Esileht Pereelu ja suhted Mees ja tema seksisõber?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Mees ja tema seksisõber?

Postitas:

Kui abielumees(minu mees) seksib abielus armukesega juba 3 aastat,siis mis on tema tagamõte?
Kas seal võib olla mängus ka tundeid,kui mees seksi nende vahel väga kvaliteetseks peab ja tahab aastate viisi selle naisega magada?

Mina olen naine,üsna vabad ka käed mehel ja minul ning ääriveeri tean.
Meie vahel sekselu puudub praktilisel,sest ma ei taha üldiselt seksi(aseksuaalne),muidu saame väga hästi läbi ning kasvatame lapsi koos.

Tegelikkuses on kerge hirm,kas ta võib tegelikult seda naist lõpuks ka armastada või paneb niisama kuni tüdineb? Temalt endalt seda pärima ometi ei hakka.
Ma tean,et nad kohtuvad harva,1-2 korda kuus maksimum.
Äkki jään nii mehest lõpuks ilma ja see kogu muu harmoonia ei loe enam,sest seks on nigel…

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.09 13:46; 04.09 14:15; 04.09 14:17; 04.09 14:27; 04.09 14:30; 04.09 14:38; 04.09 15:33; 04.09 16:51; 04.09 20:35; 05.09 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt on olemas selliseid idioote nagu teemaalgataja?

+15
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui abielumees(minu mees) seksib abielus armukesega juba 3 aastat,siis mis on tema tagamõte?

Kuna te omavahel ei seksi, siis on see tagamõte ilmselt tervisliku seksuaalelu elamine. Väga vastutustundlik, et ta harrastab seda ühe inimesega, mitte ei tõmba ringi!

Päriselt on olemas selliseid idioote nagu teemaalgataja?

Ei ole päriselt, teema on liba, aga vahva ikka ju arutleda.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.09 13:46; 04.09 14:15; 04.09 14:17; 04.09 14:27; 04.09 14:30; 04.09 14:38; 04.09 15:33; 04.09 16:51; 04.09 20:35; 05.09 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui abielumees(minu mees) seksib abielus armukesega juba 3 aastat,siis mis on tema tagamõte?

Kuna te omavahel ei seksi, siis on see tagamõte ilmselt tervisliku seksuaalelu elamine. Väga vastutustundlik, et ta harrastab seda ühe inimesega, mitte ei tõmba ringi!

Päriselt on olemas selliseid idioote nagu teemaalgataja?

Ei ole päriselt, teema on liba, aga vahva ikka ju arutleda.

Ei ole liba,ma tahaks mõelda,et elab vaid tervisliku seksuaalelu,kuid üks osa minust kardab,et ta armub.
See naine on ka väga ilus.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.09 13:46; 04.09 14:15; 04.09 14:17; 04.09 14:27; 04.09 14:30; 04.09 14:38; 04.09 15:33; 04.09 16:51; 04.09 20:35; 05.09 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui abielumees(minu mees) seksib abielus armukesega juba 3 aastat,siis mis on tema tagamõte?

Kas seal võib olla mängus ka tundeid,kui mees seksi nende vahel väga kvaliteetseks peab ja tahab aastate viisi selle naisega magada?

Mina olen naine,üsna vabad ka käed mehel ja minul ning ääriveeri tean.

Meie vahel sekselu puudub praktilisel,sest ma ei taha üldiselt seksi(aseksuaalne),muidu saame väga hästi läbi ning kasvatame lapsi koos.

Tegelikkuses on kerge hirm,kas ta võib tegelikult seda naist lõpuks ka armastada või paneb niisama kuni tüdineb? Temalt endalt seda pärima ometi ei hakka.

Ma tean,et nad kohtuvad harva,1-2 korda kuus maksimum.

