Esileht Pereelu ja suhted Mees ja exi fotod

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Teema: Mees ja exi fotod

Postitas:

Olen elanud pool aastat visiitsuhtes ühe igati toreda mehega. On hea läbisaamine, on kallis inimene. Kõik nagu peab.

Nüüd mees soovib, et koliksin tema juurde. Aga – mehe elamine on täis fotosid tema eksist ja nende lapsest. Ehk siis töölaua peal on lapse pildid (mitu erinevat pilti). Koridori seinal on mingi 5-7 fotot eksist ja mehest koos ning siis veel mitu pilti koos lapsega.

Külmkapi peal on magnetiga fotod lapsest ja eksist. Magamistoas on lapse pildid.

Köögilaua peal on nende perepilt ehk siis eks, mees ja laps.

Mahajätjaks pooleks oli naine, kellel uut kaaslast ei ole. Ametlikult lahutatud pisut üle kahe aasta.

Mis arvate? Mind häirivad need fotod, kas öelda mehele, et enne ma sisse ei koli kui on tehtud nö puhastus ja jääda võiks ehk paar lapse pilti töölaual vms.

+16
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.08 22:39; 05.08 23:01; 05.08 23:10; 05.08 23:29; 05.08 23:44; 07.08 12:08; 07.08 12:10; 07.08 15:39;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Küsisin, sest ootaks inimeste mõtteid, kellel olnud sarnane situatsioon.

Et kas see on normaalne, selline fotode alles hoidmine avalikult kui uus suhe olemas ja tahetakse kooselu.

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.08 22:39; 05.08 23:01; 05.08 23:10; 05.08 23:29; 05.08 23:44; 07.08 12:08; 07.08 12:10; 07.08 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks lapse pildid peavad ka piiratud olema? Kas laps ei ole enam tema laps?

+26
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 23:06; 06.08 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks lapse pildid peavad ka piiratud olema? Kas laps ei ole enam tema laps?

Ma ei arva, et terve maja peab olema täis lapse pilte, st peaaegu kõik toad. Ma ise ei tea tegelikult ühtegi inimest, kelle nii palju pilte igal pool laiali on. Piisaks tõesti kui on töölaual, aga no magamistuppa minu meelest lapse fotod ei sobiks. Või sulle meeldiks seksida kui lapse foto on öökapil?

+27
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.08 22:39; 05.08 23:01; 05.08 23:10; 05.08 23:29; 05.08 23:44; 07.08 12:08; 07.08 12:10; 07.08 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul nagunii visiitsuhe. Saage siis kuskil hotellis kokku ja seksige nii, et kellegi pilt ei vahi öökapilt vastu.

+19
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kirjutasin ju, et nüüd mees soovib, et koliksin tema juurde…tahab enamat.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.08 22:39; 05.08 23:01; 05.08 23:10; 05.08 23:29; 05.08 23:44; 07.08 12:08; 07.08 12:10; 07.08 15:39;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul ei ole lapse vastu midagi. Loomulikult hakkab külas käima nagu varemgi.

Pigem ma ei ole kindel, et mees, kes peab vajalikuks eelmise elu pilte avalikult alles hoida, ehk ei ole valmis edasi liikuma? Ehkki väidab, et on.

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.08 22:39; 05.08 23:01; 05.08 23:10; 05.08 23:29; 05.08 23:44; 07.08 12:08; 07.08 12:10; 07.08 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse pildid on omal kohal, kuid pildid ka eksnaisest lapsega ja veel kolmekesi on ilmselge märk, et pole üle saanud.
Probleem on selles, et kui sa talle annad mõista, kas sina või need pildid, siis see on ultimaatum, millele ehk allutaksegi ja sinu kasuks, kuid mis ei pruugi olla tema siiras soov ja võib jääda talle kusagile kripeldama.
Veits kahtlane lugu ikkagi, sest KAKS AASTAT on möödas. Ehk oleks hea näha, kuidas mees oma eksnaise seltskonnas  käitub ja temaga suhtleb ja sealt siis välja lugeda, mille põhjal oma edasisi otsuseid teha

+28
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Ma lihtsalt ütleks, et need pildid häitivaf ha ei taha kolida, kui elamine on eksi pilte täis. Ja mind häirikski ja ei kolikski nii. Ütle lihtsalt nii, nagu asjad on.</p>

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et mees ei teadvustagi, et need pildid seal on. Niikuinii on eksi kaunistatud ja sisustatud maja, mehed ei vaeva oma pead selliste asjadega.

