja auto!

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Mees ja auto!

Postitas:
Kägu

Tere õhtust!

Alustuseks..olen kuri,vihane,tige ja kõik jutud.
Mehekene kes ise lube ei oma ostis mulle ja lastele kasutamiseks odava panni.
See selleks.Olen sinna auto alla pannud teise auto hinna.Tema aga on maksnud autost pool kinni.Liisib seda enda sõbra käest.
Probleem on selles,iga kord kui tal on paha tuju lubab tulla ja võtta selle auto lihtsalt ära.Mainin ka ära,et elame eri linnades töö ja kooli töttu.
Aga olen sellest nõmedast ignoreerimise ja ähvardamise jadast väsinud.See raha mille mina olen alla pannud on nagu tühine summa ja see kui tema maksab autot teeb selle tema omaks kohe.Manipullerimise objektiks.Minul aga kooli töttu on väga vaja autoga liikuda.
Kirjutasin,et saada mingit tarka nõu kuidas käituda,sest see pole mingi mehe ega ka normaalse isa käitumine.
Mõtlesin,et sõidan selle auto lihtsalt sodiks,siis on kõik rahul-üks kes maksab nn. liisingut ja teine kes on kilodega raha sinna auto alla pannud!

Tänan!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Mees ja auto!

vaheta meest. Seee on mingi täielik jobu ju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

no aga kogu ükskord kokku maksed, mis oled autole teinud, internetipangast vms? ja näita neid, kui järjekordselt prõõkama soovib hakata. maksekorraldused on oluliselt parem tõestus, kui emotsionaalne reageerimine sellise idioodi väljamõeldistele.

jobu on ta jah, aga kui sa juba lapsed oled sellisega teinud, ju siis see koonerlus on sulle tegelikult ka sobinud. ja pole mõtet rääkida, et mees muutus üleöö. erinevad märgid ja vihjed sellisele omanditundele pidid olema juba varem olemas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tasuta saadud asjadel ei ole VÄÄRTUST!

Siin soovitatakse alati paksem rahakott otsida…aga minu soovitus on, et mine tööle ja osta ise endale vajalik liikumisvahend. Tulemuks- keegi ei manipuleeri Sind, oled ise oma asjade peremees! ja milles probleem, kui sul väidetavalt kilode kaupa raha!?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa sinna autosse juba hunniku raha oled magama pannud ja mees ikka veel viriseb et tema ostis auto jne…. mul tekib küsimus, miks sa ise enda raha eest autot omale liisinud ei ole. See raha mis sa olemasoleva remondile oled kulutanud, oleks võinud samahästi ola uue auto liising??
Tõesti – anna auto tagasi ja liisi omale korralik auto, mida remontima pidevalt ei pea.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

vaheta kõigepealt auto välja, siis mees ka. lahkumiskingituseks võib tulla ja oma panni ära viia.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

krt, naised, kus on teie eneseväärikus! auto esimese vigina peale tagasi! sõidaks kasvõi taksoga, aga manipuleerida endaga ei laseks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasulik on jah abielus olla … siis ei saa suusoojaks ähvardada isegi mitte alimentidega.

0
0
Please wait...

Postitas:
amatöör

tõesti – viskaks võtmed näkku ja liisiks uue auto – manipuleerida ennast ei laseks. Teise asjana – saadaks ta pikalt, mõttetu mees – kes naist-lapsi sedasi \”karistab\”

0
0
Please wait...

Postitas:
Laetud Püss

Iga kell soetaks oma auto ning ulataks rahulikult tema ostetud auto võtmed talle. Mina küll sellist alandust ei taluks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elatise võib ka abielus olles välja lasta mõista.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tore soovitus, et liisi korralik auto. Teate ka mis kulud autoga kaasnevad ikka? Kindlustus. Kasko (soovitav ikkagi). Bensiin. Kui liisingu auto siis tuleb hoolduses käia ja see pole odav lõbu.

