Esileht Pereelu ja suhted Mees ja tema lubadused

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mees ja tema lubadused

Postitas:

Kooselu olnud meil 18 aastat, meil on lapsed. Aga üha enam ja enam tunnen ma, et ei suuda enam oma mehega koos elada. Suureks probleemiks minu jaoks on tema alkoholi tarbimine. Tõsi,see on küll nüüd vähemaks hetkel jäänud.
Tahaks aga hoopis nõu ja teie kaasrääkimist.
Olin juba valmis mehe juurest ära minema, aga mees lubas tõsimeeli,et ta jätab joomise maha ja ei võta enam tilkagi. See lubadus kestis tal aga kõiges 2.5 nädalat, kui tuldi jälle õlledega koju. Minu küsimuse peale, öeldi, et tema ei saa kohe niimoodi täitsa karsklaseks hakata ja see, et tema lubas olevat olnud minu väljapressimine, kuna ma ütlesin, et lähen ära. Mees on nüüd aga hoopis teistmeelt, et tema ei kavatse täiskarsklaseks hakata. Mulle oli väga valus see, kui ta oma lubadust sedasi murdis ja veel kõige tagatipuks ütles, et see temalt väljapressitud lubadus. Minu jaoks näitab see seda, et tegelikult mees ju ei hooli minust. On ka igasugu halba näkku karjutud mulle.Väga halvasti on öeldud. Mees nüüd räägib, et ta joob vähem, ei joo enam nii palju(jah ta joob vähem), aga ma ei tea kas suudan seda vähematki taluda. Nagunii see vähem on ühel heal hetkel jälle samal tasemel, mis oli enne.
Ma ei tea mida teha, kas üritada ja proovida ja loota, et ükskord lõppeb see joomine või siiski minema minna? Aga kaua ma ootan…….niiviisi õnnetult elada kuni elu otsa saab.
Tahaks ju ka tunda kuidas mind armastatakse, kuidas minust hoolitakse, et ma olen kellegi jaoks see ainus ja õige. Ohhh…….raske on.
Mida teie teeksite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 16:23; 02.05 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselt on probleem sinujaoks suur. huvitav viis sul hoolimise kindlaks määramisel, kui täidab nõudmist siis hoolib, kui ei siis ei hooli. kas sulle meeldiks kui sinult nõutakse midagi.
tegelikult su mees hoolib sinust juba niigi, ta on vähemaks võtnud sinu jutu järgi. kui see pole hoolimise märk, siis mis on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis tähendab \”joob\”? mitu suurt õlut õhtul, viinad või paar õlut paaril päeval nädalas? on ta alkohoolik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa piinled? On selge, et mees ei taha-suuda alkoholist loobuda ja selge on see, et sina ei kannata alkohoolikut. Juba laste pärast oleksid pidanud varem lahku minema. Aga ka praegu pole hilja. Lihtsalt saades lahti õnnetust suhtest tunned sellist tohutut kergendust, et ise ka ei suuda ennast ära kiruda, miks ometi varem midagi ette ei võtnud. Teist inimest muuta ei saa, seega kas lepid joodikuga mis on vale ja elu raiskamine, või lähed oma teed ja alustad uuesti. (olen seda kõike kogenud omal nahal)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaarel kirjutas:[/small]
[tsitaat]ilmselt on probleem sinujaoks suur. huvitav viis sul hoolimise kindlaks määramisel, kui täidab nõudmist siis hoolib, kui ei siis ei hooli. kas sulle meeldiks kui sinult nõutakse midagi.
tegelikult su mees hoolib sinust juba niigi, ta on vähemaks võtnud sinu jutu järgi. kui see pole hoolimise märk, siis mis on.[/tsitaat]