+31
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see mees mõtleb edasiliikumise all seda, et nüüd võiks TA talle igal õhtul süüa teha ja miks mitte ka tema pesu masinast välja kuivama tõsta. Pilte vaataks ta ikka edasi.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan sama, et kui need pildid on pannud naine,  siis mees ei pruugigi neid tähele panna. Minu mees kandis tükk aega eksi pilti rahakotis, avastas selle üllatusega, kui uue koti ostis. Kui muidugi mees ise oma elamise fotodega üle kallas, siis on midagi muud.

Sõbranna venna uus ka hakkas mossitama, kui avastas mehe vanemate kodust foto, kus oli mehe eks peal (tegu siis juubelil tehtud suure perepildiga).

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe jaoks ei ole üldse teemat. Ilmselt kui sa talle ütleks, ta paneks pildid ära.
Mäletan ka ühte lahutanud meest, kel oli naise pilt vannitoas, kuigi väga inetu oli neil see lõpp ja vihkas exabikaasat. Ei saa sellest teemast meeste puhul lõpuni aru…

Sellel mehel tuli uus naine ja kõik läks lepase reega, juba 15 aastat koos, lapsed jne jne

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleks ausalt, et sa tunneks end seal ebamugavalt, kui igal pool on eksi pildid, et see ei tekita tunnet, et see on nüüd sinu kodu ka. Paku näiteks, et koondaks perepildid (st pildid lapsest, lapsest ja mehest, võib-olla ka mõni pilt, kus nad kolmekesi perena on, ühte kohta või tuppa, kus võiks nö pildisein olla). Ma ei tea, kui vana laps on, aga võib-olla tuleb ka temaga arvestada, et tuleb külla ja avastab, et isa uus naine on kõik nende ühise elu pildid ära korjanud. Pigem mingi kompromiss ja väike ümberkujundamine, et kõik tunneks, et nad on olulised.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus ütleb, et kui kolitakse teise pinnale, siis kooselust midagi välja ei tule. Mees võrdleb sind eelmise naisega, sest taust on kõik sama. Ja sina ei saa midagi selle võrdluse heaks teha, sest sa ei tunne mehe naist. Sinu jaoks meenutab kõik mehe eelmist elu. Tahate koos elada, looge ühine kodu. Kui mees ei taha oma elamisest loobuda, saab ta elamise väljaüürida ja üürite koos ühise elamise. Kui sa ei taha olla eelmise suhte aseaine, siis tuleb kolida uuele ühisele pinnale ja luua ühine kodu. Kui sa ei taha pikemaajalist suhet, siis on muidugi ükskõik. Naise pilte seintel võid võtta kui kunsti, millel on väärtus korteri omanikule. Saad harjutada seda, et sina oled ikkagi elus väärtus, aga pildid seintel on lihtsalt pildid. Need pildid ei peaks sind kuidagi häirima, kui sa ise end väärtustad. Külas ju saad käia. Kui ikka häiriks, miks siis külas käia saad ? Nii e see häiritus on kahe kõrva vahel.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mees ei pruugi üldse märgata, et need pildid seal on – nii tobe kui see tundubki. Ja eksi pilt voodi koha ei tähenda ka seda, et mees pole üle saanud, vaid ta on harjunud seal pildiga ega pane selle objekti tähelegi. Nagu harjunud mööbliese. Üks võimalus on neid ise vaikselt vähendada (no tõsta lapse pilt kapi kohalt mujale) ja vaata, kas /millal märkab. Ja ütledki, et sind häirib.

