Esileht Pereelu ja suhted mees ja minu sünnipäev

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: mees ja minu sünnipäev

Postitas:

olgu öeldud, et olen ikka peres sünnipäevi pidanud, sünnipäevahommikuti päevakangelasd lauluga üles ajanud jne. sel aastal saatsin mehele juba kuu aega tagasi lingi tootega, mida sünnipäevaks soovin. toote tellimisaeg oli 1-4 päeva. sünnipäevahommikul polnud ei kinki, ei lilli, ei kooki..
olin kurb ja sellepeale tõi ta aiast mõned lumikellukesed öeldes, et kingi tarne viibib (valetas) ja et läheb kohekohe poodi koogi ja lillede järele (samuti valetas)
õhtul küsisin miks ta oma lubadusi ei täida ja selle peale sain kuulda, et olen lapsik et mingeid kinke ootan ja noriv, et mõttetu asja pärast saen.huvitav, et esimesed viis aastat tal olid kõik tähtpäevad meeles, kaunid kingid pakitud, lilled eelmisel õhtul toodud jne. nüüd olen tühi koht:(
kirjutan sellepärast, et need kellel on head mehed, kes igapäevaseid pettumusi ei valmista, oskaksid seda hinnata.

+41
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.03 23:17; 31.03 06:19; 31.03 06:27; 31.03 06:30; 31.03 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olgu öeldud, et olen ikka peres sünnipäevi pidanud, sünnipäevahommikuti päevakangelasd lauluga üles ajanud jne. sel aastal saatsin mehele juba kuu aega tagasi lingi tootega, mida sünnipäevaks soovin. toote tellimisaeg oli 1-4 päeva. sünnipäevahommikul polnud ei kinki, ei lilli, ei kooki..

olin kurb ja sellepeale tõi ta aiast mõned lumikellukesed öeldes, et kingi tarne viibib (valetas) ja et läheb kohekohe poodi koogi ja lillede järele (samuti valetas)

õhtul küsisin miks ta oma lubadusi ei täida ja selle peale sain kuulda, et olen lapsik et mingeid kinke ootan ja noriv, et mõttetu asja pärast saen.huvitav, et esimesed viis aastat tal olid kõik tähtpäevad meeles, kaunid kingid pakitud, lilled eelmisel õhtul toodud jne. nüüd olen tühi koht:(

kirjutan sellepärast, et need kellel on head mehed, kes igapäevaseid pettumusi ei valmista, oskaksid seda hinnata.

Kui sul on täna sünnipäev, siis:

PALJU ÕNNE, rõõmu, tervist ja päikest! ❤️????????????????

(Samuti) tänane sünnipäevalaps.

+36
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sünnipäevad ja kingitused olid viimati huvitavad nii 10-aastasena. täiskasvanuna on sellest küll täiesti kama.

+13
-32
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdimus, see on kõige hullem asi abielus, enam ei viitsita pingutada, tehakse oma hoolimatusega kaaslasele haiget. Ka meil tekkis mingil ajal, siis rääkisin mehega – ei mossitanud ega solvunud, et kui me enam üksteise tundeid ei austa, siis ei jää me suhe  püsima. Huvitaval kombel on nüüd mees suurem üllataja, kui mina.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest pole asi kingituses, vaid suhtumises. Mul on ka täiskasvanud inimesena kingist sügavalt suva ja et hakkaksin kuu ette mingeid linke saatma…veits imelik tõesti. Küll aga see olen mina, kes ei ole kunagi kinke tahtnud ning olen  nii oma perel kui sõpradel palunud kinke ja lilli mitte tuua. Kõik teavad seda, kuigi mul võttis aastaid, et see komme neist välja juurida. Kui teie peres on ikkagi teistsugune traditsioon, siis on mehe käitumine väga murettekitav ja mulle tundub, et kingitus on siinjuures täiesti ebaoluline. Kui minu mees mulle sünnipäeval selliselt nähvaks, tekiks mul igasugu mõtteid. Kahjuks positiivne poleks neist ükski. Tahaks küll sulle sünnipäeval hoopis midagi head ütelda, aga no mees käitus nagu jobu.

