Esileht Pereelu ja suhted Mees ja koer

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Mees ja koer

Postitas:

Ei oska kuidagi olukord lahendada.
Elame eramaja. Meil 4 ühist last. Meil oli õuekoer, kes oli sugulaste ülejääk. Koer suri lõpuks vanadusse. Aasta tagasi mees tahtis uut koera, kes ikka kodu valvaks. Mina olin nõus, aga tahtsin täiskasvanu koera. Mees aga vedas kutsika majja. Jutt oli ilus, et koolitame välja jne. Tulemuseks on see, et mees ei ole koeraga tegelenud vaid ainult karistab teda. Koer ei tule mehe juurde kutsudes. Mina olen talle õpetanud esmased käsklused ja mind kuulab. Koer veab hoovis asju laiali ja kui mehel midagi ripakile jääb, siis närib ära. Mees ägestub. Täna jälle, sai koera kätte, karjus ja koer kiunus käes. Noorim 3a laps nägi pealt ja nuttis. Mees ähvardas koera varjupaika viia.
Mees ei saa aru, et koeraga vaja tegeleda ja teda turvaliselt kasvatada. Koer on tegelikult täitsa asjalik ja mina ka ei jaksa temaga rohkem tegeleda kuni seni olen tegelenud.
Kardan koera pärast ja see mõjutab ka minu suhteid mehega.

+24
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, ma tulen ja annan ise su mehele tohlaka, kui sina koera kaitstud ei saa! Ütle ainult aadress, kuhu tulla.

+32
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe hommepäev vii see koer varjupaika või otsi talle asenduskodu. Ükski koer ei ole ära teeninud sellist omanikku.
Kui koera ei vii, siis vii mees.

+32
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastik mees on sul!

+32
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga oled sa mehega rääkinud sellest, rahulikult? Nt sellestsamast, et laps nägi ja nuttis? Või kas mees mõelnud, miks tema sõna ei kuula jne?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nyyd paha meel veel vastu öhtut sinu teemat lugedes. Kahju loomast. Anna ta kellelegi kes koera kasvatada tahab ja oskab. Issand, kui loll mees.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe hommepäev vii see koer varjupaika või otsi talle asenduskodu. Ükski koer ei ole ära teeninud sellist omanikku.

Kui koera ei vii, siis vii mees.

Ma viiksin kohe mehe. Maksaksin veel peale ka, et sellisest ebardist lahti saan.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna mulle, koer ikka.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 19:43; 10.03 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vanemad lapsed ei võiks koeraga tegeleda, täna üks, homme teine. Kiituseks mingi meelehea.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 19:43; 10.03 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei elaks päevagi sellise mehega, kes loomadega nii käitub.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähe sellest, et su mees teeb loomale liiga, kasvatab ta lapsest samasuguse julmuri nagu ta ise.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska kuidagi olukord lahendada.

Elame eramaja. Meil 4 ühist last. Meil oli õuekoer, kes oli sugulaste ülejääk. Koer suri lõpuks vanadusse. Aasta tagasi mees tahtis uut koera, kes ikka kodu valvaks. Mina olin nõus, aga tahtsin täiskasvanu koera. Mees aga vedas kutsika majja. Jutt oli ilus, et koolitame välja jne. Tulemuseks on see, et mees ei ole koeraga tegelenud vaid ainult karistab teda. Koer ei tule mehe juurde kutsudes. Mina olen talle õpetanud esmased käsklused ja mind kuulab. Koer veab hoovis asju laiali ja kui mehel midagi ripakile jääb, siis närib ära. Mees ägestub. Täna jälle, sai koera kätte, karjus ja koer kiunus käes. Noorim 3a laps nägi pealt ja nuttis. Mees ähvardas koera varjupaika viia.

Mees ei saa aru, et koeraga vaja tegeleda ja teda turvaliselt kasvatada. Koer on tegelikult täitsa asjalik ja mina ka ei jaksa temaga rohkem tegeleda kuni seni olen tegelenud.

Kardan koera pärast ja see mõjutab ka minu suhteid mehega.