Teise pinnale kolimine ongi raske, eriti naisel mehe pinnale, sest suur osa mehi ei vaevu oma elu- ja mööblikorraldust väga muutma. Ta on nii harjunud ja milleks mingi mööbeldamine? Hea, kui ta sind ei sega mingite ümberkorralduste juures, halvemal juhul tahab ta, et kõik jääks just nii nagu praegu.

See kõik ei tähenda, et ta eksi taga igatseks. Üldsegi mitte.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub liba.

Kellegi teise pinnale kolides sa ei saa küll seal otsustada, mis asjad tal võivad seal olla kus kohas laiali ja mis asjad ei või. Täpselt nagu see mees ei tule sinu koju sinu asju ümber seadma ja otsustama, mille sa pead kappi peitma ja mida võid riiulis hoida. Seega ei.

Kuigi minu arvates on teema liba.

+1
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse piltide osas ei tohiks küll piirangut seada mehele.
Eksi pilte pole elamisse vaja.
*Kui just laps isaga ei ela ja mõned pildid emast lapse jaoks.

Nüüd mees soovib, et koliksin tema juurde. Aga – mehe elamine on täis fotosid tema eksist ja nende lapsest.

See on sinu kõige suurem küsimus selle kolimise juures?
Miks üldse koliksid mehe pinnale? Kas sa endale päris kodu ei taha, et vaja teise inimese katuse alla minna?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 09:49; 07.08 13:04; 09.08 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei arva, et terve maja peab olema täis lapse pilte, st peaaegu kõik toad. Ma ise ei tea tegelikult ühtegi inimest, kelle nii palju pilte igal pool laiali on. Piisaks tõesti kui on töölaual, aga no magamistuppa minu meelest lapse fotod ei sobiks. Või sulle meeldiks seksida kui lapse foto on öökapil?

Mind see küll ei häiri. Tore, kui inimene last armastab. Aga ei ole tore, kui uus naine hakkab kohe kamandama, mitu lapse pilti võib kuskile panna. Mul on ka külmkapi peal lapse pildid, ka igal pool mujal. No tore, kui siia koliks mingi mees ja hakkaks õiendama, et korista ära.

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 23:06; 06.08 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina arvan, et isegi kui on lapse ema ja suhted head, siis eksi piltide hoidmine oma kodus, kui on juba uus silmarõõm ja potensiaalne elukaaslane tekkinud veits liig. mälestused jms jäävad ju niikuinii, aga ülioluline on teha ka oma kodu ja energia puhtaks uue kaaslase jaoks nii et ka temal mugav oleks.

tõesti jah kui lapsel mõned pildid, aga igasugused seinal figureerivad pildid ja muu selline, milleks.. kui sisse kolid, ja lapsega suhted head, siis hakkate ju niikuinii perena oma elu elama, st lapsel jäävad oma ema ja isa ikka, aga on ju kaks eraldiseisvat pere – ema pere ja isa pere, kellel tekivad omad traditsioonid ja kombed ja nii võiks ka lapsele/lastele seletada. ja iga normaalne eks mõistab ka seda, kui eludega edasi liigutakse, st. tema on osa mehe lapse elust, mitte teie suhtest ja teie kodustest tingimustest.

ja minu enda jaoks ei ole ka näiteks meie magamistuba lastepiltide jaoks, lastel oma tuba, nende pildid seal seinas, perepildid näiteks elutoas. aga ei kujutaks ette küll, et minu kodus mehe eksi pildid või nende perepildid seina kaunistaksid. ja kui on normaalne mees, siis kuulab ja arvestab ka sinuga, vahet ei ole kes kelle juurde kolib, teineteise mõistmine ja teineteisega arvestamine peab igas kodus säilima.

 

ja mismõttes, kellegi teise pinnale kolides ei saa otsustada. kui ma kusagile kolin, siis saab sellest ka minu kodu. ma ei hakka kellegagi ju niisama tuba jagama?

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma laseks küll jalga. Võid seda sinnakolimist hiljem väga kahetseda. Saad eksnaise draamad ka kaasa…..

