Esileht Pereelu ja suhted Mees ja tema laps

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Mees ja tema laps

Postitas:

Olen suhtes mehega, tal on ka 1 laps. Minul on 2 last, lapsed kõik lasteaia ealised. Oleme mehega rääkinud, et peaks kokku kolima, aga mina siis peaksin nende kodulinna kolima, sest ta tahab ikka lapsega koos olla, 1-2 nädalat kuus laps tema juures, oleneb eksnaise töögraafikust. Aga ma võiksin küll kolida aga kuidas, ta laps ei taha ei minu ega mu lastega suhelda,  tema issi ja kõik. Ühiseid lapsi me mehega ei saa kuna tema ütles et iial ei tee ta erinevate naistega lapsi, ta ei kavatse olla nagu tema isa oli ning pealegi ta oma laps on temas nii kinni  et ei andestaks ka talle kui uus laps tuleks. Nooo okei, ma ei tahagi rohkem lapsi, nii, et sobib. Minu lastesse suhtub ta tavaliselt, ei tegele nendega, aga on lahke kuid ega ta peagi tegelema, lapsed omaette ja minuga ja mees neid väga ei huvitagi kui aus olla. Ma nüüd kardan, et kuidas see eluke uues linnad tema kodus minema hakkaks, kui tema lapsed on kindlalt oma suur tuba, minu omad läheksid sois kokku väiksemasse magamistuppa. Ma juba kujutan ette  et probleeme hakkaks igast asjast tulema… Vist juba eos see mõte maha matta ja mehega niisama kaugsuhtes edasi olla…

+6
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 19:52; 31.07 19:56;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Oi valesse teemasse.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 19:52; 31.07 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sinu lapsed? Peavad tundma end võõrasisa juures vähem tähtsana, kuna mehel on tähtis, et vaid tema lapsel oleks hea. Usu su lapsed oleks võga õnnetud nähes sellist ebaõiglust, et üks laps kes kodus ei elagi, et talle on eraldi tuba ootel. See ei toimi juba eos. Miks su lapsed peavad end vähem olulisena tundma? Nad peavad harjuma uue lasteaiaga, uue koduga kus peremehe jaoks kasulapsed pole olulised. Küsi oma lastelt, et mis nad arvavad uuest lasteaiast, uuest kodust, uuest kasuõest (kes on kui printsess selles kodus, kellel on eraldi tuba isegi kui ta ei ela seal). Mehi on palju, et otsi tõesti mees kes ka su lapsi austaks kui oma lapsi.

+36
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ennem kolimist teeksin kooselamise testperioodi, nt puhkuse ajal

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeva trend ongi visiitabielu, mõned kuulsused elavad ka nii. Saate ainult rõõmsatel hetkedel koos olla ja jamadega ei pea tegelema.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kokkukolimine on juba eos ebaõnnestumisele määratud.  Kaalu palun hoolega, kas kaugsuhegi mõistlik oleks.  Miks sina peaksid siduma end mehega, kes sinu lastest midagi ei pea? Oleks sul siis suured lapsed, aga need väikesed elavad veel kaua teiega.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei saa aru naistest ,kes võtavad ära lastelt isasid ,selleks et abielumeeste kõrval elu nautida.Arvan,et sul on juba praegu probleemid,kus ja kuidas elada,seega see kooselu teil ilmselt laste pärast ei sobi.

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei saa aru naistest ,kes võtavad ära lastelt isasid ,selleks et abielumeeste kõrval elu nautida.Arvan,et sul on juba praegu probleemid,kus ja kuidas elada,seega see kooselu teil ilmselt laste pärast ei sobi.

