Esileht Pereelu ja suhted Mees ja exi fotod

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Teema: Mees ja exi fotod

Postitas:

Ebanormaalne on öelda mehele, et pane oma lapse pildid ära. Eriti mehele, kellelt on vastu tema tahtmist lapsega koos elamise võimalus ära võetud. Laps on ja jääb mehe elus tähtsale kohale elu lõpuni. Kui sa ei suuda aktsepteerida seda, et see laps saabki suureks osaks igapäevaste otsuste tegemisel, siis ei ole mõtet kooselu alustada. Sa ei armasta seda meest, kui sa ei hooli neist asjust, mis talle olulised on. Minu mehel on ka meeneid ja pilte, mis mulle suurt ei meeldi aga mulle piisab faktist, et need on temale olulised. Ma ei käse iial inimesel, keda armastan, temale olulistest asjadest vabaneda.

Eksi piltidest seinal võib küll paluda lahti saada, sest nende hoidmine seinal, kui uus naine on juba olemas, on sobimatu.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebanormaalne on öelda mehele, et pane oma lapse pildid ära. Eriti mehele, kellelt on vastu tema tahtmist lapsega koos elamise võimalus ära võetud. Laps on ja jääb mehe elus tähtsale kohale elu lõpuni. Kui sa ei suuda aktsepteerida seda, et see laps saabki suureks osaks igapäevaste otsuste tegemisel, siis ei ole mõtet kooselu alustada. Sa ei armasta seda meest, kui sa ei hooli neist asjust, mis talle olulised on. Minu mehel on ka meeneid ja pilte, mis mulle suurt ei meeldi aga mulle piisab faktist, et need on temale olulised. Ma ei käse iial inimesel, keda armastan, temale olulistest asjadest vabaneda.

Eksi piltidest seinal võib küll paluda lahti saada, sest nende hoidmine seinal, kui uus naine on juba olemas, on sobimatu.

Ei ole öelnud, et KÕIK pildid tuleks ära panna. Neid on lihtsalt kõik kohad täis, see on juba disainiliselt liiga palju. Nagu pühamu, mitte kodu.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.08 22:39; 05.08 23:01; 05.08 23:10; 05.08 23:29; 05.08 23:44; 07.08 12:08; 07.08 12:10; 07.08 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne on, kui mees paneb sinu sissekolides ex naise pildid ära. Las lapse pildid esialgu olla, kui oled aastakese sees elanud, siis saad need vastavalt oma soovile ära paigutada või asendada oma piltidega. Mina panin kõik oma exi pildid ära, kui uue mehe leidsin. Ja ausalt ei olnud isegi tahtmist ega vajadust  neid exi pilte enam vahtida. TA – juhul, kui kolid sisse ja need pildid alles, siis ütle talle, et need häirivad sind ja kas sa võiksid need ära panna. Kui ta seda ei tee v vihastab, on asi kahtlane..

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA – juhul, kui kolid sisse ja need pildid alles, siis ütle talle, et need häirivad sind ja kas sa võiksid need ära panna. Kui ta seda ei tee v vihastab, on asi kahtlane..

Soovitus on siis eeldada-eeldada-eeldada ja konkreetselt midagi välja öelda ainult viimase vajaduse korral 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 09:49; 07.08 13:04; 09.08 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No midaiganes, aga ikkagi…mu arust pentsik meesterahvas. Jõle imelik on tassida keegi, kes sulle meeldib, oma koju, kust vahib vastu terve ikonostaas sinu ajaloolist pärandit. Selle peale võiks ju ikkagi tulla, et see lihtsalt ei paeluks naisinimest. Milleks siis küll nii teha. Järelikult, peast natuke ohmu. Minu jaoks igatahes küll. Aganoh, ma pole sellise olukorraga silmitsi olnud ka. ; P

* Tegelikult. Ma, kui oleksin see mees, korjaks üldse kogu selle pildimajanduse ära. See, et lapse pildid albumisse või karpi kaovad, ei pea sugugi tähendama soovi oma laps unustada.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las lapse pildid esialgu olla, kui oled aastakese sees elanud, siis saad need vastavalt oma soovile ära paigutada või asendada oma piltidega.