Äkki jään nii mehest lõpuks ilma ja see kogu muu harmoonia ei loe enam,sest seks on nigel…

Sa oledki juba ilma. Mehel on naine, kellega seksib ja lapsed, kellel on ema. Kui lapsed olulised, tuleb emaga normaalselt läbi saada. Aga mehest kui sellisest oled ilma.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas on ta on kõik päevad kenasti kodus,tegeleb lastega ja on hea isa,ula peal käib “harva” nagu ennist mainisin. Pereelu on iseenesest väga okei,probleemivaba.
Minu oma peas rusub mõte,et ta ometi ei armuks!
Ta kunagi ka mainis,et on sellele naisele ka selgeks teinus,et tal tunded puuduvad ja peab oma pere tähtsaimaks.
Kas teie kardaksite minu asemel või võtaks vabalt?

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.09 13:46; 04.09 14:15; 04.09 14:17; 04.09 14:27; 04.09 14:30; 04.09 14:38; 04.09 15:33; 04.09 16:51; 04.09 20:35; 05.09 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees on suuteline võtma seksi lihtsalt aktina ning ei vaja selle juurde sidet inimesega, kellega ta seksib, siis on võimalik, et neid tundeid pole ja ka ei tule.

Inimloomus on aga üles ehitatud nii, et füüsiline lähedus vajab kõrvale psüühilist lähedust ja vastupidi. Selleks, et inimene oleks nõus seda lähedust rangelt lahterdama ning võtma ühelt pakkujalt vaid üht ning teiselt teist, peab olema hea argument ning igal pakkujal teise ees eelis. Paha lugu on siis, kui teie omavaheline psüühiline lähedus kuskilt kolksu saab ja teine naine ka seda lähedusvajadust peaks rahuldama hakkama. Sellisel juhul võivad senised argumendid mõlema suhte üheaegseks säilitamiseks otsa saada. Arvan, et ühtkätt muretsed liigselt üle, teist kätt aga ei saagi sellises suhtevormis mugavustsoonis istuda. Hea lahendus on kuskil vahepeal.

PS, ei mõista hukka, mul on ka selline suhtekogemus, meil küll lõpuks ei vedanud välja

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks lõpuks ikkagi see asi hukule määratud sai?
See teine naine ei ole vallaline,seega ehk võin seetõttu end turvalisemalt tunda?
Kuidas peaksin aru saama kas tegu on puhta “aktiga” või on ka muu side?
Kuidas see väljendub?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.09 13:46; 04.09 14:15; 04.09 14:17; 04.09 14:27; 04.09 14:30; 04.09 14:38; 04.09 15:33; 04.09 16:51; 04.09 20:35; 05.09 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot-oot, teemaalgataja. Sul on asjad sassis. Mitte see teine naine pole sõber vaid hoopis sina ise oled sõber kellega kannatab korterit jagada. See teine naine on ammu mehe südamesse pesa pununud. Lihtsalt kumbki pole veel leidnud endas julgust teha samm elus edasi. ühel päeval see juhtub, see on vältimatu.

+16
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot-oot, teemaalgataja. Sul on asjad sassis. Mitte see teine naine pole sõber vaid hoopis sina ise oled sõber kellega kannatab korterit jagada. See teine naine on ammu mehe südamesse pesa pununud. Lihtsalt kumbki pole veel leidnud endas julgust teha samm elus edasi. ühel päeval see juhtub, see on vältimatu.

Siis oleksid nad ju tihedamini koos?Või mitte?
Nad oleks ju ammu selle tee ette võtnud,kui siiani juhtunud pole,siis mis garanteerib et see juhtub?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.09 13:46; 04.09 14:15; 04.09 14:17; 04.09 14:27; 04.09 14:30; 04.09 14:38; 04.09 15:33; 04.09 16:51; 04.09 20:35; 05.09 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta vabalt. Minu meelest kui nad on juba 3 aastat niimoodi vahest kokku saanud ja mõlemale sobib – kumbki ei taha rohkemat, siis on suur tõenäosus, et sama muster toimib ka edaspidi.
Palju ohtlikum on kui ta pidevalt uut peab otsima – on suurem tõenäosus, et ta võib kohata kedagi, kelle pärast nii katus sõitma hakkab, et te olete lastega unustatud.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 14:43; 04.09 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan ka seda, et ära muretse üle, kui see juba kolm aastat on kestnud, siis ei tule siit muud midagi 🙂 Seda enam, et enamus oma ajast veedab ta siiski sinuga ja lastega. Kui sa muidugi ise ikka kahtled või muretsed, siis oleks siiski targem küsida oma mehelt, temalt saad kindla vastuse. Meie ei tunne ju su meest, ega teie suhet.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt kumbki pole veel leidnud endas julgust teha samm elus edasi. ühel päeval see juhtub, see on vältimatu.