Mismoodi ta lapselt isa ära võtab? Laps ju juba elabki ainult isaga (ja pool aega oma emaga) ja keegi ei plaani teda isast kuidagi rohkem lahutada.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata oma eelmise teema Elu mehe ja tema lapsega vastuseid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen suhtes mehega, tal on ka 1 laps. Minul on 2 last, lapsed kõik lasteaia ealised. Oleme mehega rääkinud, et peaks kokku kolima, aga mina siis peaksin nende kodulinna kolima, sest ta tahab ikka lapsega koos olla, 1-2 nädalat kuus laps tema juures, oleneb eksnaise töögraafikust. Aga ma võiksin küll kolida aga kuidas, ta laps ei taha ei minu ega mu lastega suhelda, tema issi ja kõik. Ühiseid lapsi me mehega ei saa kuna tema ütles et iial ei tee ta erinevate naistega lapsi, ta ei kavatse olla nagu tema isa oli ning pealegi ta oma laps on temas nii kinni et ei andestaks ka talle kui uus laps tuleks. Nooo okei, ma ei tahagi rohkem lapsi, nii, et sobib. Minu lastesse suhtub ta tavaliselt, ei tegele nendega, aga on lahke kuid ega ta peagi tegelema, lapsed omaette ja minuga ja mees neid väga ei huvitagi kui aus olla. Ma nüüd kardan, et kuidas see eluke uues linnad tema kodus minema hakkaks, kui tema lapsed on kindlalt oma suur tuba, minu omad läheksid sois kokku väiksemasse magamistuppa. Ma juba kujutan ette et probleeme hakkaks igast asjast tulema… Vist juba eos see mõte maha matta ja mehega niisama kaugsuhtes edasi olla…

Kuidas on läinud, TA?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Never ei hakkaks sedasi ja sellise mehega koos elama. Minu jaoks on kogu selles jutus nii palju asju, mis mulle absoluutselt ei sobiks, et kooselu ega isegi mingi lähedasem suhtlus ei tuleks minul sellise mehega isegi mitte kõnealla. Samas elab igaüks oma elu ise ja teeb oma otsesed ise. Lihtsalt soovitaksin Sul mõelda, kuidas Sinu lapsed sellises kooselus või “perekonnas ennast tunneksid. Näiteks, et nemad peavad enda sõprade juurest ja kodust välja kolima ja siis saavad kahepeale pidevaks koos elamiseks ühe toa. Samas kui mehe laps käib paar korda kuus külas ja suur privaattuba lihtsalt tühjana ootamas. Neid asju on nii palju, et midagi head ei saa sellest asjast lihtsalt välja tulla. Muidugi kui elate hetkel ühetoalises kööktoas, Sina tööl käia ei suuda ja elate näljas ning oled lisaks mingi tõsise puudega, siis võib-olla on tõesti see võõras, toanurgas konutamine parem. Saab söögigi lauale lastele vms.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis põhjusel peaks üks normaalne mees võõraid lapsi taluma, samal ajal kui enda last sisuliselt ei näe? Ei saa terve mõistusega mees olla.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis põhjusel peaks üks normaalne mees võõraid lapsi taluma, samal ajal kui enda last sisuliselt ei näe? Ei saa terve mõistusega mees olla.

Absoluutselt mitte midagi ei pea. Aga normaalse mõistusega inimene omab siiski empaatiavõimet ja suudab endale aru anda, mida ta suudab ja mida ta tahab ja teeb enda otsused vastavalt sellele. On absoluutselt aktsepteeritav kui inimene ei soovigi luua kooselu varasemalt lapsi omava inimesega. Ja ta ei loogi seda kooselu. Teemaalgataja välja toodud kooseluvariant ei ole okei ega normaalne laste suhtes. Eelkõige peaks sellest aru saama laste ema, aga ka iga teine normaalse mõistusega ja empaatiavõimega inimene peaks sellest aru saama. Ka see meesterahvas peaks täiskasvanud inimesena suutma panna nende nö. võõraste laste olukorda ja tunnistama, et selline kooselu ei ole nende laste suhtes ei aus ega normaalne ja juba eos sellist kooselu mitte looma. Millega see ema mõtleb, sellest ma ei saa üldse aru. Mulle isiklikult ka võõrad lapsed oluliselt ei sümpatiseeri. Seetõttu ma ei loo ka kooselu inimesega, kellel on lapsed. Kui ma sellise kooselu mis iganes põhjustel siiski looma peaksin, siis on minu jaoks täiesti elementaarne, et kõik inimesed selles kooselus ja perekonnas on võrdsed ja samaväärsed ja minu kui täiskasvanu tagada on see võrdsus, samaväärsus ja hoolivus. Kui seda juba eos ei suudeta ja sellest ka täiemääraga märku antakse (nagu meespool on tegelikult andnud), siis ei ole okei hakata sellist kooselu looma. Ema võiks silmad lahti teha ja seda endale tunnistada, et selline elukorraldus ei ole okei.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis põhjusel peaks üks normaalne mees võõraid lapsi taluma, samal ajal kui enda last sisuliselt ei näe? Ei saa terve mõistusega mees olla.

