Esileht Pereelu ja suhted Mees ja tema seksisõber?

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: Mees ja tema seksisõber?

Postitas:
Kägu

Termaalgataja olen.

Palju huvitavat arutelu on tekkinud,aitäh!
Ma unustasin enne lisada,et abikaasa tunneb tegelikult seda naist juba 10 aasta tagusest ajast,see seksisuhe on kestnud viimased aastad.
Varemalt käisid nad ka läbi,aga mitte sellisel tasandil ja pigem harva,meie oleme koos olnud 15.
Alguses ta rääkis mulle sellest rohkem,kui hakkasin tol ajal uurima.
Ma juba sisimas loodan,et neil see asi untsu läheb.
See asi tundus mulle sobivat kuni tal ei ole tundeid teiste vastu…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ära muretse, meie vahel ei ole mitte midagi muud.
Kokku saame küll tihedamini kui sa arvad.
Tegemist on puhtalt füüsilise vajaduse rahuldamisega.

Ja sina, kes sa tundsid huvi, kas lihtsalt kooritakse paljaks ja tehakse kahe minutiga ära- ei, nii see ei käi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa sellele mehele nii haiget tegid

Millega? Ma lasin end armastada ja näis, et ta oli sellega rahul. Ma ei valetanud talle, mul ju olid soojad tunded. Lihtsalt minu poolest oleksime võinud sõbrad olla, tema jaoks mitte. Aga ma ei läinud talle ju ütlema, et kuule, ma ei armasta sind… Lihtsalt seda, mida mina armastusena tunnen, ei olnud. Kui ta aastaid selle suhtega rahul oli, siis ikka ei saanud niiväga haiget. Masohhismikalduvust ma temas ei märganud.

kui pole tundeid peaks ju puuduma ka hellus?

Miks? Hell võid olla ka paljude teiste tunnetega seoses. On olnud lühiajaline seksisuhe mehega, kes oli samas olukorras kui mina: minul oli suhe (mitte see eelnimetatud), kuid minu armastatud mees ei suutnud minu helluse ja hellitamise soovist ja vajadusest aru saada (proovisin rääkida ja selgitada igal moel – no ei saanud aru). Ja siis kohtasin meest, kel oli oma elukaaslasega sama seis. Oli hellust ja õrnust – mitte armastust ega kirge – täis olukorra mõistmist. Ja siis me jagasimegi teineteisega seda kehalist hellust ja neid hellitusi, mida meie armastatud inimesed ei soovinud meilt saada.

Kusjuures kunagi ei kujutanud ka mina armastuseta seksi ette. Lihtsalt elu teeb vahel oma korrektiive. Muidugi on armastav seks iga kell parem, aga elu ei ole alati nii lihtne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ikka ei mõista,eks iga inimene defineerib omale tunnete olemasolu/või mitte erineval viisil.
Ma ei kujuta siiski ette jagada voodit,suudlusi ja kõndida käsikäes inimesega kelle vastu romatilised tunded puuduvad,võimatu.Ma ei peagi silmas just armastust,aga kirge,”liblikaid”-midagigi pidid ju tundma selle inimese suhtes? Kujutlesid siis temaga koos olles,et oled oma mehega?

Eks inimestel ongi eriarusaamad,mina jään enda oma juurde,raske mõista teisiti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma hästi ei mõista seda tunnete ümber arutlemist. Jah, kindlasti on neil omavahel ka tunded. Ja kummalgi on tunded ka oma pere vastu. Inimene kogu oma tundemaailmaga on üsna keeruline, ei ole mustvalge see asi.

