Esileht Pereelu ja suhted Mees ja eksnaise kink

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Mees ja eksnaise kink

Postitas:

Sain teada,et mu mees kinkis oma eksnaisele kaelakee. Väga ebameeldiv teadasaamine. Nad on juba 3 aastat lahus. Neil on ühine laps. Meil samuti laps.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed ei oma küll tähtsust siinkohal. Mulle ilmselt tuleks ka ebameeldiva üllatusena, kui mees väljaspool oma pereringi ehteid kingiks. Mis mees selle peale ütles? Äkki ta pole oma eksist siiski üle saanud ja tahab teda sisimas tagasi?

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 14:27; 26.12 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen nõus, ebameeldiv teadmine. Ei ole selline formaalne kingitus, vaid väga isiklik. Nende lugu ilmselt pole veel läbi.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suva see kaelakee, kui see rohkem kui 3 euri ei maksa. Kui on kullast korralik kee, siis on su mees küll paras m***.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.12 15:50; 26.12 19:53; 26.12 19:54; 26.12 21:59; 27.12 10:06; 27.12 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma raha eest kinkis? Siis on tal selleks täielik õigus. Nende lapse seisukohalt on see hea, et vanemad hästi läbi saavad. Aga mõistetav, et teemaalgatajale ebameeldiv teadmine. Üks tegu, mitu vaatenurka – nagu peaaegu alati.

+15
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Äkki hoopus laps kinkis emale ja mees lihtsalt ostis?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 16:23; 27.12 17:28; 27.12 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle oleks ka selles teemas hea teada, lahkumineku tagamaid. Et kas mees oli eksist juba lahus ,kui teie kurameerima hakkasite?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle oleks ka selles teemas hea teada, lahkumineku tagamaid. Et kas mees oli eksist juba lahus ,kui teie kurameerima hakkasite?

Ja kui vanad on lapsed (nii et mingit tähtsust nad siinkohal ehk siiski omavad).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 16:46; 26.12 19:44; 26.12 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta ei võinud kinkida? Ega ta kihlasõrmust ju ei kinkinud. Kuidagi nii väikesed inimesed olete.

+9
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 16:58; 26.12 17:11; 26.12 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta ei võinud kinkida? Ega ta kihlasõrmust ju ei kinkinud. Kuidagi nii väikesed inimesed olete.

Mõned kingid on intiimsed, näiteks ehted, pesu jms. Kas seda peaksid ka normaalseks, kui mees eksile uue pesu oleks viinud? Et ega see ju sekspesu polnud..

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 14:27; 26.12 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta ei võinud kinkida? Ega ta kihlasõrmust ju ei kinkinud. Kuidagi nii väikesed inimesed olete.

Mõned kingid on intiimsed, näiteks ehted, pesu jms. Kas seda peaksid ka normaalseks, kui mees eksile uue pesu oleks viinud? Et ega see ju sekspesu polnud..

Ta ei kinkinud ju pesu, vaid kaekakee. Kaelakees pole midagi intiimset.
Teete tühjalt kohalt kohalt tüli ja pärast imestate, miks kuradi pärast mehel armuke on. Mehed peavad käima noa teral, ise olete nagu poolearulised kahtlustajad ja näägutajad.

+13
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 16:58; 26.12 17:11; 26.12 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin muud ikka üle jääb. Lahutus sisse no mis sea enam ootad? Alguses kingib kee ja hiljem sex pesu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehted on isiklik kingitus ja saan teemaalgataja pahameelest aru.

Olin ise kunagi (vanuses 16 või 17) väga solvunud, kui minu isa, kes meid emaga maha jättis, minule ja oma uuele naisele sünnipäevaks samasugused kaelakeed kinkis. Et mina tema uue eidega sama pulga peal… Samas oleksin olnud väga rõõmus, kui ta minu emale samasuguse ehte kinkinud oleks.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll aru ei saa, kuidas kaelakee isiklikum kink oleks kui nt sall vms. Kiiduväärt, et mees kasvõi ainult lapse nimel austab oma eksi. Lapse jaoks on see kindlasti oluline.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehted on isiklik kingitus ja saan teemaalgataja pahameelest aru.

Olin ise kunagi (vanuses 16 või 17) väga solvunud, kui minu isa, kes meid emaga maha jättis, minule ja oma uuele naisele sünnipäevaks samasugused kaelakeed kinkis. Et mina tema uue eidega sama pulga peal… Samas oleksin olnud väga rõõmus, kui ta minu emale samasuguse ehte kinkinud oleks.

Pubeka solvumine on justkui mõistetav, aga teemaalgataja ja kaaskaagutajad peaksid pubekaeast väljas olema. Või ongi mentaalsus sinna kinni jäänud?

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 16:58; 26.12 17:11; 26.12 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehted on isiklik kingitus ja saan teemaalgataja pahameelest aru.