Absoluutselt mitte midagi ei pea. Aga normaalse mõistusega inimene omab siiski empaatiavõimet ja suudab endale aru anda, mida ta suudab ja mida ta tahab ja teeb enda otsused vastavalt sellele. On absoluutselt aktsepteeritav kui inimene ei soovigi luua kooselu varasemalt lapsi omava inimesega. Ja ta ei loogi seda kooselu. Teemaalgataja välja toodud kooseluvariant ei ole okei ega normaalne laste suhtes. Eelkõige peaks sellest aru saama laste ema, aga ka iga teine normaalse mõistusega ja empaatiavõimega inimene peaks sellest aru saama. Ka see meesterahvas peaks täiskasvanud inimesena suutma panna nende nö. võõraste laste olukorda ja tunnistama, et selline kooselu ei ole nende laste suhtes ei aus ega normaalne ja juba eos sellist kooselu mitte looma. Millega see ema mõtleb, sellest ma ei saa üldse aru. Mulle isiklikult ka võõrad lapsed oluliselt ei sümpatiseeri. Seetõttu ma ei loo ka kooselu inimesega, kellel on lapsed. Kui ma sellise kooselu mis iganes põhjustel siiski looma peaksin, siis on minu jaoks täiesti elementaarne, et kõik inimesed selles kooselus ja perekonnas on võrdsed ja samaväärsed ja minu kui täiskasvanu tagada on see võrdsus, samaväärsus ja hoolivus. Kui seda juba eos ei suudeta ja sellest ka täiemääraga märku antakse (nagu meespool on tegelikult andnud), siis ei ole okei hakata sellist kooselu looma. Ema võiks silmad lahti teha ja seda endale tunnistada, et selline elukorraldus ei ole okei.

Pane rollid vahetusse ja mehe lapsed alaliselt mehe juurde elama. Palju see ema siis seda elukest aktsepteeriks. Eks tehakse kompromisse, et mehe laps veedab võimalikult vähe aega ja teistel lastel on sellevõrra vähem ruumi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh appike…mees ei tegele sinu lastega, ainult enda omaga. Mehe laps teid sinna ei taha. Sinu lapsed ei oma mingit suhet selle mehega. Ma ei saa aru, kuidas sul endal lampi põlema ei löönud kui seda kirjutasid….elage visiitsuhtes….jätke lapsed sellest välja

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks ometi solgutada oma lapsi ja kolida teise linna mehe juurde, kes pole ilmselt nii väga sinuga kooselust huvitatudki. Ela oma lastega oma elu edasi. Mehega visiitsuhe. Teise linna selle mehe juurde kolimine oleks lauslollus.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühiseid lapsi me mehega ei saa kuna tema ütles et iial ei tee ta erinevate naistega lapsi, ta ei kavatse olla nagu tema isa oli ning pealegi ta oma laps on temas nii kinni  et ei andestaks ka talle kui uus laps tuleks.

See, et sinu lapsed peavad kahekesi väikeses toas olema või et mehe laps sinu lastega ei suhtle on tühiasi tsiteeritud jutu kõrval.  See mees ei taha sinuga lapsi, sest ei taha neid saada erinevate naistega – kas  ta saaks  siis lapsi veel ainult oma eksnaisega?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kurb lugeda seda TA materdamist siin. Inimene tuli siia mõtisklema. Ei olnud ju kuhugi minemas veel.

