Esileht Pereelu ja suhted Mees ja tema laps

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Mees ja tema laps

Postitas:
Kägu

Me ei ole koos enam. Tema elab omaette. Ja mina oma lastega oma kodus. Kõik on hästi.

<p style=”text-align: center;”>Miks lahku läksite?

Siiralt huvitab, sest tahaks mõista kuidas on võimalik et ühel hetkel on suhe nii lähdane et planeeritakse kooselu ja järgmine hetk minnakse ikkagi lahku. Kaua sa selle mehega koos olid enne kui kooselu jutuks tuli?

Klassikaline Perekool, kes see hakkab rääkima, et tegi risti vastupidi nõuandjatele?!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Kuidagi eriti vildakas tundub see</span>: <span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>ta oma laps on temas nii kinni  et ei andestaks ka talle kui uus laps tuleks. </span>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Kuidagi eriti vildakas tundub see</span>: <span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>ta oma laps on temas nii kinni et ei andestaks ka talle kui uus laps tuleks. </span>

Eks mingi põhjus pidi ju olema, et mees nüüd üksik ja saadaval on. Põikpäine ja jäik tüüp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen neid teemasid ja mõtlen, et kuidas inimesed jaksavad neid kärgperesuhteid korraldada. Mitu % kärgperede lastest on elukorraldusega rahul, vanemad on rahul ja kõik toimib suurepäraselt. See tundub minu jaoks ikka täitsa ulme, nii palju pingutamist ja arvestamist. Vaprad olete tõesti, kes selle kõik läbi teevad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahe täiskasvanu füüsilise rahulduse eesmärgil rikkuda ja häirida kolme väikese lapse elu? Soojad olete peast või? See ei toimi selgelt ja tekib peagi palju vastasseise. Elage visiitelu!

Vanasti kasvatati lapsed enne suureks, kui nii jaurama hakati.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina elan hetkel mehega nii, et tema laps, mees, meie ühine laps ja mina elame koos. Täna just kirjutasin mehele(messengeri), et tunnen nagu mina ja minu (tglt ka tema laps ju) oleme üks pere ja tema koos enda lapsega teine. Ausalt, tahaks hetkel siit minema kõndida. Eile pidin lapse üls ajama, sain sõimu, et miks ma karjun, minuga ülbitsetakse jne. Kõike seda minu enda korteris, kus ma pean ka tema järel pidevalt koristama. Ja selle sama lapse pärast võib mul üks hetk üle kaane ajada, ja tänu sellele esimesele lapsele võib ka teine jääda nn üksiklapseks.

Ausalt jookse selle mehe eest enne kui saategi ühe lapse või viid oma lapsed võõrasse keskkonda tema pärast. Ära ole loll!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ja tema laps