Miks peaks lapse pilte omadega asendama? Eksnaise pildid loomulikult kappi ära, aga pildid lapsest ei tohiks küll kedagi häirida.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kas see on normaalne, selline fotode alles hoidmine avalikult kui uus suhe olemas ja tahetakse kooselu.

Ei ole normaalne!

Mina alguses räägiks rahulikult, et exi pildid sinu tulevases kodus häirivad sind ja võtku need ära. Lapse pildid võivad muidugi jääda, aga vaid need kus exi peal pole. Magamistuba võiks olla vaba ka laste piltidest! Sest feng shui järgi ei mõju see paarisuhtele hästi.

Samuti paluksin mehel eemaldada kõik oma exi pildid Facebookist või siis vähemalt panna privaatsussätted selliseks, et neid pilte näeb vaid tema ise.

Kui sellest jutust kasu pole, siis esiteks loobuksin kokkukolimise mõttest ja võib-olla ka suhtest.

Või!!! siis sisse kolides otsiksin välja mõned pildid kus olen oma exi(de)ga, raamiksin need kenasti ära ja paneks need ilusti tema exi piltide kõrvale seintele ja söögilauale ja magamistoa öökapile jne (see on nüüd ju sinu kodu ka) Lisaks muidugi paneks igale poole ka niisama pilte endast ja oma lapsest. 😀

Kui mees õhtul koju jõuab siis räägiksin õhinaga et näe panin ka mõned pildid üles et ennast oma uues kodus kodusemalt tunda. Ja kui mees midagi kobisema hakkab, siis ütleksingi, et kui sinul on minevik, siis on ka minul minevik ja aktsepteerime siis sedasi teineteise minevikku 🙂

 

 

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 13:28; 10.08 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oleks palju tahta, et täiskasvanud inimesed räägiks viisakalt ja selgelt omavahel, selle asmele et mängida neid infantiilseid mänge, mida eelmine välja pakub /ja mitmes teises teemaski soovitatakse mingeid lasteaiatasemel mänge/.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 15:52; 10.08 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oleks palju tahta, et täiskasvanud inimesed räägiks viisakalt ja selgelt omavahel, selle asmele et mängida neid infantiilseid mänge, mida eelmine välja pakub /ja mitmes teises teemaski soovitatakse mingeid lasteaiatasemel mänge/.

Kui sa äkki tähele ei pannud, siis soovitasin ka alguses ilusti rääkida.

Ja “mängima hakata” alles siis kui jutuajamine soovitud tulemust ei Anna aga ikkagi soov kokku kolida on (mul endal näiteks poleks)

Naine ei pea mitte kõigega leppima ja laskma ennast jalamatina kohelda.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 13:28; 10.08 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, sa võid neid nimetada infantiilseteks lasteaiamängudeks, aga mina sellistel hetkedel soovitaks ka samaga vastata.

Asi pole selles, et lasteaeda mängida, kätte maksta või kuidagi ära panna, vaid selles, et teine inimene saaks aru, mis tunne on.

Mõned inimesed lihtsalt on sellised, et absoluutselt ennast teise kingadesse asetada ei oska, ei saa aru, kuidas teine end tunda võib. Ja kuna selline empaatia ja samastumisvõime puudub, siis nende jaoks pole probleemi. Ja seda esineb just meeste puhul. Oi kui palju ma sellist enesekesksust olen näinud meestel. Kui sa lähed sellise inimesega otse rääkima, siis ta hakkab peaaegu alati end õigustama, probleemi pisendama ja sind süüdistama välja mõeldud probleemide tekitamises. Et probleemi tegelt pole, lihtsalt naine vingats. Kas on mõtet sellise mehega rääkida? Normaalne inimene saaks ju ise aru, et kui uus kaaslane majas, siis seal ei hoita enam avalikult üleval eksi fotosid. Et see mees ise selle peale ei tule, näitab juba et empaatia ja aru saamisega raskusi.

Sellistele tulebki teha asjad puust ja punaseks – panna neid samasse rolli. Kui uus naine ka eksi fotod ja lapse fotod igale poole riputaks, siis jõuaks point kiirelt kohale.

Mehed on lihtsalt nii kaastundetud tüübid, et muidu ei saa aru, kui tuleb neile omal nahal kätte näidata.