Sellised mõtisklused ja situatsioonid on õpetlikud meile kõigile. Igapäevaselt ei puutu kokku uue ringi pere loomise erinevate aspektidega. Kas need mehedki, kes naist otsivad selliselt analüüsivad, vaevalt.

Aitäh Sulle teema eest!

Ole vapper ja head Sulle!

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühiseid lapsi me mehega ei saa kuna tema ütles et iial ei tee ta erinevate naistega lapsi, ta ei kavatse olla nagu tema isa oli ning pealegi ta oma laps on temas nii kinni et ei andestaks ka talle kui uus laps tuleks.

See, et sinu lapsed peavad kahekesi väikeses toas olema või et mehe laps sinu lastega ei suhtle on tühiasi tsiteeritud jutu kõrval. See mees ei taha sinuga lapsi, sest ei taha neid saada erinevate naistega – kas ta saaks siis lapsi veel ainult oma eksnaisega?

Kõikide inimeste eesmärk elus ei ole iga nurga peal paljuneda. Mina ka ei taha rohkem lapsi. See otsus ei kahjusta mitte kedagi. Oma laste kõrvale lükkamine ja laskmine neid teisel inimesel kõrvale lükata, kahjustab neid lapsi aga ilmselgelt. Niiet on väga nõme väita, justkui see oleks tühiasi. See on absoluutselt peamine asi. Need lapsed on inimesed ja nad on juba olemas. Nende suhtes on ebaõiglane kohelda neid kui mingeid suvalisi alaväärseid tegelasi. Loodetavasti nende ema mõistab seda samuti.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis põhjusel peaks üks normaalne mees võõraid lapsi taluma, samal ajal kui enda last sisuliselt ei näe? Ei saa terve mõistusega mees olla.

Absoluutselt mitte midagi ei pea. Aga normaalse mõistusega inimene omab siiski empaatiavõimet ja suudab endale aru anda, mida ta suudab ja mida ta tahab ja teeb enda otsused vastavalt sellele. On absoluutselt aktsepteeritav kui inimene ei soovigi luua kooselu varasemalt lapsi omava inimesega. Ja ta ei loogi seda kooselu. Teemaalgataja välja toodud kooseluvariant ei ole okei ega normaalne laste suhtes. Eelkõige peaks sellest aru saama laste ema, aga ka iga teine normaalse mõistusega ja empaatiavõimega inimene peaks sellest aru saama. Ka see meesterahvas peaks täiskasvanud inimesena suutma panna nende nö. võõraste laste olukorda ja tunnistama, et selline kooselu ei ole nende laste suhtes ei aus ega normaalne ja juba eos sellist kooselu mitte looma. Millega see ema mõtleb, sellest ma ei saa üldse aru. Mulle isiklikult ka võõrad lapsed oluliselt ei sümpatiseeri. Seetõttu ma ei loo ka kooselu inimesega, kellel on lapsed. Kui ma sellise kooselu mis iganes põhjustel siiski looma peaksin, siis on minu jaoks täiesti elementaarne, et kõik inimesed selles kooselus ja perekonnas on võrdsed ja samaväärsed ja minu kui täiskasvanu tagada on see võrdsus, samaväärsus ja hoolivus. Kui seda juba eos ei suudeta ja sellest ka täiemääraga märku antakse (nagu meespool on tegelikult andnud), siis ei ole okei hakata sellist kooselu looma. Ema võiks silmad lahti teha ja seda endale tunnistada, et selline elukorraldus ei ole okei.

Pane rollid vahetusse ja mehe lapsed alaliselt mehe juurde elama. Palju see ema siis seda elukest aktsepteeriks. Eks tehakse kompromisse, et mehe laps veedab võimalikult vähe aega ja teistel lastel on sellevõrra vähem ruumi.