+35
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olgu öeldud, et olen ikka peres sünnipäevi pidanud, sünnipäevahommikuti päevakangelasd lauluga üles ajanud jne. sel aastal saatsin mehele juba kuu aega tagasi lingi tootega, mida sünnipäevaks soovin. toote tellimisaeg oli 1-4 päeva. sünnipäevahommikul polnud ei kinki, ei lilli, ei kooki..

olin kurb ja sellepeale tõi ta aiast mõned lumikellukesed öeldes, et kingi tarne viibib (valetas) ja et läheb kohekohe poodi koogi ja lillede järele (samuti valetas)

õhtul küsisin miks ta oma lubadusi ei täida ja selle peale sain kuulda, et olen lapsik et mingeid kinke ootan ja noriv, et mõttetu asja pärast saen.huvitav, et esimesed viis aastat tal olid kõik tähtpäevad meeles, kaunid kingid pakitud, lilled eelmisel õhtul toodud jne. nüüd olen tühi koht:(

kirjutan sellepärast, et need kellel on head mehed, kes igapäevaseid pettumusi ei valmista, oskaksid seda hinnata.

Kui sul on täna sünnipäev, siis:

PALJU ÕNNE, rõõmu, tervist ja päikest! ❤️????????????????

(Samuti) tänane sünnipäevalaps.

Aitäh õnnesoovide eest!????

Palju, palju õnne Sulle kaaa!!????????

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.03 23:17; 31.03 06:19; 31.03 06:27; 31.03 06:30; 31.03 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sünnipäevad ja kingitused olid viimati huvitavad nii 10-aastasena. täiskasvanuna on sellest küll täiesti kama.

asi pole otseselt kingituses. asi on pigem traditsioonide austamises. eks igal aastal on minu sünnipäev üle kivide ja kändude. varem ta on kurtnud, et ei tea, mida kinkida, sel aastal saatsin soovi varakult, polnud kallis asi (40 eur) ja oleksin võinud selle ise osta.
aga jah- tuleb tunnistada, et ju siis olen nii ebahuvitav ja iseenesestmõistetav, et hoolivuse näitamist peetakse aja- ja raharaiskamiseks:(
Rääkinud oleme sel teemal ka, aga ju siis tulemusteta.

+28
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.03 23:17; 31.03 06:19; 31.03 06:27; 31.03 06:30; 31.03 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees küsis, mida sünnipäevaks soovid või saatsid ise lingi? Mulle tundub veidi välja pressimisena. Nees ju ei lubanud midagi. Sa eeldasid. Ja eeldamine on teadagi kõikide prohmakate ema.

et ei tohigi valida, mida sünnipäevaks tahta? mees ise teab, mida mina tahan v?
üritasin ta elu lihtsamaks teha sellega, sest alati on jutt, et ta ei tea ja poed on kinni ja kust saab jne.

+20
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.03 23:17; 31.03 06:19; 31.03 06:27; 31.03 06:30; 31.03 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on hirm, et mees (pere) teie sünnipäeva ära unustab, siis öelge päev enne, et sõbranna kutsus homme õhtul kohvikusse. Kas lähen või on teil minuga homme mingi plaan?

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 08:16; 31.03 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujutaks ette, et mu oma pere sünnipäeva ära unustab.

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on hirm, et mees (pere) teie sünnipäeva ära unustab, siis öelge päev enne, et sõbranna kutsus homme õhtul kohvikusse. Kas lähen või on teil minuga homme mingi plaan?

mulle ei meeldi kavaldamine, trikitamine ega sedalaadi mängud. kui olen igale pereliikmele nende sünnipäevad toredaks ja rõõmsaks teinud, siis ootan sama vastu.

+30
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.03 23:17; 31.03 06:19; 31.03 06:27; 31.03 06:30; 31.03 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan teemaalgataja murest aru. Tegelik probleem on ju tegelikult kogu selle kingiteema all. Teemaalgataja püüdis isegi ju teha mehele asja lihtsamaks. Eelmistel aastatel on old vabanduseks see,et ei tea mida kinkida, nüüd siis seda vabandust ei ole ja leiutati uued.

Kui ma panen end nüüd selle mehe kingadesse, siis ma ei käituks naisega nii,kui meie vahel kõik korras ja ta mulle oluline. Oluliste inimeste nimel pingutatakse.

Teie suhtes on miskit muud mäda.

Kas mees on muidu ka ükskõikne? Kuidas teil emotsionaalse ja füüsilise lähedusega asjad?

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on hirm, et mees (pere) teie sünnipäeva ära unustab, siis öelge päev enne, et sõbranna kutsus homme õhtul kohvikusse. Kas lähen või on teil minuga homme mingi plaan?

mulle ei meeldi kavaldamine, trikitamine ega sedalaadi mängud. kui olen igale pereliikmele nende sünnipäevad toredaks ja rõõmsaks teinud, siis ootan sama vastu.