Teemaalgataja, mis muudab sinu jaoks teadmine, kas on tunded või ei? Mida sa saaksid teha? Ei saa ju midagi, eks? Kui sa praegu paanitsema hakkad, on mehest ilmajäämise tõenäosus palju suurem. Kui oled kolm aastat sellega leppinud, siis proovi lihtsalt edasi asja rahulikult võtta. See, kui neil omavahel ka tunded on, ei tähenda sugugi veel seda, et nad on valmis olemasolevaid peresid lõhkuma. Tõenäoliselt ei ole, muidu oleks see juba tehtud. Ja kui ongi valmis, mis sa teha saad, kuidas seda ära hoida? Mina küll ei näe, et sa midagi muuta saaksid. Ainus mida ise teha saaksid, oleks mehe oma elust välja arvamine, aga seda sa ju ei taha? Meest rohkem endaga siduda sa hetkekirjelduse järgi niikuinii ei suuda, nii et püüa lihtsalt ignoreerida, nagu sa senini teinud oled. Ja ära mõtle nende tunnete peale, see ei muuda sinu jaoks niikuinii midagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teemaalgatajal on üsna keeruline olukord. Mina ei suudaks sellise inimesega koos elada, teades, et ta õrnutseb teise naisega. Saan aru, et ka teemaalgatajat see olukord ikkagi häirib. Ma soovitan sul tõsiselt järele mõelda, mida sa tegelikult tahad ja mõtle ausalt. Sest oma tunnete maha surumine ja pidevalt kurvastamine rikub lihtsalt enesetunnet ja vaimset tervist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie vahel sekselu puudub praktilisel,sest ma ei taha üldiselt seksi(aseksuaalne),muidu saame väga hästi läbi ning kasvatame lapsi koos.

Seda aseksuaalsust sa muidugi 15a tagasi ei teadnud, sest siis olid hirmus seksikiisu?
Pigem teadsid, aga igaks juhuks “unustasid”, sest sul oli poogen, et normaalse inimese endaga sidusid ja oma eripärast vaikisid.

Ja nüüd julged veel midagi targutada ka?
Huvitav on muidugi see, et mees on sulle su vale andeks andnud. Enamus ei annaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda aseksuaalsust sa muidugi 15a tagasi ei teadnud

Ma pole teemaalgataja, aga mõnest asjast elus saad tõesti hiljem aru. Armudes meeldib füüsiline lähedus ja võid isegi end veenda, et seks meeldib, aga tasapisi hakkad aru saama, et ei meeldigi. Aga inimlik lähedus võib meeldida, ikka armastad teist, lihtsalt seks kui selline ei pruugi meeldida. Ja meie tänapäeva seksi vajalikkusele ja kohustuslikule meeldimisele rõhuvas ühiskonnas võib aega võtta, et seksuaalne tegevus pole tähtis.
Siinsamas PK-ski hulk teemasid sellest.

midagigi pidid ju tundma selle inimese suhtes? Kujutlesid siis temaga koos olles,et oled oma mehega?

Ma EI kujutle KUNAGI seda, et ma olen kellegi teisega! Ja seksides ma ei kujutle ega mõtle üldse millelegi, ma olen selles hetkes, kuulan oma keha ja naudin seda, mida minu ja mu partneri keha koos teevad. Kui ma mõtlema hakkaksin, siis ma ei suuda täie tähelepanuga oma ja partneri keha kuulata.
Muidugi tunned teise inimese suhtes midagi – soojust, sümpaatiat, teatud tüüpi õrnust, mõnikord põnevust – aga see pole “liblikad kõhus” ega armastus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imetlusväärne mees – laste nimel püsib suhtes, milles ta on õnnetu. Kui lapsed saavad suureks, siis ehk mõtlevad, et isa õnn oleks olnud tähtsam kui koospüsimine, sest kindlasti oskaks nii mõistlik isa jääda isaks ka pärast lahkuminekut.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks partneritest ei saa mingil põhjusel seksida, on mingi haigus, õnnetuse tagajärjel või siis kaasasündinud viga. Kas Sinu arvates selline inimene ei saa tõesti kunagi armastust tunda ja seda jagadada või vastu võtta? Kas siis peaks tema kaaslane samuti sunnitud tsölibaadis elama või siis lahku minema, et ikka seksi oleks?

