Esileht Pereelu ja suhted Mees ja prioriteedid

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mees ja prioriteedid

Postitas:

Olen oma mehega väga mitmeid aastaid koos olnud. Kõik muu on hästi , aga mulle endale tundub, et ma olen talle prioriteetidelt pidevalt teisejärguline. Näiteks lepime ühised plaanid kokku, aga kohe, kui helistab mõni sõber või mehe vanemad, siis need meie eelnevalt kokkulepitud ühised plaanid enam justkui enam ei kehti. Mu mehepoolne suhtumine on ka selline, et meie plaane saab alati edasi lükata, aga teiste asjad on praegu ja kohe olulised. Ma ei tea, võibolla ma olen isekas, aga kuna see on toimunud nii juba väga mitmeid kordi, siis see tõsiselt häirib mind ja ma ei tea, mida teha. Me oleme sellest ka rääkinud, aga tema probleemi ei näe ja ei ole valmis ka sellel teemal arutlema.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kuna see on toimunud nii juba väga mitmeid kordi, siis see tõsiselt häirib mind ja ma ei tea, mida teha. Me oleme sellest ka rääkinud, aga tema probleemi ei näe ja ei ole valmis ka sellel teemal arutlema.

Et siis otsustasid, et perekool aitab?

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 17:34; 22.06 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Teie” ei lepi midagi kokku, sina ütled, et laupäev teeme seda ja mees ütleb mhmh.

Miks sa ei paku midagi välja, mis teda huvitaks? Peaks ju teadma, pärast mitmeid aastaid.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algusest peale on selline olnud või on see mingi uuema aja muutus?

Kui algusest peale, siis kahjuks ma arvan, et ei olegi midagi teha. Selline su mees on, ise sa ta valisid. Nüüd pead mõtlema, et kas lepid või ei lepi. Kui on mingi uuema aja areng, siis võib ehk olla võimalik selle põhjus tuvastada ja midagi muuta.

Mul kunagi üks peika oli samasugune, aga mul sai juba paari kuuga siiber. Viimane piisk karikas oli see, kui meil oli plaan minna ühiste sõprade juurde jaanitulele ja ta sama päeva lõuna ajal sai kutse mingilt teiselt sõbralt ja läks ÜKSI sinna.

Minu jaoks plaan on plaan ja kui pole just tõsine hädaolukord (et ongi vaja vanaema haiglasse viia või sõbral lõhkes korteris toru, millega on vaja kohe tegeleda vms.), siis on lihtsalt alt ära hüppamine väga ebaviisakas. Seda kõigis suhetes, mitte ainult naise-mehe vahel.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis laadi plaanid need teil enne tehtud on? Ma saaks aru, et kui on plaanitud õues rohida ja kodus lõpuks riiulid üles panna või midagi rutiinset teha, kuid tuleb küllakutse, siis minnakse külla. Aga kui on nii, et olite ühtede sõprade juurde minemas ja siis helistab teine sõber, et siis hüpata neil esimestel alt ära… see oleks ikka päris lugupidamatu. Mind ennast tohutult väsitavad inimesed, kes mingeid lubadusi oma plaanide kohta ei anna vaid kogu aeg on üks ootame-vaatame. Need inimesed ilmselt liiga vähe on ise olnud kutsuja ja võõrustaja rollis.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja minul oli ka nii mehele olid oma vanemad tähtsamad kui mina ja ta lapsed.Ainult sõltus oma vanematest …kahju aga meie abielus lõppes,sest ta lõpus ei hoolinud oma lastest,kuulas ainult vanemaid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis laadi plaanid need teil enne tehtud on? Ma saaks aru, et kui on plaanitud õues rohida ja kodus lõpuks riiulid üles panna või midagi rutiinset teha, kuid tuleb küllakutse, siis minnakse külla. Aga kui on nii, et olite ühtede sõprade juurde minemas ja siis helistab teine sõber, et siis hüpata neil esimestel alt ära… see oleks ikka päris lugupidamatu. Mind ennast tohutult väsitavad inimesed, kes mingeid lubadusi oma plaanide kohta ei anna vaid kogu aeg on üks ootame-vaatame. Need inimesed ilmselt liiga vähe on ise olnud kutsuja ja võõrustaja rollis.

Jälle mingi naine kes käseb midagi pidevalt ülesse panna ja remontida. Väsitav.

Üüri mingi tühi kuur ja võta akudrell kätte, siis saab isu täis.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üüri mingi tühi kuur ja võta akudrell kätte, siis saab isu täis.

Ta alustas sellest, et otsis omale mingi tuulelipust mehe. Mitte kuurist ja akudrellist.

Aga see ei sega teda perekoolis kiunumast.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 17:34; 22.06 11:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ja prioriteedid