Mitmed minu sõbrad elavad täna nö. kärgpere elu. On väga erinevaid pere toimimise variante, aga nende kõikide perede juures toimibki täpselt see, mida ma välja tõin enda eelmises vastuses. Ausus, austus ja vastutuse võtmine. Kui Sa otsustad kooselu kasuks inimesega, kellel on lapsed, siis sa aktsepteerid ja kohtlesid neid lapsi võrdselt kõikide teiste pereliikmetega. Seejuures enda lihaste lastega. Kui Sa seda ei taha ega suuda, siis mõistusega inimene sellist kooselu ei loo. Õnneks on minu lähiringkonna inimesed mõistusega inimesed ja nende kooselud ja perekonnad toimivad väga normaalselt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühiseid lapsi me mehega ei saa kuna tema ütles et iial ei tee ta erinevate naistega lapsi, ta ei kavatse olla nagu tema isa oli ning pealegi ta oma laps on temas nii kinni et ei andestaks ka talle kui uus laps tuleks.

See, et sinu lapsed peavad kahekesi väikeses toas olema või et mehe laps sinu lastega ei suhtle on tühiasi tsiteeritud jutu kõrval. See mees ei taha sinuga lapsi, sest ei taha neid saada erinevate naistega – kas ta saaks siis lapsi veel ainult oma eksnaisega?

Kõikide inimeste eesmärk elus ei ole iga nurga peal paljuneda. Mina ka ei taha rohkem lapsi. See otsus ei kahjusta mitte kedagi.

Üks asi on see,  et ei taha üldse lapsi saada ja teine asi see,  kui lapsi ei soovita sinuga saada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmed minu sõbrad elavad täna nö. kärgpere elu. On väga erinevaid pere toimimise variante, aga nende kõikide perede juures toimibki täpselt see, mida ma välja tõin enda eelmises vastuses. Ausus, austus ja vastutuse võtmine. Kui Sa otsustad kooselu kasuks inimesega, kellel on lapsed, siis sa aktsepteerid ja kohtlesid neid lapsi võrdselt kõikide teiste pereliikmetega. Seejuures enda lihaste lastega. Kui Sa seda ei taha ega suuda, siis mõistusega inimene sellist kooselu ei loo. Õnneks on minu lähiringkonna inimesed mõistusega inimesed ja nende kooselud ja perekonnad toimivad väga normaalselt.

Kärgpere lagunemine näitab ära, et iga omanik võtab omad lapsed kaasa kui lahutus tuleb. Seda perekonda tegelt pole. Kindel, et nad tegelt ei armasta neid lapsi, aga mingid sadistid ka pole.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kärgperendus on mõttetu, aga see sinu variant kohe eriti. Vana teema, loodan, et sa seda mõtet enam ei kaalu ja kuhugi kolinud pole. “Trügida” oma lastega teise inimese koju, kus üks laps juba ees olemas, elama… See laps ei taha teid ega hakkagi tahtma. Ilmselt ka mees on vaid teatud piirides viisakas ja sinu lapsed teda reaalselt ei huvita. Eks iga ema kasvatab oma lapsed ise, seda küll.

Meie pere puhul on küll nii, et elame kodus, mis mul oli juba enne meie kooselu algust olemas. Mehel on aga varasemast laps ja juba aastaid kohtub mees oma lapsega oma vanemate juures. Mingi musterisa ta pole (teate ju küll neid “vanemaid”, kes panevad töölauale lapse pildi, khmm ja tadamm, vaadake, minu laps), lapsega kohtub heal juhul kaks korda aastas. Ja mina pole mingi musterkasuema, mind tõesti ei huvitagi. Küll aga soovin oma kodus rahu ja vaikust ega taha kellegi järelt koristada.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmed minu sõbrad elavad täna nö. kärgpere elu. On väga erinevaid pere toimimise variante, aga nende kõikide perede juures toimibki täpselt see, mida ma välja tõin enda eelmises vastuses. Ausus, austus ja vastutuse võtmine. Kui Sa otsustad kooselu kasuks inimesega, kellel on lapsed, siis sa aktsepteerid ja kohtlesid neid lapsi võrdselt kõikide teiste pereliikmetega. Seejuures enda lihaste lastega. Kui Sa seda ei taha ega suuda, siis mõistusega inimene sellist kooselu ei loo. Õnneks on minu lähiringkonna inimesed mõistusega inimesed ja nende kooselud ja perekonnad toimivad väga normaalselt.