Lapse pilt – no see normaalne aga varsti võib hakata üks draamatamine mehe ja eksnaisega….

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub liba.

Kellegi teise pinnale kolides sa ei saa küll seal otsustada, mis asjad tal võivad seal olla kus kohas laiali ja mis asjad ei või. Täpselt nagu see mees ei tule sinu koju sinu asju ümber seadma ja otsustama, mille sa pead kappi peitma ja mida võid riiulis hoida. Seega ei.

Kuigi minu arvates on teema liba.

See on loll jutt ikka. Kui inimesed kokku kolivad, vahet pole kelle pinnale, siis saab sellest mõlemi kodu ja mõlemil on võrdselt sõnaõigust. Vastasel juhul pole üldse mõtet kolidagi, suhe läheb varem või hiljem lömmi.

Ja mis värk selle libaga on kogu aeg? Iga teine teema sildistatakse libaks. Ära tüütab. Elu on nagu seebiooper, igasugu asju juhtub kogu aeg (on mul endalgi kirju elu, peaks memuaarid kirjutama, müüks hästi ja ei peaks tööl käima), pole aegagi niisama genereerida lollusi. Aga eksi pildid elamises ei ole küll midagi nii erilist, et “liba” mõttessegi võiks tulla ????

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Min huvitaks hoopis, miks kolis eelmine naine välja, kui tal (naisel) uut kaaslast ei ole. Siit võib midagi hoopis tähtsamat mehe kohta välja kooruda.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju seesama naine: https://foorum.perekool.ee/teema/elu-mehe-ja-tema-lapsega/

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 15:52; 10.08 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellegi teise pinnale kolides sa ei saa küll seal otsustada, mis asjad tal võivad seal olla kus kohas laiali ja mis asjad ei või. Täpselt nagu see mees ei tule sinu koju sinu asju ümber seadma ja otsustama, mille sa pead kappi peitma ja mida võid riiulis hoida. Seega ei.

Kolib küll mehe pinnale, aga kokku kolides algab ühine pereelu. Nii nagu teeb kapis naise riietele ruumi peaks ka muude asjadega arvestama. Koos elades tehakse ikka ühiseid otsuseid, kompromisse.

Üldse kummaline, et nii paljud seda muret imelikuks peavad. Meist enamus astub suhtesse inimesega kellel on eelnevalt mingigi teine suhe olnud – 17 aastaselt või 27 aastaselt, vahet ei ole. Oleks ju imelik kui esimese armastuse pildid oleksid endiselt kapil. Siin samas on paljud tekitanud probleemi sellest kui mehel on eksi pildid arvutis või telefonis. See on ju sama.

Kindlasti ei ole mugav näha endise naise pilte. Sellest tasuks mehega rahulikult, neutraalse tooniga rääkida. Olen ka nõus nendega kes pakuvad, et mehe jaoks on eksnaise pildid lihtsalt mööbliese. Kui sa rääkides tajud, et seal taga on siiski midagi enamat, siis tasub kaaluda kas maksab kokkukolimisega kiirustada.

Kui sa ei räägi ja lased neil piltidel olla, siis 100% hakkab see sind närima ja sa alateadlikult muutud mehega natuke jonnakaks või kiusakaks või midagi veel…. igal juhul see mõjutab sinu suhtumist temasse. Võib-olla ei ole ta mingil hetkel sinu jaoks enam nii atraktiivne kuna teie tubades on teise naise pildid.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest oleks hea kompromissi, kui pildid, kus on eks lapsega, oleks lapse toas.

Ma ka just raamisin palju pilte, kus laps isaga, lapse tuppa seinale (lapse isa elab teises riigis).

Mu uus mees teab, et lapse seinale panin sellised pildid, aga teda see loomulikult ei häiri.

Nb! Pildid kogu elamise, kus lapse eks ka pildil on, häiriks mind ka. Ja feng shui kohaselt lapse pildid magamistoas on halb(toob muresid lapsega vms).

 

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mees ei pruugi üldse märgata, et need pildid seal on – nii tobe kui see tundubki. .

