Esileht Pereelu ja suhted Mees ja tema mängusõltuvus

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Mees ja tema mängusõltuvus

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kuidas läheb?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuulu järgi pidi kohe level 10 saavutama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta elab virtuaalmaailmas kahjuks, mängumaailm on huvitavam kui päris maailm.

_

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvutisõltuvus/mängud on haigus ja kahjuks, aastadega on asi vaid hullemaks. Peres alustavad ka lapsed mängima kuna issi ju seda teeb… Sellest loobumine on teadlik valik ja kahjuks, teine variant on vaid lahkuminek. 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käidud tee. Tampisin üht World of Warcrafti nimelist mängu 5-6 aastat jutti. Pea kõik õhtud olid ära planeeritud, et mängida (kindlatel kellaaegadel 4-5h jutti 5 päeva nädalas) pluss päeval tööl poole silma ning ühe käega tinistasin.
See grupikuuluvus, millest teemaalgataja räägib on asja võti. Gildid, grupid, vennaskonnad, oeh kui palju see aega nõudis ja virtuaalegot kergitas. Korralik narkomaatikum.
Ei tea, kuidas naine ära kannatas, aga ühel hetkel tuli valida, kas pere (laps oli sündimas) või mängimine. Deinstall ja ei kordagi enam.
Täna on laps 9ne ja pole sellest hetkest enam mänge arvutisse paigaldanud. Sain õigel ajal päris maailma tagasi, aga tänu täielikule võõrandumisele, mitte vaiksele “mahatulekule”. Neelud kestsid aasta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Stronghold kingdoms, World of tanks ja list läheb muudkui edasi. Tean neid mänge, olen ise ka lõksus olnud esimeses umbes 3 kuulise perioodi. Kuna mängimine viib minul mõtted aegaajalt eemale päriselust, siis olen endale jätnud ühe mida iga poole aasta tagant paar nädalat näpin. Õnneks saabub tüdimus kiirelt ja siis on taas pikaks ajaks rahu, saab igapäevaste asjadega tegeleda. Õnneks mul ei ole kaela peal muid kohustusi peale iseenda ja töö, aga äärmiselt hämmastav on kuulata, kuidas mõni neist, kellega isegi ilsmelt olen mängus kokku puutunud, on leidnud aega ja kuskilt endale küljeluu sebida.
Maailm on ikka üllatusi täis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvesta sellega, et mängurid muutuvad väga kurjaks. Eriti kui lisandunud juba joomine. Varsti lööb nö. süüdimatult. Ka last, eriti kui on poeg.Teda võid armastada aga ennast pead armastama. Ohte tuleb ennetada. Talita targalt palun!

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Esileht Pereelu ja suhted Mees ja tema mängusõltuvus