Kärgpere lagunemine näitab ära, et iga omanik võtab omad lapsed kaasa kui lahutus tuleb. Seda perekonda tegelt pole. Kindel, et nad tegelt ei armasta neid lapsi, aga mingid sadistid ka pole.

Nii loll on vist raske olla. Samas lapsesuu ütleb, et loll olemisega on nagu surnud olemisega. Ise ei saa arugi, aga teistel on kahju.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmed minu sõbrad elavad täna nö. kärgpere elu. On väga erinevaid pere toimimise variante, aga nende kõikide perede juures toimibki täpselt see, mida ma välja tõin enda eelmises vastuses. Ausus, austus ja vastutuse võtmine. Kui Sa otsustad kooselu kasuks inimesega, kellel on lapsed, siis sa aktsepteerid ja kohtlesid neid lapsi võrdselt kõikide teiste pereliikmetega. Seejuures enda lihaste lastega. Kui Sa seda ei taha ega suuda, siis mõistusega inimene sellist kooselu ei loo. Õnneks on minu lähiringkonna inimesed mõistusega inimesed ja nende kooselud ja perekonnad toimivad väga normaalselt.

Kärgpere lagunemine näitab ära, et iga omanik võtab omad lapsed kaasa kui lahutus tuleb. Seda perekonda tegelt pole. Kindel, et nad tegelt ei armasta neid lapsi, aga mingid sadistid ka pole.

Nii loll on vist raske olla. Samas lapsesuu ütleb, et loll olemisega on nagu surnud olemisega. Ise ei saa arugi, aga teistel on kahju.

Chris Watts ütles oma laste kohta ”need lapsed”, mitte ”minu lapsed”. Loll oled sina, kes ei oska sõnade taha näha. Kärgperes on sinu, minu ja meie lapsed, mitte meie lapsed.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eales ei elaks sellise mehega koos ega oleks ka suhtes, kes mu lapsi ei austa ja hästi ei kohtleks. Mehi tuleb ja läheb,kuid lihaste laste vastu ei saa miskit, need peaks olema maailmas kõige tähtsamad. Esmalt lapsed, siis mees.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma isegi ei kaaluks seda suhet. Mehel juba on laps, aga juurde neid ei taha. See ütleb minu jaoks kõik. Põhimõtteliselt ta ei võta siis ka naise lapsi omaks ja kui suhe läbi saab, tuleb naisel kahe lapsega jälle ära kolida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me ei ole koos enam. Tema elab omaette. Ja mina oma lastega oma kodus. Kõik on hästi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armastus on tore aga ma mõtleks väga järgi.. prooviks vist ikka külaskäikudega lapsega sõbruneda enne kui koliksin.

Mu sõbranna elas oma ema ja kasuisaga ning seal siis poolvend oli a&o. Mu sõbranna ei saanud peksa ja katus oli peakohal aga nad olid kõik väga ebavõrdses seisus ja juba lapsena oli seda väga valus pealt vaadata. Sinu situatsioon kõlab samamoodi, kui mõlemal pole soovi olla täisväärtuslik pere siis tekivad seal kindlasti eelisseisused, isegi sinnani välja, et kui sinul pole ükspäev oma lastele kohukese raha siis mehe laps selle ikka saab ja sina seleta ise oma lastele miks x saab ja nemad peavad pealt vaatama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me ei ole koos enam. Tema elab omaette. Ja mina oma lastega oma kodus. Kõik on hästi.

Miks lahku läksite?
Siiralt huvitab, sest tahaks mõista kuidas on võimalik et ühel hetkel on suhe nii lähdane et planeeritakse kooselu ja järgmine hetk minnakse ikkagi lahku. Kaua sa selle mehega koos olid enne kui kooselu jutuks tuli?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ja tema laps