Kas te edaspidi suudaksite sellest ülirumalast jutust siin teemas hoiduda?
LOOMULIKULT mees teab ja märkab, et need pildid seal on, aga ta lihtsalt ei hooli oma uuest tädist. Tal on savi, mida see tädi tunneb või arvab ja mees ei üritagi end tema kingadesse asetada.

Nagu keegi juba ütles – söök tahab vaaritamist ja pesu pesemist.
Ja sellised empaatiavõimetud imbetsillid nagu see mees, tavaliselt ei suuda ise ka pesu masinase panna, nuppu keerata ja välja võtta. Sest see on ju jube keeruline.
Rääkimata siis liha praadimisest või bešamelli tegemisest.

Ehk siis teemaalgataja: kui sa soovid oma elu siduda selle empaatiavõimetu või siis mittehooliva imbetsilliga, siis anna minna.
Eks edaspidigi võid ju siin anonüümselt teematada; see rubriik vist ei lähe kasutajanimede alla.
Aga kui ei soovi, siis unusta ära oma “pool aastat juba ja kõik on ilus-tore” jne.
Ei ole sul seal midagi ilusat ega toredat. Lihtsalt roosad prillid oled omale ette toppinud.

Mehele võid lihtsalt öelda, et nii sina, mehike, kui ka mina ei ole veel kooseluks valmis.
Ja et vaatame ca 6-12 kuu pärast selle teema uuesti üle.
Eks siis selgub, kas sind vahetatakse KOHE mitteviriseva koduhaldja vastu välja või ka … korjatakse need minevikuheietused seintelt ära. Aeg näitab.
Lapse pilt muidugi võib kuskil olla. Aga ka mitte nii, et kogu elamine on seda täis.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan sama, et kui need pildid on pannud naine, siis mees ei pruugigi neid tähele panna. Minu mees kandis tükk aega eksi pilti rahakotis, avastas selle üllatusega, kui uue koti ostis. Kui muidugi mees ise oma elamise fotodega üle kallas, siis on midagi muud.

Sõbranna venna uus ka hakkas mossitama, kui avastas mehe vanemate kodust foto, kus oli mehe eks peal (tegu siis juubelil tehtud suure perepildiga).

Pildid on seintele ja tubadesse pannud mees ise. Ja neid lapse pilte ei ole paar-kolm, mis oleks ka mulle ok, vaid kümneid. Nagu igal pool….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.08 22:39; 05.08 23:01; 05.08 23:10; 05.08 23:29; 05.08 23:44; 07.08 12:08; 07.08 12:10; 07.08 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse piltide osas ei tohiks küll piirangut seada mehele.

Eksi pilte pole elamisse vaja.

*Kui just laps isaga ei ela ja mõned pildid emast lapse jaoks.

Nüüd mees soovib, et koliksin tema juurde. Aga – mehe elamine on täis fotosid tema eksist ja nende lapsest.

See on sinu kõige suurem küsimus selle kolimise juures?

Miks üldse koliksid mehe pinnale? Kas sa endale päris kodu ei taha, et vaja teise inimese katuse alla minna?

Mees ei ole nõus kolima, talle meeldib oma kodu asukoht. Mina elan hetkel üürikorteris, seega talle tundudb loogiline, et mina koliks. Ise olen ka väsinud edasi tagasi sõitmast oma kompsudega kui ööseks tema juurde jään.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.08 22:39; 05.08 23:01; 05.08 23:10; 05.08 23:29; 05.08 23:44; 07.08 12:08; 07.08 12:10; 07.08 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei ole nõus kolima, talle meeldib oma kodu asukoht. Mina elan hetkel üürikorteris, seega talle tundudb loogiline, et mina koliks. Ise olen ka väsinud edasi tagasi sõitmast oma kompsudega kui ööseks tema juurde jään.

Mees ei ole nõus neid kümneid pilte oma eksist kokku koondama ja lapse tuppa paigutama ja sa ikka veel kaalud seda kooselu nende piltide keskel seal?

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 09:49; 07.08 13:04; 09.08 09:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ja exi fotod