Ei usu. Kolm aastat on liiga pikk aeg. Tavaliselt juhtub see uue pärast äraminek üsna ruttu, kuni poole aasta jooksul või ei juhtu üldse. Kolme aastaga on esimene tunnetetorm ammu möödas, kui neid üldse oli ning äraminemise tõenäosus selle naise pärast on üsna väike.

Nii et teemaalgataja, kui sa ise päriselt ennast ses olukorras hästi tunned, siis lihtsalt ela oma elu edasi ja ära muretse. Midagi teha sa niikuinii väga ei saa. Mehele ultimaatumite esitamine sind vaevalt et aitab, eriti kui sa tõesti ise mehega seksida ei soovi. Ultimaatum võib ju korraks aidata, aga pikas perspektiivis vaevalt, läheb tagasi sama naise juurde või leiab uue, kes võibolla suudab ta sinu juurest päriselt ära lohistada.

Mul endal on kogemus väga pikas kõrvalsuhtes olemisega. Hea ja turvaline, mingit mõtetki ei ole, et kõrvalsuhtest peaks kooselu saama.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 15:06; 04.09 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel hingan kergendatult,vähenalt on lootus et midagi suuremat sealt ei paista tulema.
Siiski olen ma teadlik,et nad suhtlevad palju,kirjutavad mõnel päeval tundide viisi,olen ka mõnele vestlusele hiljem “jälile saanud”.
Üks asi muidugi kriibib millele jälile sain kevadel.
Leidsin twitterist nende vestluse,kus ma tõesti ei saa aru,kas naljaga või mitte…
Kûsis ta sellelt naiselt igaljuhul,kas too temaga ei tahaks abielluda?
Naine vastas sellele muidugi naljatavalt ja umbmääraselt,kriibib ikkagi.
Ma ei saa neid asju paraku küsida,sest see oli nuhkimine. Vestluseid ta ei ole avalikustanud vs kustutab need.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.09 13:46; 04.09 14:15; 04.09 14:17; 04.09 14:27; 04.09 14:30; 04.09 14:38; 04.09 15:33; 04.09 16:51; 04.09 20:35; 05.09 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel hingan kergendatult,vähenalt on lootus et midagi suuremat sealt ei paista tulema.

Siiski olen ma teadlik,et nad suhtlevad palju,kirjutavad mõnel päeval tundide viisi,olen ka mõnele vestlusele hiljem “jälile saanud”.

Üks asi muidugi kriibib millele jälile sain kevadel.

Leidsin twitterist nende vestluse,kus ma tõesti ei saa aru,kas naljaga või mitte…

Kûsis ta sellelt naiselt igaljuhul,kas too temaga ei tahaks abielluda?

Naine vastas sellele muidugi naljatavalt ja umbmääraselt,kriibib ikkagi.

Ma ei saa neid asju paraku küsida,sest see oli nuhkimine. Vestluseid ta ei ole avalikustanud vs kustutab need.

Algul ütled, et kohtuvad kaks korda kuus, nüüd tilgutad informatsiooni juurde: vestlevad iga päev, mees kustutab vestlusi. Kogemus ütleb, et kui tunne on, et midagi on valesti, siis ka on. Üldse, kui sa oled aseksuaalne, miks sa meest kinni hoiad? Kas mehel ei oleks õigus olla täisväärtuslikus suhtes? Lisaks truudusele on teine naine endale saanud ju ka sõpruse, kaugel see armastuski enam…

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 14:43; 04.09 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel hingan kergendatult,vähenalt on lootus et midagi suuremat sealt ei paista tulema.

Siiski olen ma teadlik,et nad suhtlevad palju,kirjutavad mõnel päeval tundide viisi,olen ka mõnele vestlusele hiljem “jälile saanud”.

Üks asi muidugi kriibib millele jälile sain kevadel.

