Esileht Pereelu ja suhted mees ja minu sünnipäev

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: mees ja minu sünnipäev

Postitas:

. sel aastal saatsin mehele juba kuu aega tagasi lingi tootega, mida sünnipäevaks soovin. toote tellimisaeg oli 1-4 päeva. sünnipäevahommikul polnud ei kinki, ei lilli, ei kooki..

olin kurb ja sellepeale tõi ta aiast mõned lumikellukesed öeldes, et kingi tarne viibib (valetas)

Ära oli nii kindel. Hea, et ma tellisin lapse sünnipäevakingi juba 2 kuud enne sünnipäeva ära, sest kauba tarnega tekkisid tõsised probleemid ja 2 nädala asemel läks 5 nädalat. Praegugi ootame lapsele vajalikku pisividinat kooli jaoks ning e-poes lubatud 1-2 päeva oli reaalsel tellimisel arvel muutunud juba 7 päevaseks tähtajaks.  Nii, et võis vabalt  mees orki langeda ka tellimisega, sest arvestaski maksimum 4 päeva. Tundub, et sa ise ka ei ole enam väga aldis meest kuulama, kohe asud süüdistama.

Ma ise ei poolda kindlaid dikteeritud kingisoove, eriti kui need on paikapandud ja muutmisele ei kuulu. Küll võib alati nö erinevaid sobivussoovitusi anda, aga ei tohiks eeldada kõikide soovide täitmist teiste poolt  ja solvuda, kui ei täideta või ka tehakse midagi natuke teisiti. Mees mul ka pole eriline kingitegija (ka sõpradele, vanematele, lastele), aga vahel siiski üllatab ka füüsilise kingiga, aga ma siiski mehelt (eriti kindlat ja minu dikteeritud)  füüsilist kinki ei ootagi.  Eeldangi rohkem lillede ja muuga tähelepanu pööramist ja toimib. Mitte ei tõmba tüli üles sünnipäeva hommikuti konkreetse kingi mittesaamise pärast.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ka mehega võime ise osta endale, mida soovime, aga kingitus, kaart, lilled või koogike teineteisele tähtpäevade puhul on alati!

Eks inimesed ongi erinevad. Lilli viin vahel niisama ka koju. Vahel istub mõni vanainimene Rimi poe ees ja müüb ise kasvatatud lilli. Tulen toidupoest ja ostan, toetan vanainimest ja naine ka kodus rõõmustab. Torti ja kooki võib vahel muidu ka süüa, lisaks sünnipäevale. Aga asju las igaüks ostab ise. Ma ausalt ei teagi, milliseid kreeme mu naine armastab, mis number ja millise firma pesu kannab. Kunagi ostsin ühed kõrvarõngad välismaalt, naine ei ole neid kunagi kandnud, ei teagi kuhu nad said. Ilmselt ei olnud tema maitse. Seepärast las igaüks ostab endale ise asju, eriti, kui raha selleks on vabalt olemas.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 12:04; 01.04 15:48;
Postitas:

Me ka mehega võime ise osta endale, mida soovime, aga kingitus, kaart, lilled või koogike teineteisele tähtpäevade puhul on alati!

Eks inimesed ongi erinevad. Lilli viin vahel niisama ka koju. Vahel istub mõni vanainimene Rimi poe ees ja müüb ise kasvatatud lilli. Tulen toidupoest ja ostan, toetan vanainimest ja naine ka kodus rõõmustab. Torti ja kooki võib vahel muidu ka süüa, lisaks sünnipäevale. Aga asju las igaüks ostab ise. Ma ausalt ei teagi, milliseid kreeme mu naine armastab, mis number ja millise firma pesu kannab. Kunagi ostsin ühed kõrvarõngad välismaalt, naine ei ole neid kunagi kandnud, ei teagi kuhu nad said. Ilmselt ei olnud tema maitse. Seepärast las igaüks ostab endale ise asju, eriti, kui raha selleks on vabalt olemas.

Oh kui armas sa oled. Lugedes tuli kohe üks sügav awww. Mitte paha pärast vaid päriselt ????

+4
0
Please wait...
Postitas:

Kurat, no ei ole naine mulle mitte üks kord karburaatorit sünnipäevaks kinkinud kuigi räägin alati pool aastat teemal enne; ühe korra suutis tellida netist karterikatte sünnipäevaks ja siis ka valele autole. Suhtumise asi, tuleb maha jätta, saan õieti aru?

+4
-3
Please wait...
Postitas:

No kui võrrelda karburaatorit, siis sina naisele oskad une pealt õige korvisuuruse ja mõõdu ja õige lõikega (balconette, pushup, t-särgi) rinnahoidja kingituseks osta. Või lonkab ka sinu “suhtumine”?

Lisaks ei saanud sa isegi kaugelt pihta, mis teemaalgatajast naise tegelik teema oli.

Teemaalgaja, kas mees siis õhtul tõi lille ja tordi?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.03 11:09; 31.03 12:54; 31.03 18:31; 31.03 23:19; 03.04 21:56;
Postitas:

Muidugi võib muudel päevadel ka osta. Veider on kui just nimelt  sünnipäeval ei toodaks midagi. Kreemide kohta saab vaadata, mis kodus riiulil. Kõrvarõngaste kohta ei oska pakkuda, mis materjalist ja mis stiil ja kas naine muidu iga päev üldse kannab neid kõrvarõngaid.

Kui TA mees oleks õhtuks organiseerinud lilled ja tellinud tordi ( seda võiks ju ikka teada mis naisele maitseb ) oleks see tüli olemata olnud.  Praegusel juhul ei tehtud vist midagi.

+1
-1
Please wait...
Postitas:

Väike nipp naistele, kelle mehel hakkab tekkima unustamise komme: hakake endale ise lilli saatma, uhke kimp ja kui vaja, siis kaart ka juurde. Las see mees siis mõistatab, kellelt need pärinevad. Võistlusmoment on nii mõnegi mehe “üles äratanud”.

+5
-2
Please wait...
Postitas:

Teemaalgatajast on kahju. Soovitan mehe sünnipäevast ka mitte välja teha, siis saab aru, mis tunne sul oli. Kõlab nõmedalt, aga ma tegin ühel aastal nii ja mõikas. Mõned vestlused on ka sel teemal olnud ja tänaseks olen oma abikaasa välja koolitanud ja ma ei pea enam oma sünnipäevadel pettuma.

+1
-2
Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Esileht Pereelu ja suhted mees ja minu sünnipäev