Seda,et ta vähem võtab on ka enne olnud, kuid jõudnud lõpuks ikkagi jälle samasse kohta tagasi.
Kui mulle öeldakse halvasti, kallistusi ei saa, hellust ja tähelepanu samuti mitte. No kus see hoolimine on? Kui tema tahab välja minna, siis kõik ok, aga kui mina lähen välja siis olen paha. Minu jaoks oli väga valus juba see, kui lihtsalt külmakõhuga oma lubadustest taganeti, et küll moor jälle lepib olukorraga. Ma olen väsinud sellisest elust, kus koguaeg ainult annad ja vastu ei saa midagi. Olen õnnetu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 16:23; 02.05 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mhh, asi pole ju tegelikult alkoholis.
asi on selles, et mees ei hooli sinust ja sinu vajadustest piisavalt. ma usun, et mees võiks rahumeeli lubada endale mõned laupäevased saunaõlled, kui ta igapäevaselt sind hästi kohtleks ja vähemalt korra päevas sind naeratama paneks.
on ju nii?

alkohol on praegu pigem vist selline vägikaika vedamise ja jonniajamise objekt. sa vajad lihtsalt paremat kohtlemist ja rohkem tähelepanu.

suhtenõustaja võiks ehk abiks olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju mees joob siis? Ma joon ka igal õhtul klaasi veini, huvitav, kas minu mees genereerib ka mingisse foorumisse teema, et jätan naise maha, ta joob… A ma saadaks pikalt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas sa tõesti nõudsid temalt päevapealt täiskarsklaseks hakkamist? Ja kas tema sellest ka samamoodi aru sai? See oleks üsna ekstreemne, ehkki võimalik.
Kas alkohol (ja sellega kaasnev) on teie suurim probleem või on probleemiks hoopis muud tülid ja sinu tunne, et ta ei hooli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga kas sa tõesti nõudsid temalt päevapealt täiskarsklaseks hakkamist? Ja kas tema sellest ka samamoodi aru sai? See oleks üsna ekstreemne, ehkki võimalik.
Kas alkohol (ja sellega kaasnev) on teie suurim probleem või on probleemiks hoopis muud tülid ja sinu tunne, et ta ei hooli?[/tsitaat]

Alkohoolikuga (ja mistahes sõltlasega) ongi kaks n-ö asendit – ta kas joob või ei joo üldse. Igasugused vähemjoomised päädivad alati rohkemjoomisega.

Teemaalgataja, tundub, et lahkuminek on tõesti tõsiseltvõetav variant. Aga enne otsustamist kujuta võimalikult realistlikult ette, missugune su elu siis on, kui mehest lahti saad. Kui on parem kui praegu, siis minegi lahku. Kui on kehvem kui praegu, ära mine. Ma just selle pärast kirjutan nii, et sa ei pruugi leida kedagi, kes hooliks ja armastaks ja hellitaks. Võid vabalt üksi jääda, sest 40ndates vabad mehed ongi enamasti sihukesed vastikud joodikud või viskavad nad silma endast märksa noorematele. 18astase kooselustaazi baasil ma pakun, et oled 40+ ja sinust oleks huvitatud mehed kes on sust vähemalt 10 aastat vanemad. Leida sellest vanuseklassist sobilik vaba mees ei ole just kõige kergem ülesanne. Aga võib-olla ongi sul üksi parem kui kehva mehega – kaalu ja mõtle. Pole ehk tõesti surmani mõtet ühe joodikupässi kõrval vireleda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kaarel kirjutas:[/small]

Kui tema tahab välja minna, siis kõik ok, aga kui mina lähen välja siis olen paha. [/tsitaat]
Hoopis siia ongi koer maetud. Sellised mis-on-lubatud-jupiterile-ei-ole-lubatud-härjale suhted on iseenesest väga väga mädad.
Alusta sellest, et sa võtad endale kõik samad õigused, mis mehel, sh ka õiguse ennast regulaarselt täis juua – mehest eemal, mitte temaga koos. Kui kobiseb, siis jää endale kindlaks: mees ja naine on võrdsed.
Teiseks vaata üle kas teie kohustused on võrdsed – joodikuga majas kipuvad mittejoodiku ehk võimaldaja kohustused olema oluliselt suuremad, kui joodikul.
Kolmandaks, kordan, jää endale kindlaks.

Kui selline hoiakute muutus ei pane teda asja üle järele mõtlema, siis mõtle selle lahkumineku asja peale tõsiselt ja mitte ähvarduse vormis. Vaid tõsiselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ja tema lubadused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.