Leidsin twitterist nende vestluse,kus ma tõesti ei saa aru,kas naljaga või mitte…

Kûsis ta sellelt naiselt igaljuhul,kas too temaga ei tahaks abielluda?

Naine vastas sellele muidugi naljatavalt ja umbmääraselt,kriibib ikkagi.

Ma ei saa neid asju paraku küsida,sest see oli nuhkimine. Vestluseid ta ei ole avalikustanud vs kustutab need.

Sellest jutust oleksid sa pidanud oma teemas alustama. See muudab ju kõike.
Pigem jääb mulje, et su mees on ühe suhtes naise seksisemu, naine teda päris endale ei taha, aga sinu mees teda tahaks küll. Aga kuna ei saa, siis on ta sinuga koos. Seega on sul su mees alles teise naise armust. Selline mulje jääb minul. Loodetavasti ma eksin.
Tundidepikkune kirjavahetus on imelik, kui teemaks on ainult paar korda kuus tunneteta seksi. Sellisel juhul peab ikka väga suur sõprus olema, aga siis oleks jällegi see abielujutt imelik.
See ei loe, et juba kolm aastat möödas ja midagi pole teie suhtemustris muutunud. Tõelised tunded ei kao kolme aastaga. Seda enam, kui kogu aeg uut ainest peale tuleb.

Kui sulle selline elu on senini sobinud, siis ela niimoodi edasi. Millegi ohjes hoidmise rong on nagunii ammu läinud juba. Sellises suhtes polegi võimalik lõpuni turvaliselt olla ja kui aus olla, kehtib see absoluutselt iga suhte kohta. Garantiisid ei ole.
Muidu, mis on kõige hullem, mis saaks juhtuda? Sinu ja mehe lahkuminek? Usu, see ei ole maailmalõpp. Normaalne mees on sulle sõbraks edasi ja toetab-kasvatab teie lapsi. Ja kui ta pole normaalne mees, siis pole ka lahkuminek lõpuks teab mis kaotus.
Aga lahkuminek tuleb seda kiiremini, mida rohkem sa muretsed ja urgitsed. Seega võta oma suhtest parim ja ela sellega, kuniks seda on antud. Ma mõtlen, et sa oled ju lubanud mehel kolm aastat teisega magada, temaga tundide kaupa kirjutada, seega oled lootusetult hiljaks jäänud sellega, et teil oleks mehega turvaline ja stabiilne suhe sinu tingimustel.

Mu jutt on karm, aga tegelikult ma siiski ei õelutse. Mu abikaasal oli minu kõrvalt salasuhe neli aastat. Ma ei teadnud sellest ja kui oleksin ka teadnud – nõus poleks sellega olnud. Kui teada sain, siis ütles mees, et asi oli ainult põnevuses. Ma olen mõistlik inimene ja sain väga hästi aru, et neli aastat pole selline asi kahepoolselt põnev midagi, tunded peavad mängus olema. Vähemalt ühel neist. Lahutasin ja sain teada, et mul oli õigus. Nad kolisid kokku ja on koos ka aastaid hiljem. Põnevust enam mängus polnud, seega ikkagi tunded.
Mina nutsin oma nutud ära ja sain üle. Kui vahel harva juhuslikult kohtun oma eksmehe ja laste isaga, siis vaatan ja imestan, et kuidas see võõras inimene sai kunagi olla mu eluarmastus?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunded… tunded. Tundeid on erinevaid. Minul oli suhe abielumehega, temal armastus, minul sõprus. Suhe kestis kauem kui teemaalgataja mehel, suhtlesime päris palju, mul oli temaga huvitav ja meeldiv koos olla, temal minuga ka, aga tema pereellu ma ei sekkunud ega seganud. Selle aja jooksul ei olnud ma kordagi temasse armunud, mingit armastuse virvendust ka ei olnud. Nii et selles mõttes “tunneteta seks”. Aga oli soojus, oli hea tunne sellest, oled kellelegi oluline ja nagu ütlesin: mulle selline kohustusteta suhe sobis – kuni ma kolisin Eestist ära. Sellega suhe lõppeski.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.09 16:28; 04.09 21:14; 05.09 11:17; 05.09 22:03;
To report this post you need to login first.