Sa peaks ikkagi laste pärast kartma ja lausa laste eest väljaastuma. Mis see koer siia puutub, kui mees on vihane ja karistab koera. Lapse ajab ju nutma isa käitumine. Ega siin muud pole, kui rääkida, rääkida ja rääkida. Mehele tuleb tema lubadus meelde tuletada, mida ta lubas, et õpetab koera välja. Ja kui ei oska, tuleb palgata inimene, kes suunab ja juhendab. Hetkel aga tuleb sul laste pärast mures olla, sest selline suhtumine enamasti kolib loomalt inimestele.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe hommepäev vii see koer varjupaika või otsi talle asenduskodu. Ükski koer ei ole ära teeninud sellist omanikku.

Kui koera ei vii, siis vii mees.

Ma viiksin kohe mehe. Maksaksin veel peale ka, et sellisest ebardist lahti saan.

Ah, miks varjupaika – äkki kohe veterinaarile magamapanekuks?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska kuidagi olukord lahendada.

Elame eramaja. Meil 4 ühist last. Meil oli õuekoer, kes oli sugulaste ülejääk. Koer suri lõpuks vanadusse. Aasta tagasi mees tahtis uut koera, kes ikka kodu valvaks. Mina olin nõus, aga tahtsin täiskasvanu koera. Mees aga vedas kutsika majja. Jutt oli ilus, et koolitame välja jne. Tulemuseks on see, et mees ei ole koeraga tegelenud vaid ainult karistab teda. Koer ei tule mehe juurde kutsudes. Mina olen talle õpetanud esmased käsklused ja mind kuulab. Koer veab hoovis asju laiali ja kui mehel midagi ripakile jääb, siis närib ära. Mees ägestub. Täna jälle, sai koera kätte, karjus ja koer kiunus käes. Noorim 3a laps nägi pealt ja nuttis. Mees ähvardas koera varjupaika viia.

Mees ei saa aru, et koeraga vaja tegeleda ja teda turvaliselt kasvatada. Koer on tegelikult täitsa asjalik ja mina ka ei jaksa temaga rohkem tegeleda kuni seni olen tegelenud.

Kardan koera pärast ja see mõjutab ka minu suhteid mehega.

Ta ju ei tahtnudki võtta koera kui kodulooma, vaid “õuekoera”, kes põhimõtteliselt ketis istuks ja maja valvaks. Sellised inimesed ei saagi aru, et koer on elusolend ja mitte valvesüsteem. Isegi, kui koer käituks hästi, mis elu see on, kui ta peab üksi õues passima. Koer on siiski liigina sotisaalne loom, kellele üksi elamine ei sobi.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa see vana hea suurpere mehe käes kiunuva koeraga.
Lootsin, et teil asjad juba paremaks läinud (või ajaga etem liba pähe tulnud)

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsige koerale uus kodu, kui mees nii jätkab ja koerapidamise põhitõdesid endale selgeks ei suuda teha.

Väga väga kurb olukord 🙁

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla näen asju must-valgena, aga ausalt, mina ei suudaks ette kujutada enda kõrval sellist meest.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane mees fakti ette, et ta peab koertekooli koeraga minema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Koer veab hoovis asju laiali ja kui mehel midagi ripakile jääb, siis närib ära.

Mis “asjad” teil seal hoovis siis ripakil on?
Robotniidukit närib?
Autosid?
Terrassimööblit?
Rohkem nagu väga ette ei kujuta, mis kola inimestel võik hoovis ripakil olla.

Aga kui tõsiselt rääkida, siis kõik algabki sealtasamast pihta.
Hoov on kola täis, maja korrast ära, raha pole, lapsi on palju tehtud, tööd ei ole, haridust ei ole jne jne.
Ja siis järsku üks “ärkab”, et inimesed ju ei tee nii. Nad käivad koeraga koolis ja ei peksa teda.

Nüüd on hilja. Sa oled end selle supi sisse kaelani heitnud ja nüüd pole enam idagi teha. Kannata ära. VÕI hakka ise koeraga koolis käima ja temaga tegelema.
Mehel keela üldse see teema – koer – ära.
Las sissejuhatuseks koristab pigem hoovi ükskord oma lagast ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ja koer