Üks asi on, kui kaaslane invaliidistub. Armastus nii heas, kui halvas.
Teemaalgataja need lapsed ju sai? Kui ta kohe meest teavitas, et ta on aseksuaalne ja mees suurest armastusest jäi temaga, on kõik kokkuleppeline ning mõistetav ning mees ilmselt jääb ta kõrvale.
Kui aga see visati hiljem lauale, on mees läinud esimesel soodsal võimalusel.
Nii palju, kui ma meestega olen rääkinud, on seks see, mis teeb naise mehe jaoks lähedaseks. Naine tahab seksida siis, kui on tunded, mehel tekivad tunded siis, kui on ńaisega seksinud.
Ilmselgelt on mehel tunded teise naise vastu, läbi ülima intiimsuse, mida nad pidevalt jagavad. Kehal on mälu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks partneritest ei saa mingil põhjusel seksida, on mingi haigus, õnnetuse tagajärjel või siis kaasasündinud viga. Kas Sinu arvates selline inimene ei saa tõesti kunagi armastust tunda ja seda jagadada või vastu võtta? Kas siis peaks tema kaaslane samuti sunnitud tsölibaadis elama või siis lahku minema, et ikka seksi oleks?

Teemaalgataja need lapsed ju sai? Kui ta kohe meest teavitas, et ta on aseksuaalne ja mees suurest armastusest jäi temaga, on kõik kokkuleppeline ning mõistetav ning mees ilmselt jääb ta kõrvale.

Nii palju, kui ma meestega olen rääkinud, on seks see, mis teeb naise mehe jaoks lähedaseks. Naine tahab seksida siis, kui on tunded, mehel tekivad tunded siis, kui on ńaisega seksinud.

Ilmselgelt on mehel tunded teise naise vastu, läbi ülima intiimsuse, mida nad pidevalt jagavad. Kehal on mälu.

Paraku nii ongi – ilmselgelt on mehel teise naise vastu tunded. Mitte armumine vaid armastus. Kohusetundest laste, pere vastu elab mees veel koos laste emaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paraku nii ongi – ilmselgelt on mehel teise naise vastu tunded. Mitte armumine vaid armastus. Kohusetundest laste, pere vastu elab mees veel koos laste emaga.

Mis paneb teid arvama,et armastus mitte niisama soojal tasandil hea seksimine sõbraga,nagu ülalgi välja toodud kellegi kogemusest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis paneb teid arvama,et armastus mitte niisama soojal tasandil hea seksimine sõbraga,nagu ülalgi välja toodud kellegi kogemusest.[/quote]

Kui oleks vaid seks, siis lepitakse lihtsalt aeg ja koht kohtumiseks kokku ja vahepeal muud suhtlust palju ei ole, kui aga tunded on mängus, siis tahaks inimesega pidevalt kontaktis olla, talle kasvõi kaks-kolm ilusat sõna öelda. Ohumärk on see, kui suhe on aastaid kestnud ja ikka ollakse tihedas kontaktis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nagu ikka, näeb igaüks asja oma võimete ja suutlikkuse tasandil. Kui mina ei suuda armumiseta seksida, siis ei suuda ka seda keegi teine. Kui minu jaoks seksisoov = armastus, siis on see kindlalt ka kõigil teistel nii.
Inimesed on erinevad: armuvad, armastavad, on sõbrad, seksivad jne väga erineval moel ja erinevatel põhjustel. Võib-olla peaks teemaalgataja oma mehega rääkima? Oma kõhklusi ja hirme temaga jagama? Võib-olla oleks parme mitte turkida? Äkki räägiks hoopis tolle teise naisega? Kui naised omavahel?
Osapooli tundmata ei oska midagi öelda ega arvata. Kõik siin ilmas on võimalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina soovin, et mu elukaaslane hoiaks mul vahest käest kinni, kallistaks, suudleks, näitaks välja, et ta hoolib minust. Aga kui samal ajal ta käib seksimas kellegi teisega? Minu jaoks täiesti võimatu. Isegi kui ta näitaks seda kõike minu suhtes üles, oleks see nii võlts.