 

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kolisin sisse kui mees oli ise ära ja võtsin lihtsalt need pildid maha (lapse pildid muidugi jäid). Vsjoo!

Ega ta ei julgenud midagi mulle öelda, olgem ausad.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://naine.ohtuleht.ee/1041260/lugejakiri-mu-mehe-kodu-on-tais-pilte-tema-eksist-ja-lapsest

????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No midaiganes, aga ikkagi…mu arust pentsik meesterahvas. Jõle imelik on tassida keegi, kes sulle meeldib, oma koju, kust vahib vastu terve ikonostaas sinu ajaloolist pärandit. Selle peale võiks ju ikkagi tulla, et see lihtsalt ei paeluks naisinimest. Milleks siis küll nii teha. Järelikult, peast natuke ohmu. Minu jaoks igatahes küll. Aganoh, ma pole sellise olukorraga silmitsi olnud ka. ; P

Ei ole ainult mehed sellised ohmud. Tean Eestis naist, kel on samasugune ikonostaas oma surnud mehest. Ja uus partner selle keskel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi kui masendav, et sellest on artikkel tehtud ???? väga masendav

Õnneks vähe huumorit ka:

25 aastane Annely

Sõbrannadega asja arutades … ????

Kartma ei pea mitte seda, et enam ei saa teatud kohas anonüümselt kommenteerida, vaid et ÕL võtab su delikaatse ja detailse probleemi ja lajatab selle lehte ????

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas öelda mehele, et enne ma sisse ei koli kui on tehtud nö puhastus ja jääda võiks ehk paar lapse pilti töölaual vms.

Sellise tingimuse seab ainult rumal inimene. Pole sinu asi ütelda, mis pildid ja kuhu jääda võiksid.

Koli sisse, jõuad seal elamist oma käe järgi sättida küll ja veel. Lapse pilte ära puutu, kõik ülejäänud tõsta koristamise käigus lihtsakt mõnda kappi või sahtlisse.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmslet oleks kõige targem ühel külaskäibul küsidagi, et mis arvad, kui koondaks natuke sinu perepilte? Kui suhe juba keerab tõsisema poole, siis peaks mingi aimdus olema, kuidas mees võiks sellesse suhtuda. Selgeltnägijaid pole just ülemäära palju ja seni kuni ise sinna sekti ei kuulu tasub ikka rääkida mida mõtled ja tunned 🙂

Kui on võimalik ja pildid pole just plakati mõõtu, siis võib raamidest välja võtta ja väga laheda kollaaži teha ja selle siis panna lapse ruumi vms. Jäi märkamata, mis vanuses laps on aga nemad on väga tähelepanelikud selles osas, kui harjumuspärane ümbrus muutub järsult.  Korraga kõikide piltide kokku kogumine üldaladelt(köök, esiks, elutuba, magamistuba vms) võib väikeses inimeses mitte just teretulnud mõtteid tekitada.

Külmkapimagnetid ja mõni pilt elutoas ei peaks küll olema asjad, mis esimesena kaovad. Lihtsam oleks alustuseks neile piltidele ühiseid mälestusi luua, mille käigus saab mõne pildi albumisse peitu saata.

***

Kui te pole kohanud mõnda paadunud pildihullu, siis on üksjagu raske teemat hoomata ja muret mõista.

Mul on ka üks inimene peres, kelle kodu on nagu perekonnaalbum. maja on üürstu aga vaba pinda seintel pole. Keldrist pööninguni pilte täis lapatud kõigile vaadata. Ütleb, et talle meeldib ja minule isiklikult tekitab õudu.

Ja temakaasalt galerii kohta kommentaari küsides- ta isegi ei märka neid! “milleks mul vaja  seintel pilte vahtida,  kui originaalid ümber minu taidlevad?!”

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA siin. Lugesin ka seda Õhtulehe artiklit. Kirjavigu täis ja kohutav lauseehitus.

Kõik on muidugi võimalikult ülevõlli keeratud ja imalaks aetud. Kurb tegelikult.