Mulle ka ei meeldi. Aga alati ei ole sirjoonelisus hea valik. Mida rohkem sa ootad, seda suurem on pettumus. Kui ei taha pettuda või kui pettumus sulle rängalt mõjub, siis miks mitte lööki ennetada või pehmendada?

Kunagi üks noor neiu rääkis, et läks oma sünnipäeval kavaleri poole ja hakkas kohe lilli taga otsima. Et kusagil nad peavad ju olema! Õnneks leidiski kardina tagant. Aga kui ei oleks, siis oleks vist tüliga lahkuminek olnud.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 08:16; 31.03 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nõme mees. Elukaaslase sünnipäeva ei ole võimalik unustada. Meelega tegi nii, polnud plaaniski sinust välja teha. Mulle ei mahu pähe nii külm käitumine ja veel valetamine.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

</p>

<span style=”text-align: center;”>mulle ei meeldi kavaldamine, trikitamine ega sedalaadi mängud. kui olen igale pereliikmele nende sünnipäevad toredaks ja rõõmsaks teinud, siis ootan sama vastu.</span>

<p style=”text-align: left;”>

</p>
Ma küll ei oota. Teiste heameelt on mõnus vaadata, aga see ei tähenda,et peavad mulle samaga vastama. Mees siiani pole unustanud sünnipäeva, aga võiks ???? nii raske on igal aastal kinki välja mõelda…

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olin kurb ja sellepeale tõi ta aiast mõned lumikellukesed öeldes, et kingi tarne viibib (valetas) ja et läheb kohekohe poodi koogi ja lillede järele (samuti valetas) õhtul küsisin miks ta oma lubadusi ei täida ja selle peale sain kuulda, et olen lapsik et mingeid kinke ootan ja noriv, et mõttetu asja pärast saen.huvitav, et esimesed viis aastat tal olid kõik tähtpäevad meeles, kaunid kingid pakitud, lilled eelmisel õhtul toodud jne. nüüd olen tühi koht:( kirjutan sellepärast, et need kellel on head mehed, kes igapäevaseid pettumusi ei valmista, oskaksid seda hinnata.

Väga armas, et lumikellukesi tõi. Mulle oleks nende toomisest aidanud ja annaksin kohe andeks, et kingi unustas tellida (isegi, kui ta selle kohta valetas).

Ma ei saa aga aru, et miks ta sulle siis päeva jooksul ei suutnud kooki ostmas käia (kui te just täielikus karantiinis ei pea praegu olema), kuigi nägi konkreetselt kui oluline see sulle oli. Ja see, kui ta mulle niimoodi nähvab veel…. muidugi on kingitus, kook ja lilled mõttetud asjad, aga see, kui mu oma mees mulle katteta lubadusi annab, valetab ja nähvab, vot see juba pole enam mõttetu asi.

Minu jaoks pole sinu jutu moraal mitte see, et mees valmistab oma unustamisega pettumusi (seda valmistavad teised inimesed ikka) vaid see, et ta minu sünnipäeval mulle valetab ja norib. Vot selliseid mehi tuleb hinnata, kes nii oma kallimale ei tee.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olgu öeldud, et olen ikka peres sünnipäevi pidanud, sünnipäevahommikuti päevakangelasd lauluga üles ajanud jne. sel aastal saatsin mehele juba kuu aega tagasi lingi tootega, mida sünnipäevaks soovin. toote tellimisaeg oli 1-4 päeva. sünnipäevahommikul polnud ei kinki, ei lilli, ei kooki.. olin kurb ja sellepeale tõi ta aiast mõned lumikellukesed öeldes, et kingi tarne viibib (valetas) ja et läheb kohekohe poodi koogi ja lillede järele (samuti valetas) õhtul küsisin miks ta oma lubadusi ei täida ja selle peale sain kuulda, et olen lapsik et mingeid kinke ootan ja noriv, et mõttetu asja pärast saen.huvitav, et esimesed viis aastat tal olid kõik tähtpäevad meeles, kaunid kingid pakitud, lilled eelmisel õhtul toodud jne. nüüd olen tühi koht:( kirjutan sellepärast, et need kellel on head mehed, kes igapäevaseid pettumusi ei valmista, oskaksid seda hinnata.

Eelmisel õhtul siis ei olnud juttu sünnipäeva-päevast? Et kuidas tähistate jne?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe suhtumine lonkab ja pealegi paistab tal olevat probleem oma vigade tunnistamisega. Ju mees unustas üldse sünnipäeva ära. Seda juhtub, teadsa, isegi naistega vahel 🙂 Aga palju paham asi on see, et ta ei oska sellest välja tulla- valetab, süüdistab sind jne.