Olete ilmselt lihtsalt “lapsevanemad”, kes elavad laste pärast koos ning kellele selline kooselu paistabki normaalsena. See, et mehel on seksivajadus, on muidugi täiesti normaalne. Aga ise arvata ja ka välja näidata, et elataksegi “normaalset” pereelu, see lihtsalt ei toimi, nagu ka teemaalgatusest näha võib.

Mis siis selle aseksuaalsuse põhjuseks võiks olla, teemaalgataja ei räägi sellest sõnagi. Nüüd on muidugi hilja selle mehe jaoks oma seksuaalsus üles leida, rong on juba läinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas teemaalgataja pole kunagi ühegi mehe vastu kirge tundnud, või kirge pole mehe vastu, kuna ta ei olnud su esimene valik? Kas sul mingid fantaasiad vähemalt teiste meestega on olnud, mis sind erutavad.
Äkki on aseksuaalsuse põhjus hoopis muu orientatsioon?
Aga ma arvan, et te kumbki pole suhtes õnnelikud. Äkki kui laseksite lahti, usun, et jääksite edasi sõpradeks, kuna te ju olete vaid sõbrad. Praegu sa oled mehele vastutulelik,mis on isegi armas, aga samas ei ole te ju kumbki õnnelik. Sa piinad ennast ja mees oma abielujahiga piinab ennast samuti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis paneb teid arvama,et armastus mitte niisama soojal tasandil hea seksimine sõbraga,nagu ülalgi välja toodud kellegi kogemusest.

Minul lihtsalt muutus asi väga igavaks ja üksluiseks. Olin armuke, aga ca 3 kuu pärast lõpetasin suhte, kuna tunneta seks pikas ajas on mõttetu. Ma enda vallaliseperioodil olin ikka väga mitmes lihtsalt sekssuhtes, aga need tüütavad. Algul on kirg, aga kui tundeid pole, kaua sa nühid selle ühe mehega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võib-olla peaks teemaalgataja oma mehega rääkima?

Sa vist teed nalja?
Need naised, kes siin teemasid teevad, ei räägi mitte kunagi oma meestega. Ema pole neid selleks oma eeskujuga õpetanud.
Ja nad ei hakka seda kunagi ka tegema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

10 aastat läks ja naine hakkas rääkima. Peres polnud kombeks, ema eeskuju, aga koos magistrikraadiga tuli ka vestlemine.
98% jamast saab paari õhtuse ja pika sessiooniga hingelt. Ühe pea teise süles ja kommunikatsioon, ülla-ülla, töötab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ammu oleks tulnud mehega asi selgeks rääkida. Kuid kuna seda pole tehtud, on mõttetu mängida siin äraarvamismängu. Tuleks kohe asi lahti rääkida, juba täna. Muidugi ma tean, et on inimesi, kes ei taha rääkida, aga siis tuleb inimest tundes see asi niikaugele lihtalt viia.
Muidugi on inimesi, kes on ehk nõus jäämagi nii elama, aga mina räägiks kohe, muidu plahvataks.
Või olen liiga tuline ise hoopis ja ei suudaks magada ka enne.
Teemas mehe armuke. No oletamise tasand. Jälle meie ei tea, kas too armukegi oleks kooseluks sobiv ja valmis. Kui vana, kas lapsi on. Kui ta on rahul seksiga 1-2 korda kuus, siis äkki tema ka rohkem ei vaja? Kooselus soovitakse enamat sageli, pigem 1-2 korda nädalas. Meil pole aimugi, kui suure sooviga mees on? Kas naine teab seda? Kui mees sooviks üle päeva, siis ta ei käiks 1-2 korda kuus ainult seal mujal.
Kui teemaalgataja soovib ja suudab mehega elada nii, et mees käibki sellise sagedusega mujal ja see teda üldse ei häiri? Kas teemaalgataja ei vaja ka embust ega kallistusi jms mehe poolt?
Kas teemaalgataja teab, kuidas mees peresse ja lastesse suhtuks, elatis ja suhtlemine, kui nad lahku läheksid?
Rääkige endid tühjaks?
Sest mul pole aimugi, kuidas suhtuda asjasse, kui elad mehega koos, ei seksi, aga mees soovib? Kas seks on nii väikese väärtusega aseksuaalse naise silmis, et see ei ärrita , kui mees seda mujal teeb? Kallistust ja kaisus olemist ka ei soovi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ammu oleks tulnud mehega asi selgeks rääkida. Kuid kuna seda pole tehtud, on mõttetu mängida siin äraarvamismängu. Tuleks kohe asi lahti rääkida, juba täna. Muidugi ma tean, et on inimesi, kes ei taha rääkida, aga siis tuleb inimest tundes see asi niikaugele lihtalt viia.