Nagu ei saakski asjadest teisiti rääkida kui “õumaigood” stiilis…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle teemaga tuli meelde. Ma olen oma abikaasaga koos olnud üle 15 aasta aga kui juba kokku kolisime oli ta lahutatud. Ja kuigi ma mehega kaua koos olnud, siis eksi facebooki ca 20 pildist on kaks nende pulmapäevast, jah mees on välja lõigatud aga ikka. Kui mind natukene see häirib, siis ma ei kujuta ette ka kuidas naise mees sellesse suhtub, et naisel eelmise mehe pulmapilt üleval…

Üldiselt, see häirib ka teisi. Tuleb oma minevik seljataha jätta, jah laps on olevik ja tulevik aga eks olgu minevikus!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi kui masendav, et sellest on artikkel tehtud ???? väga masendav

Õnneks vähe huumorit ka:

25 aastane Annely

Sõbrannadega asja arutades … ????

Kartma ei pea mitte seda, et enam ei saa teatud kohas anonüümselt kommenteerida, vaid et ÕL võtab su delikaatse ja detailse probleemi ja lajatab selle lehte ????

Kas ei ole nii, et sinu kirjutis on sinu intellektuaalne omand? Kas selline asi on üldse lubatud, et võtad kellegi teise kirjutatud teksti, muudad pisut sõnastust ja siis avaldad selle enda tehtud jutuna ajalehes? Kui just teemaalgataja ise oma lugu ÕL-le ei pakkunud, siis tundub küll asi mitte õiguspärane.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem ma ei ole kindel, et mees, kes peab vajalikuks eelmise elu pilte avalikult alles hoida, ehk ei ole valmis edasi liikuma? Ehkki väidab, et on.

Aga miks sa üldse hakkad koos elama inimesega, kes on lahutatud ja kel on lapsed?

Kui sul omal on lapsed, siis on teine lahutatud inimene sinu jaoks ok. Olete mõlemad ebaõnnestujad.

Aga kui sul lapsi pole ja on soov neid saada, siis lahutatud mees ei kõlba!! Lahutatud lastega mehed on vallalise naise jaoks alamast sordist. Sinu eesmärk ja tulevik saab olla vaid traditsiooniline pere. Lähtu oma elu planeerimisel kristlikest ja rahvuskonservatiivsetest väärtustest.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3.1 Kasutaja annab oma sisu osas, s.o. postitused, müügikuulutused, kommentaarid ja muu võimaliku sisu, Meile Pereportaali funktsionaalsuste ja sisu pakkumiseks, Pereportaalis avaldamiseks ja muul moel kasutamiseks (sh, aga mitte ainult reprodutseerimiseks, levitamiseks, muutmiseks, üldsusele suunamiseks ja kättesaadavaks tegemiseks) ülemaailmse üleantava all-litsentsitava lihtlitsentsi, mis kehtib vastava intellektuaalse omandi kehtivuse maksimaalse aja.

 

Kõik kägude mured on perekooli omad ja kui reklaami müügist ära ei ela, siis saab mahlakamad lood sopakatele maha müüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No lapse fotod mind ei segaks, v.a. tõesti magamistoas ja vannitoas/WCs.

Ma arvan, et need fotod niikuinii pani sinna exnaine ja mees ise ei märkagi neid, sest on harjunud. Näiteks mul on vahekoridoris endast maal, lasteaia-aegadest. Iga kord hakkan vaidlema, et mul pole ühtki lapse pilti seinal, kui keegi küsib, kes see laps seal vahekojas pildil on. See on mulle täielik tapeet. Arvan, et su mehel samamoodi.

Mina räägiksin mehega, et kas ta ei sooviks oma eksnaise pillte sahtlisse või albumisse panna. Ja lapse kohta ütlekski täpselt nii, et veidi imelik on ehk, kui lapse pilt seksi ajal silma torkab.
(Siin meenub mulle aga üks ammune naeruteema, kus käod üksmeelselt ütlesid, et nende oma laste pildid – laste suured silmad ja nunnud põsekesed – näiteks voodi kohal seinal – on seksideski tore vaadata või vähemalt ei sega kuidagi)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on imelik mehele öelda, et need pildid häirivad? Kui meil kokkukolimine jutuks tuli, siis mina ütlesin mis mind häirib. Meil ei olnud teemaks pildid aga paar asja, mis tegid kodu ebamugavaks. Ütlesin, et külas võin käia aga elada ma nende asjade keskel ei suuda.