Teemaalgataja, ohumärgid on olemas. Ma ei saa teiste eest rääkida, võin vaid oma kogemust jagada. Sageli vajab naine aega, et oma tunnetes selgusele jõuda ning lasta “liblikatel rahuneda”, näha, kas suhe jätkub samadel pööretel ka pärast esmase armumistuhina möödumisel. Olen selle teise naise rollis, tänaseks on suhe kestnud üle kahe aasta. Olen enda jaoks otsustanud, et ühe aasta vaatan veel ja kui kõik jätkuvalt süveneb, siis kaalun tõsisemalt mehe poolt tehtud ettepanekut.
Kui lisaks kohtumistele on pidev kontakt nii telefoni kui sotsiaalmeedia kaudu, siis ohumärgid on olemas.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 16:41; 05.09 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ka ühte meest, kellel n-ö seksisõber. Oma naist väidab armastavat, kuid kuna seksuaalelu puudulik, siis paneb kõrvalt. Ja see naine on samuti abielus ja ei taha lahutada. Petab samal põhjusel. Ja nii see kestnud juba 8 aastat. Pole neil teineteise vastu tundeid tekkinud, rahuldavad vaid oma vajadusi. Kõik osapooled teavad sellest ja on leppinud. Selle n-ö seksisõbranna mees veel ütles et hea et stabiilselt 1 armuke mitte mitu ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kui raskeks mu mõtted lähevad.Üheltpoolt on nii julgustav,et paljud harrastavad seda nö tunneteta seksi,aga ma ikka kahtlevas seisus.
Äkki see naine armastab hoopis minu meest?See vestlus mida nägin,oli küll paljutõotav,kuigi ta sellele abielujutule suurt ei vastanud.
Kas tundetu mees esitaks armukesele kellega aastaid magab sellise küsimuse? Täiesti tundetu mees,kes ainult end rahuldada soovib selle naise peal?
Lisaks muidugi seisis seal kirjas erinevaid kiidusõnu,kui ilus ja hea see teine on,elu parim seks ja muudki-see naine vastas talle muidugi samaga.
Ma ei jõua kõike lahkama üksipulgi hakata ja vaevalt ta mulle enam tõtt rääkima tuleb,ehk vihastab kui selle vana vestluse üles kaevan.
Lähen lihtsalt vooluga kaasa,ega muud üle ei jäägi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.09 13:46; 04.09 14:15; 04.09 14:17; 04.09 14:27; 04.09 14:30; 04.09 14:38; 04.09 15:33; 04.09 16:51; 04.09 20:35; 05.09 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie kardaksite minu asemel või võtaks vabalt?

Võtaksin vabalt. Kui teie suhtes sekselu praktiliselt puudub, siis tõenäoliselt leiab mees varem või hiljem naise, kes seda talle igal hetkel pakkuda saaks. Selle abielunaise pärast ma ei kardaks, aga suure tõenäosusega on selleks ajaks, kui lapsed suureks kasvatatud, mehel ka uus naine olemas.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 16:52; 08.09 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunded… tunded. Tundeid on erinevaid. Minul oli suhe abielumehega, temal armastus, minul sõprus. Suhe kestis kauem kui teemaalgataja mehel, suhtlesime päris palju, mul oli temaga huvitav ja meeldiv koos olla, temal minuga ka, aga tema pereellu ma ei sekkunud ega seganud. Selle aja jooksul ei olnud ma kordagi temasse armunud, mingit armastuse virvendust ka ei olnud. Nii et selles mõttes “tunneteta seks”. Aga oli soojus, oli hea tunne sellest, oled kellelegi oluline ja nagu ütlesin: mulle selline kohustusteta suhe sobis – kuni ma kolisin Eestist ära. Sellega suhe lõppeski.