Ma ei kujuta ette, mis see on, millega minu meest saaks “lihtsalt viia niikaugele”, et ta oleks nõus rääkima kahest teemast – seks ja raha. Ta enne hüppab aknast alla kui neil teemadel midagi naljast erinevat suust välja lubab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui armukese juures käib 1…2 korda kuus, siis see on ju ikka vähe. Või ei? Selle 1…2 x kuus oleksid sa ikka ise võinud mehe rõõmuks seksida, isegi kui ise ei naudiks, me kõik oleme ju elus teeselnud… Ja siis poleks ka praegust probleemi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on armastus.

Tean lugu, kus abielus inimesed olid üksteise armukesed kordades rohkem, kui 3 aastat. Mõlemad pidasid veel ka muid suhteid, ehk siis petsid korraga nii abikaasat, kui armukest.Kokku läksid siis, kui lapsed suureks said. Nad on väga õnnelikud. Nad on üksteise eluarmastus.

Ka nii võib olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tean lugu, kus abielus inimesed olid üksteise armukesed kordades rohkem, kui 3 aastat. Mõlemad pidasid veel ka muid suhteid, ehk siis petsid korraga nii abikaasat, kui armukest.Kokku läksid siis, kui lapsed suureks said. Nad on väga õnnelikud. Nad on üksteise eluarmastus.

Charles ja Camilla või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tea. Võib mehel olla puhtalt füüsiliste vajaduste rahuldamine, mis mõlemale nii sobib, nagu söömiseks minnakse restorani. Võivad olla ka tunded, ega sa seda ka küsides teada ei saa ja mis vahet seal oleks? Iga inimene on sinuga niikaua kui ta tahab sinuga koos olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Te, naised, ärge ka unustage, et mehe jaoks ei võrdu seks armastusega ja ühe olemasolu ei eelda teist. Väga vabalt võib mees seksida kellegagi ilma armastuseta ja armastada kedagi ilma seksita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui armukese juures käib 1…2 korda kuus, siis see on ju ikka vähe. Või ei? Selle 1…2 x kuus oleksid sa ikka ise võinud mehe rõõmuks seksida, isegi kui ise ei naudiks, me kõik oleme ju elus teeselnud… Ja siis poleks ka praegust probleemi.

Seksida inimesega, kes seda teha ei taha ei ole nauditav isegi kui ta nõus on. See on võlts ja kohmakas ja mees tajub seda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No silm läheb märjaks, kui “õnnelik” lugu ikka, eeskujuks kõigile, eksole!?

Teemaalgatus kõlab nagu “mees ja tema geisõber”, mitte “mees ja tema armuke” nagu tegelikult õige on.

Please wait...
Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Esileht Pereelu ja suhted Mees ja tema seksisõber?