See link… naine tegi mehe elu lihtsaks ja ütleb talle ette, mida ta konkreetselt tahab. Ikka ei mõika. Ta oleks võinud ju isegi selle asja endale osta! Mehel on nüüd palju suurem jama selle silumisega.

Sünnipäevalastele palju õnne!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.03 11:09; 31.03 12:54; 31.03 18:31; 31.03 23:19; 03.04 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et keskealine pereinimene võiks olla majanduslikult juba kindlustatud ja kui ta märkab poes või e kaupluses mingit toodet, siis ta lihtsalt ostab selle ära. Mulle naine vahel riidepoest helistab, kuule nägin huvitavat särki, kas ostan sulle. Osta ära -vastan tavaliselt.

Sünnipäeva õhtul võiks mees lilled tuua ja kui olete magusasõbrad, siis ka näiteks tordi. Sellest piisab. istute perega õhtul lauda ja sööte torti. Praegu koroona aeg ja mingit suuremat pidu teha oleks patt. Teine asi on lapsed. Neile on jah see kingituste asi veel põnev. Neile peaks kinke tegema, et oleks üllatusmoment. Täiskasvanud aga võiks ise poest endale sobival hetkel sobilikke asju osta.

M50

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 12:04; 01.04 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Nii nōme! Ja kui peres on lapsed, siis eriti nōme – mis nemad arvavad, miks emme kingitustest-lilledest-üllatusest ilma jäi?  Mul üks sōbranna seletas mehele et sa PEAD laste pärast mulle jōulukingi tegema ja sünnipäevaks ka, et mul endal suva, aga ma ei taha, et mu lapsed on kurvad, et emmele ei toonud jōuluvana midagi ja miks ometi…. täitsa ōige, ma arvan!</p>

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tegelikult on väikeste lastega peres just ISA asi õpetada lastele ema üllatamist. Et ema tahab ka rõõmu ja meelespidamist, lillede kinkimist, endatehtud kaarti (mitte kunstiväärtuse, vaid “minu peale on mõeldud” väärtuse pärast). Ostab lastele ka sünnipäevahommikuks emale kinkimiseks lilled (või käib lilli lastega korjama) jne. Ja ema õpetab jälle isa sünnipäeval isa üllatamist. Mitte nii, et ema võimleb ja teeb tervele perele sünnipäevad ja jõulud jne… ja siis enda sünnipäeval on olukord nagu teemaalgatajal.

+22
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.03 11:09; 31.03 12:54; 31.03 18:31; 31.03 23:19; 03.04 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal on aeg tõsiselt järele mõelda, mis ta valesti on teinud või tegemata jätnud, ning minna mehe juurde puhtsüdamilikult vabandama ning anda lubadus nõnda enam mitte kunagi teha. Peab olema mingil moel mehe tahtmisi ja soove tõsiselt eiranud, et ta nõnda tegi.

+1
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et keskealine pereinimene võiks olla majanduslikult juba kindlustatud ja kui ta märkab poes või e kaupluses mingit toodet, siis ta lihtsalt ostab selle ära. Mulle naine vahel riidepoest helistab, kuule nägin huvitavat särki, kas ostan sulle. Osta ära -vastan tavaliselt.

Sünnipäeva õhtul võiks mees lilled tuua ja kui olete magusasõbrad, siis ka näiteks tordi. Sellest piisab. istute perega õhtul lauda ja sööte torti. Praegu koroona aeg ja mingit suuremat pidu teha oleks patt. Teine asi on lapsed. Neile on jah see kingituste asi veel põnev. Neile peaks kinke tegema, et oleks üllatusmoment. Täiskasvanud aga võiks ise poest endale sobival hetkel sobilikke asju osta.