Meil kõigil on ajalugu aga see ei peaks olema iga nurga taga. Laps on mehel olemas, käib külas ja paar pilti korteris  on küllalt. Eks naine ei peaks uue naise kõrval  olema enam üldse teemaks, ka pildil mitte.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No lapse fotod mind ei segaks, v.a. tõesti magamistoas ja vannitoas/WCs.

Ma arvan, et need fotod niikuinii pani sinna exnaine ja mees ise ei märkagi neid, sest on harjunud. Näiteks mul on vahekoridoris endast maal, lasteaia-aegadest. Iga kord hakkan vaidlema, et mul pole ühtki lapse pilti seinal, kui keegi küsib, kes see laps seal vahekojas pildil on. See on mulle täielik tapeet. Arvan, et su mehel samamoodi.

Mina räägiksin mehega, et kas ta ei sooviks oma eksnaise pillte sahtlisse või albumisse panna. Ja lapse kohta ütlekski täpselt nii, et veidi imelik on ehk, kui lapse pilt seksi ajal silma torkab.

(Siin meenub mulle aga üks ammune naeruteema, kus käod üksmeelselt ütlesid, et nende oma laste pildid – laste suured silmad ja nunnud põsekesed – näiteks voodi kohal seinal – on seksideski tore vaadata või vähemalt ei sega kuidagi)

Mainisin juba, et pildid pani mees, mitte eks. Eksil on suva nendest piltidest ja lahkujaks oli eks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et naine kolis välja ja mees lõi kogu korteri eksnaise ja lapse pilte täis? Ja nüüd palub sul sinna sisse kolida? Egas muud kui ütledki, et enne ei koli, kui seinad puhtad. See pole ju tegelt ok selline seinte katmine eksnaise piltidega peale lahutust. Saan aru, et kogu aeg olnud need pildid seintel ja mees harjunud ja ei pane neid enam tähelegi, aga peale naise lahkumist sein pilte täis toksida…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et naine kolis välja ja mees lõi kogu korteri eksnaise ja lapse pilte täis? Ja nüüd palub sul sinna sisse kolida? Egas muud kui ütledki, et enne ei koli, kui seinad puhtad. See pole ju tegelt ok selline seinte katmine eksnaise piltidega peale lahutust. Saan aru, et kogu aeg olnud need pildid seintel ja mees harjunud ja ei pane neid enam tähelegi, aga peale naise lahkumist sein pilte täis toksida…

päris haige nõudmine sul. mees peab hävitama kõik oma eksist, kõik minema pilduma, sest muidu uus naine ei tunne end perenaisena? nii titad ei peaks üldse suhtesse astuma.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

päris haige nõudmine sul. mees peab hävitama kõik oma eksist, kõik minema pilduma, sest muidu uus naine ei tunne end perenaisena?

Mina ei nõua midagi. Ma lihtsalt imestan, et pildid löödi seinale siis kui naine oli juba välja kolinud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapse pilte ma ei julgeks küll lasta ära korjata, tundub veidi imelik. Magamistoa isas vb paluksin mujale paigutada, et ebamugav jne. Eksi piltide osas ütleksin otse, et need tuleks albumisse panna. Kindlasti mees oleks nõus. Kui tõesti poleks, siis oleks visiitsuhtes edasi kuni olukord laheneb. Ei usu eriti, et need eksi fotod talle olulised on.
Mu heal tuttaval olid surnud eksi fotod igal pool kuigi oli pikalt uues suhtes. Talle olid need mälestus tema enda elust. Kui kokku kolis uue naisega, siis üks foto jäi ja on siiani, teised pani ära.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kommentaarid tolle artikli all on väga õiged ja võiks kallutada maha jätmise suunas. sina oled teine, TA. selgroogu peab olema mehe jätmiseks, aga eks omad vitsad peksavad ja lõpuks saad nägijaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

päris haige nõudmine sul. mees peab hävitama kõik oma eksist, kõik minema pilduma, sest muidu uus naine ei tunne end perenaisena? nii titad ei peaks üldse suhtesse astuma.

ennast võib petta, aga mis see pildumine aitab. ongi teine, mis on fakt, mitte simulatsioon.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ja exi fotod