Olin ise kunagi (vanuses 16 või 17) väga solvunud, kui minu isa, kes meid emaga maha jättis, minule ja oma uuele naisele sünnipäevaks samasugused kaelakeed kinkis. Et mina tema uue eidega sama pulga peal… Samas oleksin olnud väga rõõmus, kui ta minu emale samasuguse ehte kinkinud oleks.

Saad aru teemaalgataja pahameelest, et tolle mees eksnaisele isikliku kingi kinkis, samas ise oleksid küll olnud väga rõõmus, kui sinu isa oleks oma eksnaisele sellise isikliku kingi kinkinud? Ehk teisisõnu, oleksid olnud rõõmus, kui su isa oma “uuele eidele” pahameelt tekitanuks?

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 16:46; 26.12 19:44; 26.12 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehted on isiklik kingitus ja saan teemaalgataja pahameelest aru.

Olin ise kunagi (vanuses 16 või 17) väga solvunud, kui minu isa, kes meid emaga maha jättis, minule ja oma uuele naisele sünnipäevaks samasugused kaelakeed kinkis. Et mina tema uue eidega sama pulga peal… Samas oleksin olnud väga rõõmus, kui ta minu emale samasuguse ehte kinkinud oleks.

Uus naine oli ka arvatavasti kettas, kui teada sai, et talle kingiti samasugune kaelakee nagu sulle- et kas ta rohkem siis tõesti väärt pole.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.12 15:50; 26.12 19:53; 26.12 19:54; 26.12 21:59; 27.12 10:06; 27.12 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki hoopus laps kinkis emale ja mees lihtsalt ostis?

Ja kust see laps selleks raha sai? Mees (isa) pidi selle kingituse kinni maksma või???

0
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.12 15:50; 26.12 19:53; 26.12 19:54; 26.12 21:59; 27.12 10:06; 27.12 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui oleks kinkinud raamatu, küünla või puuviljakorvi siis poleks sellest midagi olnud, eks?
kas võib olla et mees kingib keti ja ei saa ise aru, et see on midagi muud kui puuviljakorv? kas mees võib olla nii juhmakas?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kust see laps selleks raha sai? Mees (isa) pidi selle kingituse kinni maksma või???

Aga nii ju kingitaksegi, kui lapsel veel oma raha ei ole. Teine vanem maksab ja laps kingib.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehted on isiklik kingitus ja saan teemaalgataja pahameelest aru.

Olin ise kunagi (vanuses 16 või 17) väga solvunud, kui minu isa, kes meid emaga maha jättis, minule ja oma uuele naisele sünnipäevaks samasugused kaelakeed kinkis. Et mina tema uue eidega sama pulga peal… Samas oleksin olnud väga rõõmus, kui ta minu emale samasuguse ehte kinkinud oleks.

Saad aru teemaalgataja pahameelest, et tolle mees eksnaisele isikliku kingi kinkis, samas ise oleksid küll olnud väga rõõmus, kui sinu isa oleks oma eksnaisele sellise isikliku kingi kinkinud? Ehk teisisõnu, oleksid olnud rõõmus, kui su isa oma “uuele eidele” pahameelt tekitanuks?

Arvatavasti oleks selle üle rõõmus enamus teismelisi, kelle isa uue naise juurde kolinud on.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 20:56; 27.12 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas võib olla et mees kingib keti ja ei saa ise aru, et see on midagi muud kui puuviljakorv? kas mees võib olla nii juhmakas?

Mehe jaoks see äkki oligi sama mis puuviljakorv. Koos olles tahtis naine ehteid, mees siis kinkis. Endal oli sellest ükskõik, peaasi et naine rahul oleks. Nüüd tegi sama asja, et eksnaine rahul oleks. Uue naise arvamust ei küsinud, järelikult ei huvita meest eriti ka uue naise tunded.

Teie jaoks on tegemist märgilise kingiga, mehe jaoks võis see täiesti suvaline asi olla.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kust see laps selleks raha sai? Mees (isa) pidi selle kingituse kinni maksma või???

Aga nii ju kingitaksegi, kui lapsel veel oma raha ei ole. Teine vanem maksab ja laps kingib.

Jah, kui vanemad elavad koos, siis on küll nii. Kui lahus, siis pole mehe asi eksnaise kingitust kinni maksta.

+1
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.12 15:50; 26.12 19:53; 26.12 19:54; 26.12 21:59; 27.12 10:06; 27.12 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kui vanemad elavad koos, siis on küll nii. Kui lahus, siis pole mehe asi eksnaise kingitust kinni maksta.