Miks sa sellele mehele nii haiget tegid ja asja ei lõpetanud,kui teadsid et tema armastab?
Ma olen üsna kindel,et see on valus kui üks on vaid sõrpustasand nö seksi eesmärgil.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mind huvitab missugune see tunneteta seks õigupoolest välja näeb? Ma olen alati mõelnud,et mina seda küll teha ei suudaks. Ehk kusagil peol purjus peaga oleks selline asi võimalik ja pärast kohutavalt kahetsedes.
Ei kujuta ette,et oleksin aastaid kellegagi lihtsalt seksi pärast kohtumas. St kui pole tundeid peaks ju puuduma ka hellus?
See on siis nii,et kaks iniest saavad kokku,koorivad paljaks ning maha ja taha?Kas tunneteta seksile eelnevad suudlused,kirglik pilk,kallistused? Ma ei kujutaks nende kolmeta vahekorda astumist ettegi-ja veel aastaid?
Niiet naised rääkige,kuidas teil see tunneteta seksisuhe välja näinud on. Kui ei ole tundeid-ei ole ju intiimsuseid.
Hetkel tundub nagu oleksin pärit mingisugusest teisest maailmajaost ????

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 18:07; 04.09 20:27; 04.09 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui abielumees(minu mees) seksib abielus armukesega juba 3 aastat,siis mis on tema tagamõte?

Kas seal võib olla mängus ka tundeid,kui mees seksi nende vahel väga kvaliteetseks peab ja tahab aastate viisi selle naisega magada?

Mina olen naine,üsna vabad ka käed mehel ja minul ning ääriveeri tean.

Meie vahel sekselu puudub praktilisel,sest ma ei taha üldiselt seksi(aseksuaalne),muidu saame väga hästi läbi ning kasvatame lapsi koos.

Tegelikkuses on kerge hirm,kas ta võib tegelikult seda naist lõpuks ka armastada või paneb niisama kuni tüdineb? Temalt endalt seda pärima ometi ei hakka.

Ma tean,et nad kohtuvad harva,1-2 korda kuus maksimum.

Äkki jään nii mehest lõpuks ilma ja see kogu muu harmoonia ei loe enam,sest seks on nigel…

Milliseid jubedaid elusid inimesed elavad! Kahju kõigist, kes pole elus kogenud armastust ja üritavad ebanormaalseid suhteid enda jaoks oma psüühika hinnaga normaalseks mõelda. Normaalsesse suhtesse ei mahu mitte ühegi põhjendusega kolmandad. Kõike jagatakse ja tehakse omavahel.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selle kolme aasta jooksul pole tundeid tekkinud, siis vaevalt küll, et neid tekibki.
Mehed ei jäta nii kergelt enda peret, kui kodus on elu rahulik ja ma ei usu, et see nainegi tahab enda meest jätta ja peret lõhkuda, muidu oleks ta seda juba teinud.
Inimesed otsivad vaheldust ja tore on see, et neil on selleks üks kindel partner. Täiesti võimalik ju, et neil on mingi erisoov seksiks, mida nad koos harrastavad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 19:38; 04.09 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui abielumees(minu mees) seksib abielus armukesega juba 3 aastat,siis mis on tema tagamõte?

Kas seal võib olla mängus ka tundeid,kui mees seksi nende vahel väga kvaliteetseks peab ja tahab aastate viisi selle naisega magada?

Mina olen naine,üsna vabad ka käed mehel ja minul ning ääriveeri tean.

Meie vahel sekselu puudub praktilisel,sest ma ei taha üldiselt seksi(aseksuaalne),muidu saame väga hästi läbi ning kasvatame lapsi koos.

Tegelikkuses on kerge hirm,kas ta võib tegelikult seda naist lõpuks ka armastada või paneb niisama kuni tüdineb? Temalt endalt seda pärima ometi ei hakka.

Ma tean,et nad kohtuvad harva,1-2 korda kuus maksimum.

Äkki jään nii mehest lõpuks ilma ja see kogu muu harmoonia ei loe enam,sest seks on nigel…

Milliseid jubedaid elusid inimesed elavad! Kahju kõigist, kes pole elus kogenud armastust ja üritavad ebanormaalseid suhteid enda jaoks oma psüühika hinnaga normaalseks mõelda. Normaalsesse suhtesse ei mahu mitte ühegi põhjendusega kolmandad. Kõike jagatakse ja tehakse omavahel.