M50

Oleks ja poleks. Mul on ka üks M50 kodus, aga talle meeldib väga kingitusi saada, justnimelt üllatuse pärast. Olen teinud ettepaneku, et ärme näiteks omavahel sünnipäeva- ega jõulukingitusi tee, ta tegi suured silmad ja polnud absoluutselt nõus. Nii me siis jätkame kinkimist, mul pole selle vastu midagi, tal on hea maitse.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan lugeda raamatut “armastuse 5 keelt”! Sealt sain esimest korda kunagi teada, et inimesed väljendavad erinevalt oma armastust ja ka tõlgendavad teiste tegudest armastust erinevalt. Üheks armastuse keeleks on kingitused. Kui ühe jaoks on see oluline ja teise jaoks mitte ehk siis paaril on erinevad armastuse keeled, siis tekibki palju haavumist või üksteise valesti mõistmist. Oluline on siinjuures ka kaaslase armastuse keeled selgeks õppida. Kui da tead, et su kaaslane tunneb end eriti armastatuna, kui talle midagi kingitakse, siis tee seda, see on sinu viis talle oma armastust avaldada. Isegi kui see pole sinu keel. Ja kui mõlemad seda teevad, siis tunnevad ka mõlemad suhtes olevad pooled end armastatuna.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu “armastuse keelte” hulgas on kingitused kõige vähetähtsam keel, aga tead, isegi selline naine siiski eeldab, et kingitus on olemas vähemalt jõulukuuse all ja sünnipäevaks! Pole nagu palju tahetud?

Inimesed teevad vigu ja unustavad. Hea, et lumikellukesedki tõi. Aga pläkk ikkagi ja naine on nüüd pahane.

Kas ta siis õhtul tõi lilled ja koogi? See jäi arusaamatuks. Hommikul ütles, et läheb lillede ja koogi järgi, sulgudes, et valetas, siis ei läinud ja ei toonudki? Või tõi? Kui tõi, siis oleks võinud õhtune tüli vast ära jääda, sest ta ju täitis lubaduse, mis siis, et hiljem. Kui ei toonud, siis…

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.03 11:09; 31.03 12:54; 31.03 18:31; 31.03 23:19; 03.04 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea… kui mees hakkaks minuga MINU SÜNNIPÄEVA ÕHTUL mölisema ja tüli kiskuma, siis kadugu minema ja ärgu tagasi tulgu ilma 10 kingituse ja 2 tordita. Või siis ärgu tulgu üldse, tema vaba valik. Miks sa lased endaga nii käituda? Tundub libateema.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mees hakkaks minuga MINU SÜNNIPÄEVA ÕHTUL mölisema ja tüli kiskuma

… põhjusel, et TEMA unustas sünnipäeva ja lilled ja kingituse üldse ära…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.03 11:09; 31.03 12:54; 31.03 18:31; 31.03 23:19; 03.04 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega midagi, tee siis vaikimisi samamoodi – et kui mehikese sünnipäev käes, unustad selle sujuvalt ära. Mingit ettehoiatamist pole vaja. Ja kui mees hommikul üllatub, et noo, polegi tähelepanu ja rõõmsat üleslaulmist, siis luba talle, et tood lilled ja tordi õhtuks. Ning õhtul ütled, et misasja, tahad päriselt ka mingit torti veel, nagu titt väää…?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelik probleem on ju tegelikult kogu selle kingiteema all.

Tegelik probleem EI OLE absoluutselt kingiteema.

Vaid see, et mees enam ei hooli, armastus on otsa saanud, aga keegi seda välja öelda ei julge. Selle asemele üks tänitab (mees) ja teine teematab perekoolis. (naine)

Tegelt võiks mõlemad koos sõbralikult peeglisse vaadata ja lahku minna. Ei ole see esimene ega viimane kord, et inimestevahelises suhtes just nii juhtub.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et keskealine pereinimene võiks olla majanduslikult juba kindlustatud ja kui ta märkab poes või e kaupluses mingit toodet, siis ta lihtsalt ostab selle ära. Mulle naine vahel riidepoest helistab, kuule nägin huvitavat särki, kas ostan sulle. Osta ära -vastan tavaliselt.

Sünnipäeva õhtul võiks mees lilled tuua ja kui olete magusasõbrad, siis ka näiteks tordi. Sellest piisab. istute perega õhtul lauda ja sööte torti. Praegu koroona aeg ja mingit suuremat pidu teha oleks patt. Teine asi on lapsed. Neile on jah see kingituste asi veel põnev. Neile peaks kinke tegema, et oleks üllatusmoment. Täiskasvanud aga võiks ise poest endale sobival hetkel sobilikke asju osta.

M50

Oleks ja poleks. Mul on ka üks M50 kodus, aga talle meeldib väga kingitusi saada, justnimelt üllatuse pärast. Olen teinud ettepaneku, et ärme näiteks omavahel sünnipäeva- ega jõulukingitusi tee, ta tegi suured silmad ja polnud absoluutselt nõus. Nii me siis jätkame kinkimist, mul pole selle vastu midagi, tal on hea maitse.

Me ka mehega võime ise osta endale, mida soovime, aga kingitus, kaart, lilled või koogike teineteisele tähtpäevade puhul on alati! 11 a abielu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted mees ja minu sünnipäev