Miks ta ei või siis maksta. Minu eks kingib ka mulle ehteid vahel (laps valib välja, koos nagu kingivad), sest üritab hästi läbi saada. Ega ta isegi arva, et tema uue naise juurde jooksmine kena tegu oli. Mina selles ehete kinkimises midagi imelikku ei näe.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 22:13; 27.12 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kust see laps selleks raha sai? Mees (isa) pidi selle kingituse kinni maksma või???

Aga nii ju kingitaksegi, kui lapsel veel oma raha ei ole. Teine vanem maksab ja laps kingib.

Jah, kui vanemad elavad koos, siis on küll nii. Kui lahus, siis pole mehe asi eksnaise kingitust kinni maksta.

Kes siis maksab kinni kingituse, mida laps tahab oma emale teha?

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 16:46; 26.12 19:44; 26.12 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kui vanemad elavad koos, siis on küll nii. Kui lahus, siis pole mehe asi eksnaise kingitust kinni maksta.

Miks ta ei või siis maksta. Minu eks kingib ka mulle ehteid vahel (laps valib välja, koos nagu kingivad), sest üritab hästi läbi saada. Ega ta isegi arva, et tema uue naise juurde jooksmine kena tegu oli. Mina selles ehete kinkimises midagi imelikku ei näe.

Ja sinu arvates on eksmehe kulul kingiks ehteid saada täiesti ok? Kui ma oma ehtekarpi või seda, mis hetkel kõrvas või sõrmes, vaatan, siis ükski asi neist ei ole maksnud vähem kui paarsada euri. Päris piinlik oleks eeldada, et mingi eksmees peaks selliseid kinke kinni maksma.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.12 15:50; 26.12 19:53; 26.12 19:54; 26.12 21:59; 27.12 10:06; 27.12 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kust see laps selleks raha sai? Mees (isa) pidi selle kingituse kinni maksma või???

Aga nii ju kingitaksegi, kui lapsel veel oma raha ei ole. Teine vanem maksab ja laps kingib.

Jah, kui vanemad elavad koos, siis on küll nii. Kui lahus, siis pole mehe asi eksnaise kingitust kinni maksta.

Kes siis maksab kinni kingituse, mida laps tahab oma emale teha?

Eks laps oma taskurahast, mis ema talle annab, maksab. Elatise näol on isa juba emale raha andnud. Kui taskuraha ei ole, las joonistab kaardi vms. Või on emmede silmis see liiga odav? Oma lapse kink ei sobi?
Laps tahab emale soojamaareisi kinkida, sest ema ei ole kunagi soojal maal käinud, kas eksmees peab selle siis ka kinni maksma? Ostab eksnaisele soojamaareisi, on normaalne, sõidab aga ise koos uue naisega reisima, on ebanormaalne? Kas eksmehed peavad teil kõik asjad kinni maksma? Laps on väljapressimisvahend?

0
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.12 15:50; 26.12 19:53; 26.12 19:54; 26.12 21:59; 27.12 10:06; 27.12 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas eksmehed peavad teil kõik asjad kinni maksma? Laps on väljapressimisvahend?

Ei, laps ei ole väljapressimisvahend. Laps on see, kes kunagist paari veel pikki aastaid või isegi aastakümneid ühendab ja võimalik, et ka lepitab.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 20:56; 27.12 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen siin ainult seda, et on olemas üks kena eesti mees, kes peale lahkuminekut suhtub hästi oma eksi, oma lapse emasse. Kui minu mees kingiks eksile kaelakee, siis mehe väärtus mu silmis tõuseks. Loomulikult, kui see tähendaks seda, et ta kuu aega koju süüa osta ei saa, on teine asi või kui praegune naine pole eal kaelakeed kingiks saanud.
Kaelakee on isklik? Minu arvates on raamat isiklikum. Minu eks on kinkinud mulle raamatu (mitte jõuluks, mitte sünnipäevaks – niisama), sest see oli üks mu lemmikkirjaniku uus tõlge. Ja meie vahel pole midagi “sellist”. Kas telefonikõne peale eksi juurde esiku lambipirni vahetama jooksmine on vähem intiimne?
Ja sellest ei saa ma üldse aru, miks väljaspool käimasolevat suhet ei või teiste inimestega käituda inimlikult ja isegi kenasti. Kas eesti naise väärtus on nii madal, et kena suhtlemist peetakse kindlalt armastuseks?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laste isa on ka mulle teinud kaks korda sellises “klassis” kingituse. Üks kord minu juubeliks ja teine kord ühe lapse 18-aastaseks saamisel. Kingitused on tema poolt siis laste emale, mitte eksnaisele.
Laste kingitused mulle (ka jõulukingid, mis pole sugugi odavad olnud) on ka tema kinni maksnud ja lapsed on mulle üle andnud. Mitte midagi meie vahel enam ei ole väga ammu juba.
Ma arvan, et teemaalgataja paanitseb niisama. Mõni mees austab oma laste ema, läks see elu siis nagu läks.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ja eksnaise kink