Kahju, kui armastust ainult seksiga seostatakse ja suhtetes mingeid norme määratakse.
Sinu loogika saab ümber lükata lihtsa näitega. Üks partneritest ei saa mingil põhjusel seksida, on mingi haigus, õnnetuse tagajärjel või siis kaasasündinud viga. Kas Sinu arvates selline inimene ei saa tõesti kunagi armastust tunda ja seda jagadada või vastu võtta? Kas siis peaks tema kaaslane samuti sunnitud tsölibaadis elama või siis lahku minema, et ikka seksi oleks?

Kõik mis toimub kahe inimese suhtes, kui mõlemad osapooled on sellega nõus, on täiesti normaalne ja kellelgi ei pea olema kahju või ei peaks hakkama mingitest määratud normidest midagi rääkima.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 19:38; 04.09 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

M40. Kahjuks suudan 3 aastast seksisõprust seostada vaid tunnetega.
Paljud eelkõnelejad on välja toonud, et kuidas see välja peab nägema, kui tundeid mängus pole? Kas tõesti – säuh seelik üle pea ja minutite pärast kergitad kaabut? Arvan, et ei. Selle perioodi peale on seksiga seotud intiimsus ehk ärevus üksteise nägemisest, akt ning sellele järgnev nautimisperiood. Abielu ja pere? No mees valis ju sinu ning on endiselt sinuga suhtes. Selle koha pealt ma kriipsu peale ei tõmbaks.
Su mees on endiselt hea isa lastele, vestluspartner ning tugi sulle, ent ütlen välja – ta on su korteri/majakaaslane, hea sõber.
Kui nii oluline osa nagu seks lõigatakse välja elujõus inimeste rutiinist, siis kahjuks suurem osa leiab endale teise väljundi nagu kirjeldasid. Kas suudad intiimsust mehega seksita säilitada, et ta oleks rohkem kui korterikaaslane, seda ma ei oska öelda. Mina ei suudaks.

Miks sa kutsud seda naist armukeseks, kui seks sind ei huvita? Ta on su abikaasa seksuaalpartner, ainuke (saan ma jutust aru). Teisisõnu on emotsionaalne partner ehk sina ja pere ning teine inimene, kes on seksuaalpartner.
Kui näiteks sport ei huvita, siis ei liigita ju inimesi spordipõlguriteks ja -fännideks. On endiselt inimesed, siltideta.

Soovin sulle jõudu ja enesekindlust!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 20:26; 06.09 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selle kolme aasta jooksul pole tundeid tekkinud, siis vaevalt küll, et neid tekibki.

Mehed ei jäta nii kergelt enda peret, kui kodus on elu rahulik ja ma ei usu, et see nainegi tahab enda meest jätta ja peret lõhkuda, muidu oleks ta seda juba teinud.

Mulle tundub,et seal võib siiski midagi olla.Ülevalt lugedes koorub välja,et mees olla küsinud kas armuke teda endale ei sooviks abikaasaks?
Lisaks muud meelitused ja parima seksi nautimine,mida ta kogenud on-ka ülal?
Mulle lõhnab ikka mingisuguste tunnete järele.
Mina hoopis usun,et teemaalgataja mehel on põhimõte oma lapsi bioloogilise emaga kasvatada,kas ja kui palju ta teist armastab-see jääb ilmselt tema enda teada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 18:07; 04.09 20:27; 04.09 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Termaalgataja olen.

Palju huvitavat arutelu on tekkinud,aitäh!
Ma unustasin enne lisada,et abikaasa tunneb tegelikult seda naist juba 10 aasta tagusest ajast,see seksisuhe on kestnud viimased aastad.
Varemalt käisid nad ka läbi,aga mitte sellisel tasandil ja pigem harva,meie oleme koos olnud 15.
Alguses ta rääkis mulle sellest rohkem,kui hakkasin tol ajal uurima.
Ma juba sisimas loodan,et neil see asi untsu läheb.
See asi tundus mulle sobivat kuni tal ei ole tundeid teiste vastu…

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.09 13:46; 04.09 14:15; 04.09 14:17; 04.09 14:27; 04.09 14:30; 04.09 14:38; 04.09 15:33; 04.09 16:51; 04.09 20:35; 05.09 21:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ja tema seksisõber?