Ma ka varsti dilemma ees aga oma palgaga ma ei jõua autot üleval pidada. Ja mingit panni lubada ei saa, mees ei oska remontida ning see ei päästa ju kui auto kogu aeg remondis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina korjaks auto küljest enda ostetud jupid ära ja mees las võtab OMA panni. Küll kuidagi ikka hakkama saaks ka ilma autota. Enne seda panni said ju?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tore soovitus, et liisi korralik auto. Teate ka mis kulud autoga kaasnevad ikka? Kindlustus. Kasko (soovitav ikkagi). Bensiin. Kui liisingu auto siis tuleb hoolduses käia ja see pole odav lõbu.

[/tsitaat]

Kas sa arvad, et teemaalgatajal selle autoga ei ole bensiini või kindlustust?
Mul oli ka mõni aasta vana auto liisingus 5 aastat, mingit kohustuslikku hooldust küll ei olnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
soorebane

Ega alati ei pea kasutatud auto pann olema. Võta endaga kaasa mõni autoteadlikum meesterahvas (kui sellist tutvusringkonnas on) ja vali mõni välja. Korraliku kasutatud auto pidamise kulud ei pruugi suured olla. Ja vana auto võtmed ulata tõepoolest mehele, las siis naudib enda omandit. Jupid võid ka ära korjata auto küljest enne, nagu eelmine kirjutaja soovitas.
Mul endal samasugune kogemus olemas. Mees, praeguseks õnneks eks, otsustas sõna võtta auto omandi teemal. Ma ei lasknud kaks korda öelda, ulatasin võtmed ja tehnilise passi ning ostsin endale nädala pärast oma auto (kasutatud). Pisut laenu võtsin selleks oma emalt ka. Ei saa kurta, ostuga läks õnneks ning juppe vahetada on vähe vaja olnud. Ühtlasi otsustasin ka mehest loobuda. Oma otsust kahetsenud ei ole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ilmselt teatud vanuses autodele ei käsi liising korralisi hooldusi teha aga rumal inimene kes ei tee. Hiljem ei ole autol enam üldse mingit väärtust. Kena ikka küll sõita kolisev, tilkuva ja suuremas koguses heitegaase väljutavas autos. Neid on Tallinna linnapilt ikka hulgi tekkinud. Õnneks on mu auto kliima,mis siseringlust võimaldab. Liising käsib aga omada kaskot. Inimesele kellel on raskusi kütuse ostmise ja elementaarsete kuludega ei sooviks kindlasti kohustuslikud korras kaskot maksta. Liisimine ei ole odav lõbu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ostis sulle auto, siis on ju auto sinu nimele regis-d, mida ta sult ära võtab, sinu vara?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõistan sind igati ja olen kogenud nii sinu probleemi kui ka viimase variandi ellu viinud.
Ära jumala eest seda viga tee, et auto sodiks sõidad, mina tegin seda meelega. esiteks sain ise viga, sain trahvi iseendale kehavigastuste ja varalise kahju tekitamise eest,julgestuseks võtsin ka enne joogi sisse(muidu alkoholi ei tarbi), seega tuvastati haiglas ka joove jne. Lisaks süüdistatakse selle eest veel hullemini elu lõpuni.
Hiljem läksin tööle, maksin kohtutäiturile trahvi, ostsin endale vana auto väikelaenu eest, tegin korda ja ei lase kellelgi sentigi alla panna, ka mitte liitrit kütet osta. Ainult nii on naisel võimalik autot omada. Sõpradele jääb seegi ette, et miks üldse peab naisel oma auto olema.
Ütlen sulle kindlalt, et sul pole muud varianti, kui see auto mehele tagasi anda aga enne lase kuskuil töökojas oma ostetud jupid ära võtta, olgu selleks siis rehvid, aku, kondid, amordid või isegi hammasrihm,(nii mõnegi asja saad netis maha müüa) ja auto vii tagasi treila peal!Seda autot edasi pidades kasvavad ainult probleemid, olen kogenud ja tuttavate pealt näinud – vabane sellest! Kui endale kuidagi uue auto saad, siis ära mehel lase sentigi kulutada, ka viimases hädas mitte, see nõutakse purjus peaga tagasi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tähendab pann? Pannid ei maksa palju, nii 500 euri ehk. Vähemalt minu arusaam on asjast selline, pann on pann.

Kelle nimel auto on? Palju tal maksmata on?

0
0
Please wait...

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Pereelu ja suhted Mees ja auto!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.